Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

Convertas to niezawodna firma doradcza, pomagająca organizacjom w rozwijaniu ich działań w celu dostosowania ich do ich celów przy przyjmowaniu najlepszych praktyk.

W Convertas pomagamy firmom poprawić ich wydajność i rozwijać się, znajdując nowe i lepsze sposoby robienia rzeczy. Oferujemy szereg wyspecjalizowanych usług we wszystkich obszarach działalności, współpracując z naszymi klientami, pomagając im w rozwoju organizacji.

Ekspertyza Convertas opiera się na wieloletnim doświadczeniu w pracy z klientami z różnorodnych branż, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Europie i Azji.

Naszym głównym celem jest pomoc Twojej firmie w poprawie jej wydajności i rozwoju poprzez identyfikowanie i rozwiązywanie problemów, znajdowanie nowych i lepszych sposobów robienia rzeczy. Niezależnie od tego, czy jest to duża korporacja, MŚP czy organizacja non-profit, pomagamy rozwijać działalność, zmniejszając ich koszt.

W Convertas szeroki zakres usług sprawia, że ​​nasza oferta jest atrakcyjna, z wieloma wyzwaniami i możliwościami rozwoju. Nasza oferta obejmuje wszystkie obszary działalności, współpracując z naszymi klientami, pomagając im w rozwoju organizacji.

Co robimy

Nasz zakres usług konsultingowych koncentruje się na zarządzaniu strategicznym i rozwiązywaniu problemów w marketingu, zasobach ludzkich, jakości, finansach, zaopatrzeniu i łańcuchu dostaw. Nasi konsultanci są gotowi pomóc klientom w planowaniu i wdrażaniu projektów, doradzaniu i burzy mózgów z nimi w celu uzyskania praktycznych rezultatów i wzmocnienia myślenia strategicznego.

W Convertas szkolimy ludzi we wszystkich obszarach biznesu, w tym w zarządzaniu, zarządzaniu zasobami ludzkimi, marketingu, finansach, zaopatrzeniu i logistyce, kierując reklamy na organizacje, menedżerów i pracowników.

Nasza misja

Convertas to niezawodna firma doradcza, pomagająca organizacjom rozwijać działalność w celu dostosowania ich do ich celów, przyjmowania najlepszych praktyk.

Pomagamy firmom poprawić ich wydajność i rozwijać się, planując, rozwiązując problemy i znajdując nowe i lepsze sposoby robienia rzeczy. Oferujemy szereg wyspecjalizowanych usług we wszystkich obszarach działalności, współpracując z naszymi klientami, pomagając im w rozwoju organizacji.

Nasza wizja

Wizja Convertas ma być niezawodnym doradcą we wszystkich obszarach biznesu na całym świecie, wiodącej firmie doradczej, której zaufały wysokie kompetencje w różnych obszarach działalności.

Nasze wartości

  • Doskonałość: dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę, przekraczającą ich oczekiwania
  • Uczciwość: Obiecujemy, co zostanie dostarczone. Posiadanie silnych zasad moralnych jest naszym sposobem na życie. Dostarczamy usługi ukierunkowane na wyniki.
  • Kreatywność: Tworzymy nowe możliwości dla naszych klientów poprzez nasze usługi, rozwiązywanie problemów i planowanie strategiczne.
  • Przywództwo: Nasze przywództwo opiera się na naszej wizji, która inspiruje i motywuje innych.

Trening i rozwój

Organizujemy szkolenia we wszystkich obszarach działalności, w tym w obszarze zarządzania strategicznego, zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu

Nasza metodologia szkoleniowa

Ponieważ ludzie nie pamiętają wiele z tego, co czytają lub słyszą, nasza metodologia opiera się bardziej na wykorzystaniu efektu audiowizualnego, który jest bardziej skuteczny niż styl wykładu. Prezentacje, filmy wideo i metody symulacyjne okazały się bardzo skuteczne, aby ludzie mogli je zapamiętać.

Co więcej, robienie i nauczanie są najlepszymi środkami do uczenia się i zapamiętywania. Oznacza to zaangażowanie ucznia w proces nauczania poprzez interakcję, wypełnianie arkuszy roboczych i zachęcanie do wyjaśnienia i przedstawienia tego, co zostało nabyte.

Sesje szkoleniowe odbywają się jako kursy publiczne od 3 do 5 kolejnych dni w hotelach na konferencjach lub w siedzibie klienta jako kursy wewnętrzne.

Obsługujemy również Indywidualne Programy Szkoleniowe (ITP) dla osób, które chcą, aby kursy były dostosowane do zakresu ich pracy lub do ich potrzeb. Są to szkolenia indywidualne w stylu "jeden do jednego" dostępne dla większości

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Convertas

Ten kurs daje podstawowe i dogłębne praktyczne techniki, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w swoim miejscu pracy. ... [+]

Ten kurs dostarcza podstawowych i dogłębnych praktycznych technik, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w miejscu pracy. W tym kursie poznasz najlepsze praktyki multidyscyplinarne, takie jak: być lepszym pisarzem biznesowym i głównym komunikatorem.

Kurs koncentruje się również na znaczeniu zapewnienia wyjątkowej wewnętrznej i zewnętrznej obsługi klienta oraz wpływu tego działania.

Co więcej, będziesz miał okazję omówić skutki stresu w miejscu pracy i sposoby na zmianę stresu na korzyść. Dowiesz się również, jak opanowanie efektywnego wykorzystania czasu nieuchronnie zwiększy wydajność i obniży poziom stresu. Kolejnym tematem, który zajmiesz się, jest organizacja i prowadzenie skutecznego i profesjonalnego spotkania. Wreszcie dowiesz się szczegółowo, w jaki sposób możesz poprawić możliwości obsługi telefonu.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Trudno jest stworzyć i wdrożyć niezbędne regulacje i procedury kontroli różnych rodzajów aktywów biznesowych. Kontrolowanie aktywów polega przede wszystkim na zaufaniu ty ... [+]

Trudno jest stworzyć i wdrożyć niezbędne regulacje i procedury kontroli różnych rodzajów aktywów biznesowych.

Kontrolowanie aktywów polega przede wszystkim na zaufaniu tym, którzy nimi zarządzają. (Chociaż jest to ważny czynnik, nie jest on unikalny dla systemu kontroli). Przy tworzeniu metod kontroli aktywów niewiele uwagi poświęca się ocenie i określaniu ryzyka.

CeleOkreśl różne rodzaje aktywów biznesowychOpisz strukturę i elementy systemu kontroli wewnętrznejOpracuj działania związane z kontrolą aktywówWyjaśnij, jak skutecznie wdrażać działania związane z kontrolą aktywówKto powinien uczęszczać

Ten kurs jest przeznaczony dla menedżerów i pracowników MŚP, w tym właścicieli firm, dyrektorów, udziałowców, zarządu i nadzorców. Będzie to cenne dla każdego, kto jest nowy w finansowaniu, kto będzie zarządzał lub kontrolował aktywa biznesowe.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Ten program wprowadzi Business Intelligence (BI), praktyczne, aby umożliwić czyszczenie, normalizację i interpretację dużych ilości danych. Będziesz mógł ustanawiać histo ... [+]

Ten program wprowadzi Business Intelligence (BI) , praktyczne, aby umożliwić czyszczenie, normalizację i interpretację dużych ilości danych. Będziesz mógł ustanawiać historyczne relacje, analizować bieżącą sytuację i przewidywać przyszłe strategie.

Zastosowanie BI jest bez granic, obejmując operacyjne, taktyczne i strategiczne decyzje biznesowe. Obejmuje wszystkie działy i kaskadowo do wszystkich użytkowników, którzy wykonują czyszczenie danych, raportowanie, analizę, modelowanie, integrację i automatyzację.

W tym kursie korzystamy wyłącznie z MS Excel jako ostatecznego i łatwo dostępnego narzędzia BI, które pozwala na rozwój wyjątkowego poziomu wiedzy specjalistycznej i dodanie natychmiastowej wartości do pracy i firmy.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Ten praktyczny kurs przygotuje Cię do ekscytującej kariery w zarządzaniu i przywództwie. Popraw perspektywy rozwoju kariery, wykorzystując ten program jako podstawę do da ... [+]

Ten praktyczny kurs przygotuje Cię do ekscytującej kariery w zarządzaniu i przywództwie. Popraw perspektywy rozwoju kariery, wykorzystując ten program jako podstawę do dalszych badań w tej szybko rozwijającej się dziedzinie. Ta kwalifikacja oferuje wyjątkową, przystępną cenowo i opłacalną okazję dla osób uczących się, aby zapewnić, że spełniają konkurencyjne wymagania rynku.

CeleRekrutacja - przegląd stanowiska, reklama; umiejętności przeprowadzania wywiadów; techniki selekcjiRetencja - indukcja, orientacja, rozwój, nagrodyZarządzanie wydajnością - ustalanie oczekiwań, kluczowe obowiązkiSzkolenia i coaching w zakresie wydajności i skutecznej informacji zwrotnejZarys wymogów prawnych obowiązujących w ZZLKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Ten kurs pozwoli Ci przekształcić siebie i twój dział HR w partnera biznesowego zdolnego do dostarczania wyników i dodawania wartości do Twojej organizacji. Kurs opiera s ... [+]

Ten kurs pozwoli Ci przekształcić siebie i twój dział HR w partnera biznesowego zdolnego do dostarczania wyników i dodawania wartości do Twojej organizacji.

Kurs ten opiera się na najnowszych badaniach i najlepszych praktykach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Przynosi nowe doświadczenia i przykłady dla uczestników, a także wgląd i zrozumienie, co sprawia, że odnoszący sukcesy partner biznesowy HR.

Kurs wykorzystuje zintegrowaną kombinację podejść szkoleniowych, w tym wykładów, studiów przypadku, zajęć grupowych i dzielenia się doświadczeniami. Uczestnicy przejdą przez różne strategie HR, zaprojektują kluczowe wskaźniki wydajności i określą kompetencje niezbędne do sukcesu HR jako partnera biznesowego.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Kreatywność, rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji nie tylko pomaga tworzyć lepsze rozwiązania, ale także tworzy pozytywne doświadczenie, które przyspiesza przyj ... [+]

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. Wiedza bowiem definiuje wszystko, co obecnie znamy i rozumiemy, ale wyobraźnia wskazuje na wszystko, co jeszcze możemy odkryć i stworzyć. ”Albert Einstein

Jest to proces, który pomaga przedefiniować problemy i szanse, które napotykasz, wymyślić nowe, innowacyjne odpowiedzi i rozwiązania, a następnie podjąć działania. Zastosowane narzędzia i techniki sprawiają, że proces jest zabawny, angażujący i współpracujący.

Kreatywność, rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji nie tylko pomaga tworzyć lepsze rozwiązania, ale także tworzy pozytywne doświadczenie, które przyspiesza przyjmowanie nowych pomysłów. Po zrozumieniu mechanizmów myślenia zapewnimy Ci metody i narzędzia, które będziesz ćwiczył podczas sesji i które pomogą ci w pracy lub w życiu, od najbardziej przyziemnych sytuacji po najtrudniejsze lub nietypowe... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) to najczęściej stosowane standardy rachunkowości na świecie. Ponad 120 krajów wymaga obecnie lub zezwala na st ... [+]

Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) to najczęściej stosowane standardy rachunkowości na świecie. Ponad 120 krajów wymaga obecnie lub zezwala na stosowanie MSSF. Ponad 7 000 spółek publicznych w Unii Europejskiej przestrzega MSSF od 2005 r. Większość innych krajów stosuje MSSF lub postanowiła zharmonizować swoje standardy krajowe z MSSF.

Ten pięciodniowy kurs zapewnia rygorystyczny i szczegółowy przegląd wszystkich głównych wymogów technicznych MSSF i obejmuje przykładowe sprawozdania finansowe, studia przypadków, przykłady, zakres najważniejszych MSSF oraz interaktywny udział delegatów. Oprócz przeglądu aktualnych MSSF, delegaci kursów otrzymują również aktualizację najważniejszych nowych standardów dotyczących przychodów, leasingu i instrumentów finansowych oraz prawdopodobny wpływ ich przyjęcia.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Rozwój organizacyjny zwiększa rolę HR, aby stać się strategicznym partnerem w biznesie. Ten kurs pomoże Ci dowiedzieć się wszystkiego o rozwoju organizacyjnym od definicj ... [+]

Rozwój organizacyjny zwiększa rolę HR, aby stać się strategicznym partnerem w biznesie. Ten kurs pomoże Ci dowiedzieć się wszystkiego o rozwoju organizacyjnym od definicji po aplikacje.

Podkreśli rolę rozwoju zasobów ludzkich w organizacji, aby pomóc ludziom i organizacjom skutecznie zarządzać zmianami.

Kurs wykorzystuje kombinację teorii i praktycznego zastosowania koncepcji kursu. Uczestnicy będą angażować się w ćwiczenia symulacyjne połączone z dyskusjami o rzeczywistych sytuacjach, które pozwolą im zdobyć silną wiedzę i umiejętności.

CeleZrozumieć rozwój organizacyjnyOceń gotowość organizacji do rozwojuObecna analiza danych związanych z rozwojem organizacyjnymOpracuj strategię rozwoju organizacjiWdrożenie procesów zarządzania zmianamiKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Ten kurs ma pogłębiony obraz ustalania właściwych środków zarządzania pracownikami, środków, które mają przede wszystkim charakter obiektywny. ... [+]

Ten kurs ma pogłębiony obraz ustalania właściwych środków zarządzania pracownikami, środków, które mają przede wszystkim charakter obiektywny. Opisuje również, w jaki sposób prowadzić efektywne spotkania oceniające wydajność i podkreśla znaczenie coachingu jako środka poprawy wyników.

Kurs łączy teoretyczne i praktyczne metody dostarczania treści. Oczekuje się, że uczestnicy będą odgrywać role w ocenach wydajności i sesjach coachingowych.

CeleZdefiniuj zarządzanie wydajnością, jego cele i różne obowiązkiWymień główne fazy cyklu zarządzania wydajnością i jak zarządzać każdą z nich w celu uzyskania optymalnych wynikówOpracuj namacalne i niematerialne miary wydajnościTworzenie celów biznesowych, w tym celów „SMART”, środków i kluczowych wskaźników wydajności (KPI)Zdefiniuj coaching i wymień 5 kroków do przeprowadzenia optymalnych sesji coachingowychPrzeprowadzaj skuteczne spotkania oceniające wydajnośćOkreśl sposoby nagradzania i rozpoznawania pracownikówKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Planowanie jest zarówno najbardziej krytyczną, jak i najtrudniejszą fazą każdej operacji zaopatrzenia. Zapewnia kierunek, w jaki sposób funkcja ma zabezpieczyć bezpieczeń ... [+]

Planowanie jest zarówno najbardziej krytyczną, jak i najtrudniejszą fazą każdej operacji zaopatrzenia. Zapewnia kierunek, w jaki sposób funkcja ma zabezpieczyć bezpieczeństwo dostaw organizacji.

Jeśli chodzi o zarządzanie stawkami, rozsądny plan zakupów pomoże zrównoważyć często sprzeczne cele generowania oszczędności i zaspokajania potrzeb klientów wewnętrznych. W tym kursie zapewniamy dokładne wyjaśnienie, jak podejść do planowania celów i inicjatyw związanych z zamówieniami.

Zagłębiamy się w różne jakościowe i ilościowe techniki prognozowania w odniesieniu do planowania zapasów i pokazujemy, w jaki sposób można zastosować różne strategie integracji dostawców, aby pomóc w utrzymaniu działań i projektów.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Kurs wyjaśni teorie planowania zapotrzebowania, modele i najlepsze praktyki, które pomogą uczestnikom w radzeniu sobie z różnymi przyszłymi scenariuszami w celu zapewnien ... [+]

Kurs wyjaśni teorie planowania zapotrzebowania, modele i najlepsze praktyki, które pomogą uczestnikom w radzeniu sobie z różnymi przyszłymi scenariuszami w celu zapewnienia ciągłego przepływu zapasów przy możliwie najniższych kosztach.

Kurs wykorzystuje mieszankę interaktywnych i praktycznych technik oraz krótkie prezentacje konsultanta i uczestników. Będzie wiele ćwiczeń indywidualnych i grupowych. Ćwiczenia są związane z pracą, gdzie uczestnicy muszą obliczyć lub narysować optymalne rozwiązania po zrozumieniu procesu.

CelePodaj cele zarządzania zapasami i wymień ich wpływ na koszty i obsługę klientaPrzygotuj odpowiednią klasyfikację zapasów i zastosuj najlepsze praktyki dotyczące specyfikacji i katalogowania przedmiotówKorzystaj z naukowych technik prognozowania, aby przewidywać zapotrzebowanie i lepiej zarządzać czasem realizacjiRozróżniaj i klasyfikuj elementy kosztów magazynowychOblicz optymalną ilość zamówień i określ zapasy bezpieczeństwa i punkty zmiany kolejnościKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Kurs został zaprojektowany jako warsztat, podczas którego uczestnicy najpierw opracowują analizę SWOT dla funkcji HR we własnej organizacji, a następnie identyfikują różn ... [+]

Kurs został zaprojektowany jako warsztat, podczas którego uczestnicy najpierw opracowują analizę SWOT dla funkcji HR we własnej organizacji, a następnie identyfikują różne niezbędne umiejętności i kompetencje, które pozwolą im budować i rozwijać zarówno indywidualne, jak i wydziałowe kierownictwo HR, a więc przekształcając się w menedżerów dodających wartość.

Kurs będzie również wykorzystywał mieszankę technik interaktywnych, takich jak wykłady, studia przypadków i dyskusje grupowe, których celem jest cementowanie zrozumienia i dostarczanie przykładów najlepszych praktyk międzynarodowych.

CeleOpracuj techniki łączące wewnętrzne procesy HR i działania z zewnętrznymi oczekiwaniamiWyjaśnij sześć współczesnych kompetencji HR, które definiują profesjonalizm HR i które pozwalają im stać się wartościowymi menedżerami lub profesjonalistamiZastosuj niezbędne narzędzia do oceny i poprawy każdej z sześciu kompetencji w zakresie przywództwa HRBroń nowoczesnych narzędzi analitycznych HR i wykorzystuj je później w swoich organizacjach do generowania danych i raportów z analiz biznesowychGeneruj inteligencję HR, która pomaga zminimalizować ryzyko związane z inwestycjami w kapitał ludzkiStwórz skuteczny dział HR, który zapewnia wyniki biznesoweGeneruj odpowiednie decyzje biznesoweKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Warsztaty przeznaczone są dla menedżerów, którzy nie posiadają wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów. Właściciele firm i menedżerowie często muszą podpisywać i zatwie ... [+]

Warsztaty przeznaczone są dla menedżerów, którzy nie posiadają wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów. Właściciele firm i menedżerowie często muszą podpisywać i zatwierdzać sprawozdania finansowe oraz interpretować dane.

Będą uczyć się, jak wykorzystywać informacje ze sprawozdań finansowych do prac związanych z planowaniem i zarządzaniem oraz jak oceniać wyniki działalności za pomocą sprawozdań finansowych (takich jak identyfikacja zmiennych nieregularnych w ostatnim okresie, ...)

CeleOkreśl funkcje informacji księgowych w procesie podejmowania decyzjiWyjaśnij elementy sprawozdań finansowychPrzeprowadzić podstawową analizę wyników finansowychUżyj informacji księgowych do podejmowania decyzjiKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Kurs ten został opracowany w celu zaspokojenia potrzeb badawczych kierowników logistyki, dyrektorów i dyrektorów generalnych w zakresie umiejętności zarządzania łańcuchem ... [+]

Kurs ten został opracowany w celu zaspokojenia potrzeb badawczych kierowników logistyki, dyrektorów i dyrektorów generalnych w zakresie umiejętności zarządzania łańcuchem dostaw.

Ten kompleksowy pięciodniowy warsztat szkoleniowy zapewni skuteczne i efektywne wykorzystanie umiejętności przetargowych. Dostawcy są kluczowymi interesariuszami w celu określenia jakości i wyników.

Strategiczne zarządzanie łańcuchem dostaw może zapewnić współpracę z dostawcami wspierającymi. Wdrożenie zarządzania łańcuchem dostaw zapewnia właściwe wyniki, wymagające dużego zaangażowania własnego zespołu zarządzającego.

CelePraktykuj efektywną logistykę i zarządzanie łańcuchem dostawPrzeprowadzić analizę i badanie bieżących operacjiWprowadź zmiany organizacyjne w łańcuchu dostawPorównaj zatrudnienie wewnętrzne i zewnętrzneZrozum ramy prawneZarządzaj sprzedawcami; Monitorowanie i ocenaPowiązaj koszty z kamieniami milowymiKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Kurs ten zapewni uczestnikom niezbędne umiejętności wymagane do planowania projektów poprzez tworzenie zestawień zakresu projektu i struktur podziału pracy w ramach proje ... [+]

Kurs ten zapewni uczestnikom niezbędne umiejętności wymagane do planowania projektów poprzez tworzenie zestawień zakresu projektu i struktur podziału pracy w ramach projektu. Ponadto uczestnicy będą mogli opracować kluczowe wskaźniki wydajności do monitorowania i kontrolowania harmonogramu i budżetu projektu.

Kurs ma również na celu pomoc uczestnikom w ocenie wykonalności ich projektów poprzez zastosowanie technik budżetowania kapitałowego. Wreszcie uczestnicy będą skutecznie planować zaangażowanie interesariuszy projektu i zarządzać ich oczekiwaniami.

Kurs wykorzystuje połączenie interaktywnych technik, takich jak krótkie prezentacje konsultanta i uczestników oraz oceny psychometryczne. Kurs obejmuje również wykorzystanie szeregu ćwiczeń grupowych i studiów przypadku, a następnie dyskusje plenarne.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Kurs ten zapewnia szkolenie przywódcze i umiejętności niezbędne do zarządzania sobą i innymi ludźmi oraz pokazuje, jak doskonałe przywództwo przekształca organizacje. ... [+]

Kurs ten zapewnia szkolenie przywódcze i umiejętności niezbędne do zarządzania sobą i innymi ludźmi oraz pokazuje, jak doskonałe przywództwo przekształca organizacje. Przed dzisiejszymi liderami stoją poważne wyzwania, które chcą kształtować organizacje na jutro.

Pojawiają się nowe modele przywództwa, aby sprostać tym wyzwaniom, a te zmiany wymagają innego podejścia do myślenia o skutecznym przywództwie. Istnieje również rosnące zapotrzebowanie na etyczne i angażujące przywództwo, które zwiększa wydajność i samopoczucie pracowników, a także wydajność organizacji.

CelePodkreśl krytyczne badanie przywództwa i jego implikacji dla globalnego przywództwaPrzedstaw wybrane ramy teoretyczneZastosuj teorie przywództwa do praktykiRozwijanie osobistych umiejętności przywódczych i styluKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Program ten koncentruje się na praktycznych umiejętnościach, które profesjonaliści muszą rozwijać i utrzymywać, aby przewodzić innym i być agentem zmian. ... [+]

Program ten koncentruje się na praktycznych umiejętnościach, które profesjonaliści muszą rozwijać i utrzymywać, aby przewodzić innym i być agentem zmian.

Ten program rozpoczyna się od nauczenia uczestników podstaw przywództwa i kontynuuje nauczanie uczestników cennych umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej, komunikacji w małych grupach, zarządzania konfliktami, komunikacji międzykulturowej, pisania i zarządzania zmianami organizacyjnymi.

CeleKomunikuj idee jasno, z mocą i celowo, aby inspirować i prowadzić innych do tworzenia wizji, kształtowania kultury i osiągania celów organizacyjnych.Rozwijaj silne umiejętności interaktywnej komunikacji, aby wzmocnić relacje między zespołami, departamentami i poziomami hierarchicznymi.Opracuj strategie komunikacji dla budowania zespołu, aby efektywnie współpracować w celu lepszego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.Przekształć destrukcyjny konflikt w konstruktywny konflikt, budując zaufanie do organizacji i tworząc wydajne środowisko pracy.Rozpoznaj różnice kulturowe wewnątrz i pomiędzy organizacjami i korzystaj z najlepszych praktyk komunikacyjnych, aby zwiększyć zrozumienie i dobrą wolę.Zaplanuj, wprowadzaj i wdrażaj udaną zmianę dzięki wsparciu pracowników w dzisiejszym złożonym środowisku biznesowym.Twórz wirtualne zespoły, zarządzaj nimi i nimi zarządzaj, wdrażając strategie maksymalizujące współpracę i wydajność.Korzystaj z zaawansowanych umiejętności pisania, aby komponować skuteczne wiadomości, które przynoszą pożądane rezultaty w różnych kontekstach biznesowych.Kto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Ten praktyczny kurs przygotuje Cię do ekscytującej kariery w zarządzaniu zasobami ludzkimi i przywództwie. Popraw perspektywy rozwoju kariery, wykorzystując ten program j ... [+]

Ten praktyczny kurs przygotuje Cię do ekscytującej kariery w zarządzaniu zasobami ludzkimi i przywództwie. Popraw perspektywy rozwoju kariery, wykorzystując ten program jako podstawę do dalszych badań w tej szybko rozwijającej się dziedzinie.

Ta kwalifikacja oferuje wyjątkową, przystępną cenowo i opłacalną okazję dla osób uczących się, aby zapewnić, że spełniają konkurencyjne wymagania rynku

CeleZrozumienie zaangażowania i motywacji pracownikówZrozumieć składniki zaangażowania pracownikówZrozum kierowców i czynniki zaangażowania pracownikówNabywanie umiejętności w celu promowania zaangażowania pracownikówRozwój zasobów ludzkich i jego zaletyKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Na poziomie wyższym istnieje potrzeba praktykowania imponujących strategii komunikacyjnych. Obejmuje to komunikację pisemną i werbalną, a także język ciała, reakcje, wybó ... [+]

Na poziomie wyższym istnieje potrzeba praktykowania imponujących strategii komunikacyjnych. Obejmuje to komunikację pisemną i werbalną, a także język ciała, reakcje, wybór słów, rozumowanie i wszystko inne.

Podczas gdy umiejętności mediów i PR są coraz bardziej potrzebne dla każdej ustanowionej organizacji, menedżerowie muszą również przygotować się do osiągania doskonałych umiejętności.

CeleStwórz zintegrowaną strategię PRPostępuj z umiejętnościami rozmówEfektywne wykorzystanie opcji PR onlineZarządzaj mediami elektronicznymiZmaksymalizuj siłę mediów organizacjiZrozum zasady prowadzenia kampanii lobbingowychZarządzaj zaletami i wadami bezpośrednich wiadomości e-mailKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Celem tego kursu jest dostarczenie uczestnikom wiedzy i umiejętności potrzebnych do opracowania spójnej wizji do kierowania działaniami organizacji, podejmowaniem decyzji ... [+]

Kurs ten ma zapewnić uczestnikom wiedzę i umiejętności niezbędne do opracowania spójnej wizji kierowania działaniami organizacji, podejmowania decyzji i alokacji zasobów.

Planowanie strategiczne powinno opierać się na wartości tworzonej przez organizację dla klientów i powinno pozycjonować organizację jako partnera biznesowego o wartości dodanej dla tych klientów.

CeleWizja misji i cele organizacjiAnaliza SWOT ze szczegółową analizą wszystkich komponentówPorównanie SOWT z innymi narzędziami (np. PEST)Percepcja i myślenie na poziomie podświadomościWartości i przekonaniaRodzaje strategii i ich wykorzystaniePrzygotowanie planów działania w celu wdrożenia planu strategicznegoWdrażanie i monitorowanie planów strategicznychKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Przedsięwzięcia biznesowe są zawsze zagrożone. Takie ryzyko może obejmować ryzyko podejmowania decyzji, szacowanie i planowanie ryzyka, proces i procedury itp. Warsztaty ... [+]

Przedsięwzięcia biznesowe są zawsze zagrożone. Takie ryzyko może obejmować ryzyko podejmowania decyzji, szacowanie i planowanie ryzyka, proces i procedury itp. Oczywiście jednym ryzykiem jest oszustwo lub inne rodzaje niewłaściwego wykorzystania zasobów biznesowych.

Warsztaty łączą międzynarodowe standardy różnych rodzajów zarządzania ryzykiem i są opracowywane przez doświadczonych ekspertów. Kurs ma na celu umożliwienie menedżerom solidnej wiedzy i finansów / audytorów, aby zdobyć umiejętności istotne dla zarządzania ryzykiem.

CeleOkreśl różne rodzaje aktywów biznesowych,Opisz strukturę i elementy systemu kontroli wewnętrznej,Zidentyfikuj potencjalne ryzyko biznesowe i zainicjuj plany właściwego zarządzania nimiOpracuj działania związane z kontrolą aktywów,Wyjaśnij, jak skutecznie wdrażać działania związane z kontrolą aktywów.Kto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Ten praktyczny kurs przygotuje Cię do ekscytującej kariery w zarządzaniu. Popraw perspektywy rozwoju kariery, wykorzystując ten program jako podstawę do dalszych badań w ... [+]

Ten praktyczny kurs przygotuje Cię do ekscytującej kariery w zarządzaniu. Popraw perspektywy rozwoju kariery, wykorzystując ten program jako podstawę do dalszych badań w tej szybko rozwijającej się dziedzinie. Ta kwalifikacja oferuje wyjątkową, przystępną cenowo i opłacalną okazję dla osób uczących się, aby zapewnić, że spełniają konkurencyjne wymagania rynku.

CeleZdobądź najlepsze praktyki w budżetowaniuZrozumienie strategicznej roli koncepcji kosztówWyjaśnij koncepcje kosztów do wykorzystania informacji o kosztach do kontroli zarządzaniaOpisz rolę budżetów w procesie zarządzaniaOmów znaczenie strategii i jej rolę w głównym budżeciePrzygotuj główny budżet i wyjaśnij wzajemne powiązania w swoim harmonogramieZrozumienie podejścia do bazowania na zero, bazującego na aktywności i kaizenWyjaśnij istotę systemów sterowaniaOpracuj elastyczne budżety do oceny krótkoterminowych wyników finansowychOkreśl różne środki kontroli kosztówZmierz i oceń wydajnośćKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Ten kurs ma zapewnić uczestnikom wiedzę i umiejętności potrzebne do przeprowadzenia dogłębnej analizy projektu podczas fazy planowania i wdrażania. Uczestnicy tego intera ... [+]

Ten kurs ma zapewnić uczestnikom wiedzę i umiejętności potrzebne do przeprowadzenia dogłębnej analizy projektu podczas fazy planowania i wdrażania.

Uczestnicy tego interaktywnego kursu poznają wszystkie kluczowe narzędzia i techniki wymagane do podejmowania decyzji w celu optymalizacji pomyślnej realizacji projektu w dynamicznym środowisku

CeleUmiejętność i pewność użycia praktycznej techniki planowania projektu.Możliwość określenia, czy projekt może być rzeczywiście dostarczony na czas iw ramach budżetu.Zrozumienie, w jaki sposób odkryć ryzyko konieczne do spełnienia ograniczonego terminu dostawy.Pewność, że komunikujesz „kompromisy” projektu wyraźnie.Ustal możliwe do osiągnięcia cele z klientami, menedżerami i członkami zespołu projektowego.Znajomość sposobu rejestrowania rzeczywistego postępu projektu, a następnie wykorzystania linii bazowej projektu do wykrycia i zarządzania wariancją.Możliwość „obramowania” pytań podczas analizy planu projektu w celu wykrycia ukrytych odchyleńKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Dobra obsługa klienta może być uważana za duży wyróżnik pomiędzy firmami. Podczas gdy konkurencyjne produkty są często podobne i można je w dowolnej chwili łatwo powielić ... [+]

Dobra obsługa klienta może być uznana za duży wyróżnik między firmami. Podczas gdy konkurencyjne produkty są często podobne i mogą być łatwo powielane, dobra obsługa klienta jest systemem holistycznym, wymagającym trwałego wysiłku na poziomie całej organizacji, kierowanego od góry i przenikającego wszystkie aspekty kultury organizacji. Powstała w ten sposób organizacja zorientowana na klienta staje się potężnym konkurentem, którego modelu nie można łatwo skopiować.

W tym kursie przyglądamy się, co jest potrzebne do zbudowania organizacji zorientowanej na klienta. Studia przypadków, ćwiczenia samooceny, stosowanie narzędzi jakości usług, wideoklipy ze streszczeniami, pytania ustne i pisemne prowadzące do debat i więcej są wykorzystywane w tym kursie oprócz krótkich konsultacji i prezentacji uczestników.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Ten praktyczny kurs przyczyni się do zwiększenia umiejętności w zakresie masowania danych, modelowania, integracji i automatyzacji na nowe poziomy. Będziesz także opanowa ... [+]

Ten praktyczny kurs przyczyni się do zwiększenia umiejętności w zakresie masowania danych , modelowania, integracji i automatyzacji na nowe poziomy. Będziesz także opanować normalizację i masowanie hałaśliwych danych, przygotowywanie raportów, analiz i uzgodnień.

Jest to kurs oparty na programie Excel, dzięki któremu możesz rozwinąć nowy poziom wiedzy i dodać natychmiastową wartość do swojej pracy.

CeleZastosuj ekspertyzę raportowania Excela w biznesie, finansach i księgowości, ulepszając krojenie i kostkowanie danych, masowanie danych i umiejętności analizy danychKorzystaj z tabel przestawnych i wykresów przestawnych, aby najskuteczniej wykonywać automatyczne pisanie raportów, ich analizę i uzgadnianieOpracuj specjalne raporty flash i zarządzania, łącząc Excel z Access, web, text, SQL i innymi bazami danychPowtarzaj zadania i wydajnie generuj raporty, nagrywając, uruchamiając i edytując makraZdobądź wiele porad i wskazówek, które poprawią wydajność pracyKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi jest coraz częściej postrzegane jako pozytywnie wpływające na wyniki i sukces konkurencyjny zarówno w dużych, jak i małych organiz ... [+]

Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi jest coraz częściej postrzegane jako pozytywnie wpływające na wyniki i sukces konkurencyjny zarówno w dużych, jak i małych organizacjach. Ponieważ zasoby ludzkie stały się bardziej krytyczne dla sukcesu organizacyjnego, wiele organizacji zdało sobie sprawę, że to ludzie w organizacji zapewniają przewagę konkurencyjną.

CeleZrozum znaczenie ludzi jako najważniejszego atutu organizacjiDowiedz się, jak organizacja powinna zarządzać swoimi zasobami ludzkimiPewnie zatrudnij odpowiednią osobę na właściwym stanowisku dzięki odpowiedniemu pakietowi świadczeńPlanowanie siły roboczejSkorzystaj z najbardziej efektywnych opcji rekrutacji i nowoczesnych narzędziZrozum odpowiednią filozofię i strategię nagradzania oraz sposoby maksymalizacji ich skutecznościRozwój zasobów ludzkich i jego zaletyKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Mikrokredyt obejmuje przydzielanie małych pożyczek przedsiębiorcom lub rzemieślnikom, którzy nie mogą mieć dostępu do konwencjonalnych kredytów bankowych. Mikrokredyt roś ... [+]

Mikrokredyt obejmuje przydzielanie małych pożyczek przedsiębiorcom lub rzemieślnikom, którzy nie mogą mieć dostępu do konwencjonalnych kredytów bankowych. Mikrokredyt rośnie zwłaszcza w krajach rozwijających się, gdzie umożliwia realizację mikroprojektów, promowanie działalności i tworzenie bogactwa.

Mikrokredyt jest praktykowany równie dobrze w krajach rozwiniętych.

Kurs ma zapewnić bardzo potrzebną platformę do wymiany doświadczeń między decydentami, bankierami i agencjami rozwoju przedsiębiorstw, aby rozwijać oparte na potrzebach programy kredytowe dla rozwoju mikroprzedsiębiorców. Zapewni ona bardzo potrzebną platformę do wymiany doświadczeń, a tym samym ewoluuje oparte na potrzebach systemy kredytowe na rzecz wzmocnienia pozycji ekonomicznej młodzieży.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Zasady Lean zostaną wyjaśnione i wykorzystane, aby pomóc uczestnikom zrozumieć, jak ulepszyć procesy poprzez mapowanie w organizacjach usługowych i produkcyjnych. Kurs te ... [+]

Przedstawione i omówione zostaną różne oceny procesu. Zasady Lean zostaną wyjaśnione i wykorzystane, aby pomóc uczestnikom zrozumieć, jak ulepszyć procesy poprzez mapowanie w organizacjach usługowych i produkcyjnych. Kurs ten zaangażuje uczestników w różne proste i złożone ćwiczenia mapowania procesów.

Kurs będzie wyzwaniem dla uczestników poprzez wykorzystanie rzeczywistych studiów przypadku i scenariuszy. Wykłady, dyskusje grupowe i prezentacje zostaną wykorzystane do osiągnięcia celów edukacyjnych.

CeleZdefiniuj procesy i ich znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizacjiOkreśl międzynarodowe standardy dla podejść do procesówZbadaj różne metodologie oceny procesuWygeneruj wykresy analizy procesu i skonstruuj mapy procesów w celu poprawyUzasadnij potrzebę pomiaru procesów jako narzędzia poprawyKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Kurs koncentruje się na ulepszeniu wiedzy specjalistycznej w zakresie zarządzania ryzykiem kierownika projektu, od wstępnego planowania po zamknięcie projektu. Uczestnicy ... [+]

Badania sugerują, że 90% problemów związanych z projektem można przewidzieć poprzez zastosowanie technik zarządzania ryzykiem projektu. Proaktywne identyfikowanie i kontrolowanie ryzyka znacznie zwiększa dokładność zakresu projektu, harmonogramu i budżetu, a także skraca czas, jaki zespół spędza na gaszeniu pożarów.

Kurs koncentruje się na doskonaleniu umiejętności zarządzania ryzykiem kierownika projektu, od wstępnego planowania po zamknięcie projektu. Uczestnicy będą stosować wszystkie zasady kursu do studium przypadku związanego z pracą, pobranego bezpośrednio z ich środowiska pracy. Po ukończeniu kursu uczniowie będą mogli identyfikować, analizować, reagować i kontrolować ryzyko projektowe.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Ten kurs pozwoli wyposażyć i rozwinąć specjalistów ds. Zaopatrzenia i łańcucha dostaw, aby mogli działać sumiennie i skutecznie w swojej bazie dostaw, łagodząc wszelkie r ... [+]

Zdolność do skutecznego zarządzania ryzykiem w łańcuchu dostaw jest absolutną koniecznością w zestawie umiejętności każdego obecnego profesjonalisty łańcucha dostaw.

Ten kurs pozwoli wyposażyć i rozwinąć specjalistów ds. Zaopatrzenia i łańcucha dostaw, aby mogli działać sumiennie i skutecznie w swojej bazie dostaw, łagodząc wszelkie ryzyko i maksymalizując wszystkie możliwości uzyskania przewagi konkurencyjnej na swoim rynku.

Kurs ten jest wysoce interaktywny i obejmuje dyskusje grupowe, ćwiczenia zespołowe, studia przypadków, prezentacje indywidualne i grupowe, filmy i quizy podsumowujące. Wszyscy uczestnicy będą mieli kilka możliwości zastosowania zdobytej wiedzy i zademonstrowania swoich umiejętności w zakresie zarządzania ryzykiem w łańcuchu dostaw .... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Na zachowanie ludzi ma wpływ sytuacja, ale bardziej zrozumienie otaczającego ich świata. To sprawia, że niektórzy ludzie są trudni dla innych. ... [+]

Na zachowanie ludzi ma wpływ sytuacja, ale bardziej zrozumienie otaczającego ich świata. To sprawia, że niektórzy ludzie są trudni dla innych.

Większość z nas ma do czynienia z trudnymi ludźmi w takim czy innym czasie. Stres związany z obsługą trudnych ludzi może spowodować brak wydajności i niechęci do pracy.

CeleZrozumienie różnicy w ludziachZrozumienie ludzkich wzorców zachowań i personaZrozumienie, dlaczego ludzie stają się trudni do radzenia sobieUnikanie manipulacji trudnymi ludźmiRozwijanie pewności siebie w kontaktach z wieloma różnymi typami ludziStosowanie technik rozwiązywania konfliktówUżywając słów, które deeskalują się i skutecznie krytykująStosowanie zachowania asertywnego i natychmiastowe wynikiKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Kurs MSP zapewnia znajomość zasad MSP®, tematów zarządzania i przepływów transformacyjnych zdefiniowanych w ramach MSP®, znanego standardu zarządzania projektami. Objaśni ... [+]

Kurs Managing Successful Programs zapewnia znajomość zasad MSP®, tematów zarządzania i przepływów transformacyjnych zdefiniowanych w ramach MSP®, znanego standardu zarządzania projektami.

Objaśnione w tym kursie role i obowiązki związane z zarządzaniem programem przyczynią się do zwiększenia możliwości zaangażowania i spełnienia wymagań biznesowych klientów. Dzięki temu szkoleniu będziesz w stanie wykazać się lepszymi umiejętnościami zarządzania programem, lepszymi zdolnościami adaptacyjnymi i elastycznością podczas pracy w niestabilnym, ciągle zmieniającym się środowisku programu.

CeleZdobądź odpowiednią wiedzę i umiejętności wymagane przez Fundację MSPRozwiń zrozumienie, w jaki sposób projekty wpisują się w programPosiadają praktyczną wiedzę i wykazują silne zaangażowanie w zasady i procesy zarządzania programemOpracuj zorientowane na rozwiązania podejście do ograniczania ryzyka, zarządzania problemami, kontroli jakości i zarządzania interesariuszamiByć w stanie zdefiniować i kierować strategią zarządzania programem organizacjiKto powinien uczęszczaćSpecjaliści zatrudnieni w roli zarządzania programemStarsi kierownicy projektówMenedżerowie programuKierownicy operacyjniSpecjaliści ds. Zapewnienia jakościModuły... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Udane organizacje zawsze będą miały więcej możliwości. Wtedy właśnie zarządzanie ekspansją staje się ważne. Aby zespół mógł zarządzać wieloma projektami, potrzebne są uni ... [+]

Udane organizacje zawsze będą miały więcej możliwości. Wtedy właśnie zarządzanie ekspansją staje się ważne. Aby zespół mógł zarządzać wieloma projektami, potrzebne są unikalne techniki i narzędzia. To szkolenie pomoże w skutecznym zarządzaniu wieloma projektami w tym samym czasie.

CeleZrozum różnicę między jednym a wieloma zakresami zarządzania projektamiKluczowe zasady zarządzania projektemMonitorowanie wielu projektówJak stworzyć praktyczne i odpowiednie narzędzia do monitorowania wielu projektówZarządzanie wieloma budżetami i finansami projektuZastosowanie terminowości i standardów jakości dla wielu projektówZasady zarządzania zasobami ludzkimi dla wielu projektówKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Ten praktyczny kurs logistyki przygotuje Cię do ekscytującej kariery w logistyce. Popraw perspektywy rozwoju kariery, wykorzystując ten program jako podstawę do dalszych ... [+]

Ten praktyczny kurs logistyki przygotuje Cię do ekscytującej kariery w logistyce. Popraw perspektywy rozwoju kariery, wykorzystując ten program jako podstawę do dalszych badań w tej szybko rozwijającej się dziedzinie. Ta kwalifikacja oferuje wyjątkową, przystępną cenowo i opłacalną możliwość dla osób uczących się

CeleKieruj zwycięskim zespołem logistycznym, działem lub projektemPoznaj praktyczne i najnowsze techniki zarządzania logistykąUmożliwić innym dostarczanie wyników w zarządzaniu logistykąZapewnij odpowiednie rejestrowanie, przechowywanie, magazynowanie i dostawy towarów zgodnie z najnowszymi wymaganiami biznesowymiUpewnij się, że spełnione są zasady przechowywania i dostaw towarów.Zarządzaj międzynarodową logistyką na większą skalę.Kto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Convertas

Kurs obejmuje najnowsze podstawowe praktyki w prognozowaniu, planowaniu, zaopatrzeniu, transporcie, magazynowaniu i logistyce. Obejmuje ramy odniesienia dla łańcucha dost ... [+]

Kurs obejmuje najnowsze podstawowe praktyki w prognozowaniu, planowaniu, zaopatrzeniu, transporcie, magazynowaniu i logistyce.

Obejmuje ramy odniesienia dla łańcucha dostaw (SCOR) dla ciągłej poprawy wydajności w całym łańcuchu dostaw.

Dostawcy są kluczowymi interesariuszami w celu określenia jakości i wyników. Właściwe zarządzanie łańcuchem dostaw może zapewnić współpracę z dostawcami wspierającymi. Wdrożenie zarządzania łańcuchem dostaw zapewnia właściwe wyniki, wymagające dużego zaangażowania własnego zespołu zarządzającego.

CeleRozpoznaj trendy i nowoczesne praktyki w łańcuchu dostaw i zarządzaniu logistykąĆwicz techniki prognozowania i optymalizacji zapasówOcena kategorii produktów i sformułowanie odpowiednich strategii zaopatrzeniaOpisz rolę i cele zarządzania transportem w logistyceUżyj technik magazynowania o wartości dodanejZastosuj ramy Odniesienia Operacyjnego Łańcucha Dostaw (SCOR) do zarządzania wydajnością łańcucha dostawKto powinien uczęszczać... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
212, Diamond Center 2, Arjan, Dubai
124534 Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Witryna
Address
Abu Dhabi, Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Address
London, England, Wielka Brytania
Address
Istanbul, Istanbul, Turcja
Address
Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malezja