Oxford International English Schools

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Oxford International, gdzie studenci uczą się języka angielskiego od ponad 29 lat. Naprawdę wierzymy, że niezależnie od twojego poziomu lub celów uczenia się, mamy najlepszy możliwy kurs, który pomoże Ci dokonać prawdziwych postępów w zakresie umiejętności językowych.

W naszych szkołach w Wielkiej Brytanii, Kanadzie i USA nasi doświadczeni i oddani pracownicy zawsze pracują, aby pomóc Ci maksymalnie wykorzystać czas spędzony z nami. Niezależnie od tego, czy są to kursy specjalistyczne, przygotowanie do egzaminu czy nasz fantastyczny program społecznościowy, wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Z radością dzielimy się również historiami sukcesów poprzednich studentów, które, mamy nadzieję, będą stanowić inspirację dla tego, co można osiągnąć po studiach w Oxford International. Czekamy na Ciebie, wspieramy Twoją drogę do sukcesu i witamy Cię w rodzinie!

Nasz cel jest prosty, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele

Uczyć się

Zdobądź umiejętności językowe w żywym, akademickim i wspierającym środowisku.

Połączyć

Ucz się od wykwalifikowanych i oddanych nauczycieli i zdobywaj przyjaciół na całe życie.

Badać

Odkryj kultury, odwiedź kultowe zabytki i zanurz się w nowym kraju.

Osiągnąć sukces

Dołącz do rodziny Oxford International, a pomożemy Ci opanować angielski.

126499_Greenwich0599a.jpg

Osiągaj swoje cele językowe dzięki Oxford International

W celach biznesowych, życiowych lub akademickich, bez względu na powód uczenia się języka angielskiego, możemy zapewnić odpowiednie narzędzia i wsparcie, aby pomóc Ci w rozwoju.

Po rozpoczęciu programu języka angielskiego zanurzysz się w różnorodnym i zróżnicowanym środowisku edukacyjnym, w którym znajdą się różnorodne, ukierunkowane lekcje, z których każda będzie ukierunkowana na określone obszary nauki języka angielskiego.

Poza klasą otrzymasz dodatkowe możliwości uczenia się, aby zapewnić jak najlepsze wykorzystanie doświadczenia w nauce i zintegrować swoje umiejętności językowe w rzeczywistych sytuacjach.

 • 95% uczniów twierdzi, że ich nauczyciele pomagają poprawić swój angielski.
 • 91% uczniów twierdzi, że osiągnęło swoje cele edukacyjne.
 • Studenci przyznali Oxford International ogólną ocenę 5,1 na 6.

Jak wspieramy twoją naukę

Nasze programy mają szereg funkcji, które pomogą Ci osiągnąć jak najlepszy postęp podczas kursu.

Kwalifikowani nauczyciele

Wszyscy nasi wykwalifikowani nauczyciele i pracownicy są wybierani ze względu na swoje cechy osobiste i umiejętności zawodowe. Ich celem jest pomoc w nauce jak największej liczby osób przez cały czas spędzany z nami.

Kontrola postępów

Będziesz miał regularne testy językowe, które mają na celu mierzenie twoich postępów na każdym etapie. Kontrole te umożliwiają utrwalenie wiedzy, a także skupienie się na obszarach wymagających poprawy.

Indywidualne samouczki

Indywidualne sesje szkoleniowe z nauczycielem są kluczową częścią Twojego programu. Samouczki koncentrują się na twoich wymaganiach i przyszłych celach, a ćwiczenia można zasugerować, aby pomóc w dalszym postępie.

Wsparcie akademickie *

Dostęp do naszych nauczycieli oznacza, że możesz omawiać obszary wymagające poprawy, a także wszelkie tematy, których nie rozumiałeś na zajęciach. Możesz także poprosić o dodatkowe materiały wspierające twoją indywidualną ścieżkę uczenia się.

* W USA i Kanadzie jest to znane jako Study Club .

Internetowa platforma edukacyjna

Dostępna dla wszystkich uczniów o każdej porze dnia, nasza platforma nauki online jest potężnym narzędziem, które zapewnia bogactwo materiałów do doskonalenia języka angielskiego we własnym czasie. Zawiera:

 • Przykładowe lekcje z ćwiczeniami
 • Interaktywne ćwiczenia edukacyjne i testy
 • Zasoby do nauki
 • Obszary dedykowane do egzaminów i języka biznesowego
 • Śledzenie postępów

126498_Greenwich0547a.jpg

Nasi pracownicy są dumni z zapewniania spersonalizowanego wsparcia zarówno w klasie, jak i poza nią

Dzięki Oxford International będziesz częścią wyjątkowej społeczności międzynarodowej - ucząc się, pracując i mieszkając razem, aby osiągnąć swoje indywidualne cele językowe.

Zanurz się w niesamowitym nowym mieście i poznawaj przyjaciół z całego świata

Wyjście z klasy i spotkanie towarzyskie z innymi uczniami pomaga poprawić znajomość języka angielskiego i pozwala przetestować nowe umiejętności językowe w prawdziwym świecie. Połączenie nauki w klasie, zanurzenia się w kulturze i nawiązywania przyjaźni w programie stacjonarnym jest niezwykle potężne.

Nasze działania ożywiają wybrane miasto i czekają na Ciebie niezapomniane wspomnienia!

Przykłady zajęć i wycieczek

 • Siedem Sióstr
 • Harry Potter Studios Tour
 • wodospad Niagara
 • London Eye
 • Muzea
 • Siatkówka plażowa
 • Los Angeles
 • Oxford College
 • wieża CN
 • Most wiszący Capilano
 • Jazda na nartach

126500_CambridgeRoad0271a.jpg

Nasze szkoły

Brighton

Ciesz się jednym z najfajniejszych miast w Wielkiej Brytanii.

To nadmorskie miasto oferuje żwirowe plaże, wspaniałe widoki i kwitnącą scenę artystyczną - co czyni go popularnym wyborem zarówno dla turystów, jak i studentów. Nasza szkoła mieści się w tradycyjnym budynku Brighton Regency, w samym sercu miasta, w otoczeniu modnych sklepów, kawiarni i restauracji. Szkoła znajduje się zaledwie trzy minuty spacerem od plaży i dwadzieścia minut od dworca kolejowego.

Londyn

Ucz się angielskiego w zabytkowej i malowniczej dzielnicy Royal Borough of Greenwich w Londynie.

Z widokiem na Tamizę, Royal Park i jedne z najwspanialszych budynków w Londynie, Greenwich jest wyjątkowo piękną i spokojną dzielnicą Londynu. Nasza szkoła znajduje się w nowoczesnym budynku w pobliżu zabytkowego rynku, na którym rzemieślnicy i antyki siedzą obok nowoczesnych sklepów i ulicznych potraw z całego świata. Wszystko to pozwala stać się częścią tętniącej życiem społeczności studenckiej w jednej z najbardziej charakterystycznych i stymulujących dzielnic Londynu.

Oxford

Zainspiruj się w tym historycznym mieście nauki.

Oksford, najstarszy uniwersytet w anglojęzycznym świecie, znany jako „City of Dreaming Spiers”, łączy klasyczną architekturę z kulturą kawiarnianą i inspiruje studentów od pokoleń. Nasza szkoła języka angielskiego znajduje się w centrum miasta, zaledwie kilka minut od sklepów, kawiarni, pięknej rzeki i innych kultowych atrakcji.

Toronto

Poznaj bogate dziedzictwo artystyczne i kulturowe tego przyjaznego, kosmopolitycznego miasta.

Toronto ma wszystkie ekscytujące atrakcje dużego miasta z małymi miasteczkami, uroczymi dzielnicami i gościnnymi mieszkańcami. Nasz kampus znajduje się w sercu modnej dzielnicy rozrywkowej Queen Street West, w odległości krótkiego spaceru od wspaniałych sklepów, kin, kawiarni i restauracji.

Vancouver

Studiuj w nowoczesnym mieście otoczonym spektakularnym krajobrazem naturalnym.

Vancouver to światowej klasy nabrzeżne miasto z imponującą panoramą - otoczone ośnieżonymi górami, bujnymi lasami i piaszczystymi plażami. Nasza szkoła języka angielskiego znajduje się w centrum Vancouver. W okolicy znajduje się mnóstwo sklepów i restauracji, a studenci mogą podziwiać spektakularne widoki z pobliskiego Canada Place.

San Diego

Studiuj w historycznym sercu tego tętniącego życiem i ekscytującego nadmorskiego miasta w Kalifornii.

Dzięki pięknym plażom, światowej sławy atrakcjom i słonecznemu klimatowi przez cały rok, San Diego jest idealnym wyborem dla studentów, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Nasza szkoła znajduje się w zabytkowej dzielnicy Gaslamp - w odległości krótkiego spaceru od nabrzeża oraz wielu sklepów, kin, jedzenia i napojów.

Lokalizacje

Oxford

Address
Oxford International, 36-37 Pembroke Street
OX1 1BP Oxford, Anglia, Wielka Brytania

Londyn

Address
259 Greenwich
High Road

Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Brighton

Address
10 Brunswick Place
Brighton

Brighton, Anglia, Wielka Brytania

Toronto

Address
111 Peter Street #220
Toronto, Ontario, Kanada

Vancouver

Address
Oxford International, 250-815 W Hastings Street
V6C 1B4 Vancouver, Brytyjska Kolumbia, Kanada

San Diego

Address
415 Broadway
San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone