Loxdale English Centre

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Loxdale English Centre to idealne miejsce na studia. Jeśli szukasz wysokiej jakości, niedrogich lekcji angielskiego, nie szukaj dalej.

Od momentu założenia w 1968 roku, Loxdale English Centre prowadzi wysokiej jakości kursy języka angielskiego dla tysięcy studentów. Większość naszych nauczycieli języka ma kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego. Jako kolejna gwarancja jakości, nasza szkoła jest akredytowana przez British Council do nauczania języka angielskiego i jest członkiem angielskiego UK.

Do Loxdale zapraszamy dorosłych studentów z całego świata przez cały rok. W styczniu i lutym organizujemy specjalne programy, a latem uczymy młodszych. Zamknięte kursy dla dorosłych i młodych uczniów są również akceptowane w dowolnym momencie poza okresem letnim.

Nasze programy

Loxdale English Centre to idealne miejsce na studia. Jeśli szukasz wysokiej jakości, niedrogich lekcji angielskiego, nie szukaj dalej.

Loxdale nie przypomina większości innych szkół językowych. Podczas nauki u nas będziesz mieć dostęp do najszerszego możliwego wyboru kursów, z których każdy opiera się na aktywnym uczestnictwie studentów i ma na celu wzmocnienie twojego doświadczenia w uczeniu się i docenienie języka i kultury angielskiej.

Nasze żywe i interaktywne programy są przeznaczone dla studentów, którzy chcą poprawić swoją umiejętność porozumiewania się w języku angielskim w towarzystwie podobnie myślących osób z całego świata, jednocześnie czerpiąc przyjemność z nauki w Brighton, jednym z najbardziej dynamicznych i kulturalnych w Wielkiej Brytanii. różne miasta.

Dla profesjonalnych, samodzielnych lekcji angielskiego prowadzonych w ciepłej i przyjaznej atmosferze, to nasza bardzo popularna
Kurs General English to idealna odpowiedź na Twoje potrzeby.

Ucz się angielskiego z innymi przedmiotami, aby jak najlepiej wykorzystać swój czas w Anglii. Kurs English Plus jest okazją do połączenia ogólnego angielskiego z różnorodną tematyką z czymś, co pasuje do większości gustów.

Kursy obejmują sztukę, ogrodnictwo, modę, dramat, historię, sitodruk, fotografię, badania środowiskowe, media, brytyjską kulturę i kreatywny angielski.

Zawsze utrzymując najwyższe standardy akademickie, kursy Loxdale są konkurencyjne cenowo i stanowią doskonały stosunek jakości do ceny.

To nie tylko nasze wysokie standardy akademickie wyróżniają nas. Po przyjeździe otrzymasz osobistego opiekuna, który będzie tam wspierać i prowadzić Cię przez wszystkie studia. Dążymy do zapewnienia stymulującego środowiska uczenia się, opartego na współpracy i aktywnym uczestnictwie, które umożliwiłoby uczniom w każdym wieku i pochodzeniu społecznym pełne wykorzystanie ich potencjału.

Aktywnie zachęcamy do krytycznego studiowania, jednocześnie pielęgnując tolerancję i szacunek dla wszystkich ludzi, kultur i idei. Studenci mają wiele możliwości wpływania na różne elementy kursu - od zajęć towarzyskich po sylabus.

Loxdale naprawdę oferuje "więcej niż tylko angielski"! Dlaczego więc nie przyjść i nie dołączyć do nas na niezapomniane wrażenia?

Udogodnienia

Nasza szkoła mieści się w pięknej, tradycyjnej angielskiej rezydencji wiktoriańskiej i jest otoczona przez duże ogrody i drzewa. Posiadamy doskonałe udogodnienia na miejscu, w tym 16 sal lekcyjnych, bibliotekę, salę do samodzielnej nauki z planowanymi sesjami dla nauczycieli, bezpłatne wi-fi, salę komputerową, jadalnię zapewniającą ciepłe posiłki, przekąski i napoje, halę sportową, stół sala tenisowa, duże ogrody i 3 fortepiany dla studentów do wykorzystania. Istnieje również pokój socjalny dla studentów, który jest otwarty każdego dnia i wieczorami, gdzie studenci mogą się zrelaksować, spotkać, uprawiać sport, oglądać filmy, grać na Wii lub Play Station 3, uczyć się i gotować.

Lokalizacja

Loxdale znajduje się w Portslade, na przedmieściach Brighton

Szwedzkie Folk High School

Loxdale English Centre to także szwedzkie Folk High School. Folk High Schools są dorosłą edukacyjną organizacją charytatywną przede wszystkim w Skandynawii. Oznacza to, że dorośli studenci ze Szwecji są uprawnieni do pokrywania opłat za kurs z dotacji rządowej, co czyni kurs bezpłatnym.

Lokalizacje

Brighton

Address
Locks Hill, Portslade
BN41 2LA Brighton, Anglia, Wielka Brytania