LVC London School of English

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

KIM JESTEŚMY

LVC London School of English jest szkołą językową z profesjonalnie wyszkolonymi nauczycielami i pracownikami, których celem jest uczynienie twojego doświadczenia edukacyjnego jak najprzyjemniejszym.

Celem LVC jest nie tylko nauczyć cię, ale także monitorować postępy i wspierać Cię podczas kontynuacji wybranego kursu. Mamy oddanych pracowników, którzy koordynują działania związane z dobrostanem studentów i nadzorują nasze usługi wsparcia, pomagając stworzyć optymalną atmosferę, w której będziesz mógł rozwinąć swój pełny potencjał.

NASZA MISJA

Zapewnienie wysokiej jakości i opłacalnej edukacji w pozytywnym i integracyjnym środowisku zorientowanym na ucznia. Koncentrujemy się na rzeczywistych i praktycznych aspiracjach studentów, aby pomóc im w rozwoju i integracji tak łatwo, jak to tylko możliwe.

NASZA WIZJA

Aby osiągnąć sukces, zapewniamy naukę języka w przyjaznym, zabawnym i bezpiecznym środowisku oraz pomagamy uczniom rozwijać się i rozwijać zawodowo.

MIĘDZYNARODOWE PRZYJACIELE

Bardzo doceniamy naszych studentów, kochamy ich wartości i ich żywe osobowości. Wierzymy z całego serca, że ​​są to interesujący i wyjątkowi ludzie, i dlatego społeczna strona naszej szkoły jest jednym z naszych głównych priorytetów. Wierzymy, że posiadanie przyjaciół z całego świata jest niesamowitym doświadczeniem, które powinno być otwarte dla wszystkich!

Lokalizacje

Londyn

Address
148 Old Kent Road
SE1 5TY Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium