King Edward VI College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Istnieje pewna niepowtarzalność w przypadku King Edward VI College - jakości, która przyciąga ciekawskich i zaangażowanych studentów, którzy zachęcają pracowników do pozostania, a nie do dalszego poruszania się, które zaprasza nas wszystkich, studentów i pracowników, aby słuchać, współpracować i uczyć się od każdego inny. Jako potencjalny student będziesz chciał wiedzieć, jaka jest jakość. Chcesz to zmierzyć z twoimi aspiracjami i oczekiwaniami dotyczącymi kształcenia po 16 roku życia, które najlepiej będzie Ci służyć w następnym kroku w edukacji i rozwoju. Będziesz dostrzegał tę pewną, niepowtarzalną jakość, gdy przeanalizujesz prospekt.

Aby zacząć, pozwól mi spróbować krótko otoczyć to, co sprawia, że ​​ta uczelnia jest tak wyjątkowa:

Wielcy uczniowie

Oczywiście nie ma "typowego" ucznia Kinga Eda i właśnie dlatego nasi studenci są tak niezwykłe. Nasi uczniowie są zróżnicowani w każdym znaczeniu tego słowa: etnicznie, ideologicznie i osobiście. Świętujemy tę różnorodność, wiedząc, że przyczynia się do tętniącej życiem społeczności, w której każda osoba jest ceniona. Tak, istnieją poważne przesłanki - studenci przyjeżdżają do tej uczelni z pragnieniem uczenia się i chęci osiągnięcia, zarówno w klasie, jak i artystycznej, w sporcie o charakterze sportu lub w debatach na uniwersytetach. Nasi studenci rozwijają się w sposób akademicki, kreatywnie i osobiście, szanują i doceniają osiągnięcia innych oraz dumni z siebie. Wielcy uczniowie są częścią tego, co sprawia, że ​​ta uczelnia jest tak charakterystyczna.

Świetny personel

Jako dyrektor, biorę ogromną dumę z ciężkiej pracy, zaangażowania i staranności pracowników King Ed's. Jest to zaszczyt pracować z takimi wyjątkowymi kolegami. Jak najlepiej opisać naszych nauczycieli? Namiętny temat swoich uczniów, inspirujący w klasie i chętny do pomocy i wspierania uczniów na każdym kroku, nasi nauczyciele są nieporównywalne. Nasz zespół wyspecjalizowanych pracowników pomocy ułatwia pracę nauczycieli; przyjazna, przychylna i równie ciężka praca, nasi pracownicy we wszystkich funkcjach wsparcia zapewniają, że uczelnie działają płynnie, a uczniowie są wspierani w każdy możliwy sposób. Wielki personel jest niezbędny do doskonałości.

Wielka uczelnia

Dwa nowe budynki najnowszej generacji przyczyniają się do naszego ciągle udoskonalającego miejsca fizycznego. Jednak to nie budynki, które czynią kolegium świetnie. To ludzie. Edukacja powinna być transformatywna, a na króla Eda, tak. To zarówno uczniowie, jak i pracownicy, którzy tworzą takie tętniące życiem, przekształcające środowisko nauki. To ludzie w King Ed's, którzy są za historią sukcesu, która stawia nas jako jedna z dziesięciu najlepszych szkół na szóstym szczeblu na szczeblu krajowym. To naprawdę ludzie, którzy czynią tę uczelnię wielką.

Etyki i wartości

W centrum wszystkich naszych planów na przyszłość jest jeden nadrzędny priorytet: dobrobyt i ciągły sukces naszych studentów. Oto co leży w centrum naszej misji i wartości.

Nasza misja

Aby zakwestionować każdego ucznia, aby osiągnąć indywidualne i naukowe doskonałości, co prowadzi do poprawy życia i możliwości kariery.

Równość i różnorodność

Kolegium jest zaangażowane w tworzenie i promowanie wspólnoty edukacyjnej, w której obchodzi się różnorodność, w której kwestionuje się nierówność i stereotypy, a wszyscy ludzie są traktowani z godnością i szacunkiem.

To nie tylko pusta wypowiedź - dążenie do równości szans leży u podstaw misji kolegium, a jej etos przenikliwy do wartości uczelnianych.

Lokalizacje

Stourbridge

Address
Stourbridge, West Midlands
DY8 1TD Stourbridge, Anglia, Wielka Brytania

Programy