Przeczytaj oficjalny opis

ZAPRASZAMY DO Global Solutions

Oferujemy ponad 30 programów open-rejestrowania i dostosować w kluczowych dziedzinach Przywództwo i Zarządzanie Practice, biznesu i rozwoju zawodowego, przedsiębiorczości i innowacji w biznesie, marketingu i zarządzania marką, rachunkowości i finansów, ładu korporacyjnego i HR Solutions.

Bez względu na to, na jakim etapie swojej podróży CAREER bierzesz udział w naszych programach typu Executive Training & Development, który pozwoli Ci zmaksymalizować wpływ w organizacji Kliknij Szkolenie Zarządzanie skuteczny system zarządzania finansami pozwala na podejmowanie świadomych decyzji biznesowych, zapewniając prawidłowe, terminowe i właściwe informacje finansowe i statystyczne. Oferujemy kadrowe zarządzania, aby wypełnić lukę krótkoterminową jak również zapewnienie niepełnym wymiarze czasu CFO prowadzić projekty długoterminowe.

Dlaczego Global Solutions Doradztwo & Training Center?

Jesteśmy w stanie reagować na wszelkie potrzeby szkolenia z szybkością i wydajnością ze względu na naszych rozległych doświadczeń, wysoki standard naszych pracowników i jakość basenu z naszych zasobów.

Mamy przyjąć up-to-date metod szkoleniowych, aby nadążyć za ciągłe postępy naukowe i technologiczne Selektywnie rekrutacji i powoływania członków z najlepszych kwalifikacji, doświadczeń i interakcji z uczniami i potrzeb rynku. Przyjęcie nowoczesnego treningu i uczenia metodologię podkreślić aktywny udział uczestników szkolenia oraz czyniąc je częścią procesu treningowego. Nasza metoda szkolenia jest mieszanką nowoczesnego zarządzania, duchowości i nauki.

Programy szkoleniowe i notatki kurs można przygotować w bardzo krótkim czasie i nowej trarabic-business-ludzie-working-in-officeaining obszary mogą być całkowicie opracowane zgodnie z klienta (organizacja potrzebuje analizy).

Kiedy to absolutnie, zdecydowanie musi być dostarczony w prawo.

Powodów, aby robić interesy z Global Solutions:

Mamy diagnozę swoich potrzeb szkoleniowych zanim przepisze przebieg. Otrzymujesz najwyższą wartość jakości dla inwestycji. W sprawach szkoleniowych możemy konkurować tylko z orłami. Nasi trenerzy posiadają wiedzę, niezawodny, przyjazny i profesjonalny

MISJA:

Empowering Profesjonalista i kształtowania przyszłości miejsca pracy.

WIZJA:

Naszym celem jest wzbogacenie umiejętności uczenia się, rozwoju i staje się wybitnym Ikona w polu treningowym.

Nasi instruktorzy:

Mamy wielojęzyczne działalności gospodarczej i zarządzania Consultants & Sr. Instruktorzy, którzy mają międzynarodowe doświadczenie pracy w połączeniu z dogłębnej wiedzy międzykulturowej i branżowych ZEA i regionu.

PODSTAWOWE WARTOŚCI

Ekskluzywny - Oferujemy naszym klientom najwyższy poziom ekskluzywnych programów zaprojektowanych przez naszych specjalistów.

X - Global SolutionsX Jakości = Development.

Kreatywność - Nowe pomysły stymulują odkrycia i innowacje zastępczej prowadzące do bardziej efektywnego uczenia się.

Etycznie - Można będzie traktowany w sposób etyczny, rzetelnie i uczciwie.

Lojalność - Zaspokojenie klientów jest nasza postawa i lojalności, wykonując pracę jest nasze zachowanie.

Nauka - Pracujemy ciężko na znalezienie najlepszych rozwiązań dla rozwoju kształcenia zawodowego doświadczenia uczenia się.

Uścisk - Będziesz w środowisku, które obejmuje i sprzyja różnorodności wśród ludzi i idei.

Zwężenie - Pracujemy na zmniejszenie różnic pomiędzy kształcenia akademickiego i szkolenia zawodowego.

Klient - Zawsze upewnij się, że do czynienia z klientami jest spółką czas życia, a nie tylko formalne relacje.

Excellence - Aby być uznanym centrum doskonałości w realizacji globalnych rozwiązań w ZEA i krajów GCC

Tryby szkoleń oferujemy:

Global Solutions Campus: Nasza lokalizacja kampusu uderzające w samym sercu Dubaju przyczynia się do sukcesu 100% programu szkolenia z łatwą łączność.

Fly-me-a-Trainer: Zgodnie z wymaganiami klienta, możemy wysłać ekspertów trenerów do lokalizacji korporacyjnych. Z naszym trenerem na swoim miejscu, wystarczy salę konferencyjną.

