Nottingham English School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nottingham English School (NES) jest wyspecjalizowanym dostawcą naukę języka angielskiego z siedzibą w centrum miasta Nottingham. Szkoła jest pracownikiem naukowym wydziału stanowiące część New College Nottingham, oparty na historycznym Adams Building w obszarze Lace Market Miasta.

NES oferuje akredytowane przez British Council i nauki języka angielskiego jest członkiem English UK dając studentom gwarancję jakości nauczania będą odbierać. Pomaga wielu zagranicznych studentów do nauki języka angielskiego, aby być bardziej pewny siebie i poprawy ich czytania, pisania, mówienia i słuchania umiejętności.

Nottingham jest ulubionym miejscem dla Wielkiej Brytanii i zagranicznych studentów, ponieważ oferuje wiele możliwości i wielki poziomu edukacji. Co roku setki studentów wybiera Nottingham English School i do tej pory studenci przybyli z ponad 80 różnych krajów

Elastyczne kursy języka angielskiego do potrzeb klienta

Nottingham English School oferuje General English, IELTS, KET i PET przygotowanie oraz Letnia Szkoła języka angielskiego. Większość kursów można rozpocząć w każdy poniedziałek i kończą w piątek zastrzeżeniem jakiegokolwiek minimum 2-4 tygodnie badaniu. Mamy zespół, Celta wykwalifikowanych nauczycieli, których łączna umiejętności i wiedzy zapewnić dostarczamy nauczania zgodnie ze standardami British Council.

Nasze obiekty

Nasze obiekty zostały niedawno odnowione i jako część New College Nottingham (NCN), jeden z największych rządowych finansowanych uczelni w Wielkiej Brytanii, i Home Office Bardzo Trusted Sponsora, możesz być pewien, oferujemy ciepłą atmosferę, dobrą jakość i góry jakości nauczania.

Lokalizacje

Nottingham

Nottingham English School

Address
New College Nottingham
The Adams Building,
Stoney Street

NG1 1NG Nottingham, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 (0) 115 8380596