Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy uczelnią wyższą, która rozwija bankowość i finanse, zapewniając wyjątkowe wykształcenie i myślenie, dostosowane do potrzeb jednostek, biznesu i społeczeństwa.

Koncentrujemy się na uczeniu się przez całe życie: wyposażaniu jednostek w wiedzę, umiejętności i kwalifikacje, aby osiągnąć to, czego pragną w swojej karierze i życiu.two people handshaking above table with laptoprawpixel / Unsplash

Istniejemy z bardzo prostego powodu - aby wspierać bankowość i finanse, zapewniając wyjątkową edukację i myślenie, dostosowane do potrzeb biznesu, jednostek i społeczeństwa.

Zapewniamy równowagę doświadczeń, wglądu i przywództwa myślowego w dzisiejszym świecie finansowym, dostarczanych przez liderów branży, myślicieli i członków naszej społeczności.

A ponieważ jesteśmy w samym sercu tego sektora od 1879 roku, tworzymy powiązania i budujemy partnerstwa między ludźmi i biznesem, dzięki którym bankowość i finanse są bardziej dostępne i zrozumiałe, a także zwiększają integrację społeczną dzięki lepszym możliwościom finansowym.

Jesteśmy The London Institute of Banking

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

The London Institute of Banking & Finance

Czy jesteś ambitnym studentem, który interesuje się karierą bankową lub finansową? Nasza Letnia Szkoła może ustawić Cię na właściwej drodze. Nasze programy, które odbywaj ... [+]

Czy jesteś ambitnym studentem, który interesuje się karierą bankową lub finansową?

Nasza Letnia Szkoła może ustawić Cię na właściwej drodze.

Nasze programy, które odbywają się w jednym z wiodących światowych centrów finansowych, edukacyjnych i kulturalnych, zwiększą Twoją wiedzę na temat sektora i zapewnią cenną ekspozycję dla branży, podczas gdy będziesz cieszyć się tętniącym życiem doświadczeniem lata w Londynie.

Wybierz jeden z wielu modułów, które mogą przyczynić się do twojego obecnego programu akademickiego, lub zdecyduj się na staż doradczy w dużej instytucji finansowej, aby wesprzeć swoje cele zawodowe.

Dlaczego warto uczyć się u nas?... [-]
Wielka Brytania London
Lipiec 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 28 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku