LAL Language Centres

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ucz się angielskiego z LAL!

Świetne miejsca i szeroki wybór kursów

Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w zapewnianiu doskonałych kursów językowych i ekscytujących zajęć rekreacyjnych dla uczących się angielskiego. Z centrami językowymi w najlepszych anglojęzycznych miejscach, w tym w Londynie, Bostonie i Kapsztadzie, zapewniamy pełen zakres kursów języka angielskiego, obejmujących wszystko od ogólnego angielskiego do przygotowania do egzaminu, szkolnictwa wyższego i szkolenia nauczycieli na wszystkich poziomach od początkujących do zaawansowanych.

Uczenie się skoncentrowane na uczniu

Lekcje angielskiego są w centrum naszej działalności, a nasi nauczyciele są przygotowani do dostosowywania naszych lekcji, aby uczynić je wciągającymi i dynamicznymi, zaspokajając potrzeby każdego ucznia. Wszyscy nauczyciele LAL to przeszkoleni, doświadczeni, anglojęzyczni native speakerzy, którzy pasjonują się językiem angielskim.

Obywatele świata

W LAL staniesz się pełnoprawnym "obywatelem świata". Będziesz spotykać się, uczyć się i spotykać z uczniami z całego świata oraz nawiązywać przyjaźnie i mieć doświadczenia, które będą trwać całe życie - wszystko, gdy poprawisz swój angielski.

Dostosowany do Twoich potrzeb

LAL oferuje wyjątkowo ciepłą i przyjazną atmosferę rodzinną, w której nasi uczniowie czują się natychmiast w domu. Specjalny personel LAL stara się, aby każdy uczeń czuł się szczęśliwy przez cały swój pobyt. Będziesz uczyć w klasach z maksymalnie 15 studentami, zapewniając, że otrzymasz osobistą uwagę od nauczyciela, jednocześnie będąc w stanie interakcji i ćwiczyć z różnymi innymi uczniami w klasie.

W pełni akredytowane szkoły

LAL Language Centres (LALLC) są w pełni akredytowane przez uznane krajowe władze w każdej lokalizacji. W Wielkiej Brytanii programy LAL są akredytowane przez Accreditation UK, system kontrolowany wspólnie przez British Council i English UK. Ich Szkoły Letnie zostały nazwane przez EL Gazette "Centrami Doskonałości". W USA ich programy są akredytowane przez CEA i są członkami AAIEP i NAFSA; na Malcie są akredytowane przez FELTOM i Radę Monitorującą EFL; a w Afryce Południowej ich programy są uznawane przez EDUSA. LAL regularnie osiąga zalety doskonałości w zakresie wielu kryteriów dla ich programów w języku angielskim i usług pomocniczych dla studentów.

LAL Advantage - nasza platforma internetowa

Nasza platforma internetowa jest dostępna dla każdego ucznia w Wielkiej Brytanii, USA i Południowej Afryce. Przed przyjazdem: podczas rezerwacji w LAL w Anglii, USA i RPA otrzymasz unikatową rejestrację, dzięki której uzyskasz dostęp do naszego portalu i aplikacji LAL Advantage z informacjami o kursie, testach poziomu i wiele więcej, aby przygotować za przybycie do naszych szkół.

Lokalizacje

Londyn

LAL Language School

Address
29-39 London Road
Twickenham
TW1 3SZ
England

TW1 3SZ Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 20 8892 5423

Fort Lauderdale

LAL Language Centres

Address
5727 N Federal Hwy
33308 Fort Lauderdale, Floryda, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 954-644-5985

Kapsztad

LAL Language Centres

Address
319 Main Rd, Cape Town
8005 Kapsztad, Zachodni przylądek, Republika Południowej Afryki
Telefon
+27 21 439 7410

Paignton

LAL Language Centres

Address
LAL Torbay
Conway Road
Paignton

TQ4 5LH Paignton, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 1803 558555

Boston

Address
LAL Boston
225 Friend Street
Boston, MA02114, USA

MA 02114 Boston, Massachusetts, Stany Zjednoczone