Transmisje Virtual Classroom: Nasz żywo Virtual Classroom przynosi ci niezwykle superlatyw doświadczenie szkoleniowe, który pozwala uczyć się i zdobywać wiedzę w zaciszu własnego domu lub biura. Atrakcyjne szkolenia, dodać do niego wygody miejscu i czasie, minus koszt i czas podróży.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Global Solutions Trainings UAE

Przygotowanie do egzaminu IELTS znacznie zwiększa szanse na wynik trzeba i jako współtwórców IELTS, nikt nie jest w lepszej sytuacji niż my, aby pomóc. Nasze kursy IELTS ... [+]

Czy chcesz studiować za granicą lub pracy w międzynarodowej firmie, a nawet wyjechać, certyfikat IELTS z zespołem wyższej niż 6,5 często jest to wymóg. Egzamin IELTS składa się z czterech części: Mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie. W naszym 8-tygodniowy kurs, uczymy się, jak uzyskać lepszy zespół na egzamin przez zrozumienie egzamin lepiej, i opracowanie strategii, które można wykorzystać podczas egzaminu.

Przygotowanie do egzaminu IELTS znacznie zwiększa szanse na wynik trzeba i jako współtwórców IELTS, nikt nie jest w lepszej sytuacji niż my, aby pomóc. Nasze kursy IELTS są specjalnie zaprojektowane tak, aby zoptymalizować potencjał testowy.

Kim jest ten kurs? ... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
40 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Global Solutions Trainings UAE

Kurs obejmie całą podstawową wiedzę teoretyczną i praktyczną z oprogramowaniem Revit operacyjnego w celu uzyskania rysunek 2D, zwłaszcza układu architektonicznego planu. ... [+]

Kurs obejmie całą podstawową wiedzę teoretyczną i praktyczną z oprogramowaniem Revit operacyjnego w celu uzyskania rysunek 2D, zwłaszcza układu architektonicznego planu. Oprócz rysunku i modyfikowanie elementów architektonicznych, takich jak różnego rodzaju ścian, drzwi i okien, podłóg itp, zostaną pokryte. Również inne ważne polecenia operacyjne w 3D, takich jak materiał 3D & oświetleniowych dodawanie efektów również zostaną pokryte.

[-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
30 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Global Solutions Trainings UAE

Nasza instytucja jest dla ludzi, którzy szukają prawdziwego kwalifikacji zawodowych, którzy chcą się uczyć, pracować lub mieszkać w ZEA, w celu poprawy ich umiejętności l ... [+]

Nasza instytucja jest dla ludzi, którzy szukają prawdziwego kwalifikacji zawodowych, którzy chcą się uczyć, pracować lub mieszkać w ZEA, w celu poprawy ich umiejętności lub anglojęzycznych żyć w kraju anglojęzycznym. Kursy zwiększyć swoje słownictwo począwszy od podstawowej gramatyki i gramatyki wymagany do poziomu zaliczek. Popraw swoje słownictwo. Istnieją różne kursy języka angielskiego, a więc nie różnią się czas ich trwania. kursy języka angielskiego są następujące:

Podstawowy angielski Poziom Intermediate i Advance Gramatyka dla IELTS Słownictwa i pisania dla IELTS. Nauka angielskiego i innych języków z zespołem ekspertów j... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Global Solutions Trainings UAE

SAP HANA jest platformą danych w pamięci, że jest przenośna jako urządzenie o siedzibie lub w chmurze. Jest to rewolucyjna platforma, która najlepiej nadaje się do przepr ... [+]

SAP HANAto platforma danych w pamięci, że jest przenośna jako urządzenie o siedzibie lub w chmurze. Jest to rewolucyjna platforma, która najlepiej nadaje się do przeprowadzania analizy w czasie rzeczywistym, a także rozwijanie i wdrażanie aplikacji w czasie rzeczywistym.

Hana SAP jest popyt ze względu na konieczność organizacyjnego analitycznie wykorzystać do swoich danych oraz do wykonywania analiz w czasie rzeczywistym działań dzieje się w organisation.SAP HANA to platforma, która łączy w sobie bazę danych, przetwarzanie danych, aplikacji i możliwości platformy in- pamięć

[-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
40 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Global Solutions Trainings UAE

SAP MM (gospodarka materiałowa) jest jednym z najważniejszych modułów oprogramowania ERP SAP MM i modułu aplikacji obsługuje zamówień i zapasów funkcje występujące w codz ... [+]

SAP MM (gospodarka materiałowa) jest jednym z najważniejszych modułów oprogramowania ERP SAP MM i modułu aplikacji obsługuje zamówień i zapasów funkcje występujące w codziennych działań biznesowych.

Ten moduł MM zawiera wiele aspektów, takich jak zakup, dobrego odbioru, magazynowania, planowania zużycia materiału na podstawie i zapasów. Moduł SAP MM jest w pełni zintegrowany z innymi modułami systemu SAP, takich jak finanse, controlling, sprzedaż i dystrybucję, zarządzanie jakością, gospodarki remontowej, planowania produkcji i gospodarki magazynowej.

Specjalne rabaty dla doświadczonych specjalistów logistyki. Z Free sesji dla Interview przygotowanie, pomoc w znalezieniu pracy, wolne oprogramowanie.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
35 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Global Solutions Trainings UAE

AutoCAD to komercyjne oprogramowanie 2D i 3D komputerowego wspomagania projektowania (CAD) oraz sporządzanie - dostępna od 1982 roku jako aplikacja, a od 2010 roku jako m ... [+]

AutoCAD to komercyjne oprogramowanie 2D i 3D komputerowego wspomagania projektowania (CAD) oraz sporządzanie - dostępna od 1982 roku jako aplikacja, a od 2010 roku jako mobilne, Web- i chmurze sprzedawany jako aplikacja AutoCAD 360.

Będziesz mógł pracować na małych inwestycji mieszkaniowej od podstaw. Kurs przeznaczony jest głównie do architektów, projektantów wnętrz, inżynierów i innych zaangażowanych w branży budowlanej poszukuje przegląd wspomaganego komputerowo (CAD) wzory AutoCAD.

Program nauczania obejmuje w tym kursie obejmuje następujące cele AutoCAD:

Modyfikowanie obiektów Tworzenie promień między obiektami Przycinanie i przedłuż... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
45 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Global Solutions Trainings UAE

SAP rachunkowość i controlling Oczywiście jest tak skonstruowane, aby zapewnić Ci umiejętności, jak pracować z kontami księgi głównej, salda i elementów zamówienia ... [+]

SAP rachunkowość i controlling Oczywiście jest tak skonstruowane, aby zapewnić Ci umiejętności, jak pracować z kontami księgi głównej, rozliczenia i pozycjach; pocztowy, wyszukiwania i wyświetlania dokumentów; i wygenerować zestaw zrównoważonych i pogodzić sprawozdań finansowych takich jak bilansów zysków i strat i rabaty gotówką Flow.Special dla doświadczonych profesjonalistów kont. Z Free sesji dla Interview opracowanie graficzne, pomoc w znalezieniu pracy, wolne oprogramowanie.

[-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
35 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Global Solutions Trainings UAE

Budżetowanie leży u podstaw zarządzania przedsiębiorstwem, ale firmy często napotykają na trudności finansowe, planowanie i wskutek albo niewłaściwego planowania, brak zr ... [+]

Budżetowanie leży u podstaw zarządzania przedsiębiorstwem, ale firmy często napotykają na trudności finansowe, planowanie i wskutek albo niewłaściwego planowania, brak zrozumienia biznesu, lub błędy w kompilacji budżetów. Nieskuteczne raporty zarządcze zwiększają wyzwanie w gromadzeniu wejść do budżetu i wykorzystania budżecie danych.Powodem Program trwa praktyczne podejście do budżetowania, planowania i sprawozdawczości zarządczej w zakresie organizacji i uważa, co następuje: ·

Proces planowania i jak ją poprawić · Sporządzanie budżetów - kto powinien by... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Global Solutions Trainings UAE

Kurs Finanse stanowi wprowadzenie do podstawowych pojęć zewnętrznego rachunkowości finansowej i rachunkowości wewnętrznego zarządzania. ... [+]

Kurs ten przeznaczony jest do finansowania najlepszych menedżerów niefinansowych i właścicieli firm, którzy potrzebują zrozumienia kierowców finansowych firmy. Kurs Finanse stanowi wprowadzenie do podstawowych pojęć zewnętrznego rachunkowości finansowej i rachunkowości wewnętrznego zarządzania.

Zostanie wprowadzony do umiejętności niezbędnych do przygotowania, interpretować i analizować sprawozdania finansowe oraz sprawozdania bilansu, rachunku zysków i strat oraz zyska wgląd w jaki sposób wpłynąć na decyzje gospodarcze raporty finansowe firmy. W tym kursie finansowego, będziemy obejmować również budżetowania, kalkulacji kosztów oraz kluczowych wskaźników wydajności i wyjaśnienie często niezrozumiany obszar rachunkowości memoriałowej.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Global Solutions Trainings UAE

SAP HCM (Zarządzanie kapitałem ludzkim) jest jednym z najważniejszych modułów systemu SAP ERP. SAP HR zarządza wszystkimi funkcjami z najmu i pracownika do ostatecznego z ... [+]

SAP HCM (Zarządzanie kapitałem ludzkim) jest jedną z najważniejszych modułów SAP ERP. SAP HR zarządza wszystkimi funkcjami z najmu i pracownika do ostatecznego zakończenia w organizacji. Składa się różne podrzędne składniki, takie jak zarządzanie osobistego, zarządzania organizacją, zarządzania czasem i płac.

Moduł HR / SAP HCM jest zintegrowany z innymi modułami, takich jak planowanie produkcji, gospodarki materiałowej, rachunkowości finansowej i kontrolingu.

materiały szkoleniowe SAP HR uczy w prosty sposób z obszernym materiałem szkoleniowym i specjalistów Ekspert SAP HR.

Moduł zawiera:

Pracownik administracji Kadry kierowniczej ... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
35 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku