University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wydział Nauk Społecznych na Uniwersytecie w Nottingham oferuje różnorodne kursy z zakresu biznesu, ekonomii, edukacji, geografii, prawa, polityki i stosunków międzynarodowych oraz socjologii i polityki społecznej.

Reputacja za doskonałość

University of Nottingham jest czołową ogólnoświatową uczelnią na całym świecie i zajmuje pierwsze miejsce w czołówce najlepszych przedmiotów z dziedziny nauk społecznych w rankingu QS World University. Prawdziwie globalna instytucja, z kampusami w Chinach i Malezji, Nottingham wita studentów z całego świata.

Oferuje dynamiczną społeczność edukacyjną, w której nauczanie opiera się na wiodących badaniach na świecie. W najnowszym programie Research Excellence Framework Uniwersytet uplasował się na ósmym miejscu w Wielkiej Brytanii pod względem "siły badawczej", a ponad 97% jego badań uznano na arenie międzynarodowej. Wydział ten wnosi cenny wkład w te badania, które mają szeroki wpływ na społeczeństwo, w tym na gospodarkę, zdrowie i dobrobyt, kulturę, politykę publiczną i środowisko.

Inspirująca lokalizacja

Szkoły w ramach wydziału są zlokalizowane w sercu Anglii, na terenie University Park i Jubilee Campus. Obejmujący 300 akrów, University Park jest powszechnie uważany za jeden z najpiękniejszych kampusów w Wielkiej Brytanii, z pływaniem łódką i zielonymi wzgórzami. To jest tylko 10 minut jazdy autobusem od tętniącego życiem centrum Nottingham i dobrze połączone z siecią tramwajową. Jubilee Campus zdobył wiele nagród za innowacyjne, przyjazne dla środowiska budynki, a ustawienie nad jeziorem i współczesne rzeźby sprawiają, że jest to inspirujące środowisko do nauki.

Dedykowana sieć wsparcia

Uniwersytet prowadzi Cię przed przybyciem i wspiera Cię przez cały okres studiów. Dostarczają informacji i wskazówek na temat wielu kwestii, w tym międzynarodowych kwalifikacji, wiz, finansów, przepisów pracy i dostosowania się do życia w Wielkiej Brytanii.

Centrum Języka Angielskiego w Wielkiej Brytanii, akredytowane przez British Council do nauczania języka angielskiego w Wielkiej Brytanii, zapewnia kursy przed i podczas studiów, aby rozwinąć umiejętności językowe do wymaganego poziomu.

Dział Karier i Zatrudnienia oferuje doradztwo zawodowe na całe życie, a Usługi dla Studentów pomagają w rozwiązywaniu wszelkich problemów osobistych lub akademickich.

Uczenie się w świecie rzeczywistym

Wszystkie szkoły wydziału mają cenne powiązania z przemysłem, a nasze kursy wyposażają Cię w niezbędne umiejętności i wiedzę specjalistyczną, które będą potrzebne do osiągnięcia Twoich zawodowych celów.

---

Informacje wymienione na tej stronie zostały przygotowane przed rokiem akademickim, do którego mają zastosowanie. Dołożono wszelkich starań, aby zawarte w nim informacje były dokładne w chwili publikacji, ale zmiany (na przykład dotyczące treści kursu) mogą się pojawić z uwagi na przerwę między publikacją a rozpoczęciem kursu. Dlatego bardzo ważne jest, aby przed rozpoczęciem kursu zwrócić się do strony internetowej Uniwersytetu o wszelkie aktualizacje, postępując zgodnie z nottingham.ac.uk/studywithus . W przypadku różnicy między zawartością tej strony internetowej a witryną uniwersytetu pierwszeństwo ma treść strony internetowej Uniwersytetu .

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Dyplomy studiów magisterskich » Widzieć Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć Summer courses » Widzieć Online Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć Online MA » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Roczne MBA » Widzieć Law Certyfikaty » Widzieć Law Doktorat » Widzieć Law LLB » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć EMBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom absolwenta

GDip Economics (konwersja)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Ten kurs konwersji oferuje trasę do programu MSc, jeśli nie specjalizujesz się w ekonomii na poziomie licencjackim, ale mają pewne doświadczenie w zakresie ekonomii lub przedmiotów ilościowych. [+]

Przegląd

Ten kurs oferuje ścieżkę do programu MSc, jeśli nie specjalizujesz się w ekonomii na poziomie licencjackim, ale mają pewne doświadczenie w zakresie ekonomii lub przedmiotów ilościowych.

GDip może również zaoferować absolwentom pierwszego stopnia z innych dyscyplin możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zwiększania szans na rozwój kariery zawodowej, dodając element do studium ekonomicznego do swojego CV.

Może być dostosowany do potrzeb studentów z różnych środowisk akademickich o różnym stopniu wykształcenia matematycznego.

Weźmiesz udział w wykładach, kursach i seminariach w licencjackich modułach ekonomicznych, abyś był wyposażony w wiedzę i umiejętności wymagane do podjęcia studiów podyplomowych.... [-]


Letnie kursy

Presessional English for Academic Purposes - Biznes i zarządzanie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 - 10 tygodnie July 2019 Wielka Brytania Nottingham

Zaprojektowany dla studentów, którzy są blisko wymagań języka angielskiego, kurs ten został opracowany w Nottingham University Business School. [+]

Kurs Presessional English for Academic Purpose - Business and Management został opracowany we współpracy z Nottingham University Business School i przygotowuje studentów do studiów licencjackich i podyplomowych z zakresu biznesu i zarządzania.

Istnieją dwa kursy: 10 tygodni i pięć tygodni.

Wspólna oferta

Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa na studiach podyplomowych, możesz kwalifikować się do wspólnej oferty. Dzięki wspólnej ofercie:

potrzebujesz tylko jednej wizy TIER 4 i CASbierzesz udział w kursie języka angielskiego i akademickich umiejętności, a następnie udajesz się na studia podyplomowemasz zagwarantowane miejsce na kursie podyplomowymTwój udział w kursie podyplomowym jest automatyczny, pod warunkiem, że twoja frekwencja na kursie przygotowawczym CELE wynosi co najmniej 80% i ukończysz wszystkie zajęciaWymagania dotyczące kursu akademickiego ... [-]

Presessional English for Academic Purposes - Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 tygodnie August 2019 Wielka Brytania Nottingham

Zaprojektowany dla studentów, którzy są blisko wymagań języka angielskiego, kurs ten został opracowany przez Wydział Inżynierii. [+]

Presessional English for Academic Purposes - Pięciotygodniowy kurs inżynierski został opracowany we współpracy z Wydziałem Inżynierii i przygotowuje studentów do studiów licencjackich i podyplomowych w zakresie inżynierii.

Wspólna oferta

Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa na studiach podyplomowych, możesz kwalifikować się do wspólnej oferty. To znaczy:

potrzebujesz tylko jednej wizy TIER 4 i CASbierzesz udział w kursie języka angielskiego i akademickich umiejętności, a następnie udajesz się na studia podyplomowemasz zagwarantowane miejsce na swoim kursie podyplomowymTwój postęp na studiach podyplomowych jest automatyczny, pod warunkiem, że twoja frekwencja wynosi 80% lub więcej i ukończysz wszystkie zajęciaWymagania dotyczące kursu akademickiego ... [-]

Presessional English for Academic Purposes - Law

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 tygodnie July 2019 Wielka Brytania Nottingham

Zaprojektowany dla uczniów, którzy są blisko wymagań języka angielskiego, ten pięciotygodniowy kurs został opracowany w School of Law. [+]

Presessional English for Academic Purposes - Law

Kurs Presessional English for Academic Purposes - Law został opracowany z myślą o studentach, którzy są blisko swoich wymagań językowych.

Ten dziesięciotygodniowy program został opracowany we współpracy ze Szkołą Prawa Uniwersytetu w Nottingham, aby przygotować studentów na studia podyplomowe z prawa, w szczególności kursy LLM.

Wspólna oferta

Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa na studiach podyplomowych *, możesz kwalifikować się do wspólnej oferty. Dzięki wspólnej ofercie:

potrzebujesz tylko jednej wizy TIER 4 i CASbierzesz udział w kursie języka angielskiego i akademickich umiejętności, a następnie udajesz się na studia podyplomowemasz zagwarantowane miejsce na kursie podyplomowymTwój udział w kursie podyplomowym jest automatyczny, pod warunkiem, że twoja frekwencja na kursie przygotowawczym CELE wynosi co najmniej 80% i ukończysz wszystkie zajęcia... [-]

Świadectwo studiów podyplomych

PGCert International Student Advice and Support

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Ten kurs jest odpowiedzią na potrzeby wielu profesjonalistów, którzy poszukują pracy lub obecnie pracują w środowisku edukacyjnym z międzynarodowymi studentami w centrum jego działania. [+]

Przegląd

Ten kurs jest odpowiedzią na potrzeby wielu profesjonalistów, którzy poszukują pracy lub obecnie pracują w środowisku edukacyjnym z międzynarodowymi studentami w centrum jego działania.

Zasadniczo ten kurs pozwoli ci rozwinąć, poszerzyć i pogłębić swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną, niezależnie od tego, czy współpracujesz z zagranicznymi studentami w dziale pomocy czy w biurach międzynarodowych; w sektorze niezależnym w szkołach języka angielskiego lub w szkołach publicznych lub w szkolnictwie wyższym / dalszym.

We wszechobecnym klimacie zmian lokalnych, krajowych i międzynarodowych ważne jest rozwijanie wiedzy fachowej w interpretowaniu zmieniających się ram politycznych, społecznych i prawnych, a także kulturalnych i psychospołecznych aspektów pomocy i doradztwa w pracy z różnymi międzynarodowymi studentami. Ten kurs dotyczy głównych zagadnień, z którymi mierzą się międzynarodowi doradcy studenccy w ich codziennym życiu zawodowym.... [-]


PGCert w mentoringu i coachingu nauczycieli

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Ten kurs spełnia ciągłe potrzeby rozwoju zawodowego nauczycieli szkół / uczelni, którzy działają jako mentorzy dla początkujących nauczycieli i nauczycieli wczesnej kariery. [+]

Przegląd

Ten kurs spełnia ciągłe potrzeby rozwoju zawodowego nauczycieli szkół / uczelni, którzy działają jako mentorzy dla innych nauczycieli.

Ten kurs umożliwia zdobycie wiedzy i zrozumienia nauczycieli mentorskich poprzez refleksyjne badanie własnej praktyki oraz innych osób. Poprzez zgłębienie szeregu modeli mentoringu i coachingu, rozwiniesz swoje profesjonalne umiejętności mentoringu i osobistą teorię działania dla mentoringu.

Wpływ tego kursu wykracza daleko poza uczestniczącego nauczyciela; rozwój ich praktyki wpływa na rozwój zawodowy ich podopiecznego, a ostatecznie na praktykę w klasie.

Oprócz tego elementu kursu, który jest zakorzeniony w praktyce, istnieje zorganizowany program zajęć i zajęć. Zostały one zaprojektowane z myślą o teoretycznej perspektywie i krytycznych refleksjach na temat tego, w jaki sposób najlepsze praktyki mentorskie mogą poprawić rozwój zarówno podopiecznego, jak i mentora.... [-]


Podyplomowe Studium Podyplomowe PGCEi (Międzynarodowe)

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 rok August 2019 Wielka Brytania Nottingham

Ten kurs kształcenia na odległość zapewnia profesjonalne wzbogacenie dla nauczycieli pracujących poza Wielką Brytanią. [+]

Przegląd

Ten kurs kształcenia na odległość zapewnia profesjonalne wzbogacenie dla nauczycieli pracujących poza Wielką Brytanią.

Kohorty są obecnie rekrutowane w lokalizacjach poniżej:

ChinyKolumbiaRepublika CzeskaWschodnia AfrykaEkwadorGhanaIndieMalezjaNigeriaPeruSingapurHiszpaniaTajlandiaZEAWielka BrytaniaWietnam

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę szkolną .

Szczegóły kursu

PGCEi składa się z czterech podstawowych modułów 15-kredytowych. Etap indukcji jest intensywnym blokiem badań. Wszystkie dodatkowe moduły są nauczane poprzez nauczanie na odległość, co pozwala na prowadzenie dochodzenia praktyków we własnych szkołach.

Zalecany czas trwania kursu wynosi około 12 miesięcy, ale można go ukończyć za osiem miesięcy.... [-]


Filmy

Achieve it with the Faculty of Social Sciences

360 tour of Nottingham city centre

Kontakt
Adres lokalizacji
Faculty of Social Sciences
Law and Social Sciences Building
University of Nottingham
University Park

Nottingham, England, NG7 2RD GB
Media społecznościowe