Kingston College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kingston College jest głównym dostawcą pełnego czasu, czasu części i kierunków w Kingston upon Thames. Położony w południowo-zachodnim Londynie, w pobliżu Tamizy w tętniącej życiem centrum miasta, Uczelnia oferuje zarówno kursy akademickie i zawodowe z poziomów 1 do 6 i zapewnia studentom z przyjaznym, stymulujące środowisko dla badania.

Nasz zabytkowy rynek miasta znajduje się mnóstwo fantastycznych sklepów, restauracji, kawiarni, klubów rekreacyjnych i wielosalowe kino. Posiada również doskonałe połączenia komunikacyjne do centrum Londynu jest zaledwie 25 minut jazdy pociągiem. Sam Kingston jest konsekwentnie wybrany jako jeden z najszczęśliwszych miejsc do życia w Londynie.

Jak dostawców szkoleń ucznia w wielu gałęziach przemysłu, współpracujemy z dużymi i znanymi pracodawców, takich jak British Airways, L'Oreal i South West Trains przez wiele lat.

Nasze międzynarodowe studenci są obsługiwane przez wysoko wykwalifikowany zespół, który zapewni poufne porady i wskazówki we wszystkich dziedzinach i organizowania imprez towarzyskich, aby pomóc im w nawiązywaniu przyjaźni i kontaktów.

Przepis Szkolnictwa Wyższego Kingston College oferuje studentów alternatywę do kursów uniwersyteckich. W przeciwieństwie do tradycyjnych uniwersytetów, oferujemy niższe czesne, małe liczebności klas, wsparcia jeden-do-jednego i doskonałe perspektywy zatrudnienia.

Lokalizacje

Kingston upon Thames

Kingston College

Address
Kingston College,
Kingston Hall Road,
Kingston Upon Thames


KT1 2AQ Kingston upon Thames, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 20 8546 2151