Oxford International College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przygotowanie studentów na uniwersytet i życie poza nim

Oxford International College ma doskonałą reputację, pomagając studentom stać się niezależnymi, zmotywowanymi uczniami i z powodzeniem uzyskać dostęp do najlepszych brytyjskich i międzynarodowych uniwersytetów. College znajduje się w sercu historycznego miasta Oxford, w którym znajduje się jeden z najstarszych i najbardziej szanowanych uniwersytetów na świecie. OIC został założony w 2002 roku przez grupę naukowców z University of Oxford i wkrótce stał się jedną z wiodących brytyjskich uczelni w stylu Oxbridge. W ciągu ostatnich 17 lat College stworzył dobrze prosperującą międzynarodową społeczność studentów i pracowników. Studenci są nauczani przez najlepszych nauczycieli Oxfordu, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Silną cechą Kolegium jest skupienie się na rozwijaniu umiejętności przywódczych, co zapewnia naszym studentom przewagę konkurencyjną podczas ubiegania się o przyjęcie na uniwersytet i ich przyszłe kariery.

  • Wyniki na poziomie A 2019: 53,2% ocen A * 92,1% ocen A * -A
  • 100% wskaźnik powodzenia aplikacji dla szkół medycznych w 2018 i 2019 roku
  • 75% studentów uzyskało ocenę A * AA lub lepszą na egzaminach A-Level w 2019 r

Miejsce na szczycie tabeli ligowej poziomu A

Najskuteczniejsze Sixth Form College

Oxford International College jest dumny z tego, że uzyskał najwyższą pozycję *, jeśli chodzi o wyniki na poziomie A wśród niezależnych szkół wyższych. Na podstawie wyników A-Level 2019, OIC znajduje się w rankingu:

  • 1 miejsce w Wielkiej Brytanii dla klas A * -B
  • 1 miejsce w Wielkiej Brytanii dla klas A * -A

* Opublikowane przez The Times

W XXI wieku nie jest już wystarczające, aby uczniowie uczyli się, jak uzyskiwać dobre oceny przez ekspertów-nauczycieli. Studenci muszą również zanurzyć się w swoich zainteresowaniach akademickich, uczęszczając do klubów / stowarzyszeń i biorąc udział w konkursach na wybrane przez siebie przedmioty, wyjść poza strefę komfortu, podejmując nową działalność, nauczyć się tworzyć przekonujące osobiste oświadczenia i robić wrażenie w wywiadach uniwersyteckich, zdobywać wnikliwe doświadczenie zawodowe i odkryj, jak stawić czoła wyzwaniom życia.

Koncentrując się na swoich celach, nasi uczniowie uczą się traktować wszelkie niepowodzenia jako szanse i przyjmują poczucie nieuchronności związane z procesem wzrostu i odkrywania siebie. Wspieramy kulturę odpowiedzialności za własne osiągnięcia, a także poczucie obowiązku ulepszania świata, w którym żyjemy.

Nasze podejście do uczenia się okazało się sukcesem. Do czasu, gdy nasi uczniowie nas opuszczają, stają się pełnoprawnymi dorosłymi, których przeznaczeniem jest osobisty i zawodowy sukces.

Sukces akademicki nie ma znaczenia bez osobistej uczciwości. Naszą pasją jest wyposażanie naszych uczniów w różnorodne uzupełniające się umiejętności i narzędzia, które będą im służyć przez całe życie i pomogą budować charakter i odporność. Chcemy, aby nasi uczniowie mogli się uczyć, zastanawiając się nad swoimi doświadczeniami i wykorzystywać tę wiedzę, aby służyć, prowadzić i inspirować innych, dlatego OIC włącza moduły rozwoju osobistego do swojej podstawy programowej.

W Oxford International College zapewniamy naszym studentom otwarte i stymulujące środowisko do nauki w mieście znanym na całym świecie z doskonałości akademickiej od prawie 1000 lat. Nasi studenci mają okazję poznać i uczyć się od najzdolniejszych ludzi na świecie w środowisku, które pielęgnuje ich rozwój osobisty i akademicki, jednocześnie ciesząc się życiem kulturalnym tego pięknego miasta.

Wierzymy, że wszyscy nasi studenci mogą stać się profesjonalistami, innowatorami, liderami i naukowcami przyszłości. Aby umożliwić im osiągnięcie sukcesu w karierze akademickiej i zawodowej, uznajemy potrzebę uczenia się wychodzenia poza granice klasy.

126413_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

10 dobrych powodów do studiowania w Oksfordzie

Mieszanka starożytności i nowoczesności, Oxford to tętniące życiem kosmopolityczne miasto pełne historii i niesamowitej architektury. W mieście mieszka wielu studentów i nie brakuje sposobów na wypełnienie wolnego czasu. Oxford ma pięć teatrów, trzy kina, lodowisko, kryte i odkryte baseny oraz niezliczoną liczbę kawiarni i restauracji. Oto nasze 10 najważniejszych powodów, dla których warto rozważyć mieszkanie i naukę w Oksfordzie:

1. University of Oxford

University of Oxford jest jednym z najstarszych, najpiękniejszych i najbardziej uznanych uniwersytetów na świecie! Absolwenci Uniwersytetu Oksfordzkiego to 26 brytyjskich premierów, co najmniej 30 międzynarodowych głów państw, 50 laureatów Nagrody Nobla i 120 medalistów olimpijskich. Miłego spaceru po wielu uczelniach i poznania ich kolorowej historii!

2. Słynna linia horyzontu Oxfordu

Oxford może wydawać się jedną wielką pocztówką. Istnieje wiele spektakularnych widoków. W 1865 roku wielki poeta romantyczny Matthew Arnold nazwał miasto „marzącymi wieżami”. Możesz rzucić okiem na to, co miał na myśli, z South Parks Hill - zaledwie 100 metrów od Oxford International College .

3. Harry Potter, Władca Pierścieni i inne klasyki dla dzieci

Podoba ci się Harry Potter? Wiele scen z filmów o Harrym Potterze zostało nakręconych właśnie tutaj w Oksfordzie. Wolisz Władcę Pierścieni? JRR Tolkien był studentem i wykładowcą na Oxford University. Inne książki znanych Oxonians to Alice in Wonderland i The Lion, The Witch and The Wardrobe .

4. Biblioteka Bodleiana - tysiąc lat

Założona między 400 a 600 lat temu (w zależności od twoich randek) Biblioteka Bodleian jest jedną z najstarszych i największych bibliotek na świecie. Na wielu wydziałach znajduje się kopia każdej książki opublikowanej w Wielkiej Brytanii. Studenci mogą organizować wycieczki po jego ozdobnych wnętrzach lub po prostu spacerować między wystawnymi dziedzińcami.

5. Możesz wszędzie chodzić pieszo lub na rowerze

Oxford może mieć wiele do zrobienia, ale to nie jest duże miasto. Oxford jest uznawany za jedno z niewielu prawdziwych „miast rowerowych” w Wielkiej Brytanii. Oxford International College i jego zakwaterowanie znajdują się w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta. W przypadku czegokolwiek w innym miejscu wypożyczenie roweru jest więcej niż łatwe.

6. Jak książki? Księgarnia Blackwell jest dla Ciebie!

Blackwell's to największy księgarnia na świecie. Jego flagowy oddział w Oksfordzie zajmuje kilka budynków, aw samym słynnym pokoju Norrington mieści się ponad 100 000 książek. Ostatnio firma otworzyła również nowe sklepy muzyczne i drukarskie, wszystkie dostępne na Oxford Street Broad Street.

7. Płynięcie w dół rzeki

Są tylko dwa miejsca na świecie, w których możesz spróbować jazdy na łódkach - jednym z nich jest Oxford. Najspokojniejszy i najbardziej luksusowy sposób na poznanie rzek Oksfordu, jazda na nartach to obowiązkowa czynność podczas lata.

8. Słynne muzea i zbiory historii naturalnej

Oxford posiada ponad 20 muzeów i galerii. Do najbardziej znanych należą słynne Muzeum i Galeria Ashmolean (otwarte w 1683 r.) Oraz Muzeum Historii Naturalnej Uniwersytetu Oksfordzkiego (założone w 1850 r.). Ale nie przegap też niektórych mniejszych eksponatów! Muzeum Pitt Rivers mieści słynną na całym świecie kolekcję skurczonych głów amazońskich.

9. Tor „4-minutowa mila”

W 1954 r. Roger Bannister, 25-letni brytyjski student medycyny, był pierwszym człowiekiem w historii, który przebiegł 1 milę w niecałe cztery minuty. Jego czas wynosił 3 minuty 59,4 sekundy, osiągnięty na torze Iffley Road w Oksfordzie i obserwowany przez 3000 widzów. Kiedyś uważano, że czterominutowa mila jest niemożliwa do osiągnięcia.

10. Znane miejsca do odwiedzenia w pobliżu

Usytuowany w centrum Anglii, łatwo jest uciec z Oksfordu na weekend. Londyn jest tylko godzinę jazdy pociągiem. Do innych miast, takich jak Manchester, Birmingham i Bristol, można również dojechać autobusem lub pociągiem. Alternatywnie, odwiedź okazały dom Blenheim Palace, miejsce narodzin Winstona Churchilla.

Nasza historia

Założona w 2002 r. Przez grupę doświadczonych pedagogów prowadzonych przez dr Mario Petersa, organizacja stała się jedną z najbardziej udanych prywatnych szkół z samouczkami w Wielkiej Brytanii, przyjmując studentów z Wielkiej Brytanii i całego świata. College rozwijał się co roku od momentu założenia i teraz jest bezpiecznie osadzony w nowoczesnych pomieszczeniach dydaktycznych w London Place i dużej, nowoczesnej Hall of Residence, zaledwie 7 minut spacerem od hotelu. London Place to działająca od dawna witryna edukacyjna, która została całkowicie odnowiona przez Oxford International College w ramach długoterminowego zaangażowania na rzecz rozwoju i poprawy doświadczenia studentów.

Od 2008 r. Oxford International College jest liderem w rozwoju edukacji międzynarodowej w Chinach kontynentalnych we współpracy z BE Education Ltd, brytyjską firmą i jedną z wiodących chińskich organizacji zajmujących się edukacją i zarządzaniem szkołami, która specjalizuje się w przygotowaniu studentów do wejścia na czołowe pozycje szkoły takie jak Eton College i Westminster College. W przyszłości planowane są kolejne szkoły w całych Chinach. Do tej pory założyliśmy dwie szkoły w Changzhou i Chengdu.

Dwie inne firmy stanowią część naszej grupy edukacyjnej - Oxford Science Studies i Oxford Summer Academy. Oxford Science Studies to bardzo udani specjaliści od weryfikacji, prowadzący kursy dla studentów GCSE, IGCSE, A-level i IB podczas wakacji szkolnych. Kursy mieszkaniowe są oferowane podczas świąt wielkanocnych, letnich i świątecznych, a także kursy niemieszkalne podczas trzech przerw śródokresowych. Oxford Summer Academy to wyjątkowy program przeznaczony dla uczniów szkół średnich i studentów w wieku 16-20 lat. Uczestnicy zapoznają się z wyjątkowym środowiskiem akademickim i kulturowym Oksfordu, a program obejmuje naukę akademicką, przedmioty do wyboru oraz szeroki zakres działań kulturalnych i wycieczek. Oxford Summer Academy ma swoją siedzibę w St Edmund Hall, Oxford University każdego lipca.

Oxford International Education Group

Oxford International College dołączył do Oxford International Education Group w kwietniu 2019 r. Oxford International Education Group jest akredytowanym prywatnym dostawcą edukacji, który prowadzi niezależne szkoły z internatem, międzynarodowe uczelnie, wycieczki edukacyjne i ośrodki nauki języka angielskiego w Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej, aby tworzyć polepszające życie doświadczenia dla studentów na całym świecie. Nasze kursy pomagają ponad 50 000 studentów z zagranicy iz Wielkiej Brytanii w osiągnięciu sukcesu akademickiego każdego roku. Nawiązaliśmy silne relacje z konsultantami ds. Edukacji na całym świecie i jesteśmy dumni z zapewniania najlepszych programów dla ich uczniów.

Lokalizacje

Oxford

Address
Oxford International College, 1 London Place
OX4 1BD Oxford, Anglia, Wielka Brytania