Somerset College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Położony w Taunton w hrabstwie Somerset Miasta, w samym sercu południowo-zachodniej, Somerset College Oferuje szeroką gamę pomaturalnych i wyższych kursów oraz szkoleń umiejętności w ciepłym, przyjaznej środowisku. Nasz sukces mówi sam za siebie fantastyczne osiągnięcia i wielkie kariery dla naszych studentów.

Witamy zleceniodawcy

Przez ponad 150 lat Somerset College dostarczył najwyższe standardy kształcenia i szkolenia przy użyciu standardowych w branży urządzeń i zasobów. Wszystkie nasze kursy są przeznaczone do zaspokajania potrzeb pracodawcy i dostarczenie wiedzy i umiejętności odpowiednich do pracy i zatrudnienia.

Inspektorzy niedawno ocenił nas jako "dobre" studia "i" Wybitny "w kilku obszarach. Nasze ceny są bardzo wysokie sukces zarówno Dalsze i Szkolnictwa Wyższego; nasz kampus jest żywy; mamy nagrody krajowe w wielu dziedzinach i są specjalistami w branży twórczej zdrowia i opieki społecznej, projektowania i. Wśród wielu naszych atutów jest rosnące doświadczenie w technologii odnawialnych i ekologicznych. Część tego jest nasza obszerna doświadczenie i profesjonalne programy, zrównoważone budownictwo. Obszar ten jest rosnąca siła College i reprezentuje naszą reakcję na nowe technologie, które obejmują wiele sektorów biznesowych.

Jesteśmy progressive uczelni, które wydobywa najlepszy we wszystkich naszych studentów. Bez względu na ich wybór studiów, każda osoba otrzymuje pełne wsparcie, aby dowiedzieć się, kim naprawdę są i realizować swoje ambicje i aspiracje.

Nasze kursy obejmują wiele poziomów, i mamy silne portfolio Szkolnictwa Wyższego z kierunków studiów w wielu dziedzinach. Studenci pochodzą z całej Wielkiej Brytanii na studia na naszych studiów. Nasi studenci pozostać z nami od nawiązaniu do szkolnictwa wyższego, i wrócić ponownie, aby rozwijać swoje umiejętności zawodowe przy wjeździe zatrudnienia.

Nasz kontakt i współpraca z pracodawcami jest obszerna i staramy się być dostawcą szkoleń z wyboru dla młodzieży, dorosłych i pracodawców w Somerset. Chcemy, aby nasi uczniowie, aby osiągnąć najwyższe standardy stawiane wybranym sektorze przemysłu, tak aby mogły one zacząć swoją karierę z ufnością, wiedząc, że zostali przeszkoleni w najbardziej zaawansowanych metod biznesowych i technologii.

Również na naszym kampusie są Genesis, zrównoważony Centrum budowlane, jednostek biznesowych inkubacji Hot House and Conference Centre w Taunton. Te przełomowe budynki, wraz z naszej szerokiej oferty kursów z obszaru szkolenia działalności Kolegium, dają firmie wsparcia i konferencyjne musi iść do przodu. W połączeniu z zakresu opcji szkoleń biznesowych z Kolegium, możemy zaoferować firmom wszelką pomoc, której potrzebują, aby uzyskać dobrze wyposażone i wysoko wykwalifikowanej siły roboczej.

Rachel Davies

Główny i Dyrektor Naczelny

Nasza historia

Byliśmy liderem od 1856 roku

Somerset College rozpoczął życie w 1856 roku w Wyższej Szkole Sztuki i Nauki, przed przejściem do Corporation Street, Taunton, w Wyższej Szkole Sztuki na przełomie XIX i XX wieku. To nie był jednak aż do początku 1970 roku, że Szkoła Sztuki połączonych ze Szkołą Technologii i przenieśli się do serwisu Wellington Road.

Budynki i obiekty można zobaczyć dziś są wynikiem wielu milionów funtów inwestycji, które umożliwiło Somerset College pozostać na czele dalej i Szkolnictwa Wyższego w powiecie.

Stale inwestujemy w naszych obiektach, aby umożliwić nam zaoferować state-of-the-art środków do wszystkich naszych studentów i zapewnić miejsce nauki, która inspiruje wszystkich, którzy studiować, pracować i odwiedź nas. Na przykład, w wrześniu 2013 roku otworzyliśmy nowe umiejętności Przemysł Centre, w którym uwzględniono rzemiosł budowlanych. Ponadto, jesteśmy teraz w dążeniu do procedury przetargowej i konsultacji z remontem Art & Design budynku.

Dziś jesteśmy kwitnącej społeczności z reputacją doskonałości. W 2012 Somerset College był najlepszym Dalsze Szkoła Edukacja w Somerset na sukces, na długie kursy w każdym wieku.

Przygotowujemy naszych uczniów do wielu karier w wielu sektorach przemysłu, a nasi absolwenci pracują w edukacji, technologii, opieki zdrowotnej, inżynierii, projektowania i wielu innych dziedzinach. Nasi uczniowie pracowali dla wielu firm high profilu, w tym Vivienne Westwood, Per Una, Fat Face i Abercrombie and Fitch.

Lokalizacje

Taunton

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium