University of Exeter International Summer School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

106120_105936_SocialProgramme3.jpg

Zarejestruj swoje zainteresowanie w naszej Międzynarodowej Szkole Letniej 2019

The International Summer to program letni na poziomie licencjackim, oferujący studentom możliwość studiowania na Uniwersytecie w Exeter przez 3 lub 6 tygodni i zdobywania do 15 punktów ECTS lub 6-8 kredytów amerykańskich w zależności od stopnia. Program oferuje szeroki wybór tematów zaczerpniętych z naszych szkół w następujących dziedzinach:

 • Biznes
 • Psychologia
 • Zdrowie i medycyna
 • Środowisko i zmiany klimatyczne
 • Stosunki międzynarodowe
 • Prawa człowieka
 • Prawo
 • Literatura
 • Historia
 • Polityka
 • Historia sztuki i kultura wizualna

106118_105934_SocialProgramme1.JPG

Programy są prowadzone na naszych pięknych kampusach w Exeter i prowadzone przez nasz wydział wraz z zewnętrznymi specjalistami specjalizującymi się w tematach i wycieczkach terenowych.

Cena zakwaterowania w Międzynarodowej Szkole Letniej obejmuje zakwaterowanie w kampusie oraz zróżnicowany i ekscytujący program towarzyski obejmujący jednodniowe wycieczki do takich miejsc jak piękny St Ives i fascynujące miasto Bath. Program socjalny obejmuje również zajęcia wieczorne i inne opcjonalne wycieczki i zajęcia na terenie kampusu i poza nim. W programie uwzględniono wszystkie środki transportu na program społeczny, a także na lotnisko, przywitanie i powitanie.

Jedną z kluczowych cech Międzynarodowej Szkoły Letniej jest możliwość poznania Wielkiej Brytanii i poznania ludzi z całego świata. Nasz program letni pochwalił się grupą ponad 25 narodowości z całego świata w ciągu ostatnich trzech lat i naprawdę daje ludziom szansę poznania swoich zainteresowań z perspektywy innych.

Nasza orientacyjna wycieczka po Londynie oferuje uczestnikom możliwość zobaczenia Londynu i prawdziwie odkrywania miasta dzięki zorganizowanym zajęciom i wolnym czasie i naprawdę poznaje twoich kolegów z klasy przed rozpoczęciem programu na naszym kampusie.

Program jest odpowiedni dla każdej osoby, która ukończyła 18 lat, pod warunkiem spełnienia wymagań wstępnych. Jest to szczególnie skierowane do studentów obecnie studiujących na uniwersytecie i chcących zdobyć dodatkowe punkty lub studiować na renomowanym brytyjskim uniwersytecie lub zainteresowanych studiami podyplomowymi i chcieliby dowiedzieć się więcej na dany temat. Kurs jest również idealny dla profesjonalistów, którzy chcą poprawić swoją wiedzę na temat określonego obszaru tematycznego, jak również osób, które chcą spędzić krótki czas na nauce i wizycie w Wielkiej Brytanii.106119_105935_Group4.JPG

Lokalizacje

Exeter

Address
Exeter EX4 4QL, UK
Exeter, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium