Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Loughborough College!

Założona w 1909 roku, jesteśmy dumni z naszej wieloletniej reputacji zapewniając doskonały poziom wysokiej jakości nauczania i szkolenia w całej Leicestershire.

Inspirujący sukces i wzbogacanie życia ...

Dzięki fantastycznej gamy kursów, pierwszorzędnych udogodnień i świeże podejście do nowoczesnego nauczania i szkolenia, dlaczego iść gdzieś indziej?

Spośród 11.000 studentów, którzy obecnie studiują w Loughborough College, większość zgodzi się, że studiuje u nas oznacza znacznie więcej niż tylko zdobywanie kwalifikacji.

Oferujemy różnego rodzaju środowiska edukacyjnego, gdzie będziesz traktowany jako osoba dorosła i nasz spokojny i przyjazny kampus oznacza, że ​​będzie pasować prosto do sposobu College życia.

Mamy wiele różnych kursów, od A do poziomów programów zawodowych, praktyki i stopni, a będziesz miał możliwość zdobycia praktycznych umiejętności, związane z przemysłem podczas studiowania.

Aby być pomostem do przyszłości ...

Z linkami do wiodących uniwersytetów i specjalistów, nasze kursy zostały opracowane z uwzględnieniem możliwości zatrudnienia i mają na celu dostarczyć odpowiednich kwalifikacji naukowych i praktycznych potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w pracy. Wiele z naszych programów są oparte zawodowo i oferują możliwość zastosowania, czego nauczyli się w klasie stanowiskach w przemyśle ci.

Kolegium jest przyjazny i pomocny i pozwolimy Ci rozwinąć i zdobyć niezbędną niezależność i odpowiedzialność oczekiwany studiów na wyższym poziomie. Doradztwo i wsparcie jest dostępne dla wszystkich studentów przed włączeniem do badania i będzie długo po ukończeniu studiów.

Zmieniający się doświadczenie życia ...

Chcemy się swoim doświadczeniem z nas cenne i ekscytujące zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz klasy i jesteśmy zawsze odkrywanie nowych sposobów, aby zachować rzeczy świeże i ciekawe.

Jest tak wiele możliwości zaangażowania się i, jako automatyczny członek Loughborough Students 'Union (LSU), można wybrać, aby wziąć udział w ładunku wolontariatu i systemów społecznych. LSU szczyci się ponad 100 społeczeństw i został uznany za nr 1 na doświadczenie studentów kilka lat z rzędu.

Na terenie kampusu, mamy w pełni wyposażoną siłownię, studio tańca, funkcjonalne włosy i salonów piękności, dwie kawiarnie i dwie restauracje, biblioteki, na Radmoor żłobek, i wiele więcej. A ponieważ dzielimy się naszym kampusie Uniwersytetu, będziesz miał pełny dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez obie instytucje.

inwestycja Campus

Zainwestowaliśmy ponad 30 mln £ w kampusie College w ciągu ostatnich dwóch lat w celu zapewnienia bardzo najnowszy nauczania i uczenia się w Loughborough College. The Hub to nowoczesny kompleks, otwarty w 2014 roku, oferuje doskonałe zaplecze gastronomiczne oraz szereg usług wspierających studentów pod jednym dachem w sercu kampusu uczelni. Jest także domem dla naszego celu zbudowanym Arts Academy, otwartego przez JKW The Earl of Wessex, mające na celu zapewnienie najwyższego poziomu obiektów do tych, którzy chcą pracować w branży twórczej.

50 lat po tym jak został zbudowany, również zainwestowała ponad 14 mln £ przebudowy jeden z najbardziej znanych budowli Loughborough Kolegium. State-of-the-art obiekt kryje w Loughborough Sixth Form College i nasze świadczenia usług Industries, a od września 2016 roku, będzie mieścić naszą Graduate Centre: otwarta przestrzeń learning poświęcone studiów pierwszego stopnia.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Loughborough College

Nasze poziomy International A są doskonałym rozwiązaniem dla tych międzynarodowych studentów, którzy chcą podążać tradycyjną drogę do najlepszych uniwersytetów w Wielkiej ... [+]

Jeden z najbardziej uznanych kwalifikacjach

Loughborough College ma silną tradycję sukcesu akademickiego. Zostało to osiągnięte dzięki połączeniu wyjątkowej nauczania, doskonałe połączenia z uniwersytetami, wspaniałe udogodnienia i solidnego systemu opieki duszpasterskiej; umożliwienie każdemu uczniowi osiągnąć swój prawdziwy potencjał.

Nasze poziomy International A są doskonałym rozwiązaniem dla tych międzynarodowych studentów, którzy chcą podążać tradycyjną drogę do najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Poziomy GCE A są jednym z najbardziej uznanych kwalifikacji oraz, w rezultacie, są wysoko cenione przez uniwersytety na całym świecie.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Loughborough College

Poprawić swój wynik IELTS i przygotować się na uniwersytecie. Klasy te są zaprojektowane tak, aby zwiększyć swoją wiedzę akademicką języku angielskim, podczas ogólnej pop ... [+]

Nasz Program Język angielski jest zaprojektowany specjalnie dla studentów międzynarodowych. Proponujemy zajęcia zarówno języka angielskiego ogólnego i IELTS angielski, albo za 15 lub 21 godzin tygodniowo, które mogą być łączone i spersonalizowanych do swoich indywidualnych celów.

Zawartość kursu

Poprawić swój wynik IELTS i przygotować się na uniwersytecie. Klasy te są zaprojektowane tak, aby zwiększyć swoją wiedzę akademicką języku angielskim, podczas ogólnej poprawy umiejętności językowych oraz rozwijanie swoich technik egzaminacyjnych.

Dni): Zapisy w każdy poniedziałek

Tryb Obecność : 21 godzin (IELTS angielski)

Cechy i zalety

nauczyciele wykwalifikowani i doświadczeni upewnić się, że uczą się w środowisku wspomagające i stymulujące, przy użyciu różnych metod nauczania, w tym prezentacje i pracy grupowej, aby zdobyć doświadczenie nauki i pomóc rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Sierpień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough College

Nasz Program Język angielski jest zaprojektowany specjalnie dla studentów międzynarodowych. Proponujemy zajęcia zarówno języka angielskiego ogólnego i IELTS angielski, al ... [+]

Nasz Program Język angielski jest zaprojektowany specjalnie dla studentów międzynarodowych. Proponujemy zajęcia zarówno języka angielskiego ogólnego i IELTS angielski, albo za 15 lub 21 godzin tygodniowo, które mogą być łączone i spersonalizowanych do swoich indywidualnych celów.

Zawartość kursu

Generalny angielski:

Poprawić swój angielski do profesjonalnej lub codziennego użytku. Klasy te są zaprojektowane tak, aby rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne w kluczowych biegłości czytania, pisania, mówienia i słuchania, jednocześnie pogłębianie swojej wiedzy o angielskiej gramatyki, słownictwa i wymowy.

Dni): Zapisy w każdy poniedziałek... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Sierpień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Letnie kursy

Loughborough College

Będziesz uczyć się z uczniami w swoim własnym poziomie w sposób przyjazny i zachęcający środowiska. Studenci uczestniczą w zajęciach w grupach wielojęzycznych. ... [+]

Nasza Szkoła Letnia jest fantastycznym sposobem na poprawę znajomości angielskiego.

Będziesz uczyć się z uczniami w swoim własnym poziomie w sposób przyjazny i zachęcający środowiska. Studenci uczestniczą w zajęciach w grupach wielojęzycznych.

Ten program latem jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą poprawić swoją codzienną angielsku i podjęcia studiów wakacje.

Lokalne wycieczki i wycieczki weekendowe do Cambridge, Oksfordzie i Londynie Trzy posiłki dziennie w restauracji na miejscu Na kampusie zakwaterowania w naszych halach zamieszkania Członkostwo w siłowni Miłość Loughborough karta rabatowa dla restauracji i sklepów w mieście Pralnia Dodatkowe działania premii będzie dostępna za niewielką dodatkową opłatą i obejmują na łyżwach, kręgle i Film Noc Zawartość kursu Nauczyciele zrobić lekcje komunikatywna, interaktywne i ekscytujące, zapewniając interesujące i przyjemne doświadczenie dla wszystkich Brytyjski Council- i inspekcji Ofsted-operator Opiekuńczy, podtrzymujące nauczyciele i pracownicy opieki społecznej 24-godzinna linia pomocy w nagłych wypadkach Certyfikat College przedstawiony na końcu przebiegu Cechy i zalety ... [-]
Wielka Brytania Loughborough
Sierpień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Podstawowy rok

Loughborough College

Loughborough College została uruchomiona Programu Międzynarodowej Fundacji od ponad 12 lat. Przez ostatnie 6 lat, ten program był podwójnego partnerstwo z Loughborough Un ... [+]

Loughborough College została uruchomiona Programu Międzynarodowej Fundacji od ponad 12 lat. Przez ostatnie 6 lat, ten program był podwójnego partnerstwo z Loughborough University. Będziemy wracać do posiadania własności programu ponownie w 2017 roku przy jednoczesnym zachowaniu bliskich powiązań z uniwersytetu.

Międzynarodowa Fundacja Program Loughborough College jest przeznaczony dla studentów zagranicznych, którzy mają dobrą końcówkę klasach szkolnych, ale są w potrzebie dodatkowy rok studiów przed rozpoczęciem studiów uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii.

Szczególny nacisk kładzie się na naukę konkretnego przedmiotu, aby przygotować uczniów do ich wybranego kierunku studiów, a także rozwijanie umiejętności uczenia się niezbędne do osiągnięcia sukcesu w niezależnym środowisku uczenia się.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku