Makers Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza historia

Twórcy Akademia została założona przez Evgeny Shadchnev i Rob Johnson, gdy spotkali się w Forward laboratoriach. Evgeny był klasycznie wykształconym programista i tak starał się zbudować swój zespół odkrył brak wykwalifikowanych programistów na rynku. W tym samym czasie, Rob uczy się programować poprzez książki na obiektywnych C i zajęło 9 miesięcy i 30 godzin tygodniowo mu przejść przez niego. Rozmowa między nimi były one sobie sprawę, że o ile programy informatyki były dobre wiercenia studentów z teorią, były szkolenia ludzi do komputera profesorów nauki zamiast programistów i coś trzeba było zrobić.

Około 4 miesiące po tej rozmowie zaczęli swoje pierwsze kohorty - w lutym 2013 - tworzenie Makers Academy - alternatywa dla uczelni i zawodową ścieżką do pracy jako web developer, pozwalając ludziom przełączyć kariery i nauczyć się kodu w trzy hiper-intensywne miesięcy. Twórcy Akademii trwa już od ponad 2 lat i ukończył ponad 400 studentów.

Co robimy

Uważamy, że uczenie się kodu składa się znacznie więcej niż tylko materiałów dostarczamy i programowej stworzyliśmy. Obecnie stosujemy mieszankę warsztatów, ćwiczeń, projektów szkolnych przerw-out sesji i wycofanych z tygodnia wyzwań, aby pomóc naszym uczniom zrozumieć programowanie. Zniewalająca środowisko, trenerów ekspertów pod ręką przez cały dzień i parowanie z innymi studentami są kluczem do naszego procesu edukacyjnego.

Studenci mają możliwość zastosowania do naszego londyńskiego lokalizacji (Makers Academy) lub 100% naszej ofercie online (Makers Academy zdalna).

Lokalizacje

Londyn

Address
50-52 Commercial St
E1 6LT Londyn, Anglia, Wielka Brytania