Leiths School of Food and Wine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Leiths School of Food and Wine cieszy się międzynarodową renomą jako pierwszej szkoły klasy kucharskiej i przeszkoliła kucharzy telewizyjnych w tym Lorraine Pascale, Gizzi Erskine i Matt Tebutt, produkowanych kucharzy Michelin gwiazdkowe tym Joe Mercer-Nairn (Medlar) i Matt Bożego Narodzenia (Chez Bruce), dobrze znanych pisarzy żywności w tym Diana Henry Xanthe Clay i Lulu Grimes i producentów żywności, takich jak Alan Rosenthal, właściciel duszone! i Camilla Stephens z Higgidy Pies.

7 powodów, aby uczyć się w Leiths School of Food and Wine

I jednym z powodów

Nasze kursy nie są nigdy dumbed dół. Tutaj w Leiths mamy silne przekonanie o znaczeniu solidnych umiejętności gotowania. Pomożemy Ci techniki mistrzowskie będą używane przez całe życie.

II Powód drugi

Z drugiej strony, to przeciwieństwo zatkany. Od Street Food do kuchni peruwiańskiej, jesteśmy ciągle gdzieś, odkrywania nowych trendów żywności i włączenie ich do naszego programu kursu.

III Powód trzy

Nasze kuchnie są biznesu. Korzystaj z doświadczenia uczenia się w profesjonalnych kuchniach stylu z top-of-the-range sprzętu, od Proware patelni miedzi do mieszalni Magimix.

IV Powód cztery

Nasze składniki są świeże, starannie pozyskiwane i bardzo najlepszej jakości.

V Powód pięć

Uczymy osoby. Na naszym kursie dyplomowym, nie będzie kucharz krzyczy na klasy, pójdziesz indywidualny plan nauki. Filozofia ta rozciąga się na naszych zajęciach entuzjastów, gdzie możemy czerpać przyjemność w spotkaniu indywidualnym i rozwiązywaniu zagadki!

VI Powód sześć

Nasi nauczyciele są wspaniałe. Ludzie piszą to na nasz zwrotnego tworzy się raz po raz. Niezależnie od tego czy doświadczają specjalistyczną wiedzę Nathan Outlaw lub niepohamowany entuzjazm Angela Malik, będziesz się bawić, zakwestionowane i obsługiwane.

VII Powód siedem

Mamy znany jako najlepszy i przekonasz naszych absolwentów w pierwszej praw pozycji w całym przemyśle spożywczym. Piszą dla magazynów spożywczych, przyczyniają się do Kucharka pokazy, prowadzenie zespołów restauracji i uruchomienie firm spożywczych. Jesteśmy niezwykle dumni z nich - i często oferują ogromne możliwości dla naszych studentów.

Lokalizacje

Londyn

Address
Leiths School of Food and Wine Limited
16-20 Wendell Road

W12 9RT Londyn, Anglia, Wielka Brytania