South Eastern Regional College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Międzynarodowej Departamentu SERC

South Eastern Regional College Łączy doskonałości akademickiej i fantastyczne udogodnienia, genialny zabawy w niesamowitym części świata. Irlandia Północna oferuje wspaniałe położenie, wspaniałe krajobrazy i najbardziej przyjaznych powitanie i jest najbezpieczniejsze miejsce w Wielkiej Brytanii.

SERC jest top dalej i edukacja rząd wyżej. Studenci z ponad 68 różnych krajów wybrało SERC jako pierwszy wybór dla wysokiej jakości edukacji w tym roku i są cenione i integralną częścią naszej społeczności studenckiej. Szkoła jest akredytowana przez British Council i posiada UKVI licencji Poziom 4. SERC oferuje szeroki wybór programów rozwoju języka angielskiego dla języka angielskiego ogólnego, Academic English, programy Nauczycielskie, a także uznanych międzynarodowo kwalifikacji wstępnej i Uniwersytet stopni fundamentowych akredytowany przez wiodące uniwersytety i instytucje w tym działalności, turystyka, IT, inżynierii i nauki udzielania , Jesteśmy aktywnie poszukuje dalszych możliwości wspólnie współpracować z organizacjami zagranicznymi.

"Nauka w SERC dała mi wiele pozytywnych wspomnień, dużo zabawy i ogromnej satysfakcji. Jestem gotowa rozpocząć karierę w odpowiednim stopniu kwalifikacji i międzynarodowym doświadczeniu "
Isabella Parbeza

Pozostaliśmy wierni naszym korzeniom i pozostańmy życiodnią lokalnej społeczności i gospodarki, a tym samym stały się top 30 U K College. Stworzyliśmy naszą reputację jako zaufaną i szanowaną część naszej lokalnej społeczności, dostarczając ukierunkowany na branżę program nauczania.

Chociaż lepiej znaliśmy kursy szkoleniowe, staliśmy się znani jako innowacyjny partner dla firm chcących poprawić wydajność i rozwijać nowe rynki lub produkty. Usługi takie jak prototypowanie produktów i doradztwo w zakresie doskonalenia biznesu pomagają firmom, zarówno małym jak i małych, w osiągnięciu ich ambicji. Współpracujemy z BT, Bombardier Aerospace, Nitronica, Canyon Europe, Red Raven i Coca Cola, aby wymienić tylko kilka.

South Eastern Regional College (SERC) oferuje wiele kursów do angażowania się w lokalną społeczność. Oprócz kursów stacjonarnych i niestacjonarnych oferowanych w SERC współpracujemy z lokalną społecznością, organizacjami wolontariackimi i statutowymi, prowadząc kursy w centrach społecznościowych, w salach szkolnych i klubach. Kursy Taster mogą być dostarczane w lokalnym kampusie.

Powracanie do studiów może pomóc osobom w:

  • Naucz się nowych umiejętności i rozwijać nowe zainteresowania

<li> Ponownie połącz się z nauką</li> <li> Zwiększ zaufanie</li> <li> Możliwość poznania nowych ludzi</li> <li> Przygotuj się na kursy formalne</li> <li> Uzyskanie kwalifikacji pominiętych po raz pierwszy</li> <li> Osiągnij umiejętności i kwalifikacje w celu zwiększenia perspektyw kariery</li>

Lokalizacje

Lisburn

Address
Castle Street​​
Lisburn
Co. Antrim

BT27 4SU Lisburn, Irlandia Północna, Wielka Brytania

Bangor

Address
Castle Park Road
Bangor
Co. Down

BT20 4TD Bangor, Irlandia Północna, Wielka Brytania

Downpatrick

Address
Market Street
Downpatrick
Co. Down

BT30 6LZ Downpatrick, Irlandia Północna, Wielka Brytania

Newtownards

Address
Victoria Avenue
Newtownards
Co. Down

BT23 7EH Newtownards, Irlandia Północna, Wielka Brytania

Ballynahinch

Address
Church Street
Ballynahinch
Co. Down

BT24 8LP Ballynahinch, Irlandia Północna, Wielka Brytania

Newcastle upon Tyne

Address
Castlewellan Road
Newcastle
Co. Down

BT33 0UR Newcastle upon Tyne, Anglia, Wielka Brytania

Holywood

Address
Old Holywood Road
Holywood
Co. Down

BT18 9QH Holywood, Irlandia Północna, Wielka Brytania