Leanne Test School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dzięki globalnej sieci akademii szkoleniowych dla pilotów, centrów symulacyjnych / oceny i szkół podstawowych, Airways Aviation ma ugruntowaną pozycję jako wiodąca międzynarodowa organizacja szkoleń lotniczych.

Działając w różnych lokalizacjach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Australii, Airways Aviation zapewnia międzynarodowym liniom lotniczym bezpośredni dostęp do najbardziej wykwalifikowanych i najlepiej wyszkolonych pilotów komercyjnych. Dzięki naszemu ponad 30-letniemu doświadczeniu w szkoleniach lotniczych na światowym poziomie organizacja jest doskonale przygotowana do wspierania krajowych i międzynarodowych studentów i zaspokojenia szybkiego wzrostu zapotrzebowania na pilotów komercyjnych na całym świecie.

Oferujemy początkującym pilotom Europejską Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) lub Urząd ds. Bezpieczeństwa Lotnictwa Cywilnego (CASA) zatwierdzone Pathways szkolenia i wykorzystujemy partnerstwa z przemysłem lotniczym, aby umożliwić naszym wysoce zmotywowanym pilotom przejście na kariery lotnicze.

Airways Aviation jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości efektów nauczania i uczenia się oraz niezapomnianych wrażeń na lądzie iw powietrzu. Zapewniamy w pełni wyposażone, specjalnie zaprojektowane sale lekcyjne i pomieszczenia dla studentów oraz utrzymujemy światowej klasy flotę samolotów, aby nasi uczniowie i pracownicy latali bezpiecznie i pewnie.

Lokalizacje

Oxford

Address
London Oxford Airport
Langford Lane
Kidlington
Oxfordshire

OX5 1RA Oxford, Anglia, Wielka Brytania

Huesca

Address
Huesca-Pirineos Airport
Carretera 1217 Km. 3
Monflorite-Alcala del Obispo

22111 Huesca, Aragonia, Hiszpania

Bilinga

Address
Airways Aviation Academy Gold Coast
Hangar 51
Lores Bonney Circuit

4225 Bilinga, Queensland, Australia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: