English Training Lounge

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła języka angielskiego, które można kontrolować ...

Na angielskiej Training Lounge rozumiemy, że współczesny świat nie kończy się po prostu dlatego, że musimy go! To dlatego ETL oferuje szkołę języka angielskiego, który jest tak elastyczny, jak trzeba go mieć. Dostarczamy szkolenia języka angielskiego w czasie i miejscu swojego wyboru! Nie jesteśmy od 9 do 5 angielski jako drugi szkoły, bo wiemy, że życie jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

My w angielskiej Training Lounge Jesteśmy dumni mogąc zaoferować świat angielskiego jako drugiego szkoły językowej, która jest dosłownie na wyciągnięcie ręki!

English Training salon - szkoła języka angielskiego dla światowej klasie

Witaj tam, gdzie chcesz być!

O ENGLISH SZKOLENIA LOUNGE

  • Uczyć się angielskiego w czasie i miejscu, które Ci odpowiada
  • Studia z doświadczonym nauczycielem języka angielskiego
  • Połącz się z globalnym doświadczeniem uczenia się angielskiego

Wiadomość od naszego założyciela - DAN NEWTON

English Training salon powstał w grudniu 2009 roku jako pomysł miałem do dalszego wspierania studentów ESL zawodowego na studiach uczyłam się w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej. W 2011 English Training Lounge została zarejestrowana jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i pojechaliśmy z grupą wsparcia do nauczania angielskiego i szkole o zasięgu globalnym. Było jasne, że potrzeby wielu studentów języka angielskiego nie były ustawione w kamieniu i że każdy uczeń miał swoje własne pragnienia nauki języka angielskiego. Zebraliśmy szereg badań, aby dowiedzieć się dokładnie, jaki rodzaj nauczania języka angielskiego i szkolenie potencjalnych studentów chciał. otrzymanych danych wykazała dużą ilość niezadowolenie z tradycyjnych kursów kształcenia ESL i że wiele z tego, co było nauczane w klasie miał niewiele ma znaczenie dla studentów akademickich lub ścieżkach kariery. Dzięki tym informacjom Chciałem zaprojektować angielską szkołę językową, która była o uczącego, oferując to, czego potrzebują i chcą, aby mogły uzyskać jak najwięcej z ich doświadczenie uczenia się z nami. Wiedziałem, że ETL musiał być elastyczny i zróżnicowany jak w nauczaniu języka angielskiego i szkolenia jako potrzeb każdego z naszych uczniów. W skrócie, mieliśmy być specyficzne w naszych programach i zaoferować jak najwięcej tras nauka angielskiego wymagane przez wszystkich uczących ESL.

Chcemy być wiodącym na świecie online i twarzą w twarz język szkoły / firmę i uważają, że kluczem do sukcesu jest proste szkolenia, które zaspokajają naszych klientów i uczących się potrzeb. W zależności od wymagań klienta, jesteśmy w stanie dostarczyć w pełni spersonalizowany program treningowy lub w razie potrzeby bardziej zorganizowane, tradycyjnej nauki szlaku - wszystko o czasie i miejscu dogodnym dla uczącego się.

Mam nadzieję, że wszyscy, którzy przychodzą się uczyć i trenować z angielskiego Training Lounge mieć możliwie najlepsze doświadczenia i postępów w nauce języka angielskiego, aby osiągnąć swoje przyszłe cele.

Daniel Newton - założyciel i dyrektor English Training Lounge, ETL

Czesnego i blokuje SZKOLENIA

Nasze kursy nauka dostarczane w blokach szkoleniowych 4, 6, 8, 10 lub 12 godzin z opcją dodać na więcej godzin w razie potrzeby. Dla klienta korporacyjnego proponujemy zamówienie blok studiów, który jest inline z ich specyficznych potrzeb szkolenia angielski - (godzina blokowe treningowe zależy od kierunku studiów i angielskich wymogów).

Zadaj sobie pytanie: „Gdzie ja chce być w życiu?”

English Training salon powstał na zasadzie, że w języku angielskim poprowadzi Cię dalej. Dalej w swoim życiu osobistym, również w życiu zawodowym i dalej w swoim życiu akademickim. Największym darem Anglia dała światu jest język angielski. Uważamy, że każdy ma zdolność do uczenia się i rozwijania znajomości języka angielskiego lub innego języka. Na ETL zabierzemy Cię, że jeden krok bliżej do realizacji swój pełny potencjał ... mile widziane tam, gdzie chcesz być!

JAK TO DZIAŁA

Metoda English Training salon nauki daje uczniowi możliwość mówienia po angielsku w siebie i autentyczny sposób. Daje to znaczną poprawę słyszenia i rozumienia umiejętności uczącego się. To z kolei prowadzi do bardziej płynny i rytmiczny angielskiego umiejętność czytania i wymowy.

LEKCJE

ETL oferuje programy studiów, które z łatwością zmieszczą się w czyjąś życia. uczący ETL połączyć z naszymi trenerami osobiście lub online za pośrednictwem wielu platform konferencyjnych Skype @ ETL-angielski jest najbardziej popularny. Po każdej lekcji 50-minutowej uczący następuje lista rzeczy, które mogą oni teraz robią i mówią w języku angielskim lub wybranym językiem nauki. Z Trainer pomaga, uczeń zaczyna podkreślić i uznać swoje błędy i obszary ich umiejętności / języka angielskiego, które wymagają poprawy. Z kierunkiem ETL uczący się faktycznie zaczyna odkryć języka angielskiego lub studiów dla siebie!

Lokalizacje

Abu Dabi

Address
ETL, PO Box 95005
Abu Dabi, Abu Dabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Buenos Aires

Address
Buenos Aires, Buenos Aires, Argentyna

Bogota

Address
Bogota, Bogota, Kolumbia

Rio de Janeiro

Address
Rio de Janeiro, Stan Rio de Janeiro, Brazylia

Santiago

Address
Santiago, Region Metropolitalny Santiago, Chile

Buenavista

Address
Buenavista, Stan Meksyku, Meksyk

Buenos Aires

Address
Buenos Aires, Buenos Aires, Argentyna

Bogota

Address
Bogota, Bogota, Kolumbia

Rio de Janeiro

Address
Rio de Janeiro, Stan Rio de Janeiro, Brazylia

Santiago

Address
Santiago, Region Metropolitalny Santiago, Chile

Buenavista

Address
Buenavista, Stan Meksyku, Meksyk

Dubai

Address
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Bangkok

Address
Bangkok, Tajlandia

Pekin

Address
Pekin, Pekin, Chiny

Delhi

Address
Delhi, Indie

Hanoi

Address
Hanoi, Hanoi, Wietnam

Hongkong

Address
Hongkong, Hongkong

Kuala Lumpur

Address
Kuala Lumpur, Terytorium Federalne Kuala Lumpur, Malezja

Rijad

Address
Rijad, Prowincja Rijad, Arabia Saudyjska

Seul

Address
Seul, Seul, Korea Południowa

Szanghaj

Address
Szanghaj, Szanghaj, Chiny

Singapur

Address
Singapur, Singapur

Tajpej

Address
Tajpej, Tajwan

Tokio

Address
Tokio, Japonia

Djakarta

Address
Djakarta, Indonezja

Barcelona

Address
Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Berlin

Address
Berlin, Berlin, Niemcy

Berno

Address
Berno, Kanton Berno, Szwajcaria