Loughborough College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Loughborough College!

Założona w 1909 roku, jesteśmy dumni z naszej wieloletniej reputacji zapewniając doskonały poziom wysokiej jakości nauczania i szkolenia w całej Leicestershire.

Inspirujący sukces i wzbogacanie życia ...

Dzięki fantastycznej gamy kursów, pierwszorzędnych udogodnień i świeże podejście do nowoczesnego nauczania i szkolenia, dlaczego iść gdzieś indziej?

Spośród 11.000 studentów, którzy obecnie studiują w Loughborough College, większość zgodzi się, że studiuje u nas oznacza znacznie więcej niż tylko zdobywanie kwalifikacji.

Oferujemy różnego rodzaju środowiska edukacyjnego, gdzie będziesz traktowany jako osoba dorosła i nasz spokojny i przyjazny kampus oznacza, że ​​będzie pasować prosto do sposobu College życia.

Mamy wiele różnych kursów, od A do poziomów programów zawodowych, praktyki i stopni, a będziesz miał możliwość zdobycia praktycznych umiejętności, związane z przemysłem podczas studiowania.

Aby być pomostem do przyszłości ...

Z linkami do wiodących uniwersytetów i specjalistów, nasze kursy zostały opracowane z uwzględnieniem możliwości zatrudnienia i mają na celu dostarczyć odpowiednich kwalifikacji naukowych i praktycznych potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w pracy. Wiele z naszych programów są oparte zawodowo i oferują możliwość zastosowania, czego nauczyli się w klasie stanowiskach w przemyśle ci.

Kolegium jest przyjazny i pomocny i pozwolimy Ci rozwinąć i zdobyć niezbędną niezależność i odpowiedzialność oczekiwany studiów na wyższym poziomie. Doradztwo i wsparcie jest dostępne dla wszystkich studentów przed włączeniem do badania i będzie długo po ukończeniu studiów.

Zmieniający się doświadczenie życia ...

Chcemy się swoim doświadczeniem z nas cenne i ekscytujące zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz klasy i jesteśmy zawsze odkrywanie nowych sposobów, aby zachować rzeczy świeże i ciekawe.

Jest tak wiele możliwości zaangażowania się i, jako automatyczny członek Loughborough Students 'Union (LSU), można wybrać, aby wziąć udział w ładunku wolontariatu i systemów społecznych. LSU szczyci się ponad 100 społeczeństw i został uznany za nr 1 na doświadczenie studentów kilka lat z rzędu.

Na terenie kampusu, mamy w pełni wyposażoną siłownię, studio tańca, funkcjonalne włosy i salonów piękności, dwie kawiarnie i dwie restauracje, biblioteki, na Radmoor żłobek, i wiele więcej. A ponieważ dzielimy się naszym kampusie Uniwersytetu, będziesz miał pełny dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez obie instytucje.

inwestycja Campus

Zainwestowaliśmy ponad 30 mln £ w kampusie College w ciągu ostatnich dwóch lat w celu zapewnienia bardzo najnowszy nauczania i uczenia się w Loughborough College. The Hub to nowoczesny kompleks, otwarty w 2014 roku, oferuje doskonałe zaplecze gastronomiczne oraz szereg usług wspierających studentów pod jednym dachem w sercu kampusu uczelni. Jest także domem dla naszego celu zbudowanym Arts Academy, otwartego przez JKW The Earl of Wessex, mające na celu zapewnienie najwyższego poziomu obiektów do tych, którzy chcą pracować w branży twórczej.

50 lat po tym jak został zbudowany, również zainwestowała ponad 14 mln £ przebudowy jeden z najbardziej znanych budowli Loughborough Kolegium. State-of-the-art obiekt kryje w Loughborough Sixth Form College i nasze świadczenia usług Industries, a od września 2016 roku, będzie mieścić naszą Graduate Centre: otwarta przestrzeń learning poświęcone studiów pierwszego stopnia.

Lokalizacje

Loughborough

Address
Radmoor Rd
LE11 3BT Loughborough, Anglia, Wielka Brytania