Read the Official Description

Nauczanie eksperta dla wyjątkowej wydajności

London Financial Studies to specjalistyczne źródło nauczania, które koncentruje się wyłącznie na rynkach kapitałowych. Oferujemy nauczanie indywidualne, zespołowe i firmowe, które łączy w sobie teoretyczne zrozumienie z praktycznym doświadczeniem.


O nas

Rynki globalne są szybko rozwijające się, złożone i stale się rozwijają. Tutaj wysokiej jakości kształcenie zawodowe jest niezbędne do utrzymania wydajności.

W London Financial Studies koncentrujemy się wyłącznie na rynkach kapitałowych. Oferujemy osobom, zespołom i firmom unikalny i profesjonalny zasób dydaktyczny, który łączy teoretyczne zrozumienie z praktycznym doświadczeniem i wyposaża je do działania na najwyższym poziomie wydajności i rentowności.

W ostatnim dziesięcioleciu London Financial Studies zyskało uznanie jako jeden z najlepszych zasobów dydaktycznych dla praktyków rynku kapitałowego. Przez ten czas dostarczaliśmy różnorodne programy dla osób, dużych instytucji finansowych i instytucji rządowych na całym świecie.


Korzyści dla klienta

Firmy odnoszą korzyści

Po ukończeniu kursów w London Financial Studies pracownicy są bardziej pewni siebie, posiadają dużą wiedzę i są przygotowani, aby zapewnić wyjątkowe rezultaty. Koledzy i członkowie zespołu odnoszą bezpośrednie korzyści pod względem produktywności, co z kolei poprawia wydajność firmy i rentowność.

 • Popraw wydajność zespołu
 • Zwiększyć umiejętności, zdolności
 • Pomóż w tworzeniu najlepszych praktyk
 • Dostarcz edukacji jakości
 • Uzyskaj ekonomiczną wartość

Ludzie odnoszą korzyści

Doświadczenie zdobyte w London Financial Studies dostarcza nowych, znaczących umiejętności, zrozumienia procesów i wiedzy o produktach. Ma to pozytywny wpływ na pewność siebie i wydajność. Ludzie osiągają lepsze wyniki w swoich obecnych rolach, zwiększają pracę swoich zespołów, a ich perspektywy rozwoju kariery są znacznie lepsze.

 • Zwiększ wiedzę o produkcie
 • Zwiększ produktywność
 • Konsoliduj wiedzę
 • Zwiększaj wartość rynkową
 • Zwiększenie zaufania
 • Zdobądź nowe umiejętności


Mocne wartości zapewniające rzeczywiste korzyści

Nasza praca opiera się na czterech komplementarnych kluczowych wartościach:

 1. Praktyczne zastosowanie
  To, czego uczymy, jest solidnie oparte na aktualnej najlepszej praktyce. Nasi nauczyciele mają szerokie praktyczne doświadczenie na właściwych rynkach kapitałowych.
 2. Intelektualna klarowność
  Nasi nauczyciele to najwyższej klasy komunikatorzy i uznani eksperci w swoich dziedzinach. Łączą one szerokie praktyczne doświadczenie z głębokim teoretycznym zrozumieniem. Jako wykwalifikowani komunikatorzy szybko i skutecznie przekazują wiadomość. Ćwiczenia kursowe zapewniają efektywną praktyczną naukę, którą uczestnicy pamiętają długo po opuszczeniu klasy.
 3. Osobiste podejście
  Staramy się zrozumieć potrzeby każdej osoby i organizować kursy i pakiety, które przynoszą im rzeczywistą korzyść. Wszystkie nasze grupy pedagogiczne są na tyle małe, że umożliwiają indywidualne ocenianie i spełnianie oczekiwań.
 4. Ekonomiczna wartość
  Rozumiemy środowisko komercyjne, w którym działają nasi klienci. To, czego uczymy, przynosi wymierne korzyści ich osobistym wynikom i wynikom ich firm.


Kontynuować edukację

System LFS jest uznawany przez wiodące stowarzyszenia zawodowe jako zapewniający najwyższą jakość edukacji wykonawczej.

London Financial Studies jest zarejestrowany w GARP jako zatwierdzony podmiot świadczący usługi stałego doskonalenia zawodowego (CPD).


Instytut Bankowości i Finansów - Singapur.

London Financial Studies są zgodne z FTS *, a także kwalifikują się do godzin CPD.

* FTS spełnia kryteria

Ten program jest zatwierdzony do umieszczenia w wykazie programów szkolenia finansowego (FTS) i kwalifikuje się do roszczeń FTS, pod warunkiem spełnienia wszystkich kryteriów kwalifikowalności. Należy pamiętać, że w żadnym wypadku nie stanowi to poparcia dla jakości dostawcy i programu szkoleniowego. Uczestnicy powinni ocenić przydatność programu i jego znaczenie dla działalności zawodowej lub ról zawodowych uczestników. FTS jest dostępny dla kwalifikujących się podmiotów, przy 50% poziomie finansowania opłat programowych, z zastrzeżeniem spełnienia wszystkich kryteriów kwalifikowalności. Roszczenia FTS mogą być zgłaszane tylko w przypadku programów wyszczególnionych w Katalogu programów FTS z określonym okresem ważności. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ibf.org.sg.

20 lat LFS

Od 1997 roku, London Financial Studies wyrosło z niewielkiej londyńskiej firmy z kilkoma klientami na globalną markę uznawaną przez praktyków finansowych za synonim doskonałości w edukacji menedżerskiej.

W świecie, w którym nowe firmy przychodzą i odchodzą, dwie dekady są czymś, z czego można być dumnym. Gdy LFS osiąga pełnoletność, to inspirujące jest, aby zobaczyć tę dumę dzieloną przez nasz zespół, wykładowców i absolwentów.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

London Financial Studies

Popularność technik nauki danych, takich jak eksploracja danych i uczenie maszynowe, ogromnie wzrosła w ostatnich latach. Przedstawiają skuteczne rozwiązania do przetwarz ... [+]

Popularność technik nauki danych, takich jak eksploracja danych i uczenie maszynowe, ogromnie wzrosła w ostatnich latach. Przedstawiają skuteczne rozwiązania do przetwarzania i analizy ogromnej ilości danych dostępnych dla menedżerów ryzyka i analityków finansowych.

Wraz z postępem w zakresie mocy obliczeniowej i przetwarzania rozproszonego możliwe jest teraz przetwarzanie - i nadawanie sensu - szerokiej gamy informacji, które można zebrać z kilku różnych źródeł danych.

Ten praktyczny program obejmuje kluczowe techniki - w tym kilka aspektów nadzorowanej i nienadzorowanej uczenia maszynowego - które mogą być wykorzystywane podczas wydobywania danych finansowych. Program koncentruje się również na zaawansowanych technikach nauki danych, które są szeroko stosowane na rynkach finansowych do analizy tekstu i sztucznej inteligencji (AI): przetwarzania języka naturalnego (NLP) i głębokiego uczenia się (DL).... [-]

Wielka Brytania London
April 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
London Financial Studies

Program opiera się na podstawowej technologii i modelu biznesowym publicznych bloków blokowych - Bitcoin i Ethereum - w celu stworzenia bazy wiedzy, na której dowiesz się ... [+]

Pomiń wszystkie hype wokół blockchains i zyskaj ostateczne zrozumienie obecnego stanu, jak również realistycznych oczekiwań tej technologii.

Przeanalizuj najbardziej obiecujące prywatne rozwiązania blockchain poprzez serię warsztatów, ćwiczeń kodowania i przykładów z życia wziętych. Poznaj różne możliwości inteligentnego kontraktu i ich wykorzystanie, a także rzeczywistość oferty pierwszej monety (ICO), koncentrując się na bieżących aplikacjach finansowych, kwestiach prywatności i skalowalności oraz spojrzeniu na przyszłe aplikacje, które można rozwijać.

Program opiera się na podstawowej technologii i modelu biznesowym publicznych bloków blokowych - Bitcoin i Ethereum - w celu stworzenia bazy wiedzy, na której dowiesz się, jak rozwijać firmy; oraz zrozumienie, w jaki sposób może to zrewolucjonizować transakcje, papiery wartościowe, kontrakty finansowe i aplikacje platformowe.... [-]

Wielka Brytania London
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 dni
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
London Financial Studies

Analiza obecnego stanu handlu elektronicznego zarówno na rynkach akcji, jak i na rynkach instrumentów o stałym dochodzie, z bliska na elektronicznych rynkach walutowych. ... [+]

Analiza obecnego stanu handlu elektronicznego zarówno na rynkach akcji, jak i na rynkach instrumentów o stałym dochodzie, z bliska na elektronicznych rynkach walutowych.

Pierwszy dzień programu poświęcony jest charakterowi rynków elektronicznych i analizuje różne typy zamówień oraz algorytmiczną realizację. Drugi dzień koncentruje się na rynku elektronicznym i mikrostrukturze rynku, analizując zarówno ryzyko rynkowe, jak i wyzwania regulacyjne.

Trzeci dzień obejmuje bardziej zaawansowane, szczegółowe omówienie algorytmów realizacji wraz ze strategiami handlowymi i sygnałami. Uczestnicy zbadają szczegółowo zmieniającą się strukturę rynków zgodnie z regulacjami i przeanalizują sposoby osiągnięcia i wykazania najlepszej realizacji.... [-]

Wielka Brytania London
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 dni
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
London Financial Studies

Program ten umożliwi dokładne zrozumienie rachunkowości instrumentów pochodnych oraz zastosowanie rachunkowości zabezpieczeń dla rynków stopy procentowej, inflacji i rynk ... [+]

Program ten umożliwi dokładne zrozumienie rachunkowości instrumentów pochodnych oraz zastosowanie rachunkowości zabezpieczeń dla rynków stopy procentowej, inflacji i rynków walutowych. Uczenie się opiera się na intensywnym wykorzystaniu rzeczywistych przypadków, krok po kroku, stosując MSSF9. Nowe wymogi zostały skontrastowane z MSR 39 tam, gdzie było to konieczne, ze szczegółowymi dyskusjami na temat wdrażania nowych zasad.

Case studies i warsztaty symulują rzeczywiste dyskusje klientów i obejmują podejmowanie decyzji, wymagania dotyczące dokumentacji, ocenę efektywności zabezpieczenia oraz zapisy księgowe strategii hedgingowej w trakcie jej trwania.

Wszyscy uczestnicy otrzymają egzemplarz książki Juana Ramireza "Rachunkowość dla instrumentów pochodnych: zaawansowane zabezpieczenia zgodnie z MSSF 9", opublikowany przez Wiley Finance.... [-]

Wielka Brytania London
April 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 dni
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
London Financial Studies

W skomplikowanym świecie finansowym niezbędne jest szczegółowe zrozumienie zastosowania technik ilościowych. Ten kurs zapewnia dogłębne omówienie praktycznych metod ilośc ... [+]

W skomplikowanym świecie finansowym niezbędne jest szczegółowe zrozumienie zastosowania technik ilościowych. Ten kurs zapewnia dogłębne omówienie praktycznych metod ilościowych ważnych na dzisiejszych rynkach finansowych.

Cele kursu

Aby zapewnić praktykom praktyczne zrozumienie, w jaki sposób można wykorzystać szereg narzędzi do zarządzania, analizy i wyceny instrumentów finansowych. Uczestnicy będą uczyć się:

Główne składnikiCzas trwania i wpływ wypukłościMetody interpolacji, ich zastosowania i ograniczeniaTechniki regresjiImplementacja symulacji Monte CarloBudowa drzewa dwumianowego i trójmianowegoJak modelować aktywa i pochodne ceny w czasie ciągłym... [-]
Wielka Brytania London
December 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Address
34 Curlew Street Butlers Wharf
SE1 2ND London, England, Wielka Brytania