iStudy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Firma

Rozumiemy bardziej niż ktokolwiek, jak ważne jest, abyś uzyskał odpowiednie kwalifikacje i we właściwym czasie. Rozumiemy również, że jeśli masz dużo pracy, nie zawsze masz czas wolny, aby uczęszczać do college'u, a nawet na uniwersytet. Dlatego stworzyliśmy tę stronę, dzięki czemu możesz poświęcić cały swój czas, aby dowiedzieć się więcej na temat wybranych tematów, a także móc wykonać całą pracę z domu.

Wierzymy w wzmocnienie pozycji współczesnych ludzi, oferując im możliwości rozszerzenia i poszerzenia wiedzy i umiejętności, a także udzielenia im pomocy i wsparcia, których potrzebują, aby osiągnąć wspaniałe rzeczy. Dzięki tysiącom dostępnych kursów i zespołowi, który zrobi dla ciebie wszystko, bezpiecznie jest powiedzieć, że nie znajdziesz lepszego dostawcy kursów w Internecie i chcielibyśmy z tobą pracować, aby mieć pewność, że otrzymasz najlepsze doświadczenie i najlepszy wynik z edukacji.

Co robimy

Tutaj w iStudy oferujemy szereg szkoleń online dla tych, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności, kwalifikacje i zaktualizować swoją wiedzę. Szkolenia iStudy są dostarczane w całości online, za pośrednictwem zaawansowanego portalu do nauki studentów. Portal nauki uczeń jest system zarządzania learning online, który pozwala studentom uczyć się ich kursów on-line. Ta innowacyjna technologia oznacza, że ​​nie ma potrzeby, aby uczestniczyć w żadnych zajęciach lub podjąć czasu wolnego od pracy w celu zbadania.

  • Profesjonalne kursy akredytowane

Wszystkie nasze kursy odbywają się we współpracy z uznanymi w kraju instytucjami przyznającymi, w tym, więc to, czego się uczysz z nami, ma znaczenie, jeśli chodzi o osiągnięcie Twoich celów zawodowych.

  • Studium, które Ci odpowiada

Nie musisz rezygnować z pracy lub swojego życia, aby uzyskać nowe kwalifikacje. Możesz uczyć się zawsze i wszędzie.

Misja

Naszą misją jest uczynić naukę elastyczną, niedrogą i dostępną dla wszystkich. Dlatego ułatwiamy naukę we własnym tempie, ustalamy własny harmonogram i nie obciążamy kosztem kursu bez odsetek. Sukces naszych uczniów mierzymy naszym sukcesem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci fachową pomoc, której będziesz potrzebować po drodze. Dlatego ponad 12 000 studentów decyduje się u nas uczyć!

Dlaczego wybrałeś nas

Dzięki dodawanym kursom przez cały czas można bezpiecznie powiedzieć, że mamy pasję do tego, co robimy, dlatego zawsze będziemy dla Państwa dokładali wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą obsługę klienta jeśli potrzebujesz pomocy w kursie lub cokolwiek innego w tym rodzaju. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kursach lub jeśli chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc, wystarczy, że nas o tym powiadomisz. Pomożemy w każdy możliwy sposób, a to tylko jedna z rzeczy, które pomagają naszemu zespołowi wyróżnić się na tle całej naszej konkurencji.

Dowiedz się zawsze i wszędzie

Wiemy, że coraz więcej osób przegląda internet w ruchu za pomocą mobilnych tabletów i urządzeń, dlatego nasze kursy są w pełni kompatybilne z komputerami osobistymi, laptopami, tabletami, czytnikami e-booków i smartfonami.

Zobacz kursy » Widzieć Law Dyplomy » Widzieć Online Certyfikaty » Widzieć Online Zaawansowane dyplomy » Widzieć Online Diplomas » Widzieć Online Kursy » Widzieć Health Kursy » Widzieć Health Dyplomy » Widzieć Health Certificates » Widzieć Law Kurs »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Akredytowany kurs pierwszej pomocy w miejscu pracy - CPD

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London

Nigdy nie wiesz, kiedy może nastąpić nagły wypadek i pilnie potrzebujesz pierwszej pomocy. Dlatego też nauka pierwszej pomocy może być dla ciebie bardzo dobra, ponieważ będziesz uważany za aktywa w firmie, ponieważ nie muszą zatrudniać specjalisty w tej dziedzinie. To szkolenie online z pomocą pierwszej pomocy w miejscu pracy może Ci w tym pomóc. Kurs początkowo rozpoczyna się od umiarkowanych informacji poprzez zapoznanie się z celami pierwszej pomocy, regulacjami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ogólną koncepcją potrzebną w zestawie pierwszej pomocy - niezależnie od tego, czy jest to dom, biuro czy samochód. Następnie przechodzisz do sekcji procedur kursu, kiedy uczysz się o priorytetach, różnych sytuacjach awaryjnych i ich odpowiednich działaniach. Możesz również dowiedzieć się o resuscytacji krążeniowo-oddechowej (CPR) w tym kursie, sprawdzając, jak wykonać to zadanie dla różnych grup. W końcu dowiesz się więcej o różnych chorobach i urazach oraz o ich leczeniu. Kurs jest dobrze wyważony i jest niezwykle przydatny w tym sensie, że jest dobrze przygotowany do scenariusza awaryjnego. [+]

Podsumowanie kursu

Accredited Workplace First Aid Training Course to wielokrotnie nagradzany i najlepiej sprzedający się kurs, który otrzymał standardy kwalifikacji CPD

Uważany jest za jeden z doskonałych kursów w Wielkiej Brytanii, który może pomóc uczniom / uczniom w zapoznaniu się z tematem i zdobyciu umiejętności niezbędnych do wykonywania dobrych zadań w tej dziedzinie. Zapakowaliśmy kurs pierwszej pomocy akredytowanego miejsca pracy na 8 modułów, aby nauczyć Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w tym zawodzie.

Aby zapewnić łatwy dostęp, kurs ten jest przeznaczony zarówno dla studentów na część etatu, jak i na pełen etat. Możesz uzyskać akredytację w ciągu zaledwie 4 godzin, 25 minut godzin, a także możesz uczyć się we własnym tempie.... [-]


Akredytowany kurs utrzymania samochodu - CPD

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London

Pierwszy samochód, jaki kiedykolwiek powstał, miał miejsce około 1885 roku, co było ogromnym krokiem dla ludzkości. Samochody znacznie ułatwiają nam życie, zapewniając nam szybki i łatwy transport do dowolnego miejsca. Współczesna branża motoryzacyjna również widziała wiele innowacji i produkowała samochody, które są przestronne, szybkie lub luksusowe, zasadniczo zasilając wszystkie nisze. Ale co dzieje się w samochodzie? Cóż, musisz znaleźć ten kurs utrzymania samochodu. Ten kurs początkowo zapozna cię z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa i narzędziami, które będziesz musiał zbadać pod maską swojego samochodu. Otrzymasz krótki przewodnik po ogólnych pracach konserwacyjnych, które pozwolą ci z łatwością zadbać o swój samochód. Następnie dowiesz się więcej o wskaźnikach deski rozdzielczej, oponach, silnikach IC i oleju silnikowym. Wreszcie, weź schematycznie widok na układ chłodzenia, układ paliwowy, układ elektryczny, układ napędowy, hamulce i trochę zrozumiej o branży napraw samochodowych. Zdobycie tego kursu byłoby świetnym pomysłem dla każdego, ponieważ nie tylko pomaga tobie dbać o samochód, ponieważ można wykorzystać umiejętności opracowane również profesjonalnie. [+]

Podsumowanie kursu

Accredited Car Maintenance Course to wielokrotnie nagradzany i najlepiej sprzedający się kurs, który otrzymał standardy kwalifikacji CPD

Uważany jest za jeden z doskonałych kursów w Wielkiej Brytanii, który może pomóc uczniom / uczniom w zapoznaniu się z tematem i zdobyciu umiejętności niezbędnych do wykonywania dobrych zadań w tej dziedzinie. Zapakowaliśmy Accredited Car Maintenance Course w 11 modułów, aby nauczyć Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w tym zawodzie.

Aby zapewnić łatwy dostęp, kurs ten jest przeznaczony zarówno dla studentów na część etatu, jak i na pełen etat. Możesz uzyskać akredytację w ciągu zaledwie 8 godzin, 10 minut godzin, a także możesz uczyć się we własnym tempie.... [-]