Global Solutions Trainings UAE

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ZAPRASZAMY DO Global Solutions

Oferujemy ponad 30 programów open-rejestrowania i dostosować w kluczowych dziedzinach Przywództwo i Zarządzanie Practice, biznesu i rozwoju zawodowego, przedsiębiorczości i innowacji w biznesie, marketingu i zarządzania marką, rachunkowości i finansów, ładu korporacyjnego i HR Solutions.

Bez względu na to, na jakim etapie swojej podróży CAREER bierzesz udział w naszych programach typu Executive Training & Development, który pozwoli Ci zmaksymalizować wpływ w organizacji Kliknij Szkolenie Zarządzanie skuteczny system zarządzania finansami pozwala na podejmowanie świadomych decyzji biznesowych, zapewniając prawidłowe, terminowe i właściwe informacje finansowe i statystyczne. Oferujemy kadrowe zarządzania, aby wypełnić lukę krótkoterminową jak również zapewnienie niepełnym wymiarze czasu CFO prowadzić projekty długoterminowe.

Dlaczego Global Solutions Doradztwo & Training Center?

Jesteśmy w stanie reagować na wszelkie potrzeby szkolenia z szybkością i wydajnością ze względu na naszych rozległych doświadczeń, wysoki standard naszych pracowników i jakość basenu z naszych zasobów.

Mamy przyjąć up-to-date metod szkoleniowych, aby nadążyć za ciągłe postępy naukowe i technologiczne Selektywnie rekrutacji i powoływania członków z najlepszych kwalifikacji, doświadczeń i interakcji z uczniami i potrzeb rynku. Przyjęcie nowoczesnego treningu i uczenia metodologię podkreślić aktywny udział uczestników szkolenia oraz czyniąc je częścią procesu treningowego. Nasza metoda szkolenia jest mieszanką nowoczesnego zarządzania, duchowości i nauki.

Programy szkoleniowe i notatki kurs można przygotować w bardzo krótkim czasie i nowej trarabic-business-ludzie-working-in-officeaining obszary mogą być całkowicie opracowane zgodnie z klienta (organizacja potrzebuje analizy).

Kiedy to absolutnie, zdecydowanie musi być dostarczony w prawo.

Powodów, aby robić interesy z Global Solutions:

Mamy diagnozę swoich potrzeb szkoleniowych zanim przepisze przebieg. Otrzymujesz najwyższą wartość jakości dla inwestycji. W sprawach szkoleniowych możemy konkurować tylko z orłami. Nasi trenerzy posiadają wiedzę, niezawodny, przyjazny i profesjonalny

MISJA:

Empowering Profesjonalista i kształtowania przyszłości miejsca pracy.

WIZJA:

Naszym celem jest wzbogacenie umiejętności uczenia się, rozwoju i staje się wybitnym Ikona w polu treningowym.

Nasi instruktorzy:

Mamy wielojęzyczne działalności gospodarczej i zarządzania Consultants & Sr. Instruktorzy, którzy mają międzynarodowe doświadczenie pracy w połączeniu z dogłębnej wiedzy międzykulturowej i branżowych ZEA i regionu.

PODSTAWOWE WARTOŚCI

Ekskluzywny - Oferujemy naszym klientom najwyższy poziom ekskluzywnych programów zaprojektowanych przez naszych specjalistów.

X - Global SolutionsX Jakości = Development.

Kreatywność - Nowe pomysły stymulują odkrycia i innowacje zastępczej prowadzące do bardziej efektywnego uczenia się.

Etycznie - Można będzie traktowany w sposób etyczny, rzetelnie i uczciwie.

Lojalność - Zaspokojenie klientów jest nasza postawa i lojalności, wykonując pracę jest nasze zachowanie.

Nauka - Pracujemy ciężko na znalezienie najlepszych rozwiązań dla rozwoju kształcenia zawodowego doświadczenia uczenia się.

Uścisk - Będziesz w środowisku, które obejmuje i sprzyja różnorodności wśród ludzi i idei.

Zwężenie - Pracujemy na zmniejszenie różnic pomiędzy kształcenia akademickiego i szkolenia zawodowego.

Klient - Zawsze upewnij się, że do czynienia z klientami jest spółką czas życia, a nie tylko formalne relacje.

Excellence - Aby być uznanym centrum doskonałości w realizacji globalnych rozwiązań w ZEA i krajów GCC

Tryby szkoleń oferujemy:

Global Solutions Campus: Nasza lokalizacja kampusu uderzające w samym sercu Dubaju przyczynia się do sukcesu 100% programu szkolenia z łatwą łączność.

Fly-me-a-Trainer: Zgodnie z wymaganiami klienta, możemy wysłać ekspertów trenerów do lokalizacji korporacyjnych. Z naszym trenerem na swoim miejscu, wystarczy salę konferencyjną.

Transmisje Virtual Classroom: Nasz żywo Virtual Classroom przynosi ci niezwykle superlatyw doświadczenie szkoleniowe, który pozwala uczyć się i zdobywać wiedzę w zaciszu własnego domu lub biura. Atrakcyjne szkolenia, dodać do niego wygody miejscu i czasie, minus koszt i czas podróży.

Lokalizacje

Dubai

Address
Office No: 2302, The Prism Towers,
Business Bay,

Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie