Oxford International College of Beauty

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Oxford International College of Beauty , Beauty School w Wielkiej Brytanii . Założona w 1990 roku, Oxford International College of Beauty jest jedną z najbardziej prestiżowych specjalistycznych instytucji szkoleniowych w zakresie urody w Wielkiej Brytanii.

Oferując studentom najwyższe kwalifikacje na świecie, bramę do zatrudnienia w jednych z wiodących na świecie uzdrowiskach i kariery w egzotycznych lokalizacjach, Oxford International College of Beauty odgrywa ważną rolę w dostarczaniu branży kosmetycznej dzięki wysoce profesjonalnym terapeutom.

OICB cieszy się godną pozazdroszczenia reputacją dzięki wysokim standardom zawodowym, wyjątkowym wynikom egzaminacyjnym i perspektywom zatrudnienia. Branża kosmetyczno-uzdrowiskowa oferuje wspaniałe możliwości dla profesjonalnych terapeutów, a Oxford International College of Beauty to miejsce, w którym można rozpocząć odkrywczą podróż.

Zapotrzebowanie na trening terapii kosmetycznej, stymulowane popularnymi i ekscytującymi możliwościami kariery w branży kosmetycznej, przyczynia się do sukcesu Oxford International College of Beauty .

Oferując studentom najwyższe kwalifikacje na świecie, bramę do zatrudnienia w Wielkiej Brytanii i wiodących światowych uzdrowisk i karier w egzotycznych miejscach, Oxford International College of Beauty odgrywa ważną rolę w dostarczaniu branży kosmetycznej za pomocą profesjonalnych terapeutów.

Ciesząc się godną pozazdroszczenia reputacją dzięki wysokim standardom zawodowym, wyjątkowym wynikom egzaminacyjnym i perspektywom zatrudnienia, Oxford International College of Beauty zapewnia ekskluzywne szkolenia z terapii piękności w Witney, jednym z najbardziej atrakcyjnych miast targowych w Cotswold.

Witney to tętniące życiem miasto targowe z doskonałymi udogodnieniami na zakupy, wypoczynek, kino, puby i restauracje. Jesteśmy w niewielkiej odległości od Oksfordu, Blenheim Palace, pięknych wiosek Cotswold i tylko półtorej godziny od Londynu.

Oxford International College of Beauty otrzymał ostatnio status "Premier College" od ASIC i jest zarejestrowanym sponsorem w brytyjskiej agencji Border.

Branża kosmetyczna i spa oferuje wspaniałe możliwości dla profesjonalnych terapeutów, a Oxford Interational College of Beauty to miejsce, w którym można rozpocząć odkrywczą podróż.

Lokalizacje

Witney

Address
Waterside Court
New Bridge Street
Witan Way

OX28 6FE Witney, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium