Read the Official Description

Najwyższe kwalifikacje w zakresie przygotowania uniwersyteckiego opracowane przez uczelnie dla studentów z zagranicy, aby odnieść sukces na uniwersytecie.

Twoja najlepsza droga do uniwersytetu.

NCUK jest wyjątkowy w szkolnictwie wyższym. Zostaliśmy założeni przez grupę wiodących brytyjskich uniwersytetów. Dążymy do tego, aby pomóc zagranicznym studentom zdobyć kwalifikacje gwarantujące dostęp do uniwersytetów w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Dajemy także uczniom umiejętności i doświadczenie potrzebne, aby jak najlepiej rozpocząć naukę na uniwersytecie i odnieść sukces w wybranym przez nich kierunku studiów.

Studenci NCUK korzystają z bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami uniwersytetów i pełnego serwisu pośrednictwa pracy, w tym, jeśli to konieczne, wsparcia. Zawsze działamy w twoim najlepiej pojętym interesie, pomagając ci realizować marzenia i ambicje na uniwersytecie - oraz w twojej przyszłej karierze.

Gwarantowany dostęp do tysięcy kursów studiów.

Nasze kwalifikacje są uznawane przez uniwersytety NCUK oraz przez większość innych w Wielkiej Brytanii, w tym wiele w Russell Group, a także przez uniwersytety na całym świecie. I znacznie więcej niż inne kwalifikacje, przygotowują cię do walki.

Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca na studia licencjackie lub podyplomowe, nasze kwalifikacje i gwarantowany dostęp są najlepsze. Są one projektowane we współpracy z naszymi uniwersytetami i łączą wysokie standardy akademickie, z językiem, nauką, umiejętnościami społecznymi i kulturowymi.

Możesz uczyć się w swoim kraju lub w jednym z naszych ośrodków badawczych w Wielkiej Brytanii i Europie, prowadzonych przez wysokiej jakości partnerów, których standardy są tak wysokie, jak nasze własne. Nasze kwalifikacje są poparte fantastycznymi poziomami usług i wsparcia oraz znakomitym 30-letnim doświadczeniem.

Od 1987 roku NCUK umieściło ponad 30 000 zagranicznych studentów na wielu kursach uniwersyteckich, a nasze osiągnięcia są czymś, z czego jesteśmy niezwykle dumni!

NCUK jest tutaj, aby upewnić się, że dostaniesz się i NCUK . Pomożemy Ci znaleźć idealne miejsce na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

NCUK

Program o wyjątkowej jakości, opracowany z myślą o uniwersytetach Kwalifikacje przygotowujące do magistra są najlepszym przygotowaniem do sukcesu na wybranym przez ciebie ... [+]

Program o wyjątkowej jakości, zaprojektowany z i dla uniwersytetów

Kwalifikacje przygotowujące do magistra są najlepszym przygotowaniem do sukcesu na wybranej przez ciebie podyplomowej stopie i przyszłej karierze - to gwarantuje, że dostaniesz się do środka.

Przygotowanie Mistrza jest dla:Każdy, kto chce poprawić swój poziom języka angielskiego przed rozpoczęciem studiów podyplomowychTych, którzy chcą upewnić się, że posiadają umiejętności akademickie niezbędne do pomyślnego ukończenia studiów podyplomowych w języku angielskimKażdy, kto chce poprawić swoją karierę Pathway lub perspektywy poprzez rozwój umiejętności i studia podyplomowePracodawcy / sponsorzy, którzy chcą podnieść kwalifikacje swoich pracowników dzięki studiom podyplomowym i chcą mieć kompleksowe rozwiązanie dzięki przygotowaniom akademickim i językowym oraz procesom aplikacyjnymZalety Kwalifikacji przygotowania mistrzaGwarantowane przejście do tysięcy tytułów magisterskich na wiodących uniwersytetach. Niepokoi się, czy dostaniesz miejsceUnikalna, kompleksowa usługa aplikacji. Zmniejsza stres związany z aplikowaniem na każdą uczelnię oddzielnie i staraniem się znaleźć właściwy punkt kontaktowyUmiejętności badawcze oraz znajomość języka angielskiego i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w kwalifikacji PG. Zapewnia ci nie tylko wstęp, ale jesteś gotów na dalsze studia - niektórzy z naszych studentów mówią, że byli lepiej przygotowani niż studenci z Wielkiej BrytaniiCo to jest przygotowanie Mistrza?... [-]
Wielka Brytania Manchester
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
10 - 30 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Przygotowawczy rok

NCUK

Matematyka dla firm Matematyka dla Inżynierii Matematyka dla nauki Dalsze Matematyka biologia chemia ... [+]

Matematyka dla firm Matematyka dla Inżynierii Matematyka dla nauki Dalsze Matematyka biologia chemia [-]
Wielka Brytania Manchester
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
6 - 24 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
NCUK

Jak długo trwa? angielski dla celów akademickich Albo: ... [+]

Jak długo trwa? angielski dla celów akademickich

Albo:

[-]
Wielka Brytania Manchester
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
6 - 9 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

NCUK Overview

Address
NCUK Room E43 Sackville St Building The University of Manchester Sackville St
M1 3BU Manchester, England, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 (0)161 306 8897