Mobility Oil & Gas Limited

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dostawcy usług dla przemysłu naftowego i gazowego

Przegląd

Z siedzibą w Londynie, Mobilność Nafty i Gazu świadczy kompleksowe usługi na światowym rynku ropy naftowej i gazu w zakresie Inżynierii Naftowej konsultingowych i szkoleń.

Jesteśmy akredytowani przez Radę Akredytacyjną brytyjskiego za samodzielne dalsze i Szkolnictwa Wyższego jako Short Provider Course.

Nasz zespół konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w branży ropy i gazu dadzą Ci stać się bardziej skuteczne w osiąganiu celów biznesowych. Nasz Nafty i Gazu doradztwo specjalistów technicznych zrozumieć przemysłu naftowego i dostarczanie rozwiązań dla działalności poszukiwawczo-wydobywczej. Nasi konsultanci zapewniają usługi doradcze dostosowane i dostarczania szkoleń, które odpowiadają wyzwaniom branży ropy i gazu w 21 wieku.

Jako dostawców oleju i szkoleniowych gazu, nasze krótkie kursy przemysłu naftowego są ukierunkowane na rozwój pracowników wiedzy, umiejętności i kompetencji. Współpracujemy z organizacjami w celu zrozumienia ich potrzeb szkoleniowych, opracowanie i wdrożenie planu szkoleń w niwelowaniu różnic.

Unikalne usługi profesjonalne Nasz zespół konsultantów i pracowników zrozumieć potrzebę dostarczania światowej klasy wartość po konkurencyjnych cenach. Dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że przekroczy Twoje oczekiwania i stworzyć wartość dla organizacji, za każdym razem.

Innowacyjne rozwiązania Proponujemy innowacyjne rozwiązania, gdzie uważamy, że dostosowanie strategii organizacyjnej, ale zawsze określić swoje wymagania. Nasz zespół ekspertów konsultantów mieć doświadczenie, aby pomóc zdefiniować obszary problemowe i pracować z wami, aby zapewnić odpowiednie rozwiązania.

Szeroki wachlarz usług

Świadczymy usługi doradcze w przemyśle naftowym i gazowym tworzeniu rozwiązań do obsługi Poszukiwania Nafty i Gazu oraz działalności produkcyjnej. Nasze krótkie kursy zawodowe ropy i gazu są przeznaczone do szkolenia personelu w celu zapewnienia ciągłego działania i rozwoju, jak sprostać wyzwaniom każdego dnia przemysłu naftowego. Jako olej i zamówień gazu jest jednym z naszych głównych firm, to źródło dla urządzeń stosowanych w przemyśle naftowym i gazowym zarówno dla krajowych i komercyjnych firm naftowych.

Lokalizacje

Londyn

Address
London Office
Suite 17705
Lower Ground Floor
145-157 St John Street
EC1V 4PW

Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Leeds

Address
Leeds Office
Enterprise House
Education Road
LS7 2AH

Leeds, Anglia, Wielka Brytania