University of Leicester Global Study Centre

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Powitając pierwszą grupę studentów we wrześniu 2019 r., Global Study Centre (GSC) zapewnia dostosowane Pathways do szerokiego zakresu programów studiów licencjackich, a także prawdziwe doświadczenie studentów University of Leicester.

Program nauczania Pathway , opracowany zgodnie z uniwersytetem i surowymi standardami jakości, został opracowany dla studentów z zagranicy, którzy nie spełniają bezpośrednich kryteriów (angielski lub akademicki).

Centrum, zlokalizowane w odległości krótkiego spaceru od kampusu Uniwersytetu Leicester, zachęca do rozwoju, pielęgnuje zaufanie i wspiera integrację każdego studenta z życiem studenckim w Wielkiej Brytanii.

Niezależnie od tego, czy jest to uczeń, rodzic czy doradca edukacyjny, zespół Centrum jest zobowiązany do dostarczenia informacji potrzebnych do podjęcia świadomej decyzji.

Będziesz czerpać korzyści z

  • Jeden list CAS na cały czas trwania badania
  • Usługi wsparcia akademickiego i studenckiego na miejscu
  • Dostęp do obiektów uniwersyteckich, w tym biblioteki, pomieszczeń do nauki, apartamentów komputerowych i Związku Studentów
  • Wsparcie przejścia od studiów podstawowych do wybranego stopnia
  • Wskazówki dotyczące zakwaterowania i wsparcie
  • Spożycie we wrześniu i styczniu
  • W razie potrzeby dodatkowe szkolenie z języka angielskiego za pośrednictwem uniwersyteckiego działu nauczania języka angielskiego128969_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg Brooke Cagle / Unsplash

Miasto Leicester

Licząca około 450 000 mieszkańców Leicester jest dziesiątym co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii. Jest to zróżnicowane kulturowo miasto z reprezentacją wielu narodów. W rzeczywistości jedna droga w Leicester jest oficjalnie najbardziej zróżnicowaną ulicą w Wielkiej Brytanii, z 22 narodowościami wśród sklepów i kawiarni!

Historia Leicester sięga 2000 lat i obejmuje słynnego angielskiego monarchę króla Ryszarda III, którego grób zaginął przez 400 lat, dopóki nie został znaleziony przez archeologów z University of Leicester w 2012 roku. Grób króla Richarda można odwiedzić w katedrze w Leicester.

Samo centrum Wielkiej Brytanii znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Leicester, dzięki czemu miasto jest łatwym miejscem do osiągnięcia - i świetną bazą wypadową do zwiedzania Wielkiej Brytanii lub Europy.

W pobliżu znajdują się dwa międzynarodowe lotniska, East Midlands Airport i Birmingham Airport, a także bezpośrednie połączenia kolejowe / autobusowe z wszystkimi trzema londyńskimi lotniskami: Heathrow, Gatwick i Stansted. Pociągi z Leicester do Londynu łączą się z pociągiem Eurostar, który jedzie pod wodą do Francji, więc wystarczy jedna zmiana pociągu, aby być w Paryżu przed południem.

Lokalizacje

Leicester

Address
Leicester Global Study Centre,
St George's Tower

LE1 1SW Leicester, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium