Read the Official Description

Jesteśmy jedną z największych organizacji naszego typu w Europie. Mamy około 5000 pracowników pracujących w ponad 20 lokalizacjach zapewniających kształcenie i umiejętności ponad 80.000 uczniów i 3.000 pracodawców w Wielkiej Brytanii.

Jakość jest naszym priorytetem numer jeden i jesteśmy zobowiązani do kompleksowego programu poprawy jakości w celu wspierania wszystkich naszych uczniów i pracodawców oraz do zapewnienia podstawy dla możliwości rozwoju określonymi w naszej planu strategicznego.

Jesteśmy przekonani, że uczeń powinien być w centrum wszystkiego, co robimy. Jesteśmy zobowiązani do poprawy życia, zatrudnienia i sytuacji ekonomicznej wszystkich osób, dając im dostęp do najlepszych możliwości szkoleń, edukacji i zatrudnienia, bez względu na ich tle. W ten sposób chcemy przyczynić się do lokalnego i krajowego wzrostu gospodarczego.

Mamy już znaczące zwiększenie naszych i staże oferują staże rozwija wyższych poziomów, które będą stanowić istotną pracę progression trasy oparte na wyższych poziomach studiów dla pracujących uczniów.

Oferujemy programy dla bezrobotnych, a nie tych, w edukacji, zatrudnienia lub szkolenia (NEET), oraz poprzez przyznawanie absolwentów szkół oferujemy wsparcie finansowe dla niektórych młodych ludzi. Nasze programy priorytetowe zapewnić, że umiejętności uczących się osiągnąć umiejętności wymagane, aby przejść do pracy.

Współpracujemy z małych firm i dużych korporacji międzynarodowych, aby rozwijać umiejętności swoich pracowników w celu zwiększenia wydajności i produktywności. Pracujemy także w ścisłej współpracy z organami przyznawania i biegłych, uniwersytetów i partnerów miasta w Manchesterze i krajowym.

Nasze programy edukacyjne i rosnący stopień wyższe dalej wspierać naszą opinię, że dostęp do wysokiego poziomu szkoleń i kształcenia powinny być dostępne dla wszystkich, niezależnie od tła. Ponadto mamy profil narodowy w kształcenie zawodowe i kwalifikacje w ramach naszej marki MOL.

W skali kraju, jesteśmy również liderem w nauce sprawcy. Uczyć i trenować przestępców w więzieniach i instytucjach młodych przestępców w całej wielu regionach Wielkiej Brytanii.

Nasza wielkość oferuje wymierne korzyści dla naszych uczniów i pracodawców w zakresie obiektów, zasobów, szerokość programu oferujemy i możliwości Postęp. Jednak oferujemy ponad wielkości i zakresu, oferujemy im poczucie przynależności do organizacji, która dba pasją o swojej misji, jej wartości i jej mieszkańców.

Potrzeby ucznia są przedmiotem Manchester College. Zapewniamy doskonałości w kształceniu i szkoleniu dla mieszkańców Manchesteru i poza nią. Oferujemy niespotykany wybór kursów, z jasnych wyborów i wskazówek dla wszystkich naszych studentów.

Manchester College oparta jest na wielu witrynach w Manchesterze. Mamy kampusy na północy, południu i centrum miasta. Każda witryna posiada własną specjalisty, urządzenia do cięcia krawędzi i przyjazną, wspierającą atmosferę.

College jest idealnym miejscem do zaoferowania ogromny wachlarz możliwości dla uczących się w każdym wieku.

Uczelnia posiada Inwestorzy w ludzi (mpi) Srebrny akredytacja. Investors in People jest szkieletem dla poprawy gospodarczej przez ludzi.

Nasza misja

Do poprawy życia i sukces gospodarczy poprzez naukę i umiejętności.

Nasze wizje

  • Dalsza edukacja: "Wiodącym kolegium do progresji i zatrudnienia." - Szkolnictwo wyższe: "Wiodący dostawca elastycznych, przystępnej, istotnych dla kariery, edukacji uniwersyteckiej. - Sprawca Learning: "Lider i innowator w Wielkiej Brytanii przestępców, umiejętności uczenia się i pracy zawodowej". - Praktyki zawodowe i pracodawcy szkolenie: "Wiodącym dostawcą regionalnym i krajowym szkolenia pracodawcy. - MOL: "W Wielkiej Brytanii liderem elastycznego świadczenia kwalifikacji zawodowych."

Nasze wartości

Jako organizacja, dzielimy wspólny zbiór wartości całej wszystkiego, co robimy. Przyczynią się do zdefiniowania, kim jesteśmy i jak się zachowujemy.

  • Integralność - Jesteśmy uczciwi, godni zaufania i otwarte. - Jeden zespół - Możemy współpracować, szanować siebie i przyczynić się do zespołu celów. - Zawsze poprawy - Jesteśmy myślących, że innowacje i przejąć na własność. - Może zrobić - Jesteśmy przekonani, włącznie, elastyczne i aktywne. - Zrównoważony - Bierzemy długofalowy, środowiska, finansowo i społecznie.

Ta szkoła oferuje również:

Podstawowy rok

The Manchester College

Kurs przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą pracować w rozwoju aplikacji mobilnych industry.The oczywiście będzie wyposażenie studentów w wiedzę i narzędzia pracoda ... [+]

Czym jest Fundacja Rozwoju Aplikacje mobilne stopnio (FdSc) Zatwierdzone przez University of Salford oczywiście temat?

Kurs przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą pracować w branży rozwoju aplikacji mobilnych. Oczywiście będzie wyposażyć uczniów w wiedzę i narzędzia pracodawców poszukujemy kandydatów.

Uczniowie zdobędą wiedzę i umiejętności, które pozwolą im wykorzystać i pracować z wiodących w branży systemów operacyjnych mobilne, które mogłyby obejmować IOS, Blackberry, Symbian, Android i Windows Mobile. Studentów odbędzie się w interaktywnej roli w tworzeniu aplikacji, które zapewnią studentom zaufania podczas pracy na rzecz pracodawcy w mobilnej platformy arenie. Jako część procesu rozwoju aplikacji studenci będą uczyć się różnych języków programowania, dostosowanych do urządzeń mobilnych, takich jak Java dla urządzeń z systemem Android i wykorzystania baz danych, takich jak SQLLite. Studenci będą również docenić, jak interfejsy są opracowywane dla różnych urządzeń przenośnych, które mogą mieć charakter przenośny całej innych urządzeń przenośnych, a także w jaki sposób komunikować się z urządzeń mobilnych w zakresie technologii sieciowych, w tym bezprzewodowych. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Studenci ukończeniu stopnia Fundacja ma możliwość doładować swoje kwalifikacje do BA (z wyróżnieniem) Studia w Business Administration (ścieżek) na Manchester Metropolita ... [+]

Co oczywiście Fundacja Biznes i Marketing magisterskie (FDA) o?

Program zapewnia ambitnych i wszechstronnych doświadczeń edukacyjnych, które rozwija studentów intelektualnej, komunikacji i umiejętności praktycznych. Kurs ten jest idealnym rozwiązaniem dla tych studentów, którzy chcą rozpocząć karierę albo lub są obecnie zatrudnieni, a chcą, aby przejść dalej, w ich obecnej roli.

Oczekuje się, że wszyscy uczniowie do podjęcia płatnego lub bezpłatnego doświadczenie w pracy w obu latach oczywiście gdzie zbadania ich wybrany temat i praktyki umiejętności opracowanych w toku. Kurs jest oparty klasie (oprócz elementu doświadczenia zawodowego) i dostarczany jest w pełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch dni, z zastrzeżeniem i przemysłu specjalistycznego personelu. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Program zapewnia ambitnych, kompleksowych i rozwija doświadczeń e ... [+]

Co oczywiście Fundacja Biznes i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Studia (FDA) o?

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Program zapewnia ambitnych, kompleksowych i rozwija doświadczeń edukacyjnych studentów intelektualnej, komunikacji i umiejętności praktycznych.

Oczekuje się, że wszyscy studenci podjąć pracę w ciągu dwóch lat od ich przebiegu, gdzie zbadania wybranego tematu i praktyczne umiejętności opracowanych w toku. Kurs jest oparty klasie (oprócz elementu doświadczenia zawodowego) i dostarczany jest w pełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch dni, z zastrzeżeniem i przemysłu specjalistycznego personelu. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Oprócz umiejętności technicznych i wysoce specjalistycznych w ramach stopnia fundamentowej, umiejętności świadomości biznesu są również nauczał, na wniosek pracodawców bi ... [+]

Co Computer Security Network Foundation Degree (FdSc) Zatwierdzona przez University of Salford oczywiście o?

Dzisiejsze komputery przechowywać ogromne ilości danych strategicznych i utrzymanie go zabezpieczyć jest krytyczna. Bezpieczeństwo sieci ma zasadnicze znaczenie dla przedsiębiorstw każdej wielkości, agencji rządowych, służb rządowych i organizacji religijnych oraz osób o danych osobowych. Technologia rozwija się z prawie codziennie, wykwalifikowana bezpieczeństwo, eksperci sieci są bardzo potrzebne, szczególnie w małych i średnich przedsiębiorstw.

Sieć bezpieczeństwa pracy obejmują szeroki zakres tematów. Administratorzy baz danych są odpowiedzialne za zarządzanie i ochronę danych. Analitycy systemów komputerowych wykorzystać umiejętności techniczne komputera, aby zaspokoić potrzeby danego typu branży lub firmy. Administratorów sieci i administratorów systemów bezpieczeństwa sieci komputer nadzoruje w ramach swoich zadań. Specjaliści od bezpieczeństwa komputerowego skupić się wyłącznie na bezpieczeństwie komputerowym w firmie. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Kurs ten został opracowany we współpracy z firmą Cisco i Microsoft, aby wyposażyć studentów w wiedzę i umiejętności potrzebne dla pracodawców w zakresie kariery zawodowej ... [+]

Co się komputer Network Management Foundation Degree (FdSc) - Zatwierdzona przez University of Salford o przebiegu?

Kurs ten został opracowany we współpracy z firmą Cisco i Microsoft, aby wyposażyć studentów w wiedzę i umiejętności potrzebne dla pracodawców w zakresie kariery zawodowej informatycznych związanych z sieci. Ma on również na celu promowanie i rozwój szeroki zakres umiejętności, cech osobowych i postaw, które będzie stanowić platformę dla dalszych badań, pomyślnego rozwoju zawodowego i kształcenia ustawicznego.

Kurs jest przeznaczony dla osób już pracujących w sieci, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i zdobyć wyższego poziomu kwalifikacji, lub tych, którzy chcą rozpocząć karierę w tej dziedzinie. Studenci mają możliwość zdobycia certyfikatów dostawców produktów standardowych w branży, na przykład, Microsoft (Microsoft Certified Information Technology zawodowe: Administracja serwera) i CISCO (Cisco Certified Network Associate). Rozwijają praktyczne umiejętności w administracji sieci w infrastrukturze, wdrożenie usługi Active Directory i rozwiązywania problemów, a korzystanie z systemu operacyjnego Windows 2008 i Cisco Enterprise edition wielowarstwowych przełączników i routerów. Są też jednostki, które rozwijają osobistej efektywności i zatrudnienia umiejętności i kluczowym elementem kursu jest nauka związana z pracą. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Kurs uczy studentów do rozwijania świadomości, w jaki computing odnosi się do różnych aspektów współczesnego biznesu. ... [+]

Co Computing z Database Development Foundation Degree (FdSc) - Zatwierdzona przez University of Salford oczywiście o?

Kurs uczy studentów do rozwijania świadomości, w jaki computing odnosi się do różnych aspektów współczesnego biznesu. Studenci będą rozwijać praktyczne umiejętności w projektowaniu oprogramowania, wdrażania i testowania, rozwijających się stron internetowych i aplikacji multimedialnych oraz w zakresie korzystania z baz danych i odpowiednich języków programowania. Studenci będą mieli również okazję do zdobycia doświadczenia w produktów wykorzystywanych przez przemysł.

Pracodawcy mają stały udział w projektowaniu i realizacji programu, aby zapewnić studentom graudate z umiejętności wymaganych przez przemysł. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Kurs ma na celu przygotowanie studentów do twórczego umiejętności niezbędnych do pracy w branży mediów makijażu. ... [+]

Co Artistry Make-up (efekty specjalne oraz ścieżka i droga Mediów mody) Oczywiście Foundation Degree o?

Makijaż artystyczny z mody i mediów programu ma na celu zapewnienie uczniowi możliwość zdobycia bogate doświadczenie i wiedzę pracując jako wizażystka w przygotowaniu do bezpośredniego zatrudnienia lub dalszej nauki. Kurs składa się z wielu modułów podstawowych rozwijających kluczowe umiejętności i atrybutów, aby odnieść sukces jako wizażysta. Moduły te są dodatkowo uzupełniane przez moduły specjalista szlaku mody i podlegających mediów.

Kurs ma na celu przygotowanie studentów do twórczego umiejętności niezbędnych do pracy w branży mediów makijażu. Zawartość kursu zachęca uczniów do produkcji innowacyjnych pomysłów w wyobraźni wizualnej, odkrywania kreatywności i link do potrzeb mediów makijaż przemysłu. Oczywiście będzie przygotowanie studentów do angażowania się i pracować jako praktycy artystycznych w szerokim zakresie makijażu artystycznego, w tym różnych środowisk medialnych i telewizyjnych, teatralnych i sektorów fotograficznych, a także przygotowanie ich do niezależnego lekarza / artysta. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Ten stopień fundacja ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności niezbędnych do utrzymania i naprawy urządzeń i systemów komputerowych. ... [+]

Co systemów wsparcia Foundation Degree (FdSc) - Zatwierdzona przez University of Salford oczywiście temat?

Ten stopień fundacja ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności niezbędnych do utrzymania i naprawy urządzeń i systemów komputerowych. Kurs jest idealny dla profesjonalistów, naprawy i konserwacji (technicy IT / IT Zarządzający usług), obecnie w pracy, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i uzyskać wyższy poziom kwalifikacji, lub dla każdego, kto chciałby rozpocząć karierę w naprawy i konserwacji .

Uczniowie rozwijają umiejętności bardzo techniczne i specjalistyczne, oprócz biznesowych umiejętności informacyjnych, które są nauczane na wniosek pracodawców biorących udział w projekcie programu. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Kurs przeznaczony jest dla studentów, którzy mają prawdziwą pasję do sportu i chcą dowiedzieć się o sztuki / nauki coachingu umiejętności sportowe. ... [+]

Co oczywiście Sports Foundation Degree Coaching (FDA) o?

Kurs przeznaczony jest dla studentów, którzy mają prawdziwą pasję do sportu i chcą dowiedzieć się o sztuki / nauki coachingu umiejętności sportowe. Studenci będą rozwijać zakres umiejętności i wiedzy w kluczowych obszarach sportowego coachingu, który będzie odpowiedni dla pomyślnego przejścia do kariery w oparciu o sport Trening / dostawy. Kurs jest idealny dla tych, którzy chcą pracować z klubów sportowych, szkół, krajowych organów zarządzających lub prowadzący działalność w oparciu sport coachingowych.

Oczywiście jest dostarczane poprzez różne sposoby, w tym zajęcia praktyczne w oparciu, refleksyjnej praktyki, analizę wyników sportowych i planowanie i organizowanie i prowadzenie imprez sportowych coachingu. Kurs oparty jest głównie praktyczna i koncentruje się na kodeksy postępowania i praktyki zawodowej. W ramach kursu studenci będą podejmować pracy doświadczenia. Oczywiście jest w pełni obsługiwana przez Manchester rekreacja i dostawców pośrednictwa pracy. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku