St John's College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy

Nasza wizja tutaj w St John's jest wyposażyć chrześcijan do misji w świecie zmian. Od ponad 150 lat jesteśmy pionierem innowacji w szkoleniu ministerialnym i nadal tworzymy uczniów wiodących przywódców poprzez programy oparte na kontekście, zintegrowane i odpowiednie.

Od ponad 40 lat realizujemy programy nauczania na odległość i oferujemy pakiet wysokiej jakości programów od poziomu 4 do poziomu 7, dzięki wspólnym nagrodom zatwierdzonym przez Uniwersytet w Durham, które możesz studiować w swoim otoczeniu i w czasie, który Ci odpowiada.

Nasze korzenie są anglikańskie, ale przyjmujemy studentów z wielu różnych denominacji, organizacji chrześcijańskich i sieci ... Pomożemy ci rozpoznać wolę Boga, gdy odkryjesz jego powołanie do swojego życia, odkryjesz wszystko, co Bóg przygotował dla ciebie i rozwijasz się jako uczeń Chrystusa. Nasze programy mogą być dostosowane do twojej własnej służby, pomagając ci pogłębić zrozumienie ewangelii poprzez naukę, pracę i kult w społeczności. Rozwiniesz swoje uznanie dla teologii, posługi i misji, abyś mógł zainspirować innych w swojej wierze i powołaniu - ku chwale Boga, ze względu na Jezusa i moc Ducha.

Nasza strona internetowa pomoże ci zrozumieć naszą wizję i wartości oraz da ci przegląd różnych możliwości, jakie istnieją, aby szkolić i uczyć się z nami tutaj w St John's. Sprawdź różne sekcje witryny, aby uzyskać więcej informacji na temat programów, które mamy do zaoferowania.

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania. W międzyczasie życzymy Wam każdego błogosławieństwa, gdy będziecie nadal zgłębiać swoją rolę w misji Boga.

Wizja i wartości

Naszym głównym celem jest inspirowanie twórczego chrześcijańskiego uczenia się, naznaczonego przekonaniami ewangelicznymi, doskonałością teologiczną i życiem napełnionym Duchem, aby ci, którzy szkolą się u nas, mogli być wyposażeni do misji w świecie zmian ...

W tym celu:

Biblijnie zakorzenione

St John's jest kolegium ewangelickim, chociaż mile widziane są uczniowie z innych perspektyw i tradycji. Cenimy rozważne i odpowiedzialne zaangażowanie w Pismo i wierzymy, że nasze życie i posługi powinny być kształtowane przez biblijne zrozumienie, kiedy podążamy za ukrzyżowanym i zmartwychwstałym Jezusem.

Duchowo żywy

Oczekujemy, że Bóg będzie dzisiaj działał i będzie starał się pielęgnować modlącą się, wielbiącą wspólnotę, w której istnieje otwartość na Boga i na siebie nawzajem. Jesteśmy ukształtowani przez charyzmatyczny strumień chrześcijaństwa, gdy patrzymy, aby uczestniczyć w przemieniającej pracy Ducha, zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo. Te akcenty są nierozerwalnie związane z rytmem naszego wspólnego życia.

Aktywnie Mentalna

Zależy nam na holistycznej proklamacji dobrej nowiny Jezusa, a wszyscy nasi uczniowie aktywnie uczestniczą w służbie i misji w praktyce. Od samego początku staraliśmy się sprostać wyzwaniom i szansom, jakie niesie ze sobą zmiana społeczna i kulturalna, i nadal słuchamy kultur, w których żyjemy i odpowiadamy modlitwą, kreatywnością i energią. W tych i innych sposobach staramy się żyć według biblijnego motta wybranego przez naszych założycieli: "Biada mi, gdybym nie głosił ewangelii" (1 Koryntian 9:16).

Akademicznie Rygorystyczne

Podczas gdy dostosowujemy się do wyzwań naszej szybko rozwijającej się kultury, zachowujemy także doskonałość teologiczną, która charakteryzowała św. Jana od samego początku. Nasz wydział to wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy, którzy są zaangażowani w badania, pisanie i praktykę służby w różnych kontekstach poza szkołą.

Relacjonalnie zaangażowany

Życie wspólnotowe jest w centrum św. Jana i cenimy możliwości łączenia się ze sobą w Kolegium oraz w kontekstach poza Kolegium, poprzez kult, nauczanie i uczenie się, a także przez wspólne jedzenie i spotkania towarzyskie. Staramy się stworzyć gościnną kulturę i docenić bogatą różnorodność tradycji, środowisk, stylów uwielbienia i doświadczeń, które charakteryzują życie w St John's.

Aktywnie współpracować

Staramy się współpracować z kościołami, diecezjami, denominacjami i sieciami, gdy służymy królestwu Bożemu. Partnerstwa te zwiększają uczenie się uczniów, gdy rozwijamy pionierskie podejście do posługi i misji w Midlands i innych regionach.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Podstawowy rok » Widzieć Świadectwa studiów magisterskich » Widzieć Dyplomy » Zobacz kursy » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Dyplom Wyższej Edukacji W Teologii, Ministerstwie I Misji

Online W niepełnym wymiarze czasu 3 lat September 2018 Wielka Brytania Nottingham

Ten trzyletni kurs w niepełnym wymiarze godzin stanowi gruntowne podstawy teologii, posługi i misji zatwierdzonej przez Uniwersytet w Durham w ramach programu wspólnych nagród. [+]

Ten trzyletni kurs w niepełnym wymiarze godzin stanowi gruntowne podstawy teologii, posługi i misji zatwierdzonej przez Uniwersytet w Durham w ramach programu wspólnych nagród. To zabierze Cię przez szereg modułów, które są akademicko stymulujące i odpowiednie dla życia chrześcijańskiego. Stanowi solidne podstawy dla aktywnej służby w Kościele, zarówno świeckich, jak i wyświęconych, i zadowala tych, którzy chcą dalej studiować teologię.

Wszystkie materiały do ​​nauki są dostarczane online, więc niektóre umiejętności informatyczne są konieczne. Będziesz pracować z wyznaczonym osobistym nauczycielem i będziesz mógł rozmawiać z innymi uczniami przez Moodle, więc możesz zrobić to w dowolnym miejscu na świecie w czasie i tempie, które ci odpowiadają. Ponadto, w zależności od liczby na kursie, będziemy oferować niektóre sesje badawcze wieczorem lub w weekendy dla tych, którzy mogą wziąć udział - nie jest to wymaganie, ale szansa na poprawę nauki.... [-]


Kursy

Kurs Ministrów W Miejscu Pracy

Online W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2018 Wielka Brytania Nottingham

Kurs ministrów miejsca pracy prowadzi do uzyskania certyfikatu (HE) w dziedzinie teologii w ministerstwie [+]

Kurs ministrów miejsca pracy prowadzi do uzyskania certyfikatu (HE) w dziedzinie teologii w ministerstwie

Wiemy, że wielu potencjalnych studentów będzie miało niewielkie lub żadne wykształcenie teologiczne i poszukuje kursu dostępnego i angażującego. Dlatego w pierwszym roku organizujemy kurs jako Nagrodę Fundacji Miejsca Pracy. Pomyślne ukończenie nagrody Fundacji ułatwia przejście do świadectwa ministrów pracy (HE) w teologii, Ministerstwo

Wszystkie materiały do ​​nauki są dostarczane online, więc niektóre umiejętności informatyczne są konieczne. Będziesz współpracować z wyznaczonym osobistym nauczycielem i będziesz miał okazję rozmawiać z innymi uczniami przez Internet, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzanie tego kursu w dowolnym miejscu na świecie w czasie, który Ci odpowiada. Jest to jednak zatwierdzony uniwersytet w Durham, więc istnieją ścisłe terminy na przedłożenie ocen.... [-]


Podstawowy rok

Nagroda Fundacji W Teologii, Ministerstwie I Misji

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2018 Wielka Brytania Nottingham

Ten nowy roczny kurs w niepełnym wymiarze godzin jest specjalnie przeznaczony dla osób, które wcześniej nie studiowały na uniwersytecie. Jest on zatwierdzany przez Uniwersytet w Durham w ramach programu Common Awards i jest wprowadzeniem na poziom 4 do licencjatu z teologii, posługi i misji. [+]

Ten nowy roczny kurs w niepełnym wymiarze godzin jest specjalnie przeznaczony dla osób, które wcześniej nie studiowały na uniwersytecie. Jest on zatwierdzany przez Uniwersytet w Durham w ramach programu Common Awards i jest wprowadzeniem na poziom 4 do licencjatu z teologii, posługi i misji.

Wiemy, że wielu potencjalnych studentów ma niewielkie lub żadne wykształcenie akademickie i poszukuje kursu dostępnego i angażującego. W niniejszej Nagrodę upewniamy się, że słowa kluczowe i pojęcia są wyjaśnione i nie zakłada się wcześniejszej teologicznej nauki.

Wszystkie materiały do ​​nauki są dostarczane online, więc niektóre umiejętności informatyczne są konieczne. Będziesz współpracować z wyznaczonym osobistym nauczycielem i będziesz miał możliwość porozmawiania z innymi uczniami przez Internet, dzięki czemu możliwe będzie przeprowadzanie tego kursu w dowolnym miejscu na świecie w czasie i tempie, które Ci odpowiadają. Ponadto, w zależności od liczby na kursie, będziemy oferować niektóre sesje badawcze wieczorem lub w weekendy dla tych, którzy mogą wziąć udział - nie jest to wymaganie, ale szansa na poprawę nauki.... [-]


Świadectwo studiów magisterskich

Świadectwo Ukończenia Studiów Magisterskich Z Teologii, Ministerstwa I Misji

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2018 Wielka Brytania Nottingham

Dla tych, którzy chcą nabyć zaawansowane studia teologiczne poprzez krótki program, oferujemy Świadectwo Absolwenta teologii, posługi i misji, zatwierdzone przez Uniwersytet w Durham w ramach programu wspólnych nagród. W tym niepełnym wymiarze godzin będziesz uczyć się modułów poziomu 5 i 6, zwykle ponad rok. [+]

Dla tych, którzy chcą nabyć zaawansowane studia teologiczne poprzez krótki program, oferujemy Świadectwo Absolwenta teologii, posługi i misji, zatwierdzone przez Uniwersytet w Durham w ramach programu wspólnych nagród. W tym niepełnym wymiarze godzin będziesz uczyć się modułów poziomu 5 i 6, zwykle ponad rok.

Jest to kurs dostępny dla osób z wyższym wykształceniem w innym przedmiocie i chciałby zastanowić się nad chrześcijańskim znaczeniem ich zawodowców

Moduły certyfikatów absolwentów

W ciągu roku uczysz się trzech modułów:

Pierwszy z opracowań biblijnych omawia kluczowe aspekty szeregu tekstów Starego i Nowego Testamentu, wprowadzając was w nowoczesne podejście do biblijnej krytyki i tworząc sposoby na korzystanie z Biblii w różnych osobistych, ministerialnych i profesjonalnych warunkach.... [-]