Moreton Morrell College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasz Moreton Morrell College obejmuje 750 akrów wsi i jest domem dla wielu z naszych uczniów lądowych.

750 akrów wsi Farmie handlowa Postojowe dla ponad 100 koni Terapia koni i ośrodek rehabilitacyjny Szkoła kryty, pokryte na zewnątrz szkoły, duży odkryty Ujeżdżalnie i koń Walker Jednostka farriery nauczania wybudowany Tradycyjny murowany kuźnia iw pełni wyposażone farriery siedlisk przyrodniczych, w tym lasów, mokradeł i łąk Centra dla ogrodnictwa i opieki weterynaryjnej, a także duże centrum dobrostanu zwierząt Obiekt budowlany z otwartej przestrzeni warsztatowej do muru, stolarskich i wielozawodowość Biblioteka Akademiki Transport Intercampus Nowe obiekty sportowe w 2016 roku

Wszystkie kursy dla maturzystów, kierunków studiów oraz krótkie kursy oferowane są w Moreton Morrell College.

Poniższa lista może nie być kompletna, a wiele z tych przedmiotów są prowadzone na różnych poziomach.

Nauki rolnicze Dobrostanu zwierząt oraz Vet Pielęgniarstwo Mur, stolarka i ościeżnica Wieś i Środowisko Koni i Farriery Florystyka i kwiatów Urządzanie Leśnictwo, Drzewo Zarządzanie i krzewów Sport, Sport Therapy, Fitness i rekreacja

Informacje College

Aby wesprzeć naszych uczniów w nauce mamy specjalistycznych środków i urządzeń.

Nasze obiekty koni składa postojowych ponad 100 koni, szkoła kryty, pokryte na zewnątrz szkoły, duży odkryty Ujeżdżalnie i koń Walker. Posiadamy również specjalnie zaprojektowany moduł farriery nauczania, a nasz obszar kowalstwa ma reputację jednego z najlepszych w Wielkiej Brytanii.

Mamy gospodarstwo rolne, które jest niezależną jednostkę handlową, co pozwala studentom uzyskać rzeczywisty praktyczne doświadczenie z dużym stadzie mlecznym.

Mamy również w pełni wyposażoną farriery z którego prowadzimy kursy kowalstwa.

Dla studentów wsi mamy siedlisk przyrodniczych, w tym lasów, mokradeł i łąk.

Są uniwersalne zbudowane centra ogrodnictwie i opieki weterynaryjnej, a także duże centrum dobrostanu zwierząt.

W kampusie znajduje się również siłownia budowlany, który ma otwartą przestrzeń warsztaty dla muru, stolarskich i wielozawodowość.

Biblioteka mieści się w dawnej szkole polo zapewnia do zasobów minutowych dla wszystkich studentów.

Nasze sportowe akademie są oparte na Moreton Morrell i dać wszystkim studentom możliwość uczestniczenia w sporcie wraz z ich przebiegu. Istnieją dwa poziomy członkostwa: Wydajność Academy, otwarte dla wszystkich studentów i dla studentów Akademii Elite z potencjalnym lub poprzedniego elitarnej doświadczeniem sportowym.

Uczniowie w tym centrum tendencję do pozostania w akademikach, które są na terenie kampusu. Istnieje pięć sal z pokojami dla 270 studentów.

Transport Intercampus zaopatrzona jest dobre połączenia do iz kampusu Leamington Spa.

Lokalizacje

Warwick

Address
Moreton Morrell College,
Moreton Morrell,
Warwick

CV35 9BL Warwick, Anglia, Wielka Brytania