The Sheffield College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W The Sheffield College mamy fantastyczne kontakty z międzynarodowymi studentami z całego świata. Nasze kursy języka angielskiego są oferowane dla różnych umiejętności (od początkujących do zaawansowanych) i obejmują od 4-tygodniowych intensywnych sesji po całoroczne programy studiów. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swój angielski konwersacyjny, czy też uczyć się w celu uzyskania kwalifikacji IELTS, abyś mógł kontynuować naukę, mamy kurs dostosowany do Twoich potrzeb. Nasi korepetytorzy są w pełni przeszkoleni i dołożą wszelkich starań, aby zapewnić Ci sukces na kursie.

Sheffield słynie z tego, że jest przyjaznym miastem z bogatą ofertą kulturalną i sportową, i tak jest też w The Sheffield College ! Zawsze jest coś, w co można się zaangażować, od meczów piłki nożnej 5-osobowej po wycieczki klasowe do kulturalnych miejsc, takich jak Chatsworth, York i Manchester.

116518_3796_4_0154small.jpg

O nas

Studenci mogą zdecydować się na pobyt u jednej z naszych rodzin goszczących, co jest doskonałym sposobem na pełne zanurzenie się w brytyjskim stylu życia i doskonalenie umiejętności mówienia po angielsku! Ewentualnie możesz wynająć zakwaterowanie w pobliskim holu zamieszkania, aby uzyskać wyjątkowe wrażenia dla studentów.

Bez względu na to, czy jesteś tu przez 12 tygodni, czy 12 miesięcy, jesteśmy przekonani, że pokochasz naukę w The Sheffield College .

Obejrzyj nasz film powitalny, aby dowiedzieć się więcej o tym, co możemy zaoferować tutaj w The Sheffield College !

116521_Field_College01_LowRes-51.jpg

Lokalizacje

Sheffield

Address
City Campus,
Granville Road

S2 2RL Sheffield, Anglia, Wielka Brytania

Sheffield

Address
Eyre Street Campus, Eyre Street
S1 4QD Sheffield, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium