LTC English

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jeśli dołączysz do naszej szkoły, będziesz nie tylko cieszył się lekcjami z naszymi wykwalifikowanymi nauczycielami i organizujesz zajęcia w każdym tygodniu, ale także będziesz uczyć się w rezydencji z XVIII wieku. Ten piękny i zabytkowy budynek był niegdyś siedzibą Diuków Devonshire i Lord Wilmington. W LTC Eastbourne oferujemy studentom wyjątkową okazję do nauki języka angielskiego w tradycyjnie brytyjskiej szkole na własnym prywatnym, historycznym osiedlu.

Jakie kursy są dostępne w LTC Eastbourne?

Nasza szkoła oferuje różnorodne kursy języka angielskiego w Eastbourne, od kursów języka angielskiego ogólnego i przygotowującego do egzaminów dla dorosłych studentów, po zakwaterowanie dla młodzieży i programy letniej szkoły letniej dla młodzieży. Możemy również zaoferować specjalne programy grupowe o każdej porze roku. Odwiedź naszą stronę YouTube, aby zobaczyć, czego możesz oczekiwać od naszych kursów Summer School i Adult.

Jak duże są zajęcia LTC Eastbourne?

Nasze kursy języka angielskiego w Eastbourne składają się z małych klas, maksymalnie 12 uczniów w klasie. Nasze małe klasy oznaczają, że każdy kandydat otrzymuje wystarczającą uwagę, pozwalając mu skupić się na swoich mocnych i słabych stronach.

Nasza szkoła ma 25 sal lekcyjnych i do 300 studentów w czasie intensywnych miesięcy, a 360 w lecie, kiedy korzystamy z dodatkowych sal lekcyjnych w pobliżu szkoły.

Co miasto Eastbourne może zaoferować studentom?

Eastbourne to kwitnący nadmorski kurort, który każdego roku przyciąga ponad cztery miliony turystów. Podczas nauki angielskiego na Eastbourne będziesz mógł zrelaksować się w naszym 10-hektarowym prywatnym ogrodzie, spędzając wolny czas na plaży i zwiedzając lokalne nadmorskie miasteczko. Według Met Office, Eastbourne znajduje się w najbardziej słonecznej części Anglii. Eastbourne znajduje się zaledwie 90 minut od Londynu i 40 minut jazdy pociągiem od Brighton.

Czy wiesz, że LTC Eastbourne ma ponad 60 lat?

W 2014 roku LTC obchodziło 60-lecie założenia angielskiej szkoły w Eastbourne. Dowiedz się więcej o historii naszej szkoły w mini-broszurce "60 lat LTC Eastbourne" i przeczytaj nasz blog na temat obchodów 60-lecia LTC Eastbourne.

Lokalizacje

Eastbourne

Address
Compton Park
Compton Place Road

BN21 1EH Eastbourne, Anglia, Wielka Brytania