Oxford Bright Scholars

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jak to się wszystko zaczeło…

Wielkie pomysły często rodzą się podczas studiów w środowiskach, które sprzyjają innowacji i które napędzają wolę robić rzeczy inaczej. Nie ma lepszego miejsca, aby to się stało, niż większość wybitny instytucji akademickich na świecie, University of Oxford. Oxford Bright Uczeni opracowane z wielu rozmów po późno w nocy idzie do domu ze starymi bibliotekami w Oksfordzie, jego założyciele będąc w trakcie czytania ich stopni. Łączy pasję do edukacji, stwierdziliśmy, że nie było luki w wiedzy i starał się znaleźć sposoby, aby wypełnić je w najbardziej naukowo i kulturowo wzbogacające sposób.

Po pierwsze, dostrzegliśmy potrzebę zrozumienia wpływu krajobrazie gospodarczym i politycznym Chin na resztę świata. Ponadto, mając pracował w dużych międzynarodowych korporacjach siebie, dostrzegliśmy, jak konkurencyjne jest dołączyć do areny akademickich i zawodowych oraz że wnioskodawcy muszą wyróżniać się z rówieśnikami jakoś.

Mając to wszystko na uwadze, ruszyliśmy do opracowania ekscytujący i interaktywny program, który mogliśmy gościć w piaście gospodarczego Chin, Szanghaju. W ten sposób nasza Programy Szkoła Letnia urodzili. Poprzez nasze programy Summer School w Chinach, mamy zamiar stworzyć platformę, która będzie zachęcać jasne studentów do kreatywności, rozwój umiejętności przywódczych i lepiej wyróżniać się z rówieśnikami. Mamy określoną misję stworzenia możliwości dla ciekawskich intelektualnie studentów nie tylko uzyskanie wglądu w ich wybrany temat, ale także nauczyć się umiejętności, które pozwolą im się doskonalić.

Teraz czekamy na wprowadzenie nasz plan działania w życie, aby zapewnić mamy sukces inauguracyjny roku. Dołącz do nas na tej drodze.

Nasza nauka Filozofia

Na Oxford Bright Uczonych jesteśmy dumni z oferowania kursów akademickich i materiałów o najwyższym standardzie. Wszyscy nasi nauczyciele są Oxford wykształconych i wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie, aby zapewnić nauczanie na równi ze standardami Oxford.
Choć kładziemy wysokie składki na doskonałości akademickiej, rozumiemy, że wiedza ma ograniczone zastosowanie, bez praktycznej realizacji. Nasza metodologia nauczania jest więc zaprojektowany, aby zapewnić rzeczywiste użytkowanie świat jak włączyć istotnych kwestii globalnych i studia przypadków do wszystkich Programów Szkół letnim.
Czyniąc tak, wierzymy, że dzielenie się doświadczeniami studiowania na Uniwersytecie w Oksfordzie i podróży do wszystkich zakątków świata z naszymi studentami zapewnia im platformę do podejmowania na ich drodze do stania się obywatelami świata.

Jak można Maksymalizacja się razem z nami

Aktywnie uczestniczyć i dzielić się swoimi przeżyciami ze swojego kraju i kultury.
Ćwicz swój mandaryńskiego poprzez rozmowę z mieszkańcami.
Nie bój się zadawać pytania. Jest to rzadka jest okazja, aby rozwinąć swój pogląd na świat.
Dane kontaktowe wymiany z międzynarodowych studentów, że dołączy do ciebie w programie. Zaprzyjaźnij się do życia!
Zmierz się myśląc o tym, jak czego nauczysz odnosi się do realnego świata.
Użyj inicjatywę w naszych warsztatach do jazdy do przodu swoje przyszłe cele.
Take mnóstwo zdjęć i dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną po powrocie do domu.
Angażować się w rozmowie z naszym zespołem mieszkaniowym, który składa się z obecnych studentów i absolwentów Uniwersytetu Oksfordzkiego.

Ważne jest, aby pamiętać, że Oxford Bright Uczeni nie stanowi części lub w inny sposób powiązanych z University of Oxford.
Oxford Bright Uczeni został założony i jest prowadzony obecnie przez sieć absolwentów Uniwersytetu Oksfordzkiego.
Prowadzącego o wszelkich programach Oxford Bright uczeni są albo obecnie korepetycje i / lub w trakcie studiów lub są absolwentami Uniwersytetu Oksfordzkiego.
Zaproszeni zaproszeni przez Oxford Bright Uczonych obejmie wykłady i / lub korepetycje stanowiska na Uniwersytecie w Oxfordzie i / lub są eksperci branżowi.
Interaktywne moderatorzy klasie są absolwentami Uniwersytetu Oksfordzkiego i wykazały długoterminowe zobowiązanie dla przedsiębiorczości i innowacji w wybranej dziedzinie.
Personel duszpasterski na naszych programów są obecni studenci z Uniwersytetu w Oksfordzie, chociaż mogą być one współpracę z lokalnym dwujęzycznych pracowników, aby zapewnić maksymalną ostrożność i uwaga jest świadczona.

Lokalizacje

Londyn

Address
Kemp House 152 -160 City Road,
EC1V 2NX Londyn, Anglia, Wielka Brytania