Read the Official Description

Firma

Rozumiemy bardziej niż ktokolwiek, jak ważne jest, abyś uzyskał odpowiednie kwalifikacje i we właściwym czasie. Rozumiemy również, że jeśli masz dużo pracy, nie zawsze masz czas wolny, aby uczęszczać do college'u, a nawet na uniwersytet. Dlatego stworzyliśmy tę stronę, dzięki czemu możesz poświęcić cały swój czas, aby dowiedzieć się więcej na temat wybranych tematów, a także móc wykonać całą pracę z domu.

Wierzymy w wzmocnienie pozycji współczesnych ludzi, oferując im możliwości rozszerzenia i poszerzenia wiedzy i umiejętności, a także udzielenia im pomocy i wsparcia, których potrzebują, aby osiągnąć wspaniałe rzeczy. Dzięki tysiącom dostępnych kursów i zespołowi, który zrobi dla ciebie wszystko, bezpiecznie jest powiedzieć, że nie znajdziesz lepszego dostawcy kursów w Internecie i chcielibyśmy z tobą pracować, aby mieć pewność, że otrzymasz najlepsze doświadczenie i najlepszy wynik z edukacji.

Co robimy

Tutaj w iStudy oferujemy szereg szkoleń online dla tych, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności, kwalifikacje i zaktualizować swoją wiedzę. Szkolenia iStudy są dostarczane w całości online, za pośrednictwem zaawansowanego portalu do nauki studentów. Portal nauki uczeń jest system zarządzania learning online, który pozwala studentom uczyć się ich kursów on-line. Ta innowacyjna technologia oznacza, że ​​nie ma potrzeby, aby uczestniczyć w żadnych zajęciach lub podjąć czasu wolnego od pracy w celu zbadania.

  • Profesjonalne kursy akredytowane

Wszystkie nasze kursy odbywają się we współpracy z uznanymi w kraju instytucjami przyznającymi, w tym, więc to, czego się uczysz z nami, ma znaczenie, jeśli chodzi o osiągnięcie Twoich celów zawodowych.

  • Studium, które Ci odpowiada

Nie musisz rezygnować z pracy lub swojego życia, aby uzyskać nowe kwalifikacje. Możesz uczyć się zawsze i wszędzie.

Misja

Naszą misją jest uczynić naukę elastyczną, niedrogą i dostępną dla wszystkich. Dlatego ułatwiamy naukę we własnym tempie, ustalamy własny harmonogram i nie obciążamy kosztem kursu bez odsetek. Sukces naszych uczniów mierzymy naszym sukcesem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci fachową pomoc, której będziesz potrzebować po drodze. Dlatego ponad 12 000 studentów decyduje się u nas uczyć!

Dlaczego wybrałeś nas

Dzięki dodawanym kursom przez cały czas można bezpiecznie powiedzieć, że mamy pasję do tego, co robimy, dlatego zawsze będziemy dla Państwa dokładali wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą obsługę klienta jeśli potrzebujesz pomocy w kursie lub cokolwiek innego w tym rodzaju. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kursach lub jeśli chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc, wystarczy, że nas o tym powiadomisz. Pomożemy w każdy możliwy sposób, a to tylko jedna z rzeczy, które pomagają naszemu zespołowi wyróżnić się na tle całej naszej konkurencji.

Dowiedz się zawsze i wszędzie

Wiemy, że coraz więcej osób przegląda internet w ruchu za pomocą mobilnych tabletów i urządzeń, dlatego nasze kursy są w pełni kompatybilne z komputerami osobistymi, laptopami, tabletami, czytnikami e-booków i smartfonami.

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

iStudy

Nigdy nie wiesz, kiedy może nastąpić nagły wypadek i pilnie potrzebujesz pierwszej pomocy. Dlatego też nauka pierwszej pomocy może być dla ciebie bardzo dobra, ponieważ b ... [+]

Podsumowanie kursu

Accredited Workplace First Aid Training Course to wielokrotnie nagradzany i najlepiej sprzedający się kurs, który otrzymał standardy kwalifikacji CPD

Uważany jest za jeden z doskonałych kursów w Wielkiej Brytanii, który może pomóc uczniom / uczniom w zapoznaniu się z tematem i zdobyciu umiejętności niezbędnych do wykonywania dobrych zadań w tej dziedzinie. Zapakowaliśmy kurs pierwszej pomocy akredytowanego miejsca pracy na 8 modułów, aby nauczyć Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w tym zawodzie.

Aby zapewnić łatwy dostęp, kurs ten jest przeznaczony zarówno dla studentów na część etatu, jak i na pełen etat. Możesz uzyskać akredytację w ciągu zaledwie 4 godzin, 25 minut godzin, a także możesz uczyć się we własnym tempie.... [-]

Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
iStudy

Pierwszy samochód, jaki kiedykolwiek powstał, miał miejsce około 1885 roku, co było ogromnym krokiem dla ludzkości. Samochody znacznie ułatwiają nam życie, zapewniając na ... [+]

Podsumowanie kursu

Accredited Car Maintenance Course to wielokrotnie nagradzany i najlepiej sprzedający się kurs, który otrzymał standardy kwalifikacji CPD

Uważany jest za jeden z doskonałych kursów w Wielkiej Brytanii, który może pomóc uczniom / uczniom w zapoznaniu się z tematem i zdobyciu umiejętności niezbędnych do wykonywania dobrych zadań w tej dziedzinie. Zapakowaliśmy Accredited Car Maintenance Course w 11 modułów, aby nauczyć Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w tym zawodzie.

Aby zapewnić łatwy dostęp, kurs ten jest przeznaczony zarówno dla studentów na część etatu, jak i na pełen etat. Możesz uzyskać akredytację w ciągu zaledwie 8 godzin, 10 minut godzin, a także możesz uczyć się we własnym tempie.... [-]

Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku