Kensington and Chelsea College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zapewnienie, że jesteś na dobrej drodze jest dla nas ważna, dlatego mamy zespół wykwalifikowanych doradców dedykowanych, gotowy do pomocy i wsparcia w podejmowaniu tej decyzji do studiowania u nas.

Nasz przyjazny, podtrzymujące pracownicy są pod ręką, aby upewnić się, że mają świetne doświadczenie od samego początku. Obejmuje to nasz wykwalifikowany nauczanie szkolenia pracowników, którzy są jednymi z najlepszych w branży połączone i nagradzanych opiekunów można sobie życzyć.

Nasze kursy również pochodzić z silnym naciskiem na dając studentom dostęp do unikalnych doświadczeń w uczeniu się. Należą mistrzowskich i możliwości współpracy z profesjonalistami z branży, do możliwości przedsiębiorczych i szkoleniowych, takich jak sprzedaż prace nad Londyn'S charakterystyczny Portobello Market, Do pracy staże u pracodawców głośnych tym Hemingway Projekt i Chanel.

Zarówno z naszych głównych ośrodków oparte są w żywych, ciekawych miejscach w centrum Londynu. Nasz jest przez słynnego Droga Króla, Podczas gdy nasze Kensington Centre znajduje się w samym sercu modnej Portobello. Kolegium również ma silne więzi i współpracę z wieloma organizacjami światowej klasy otaczających go, co doprowadziło do pewnych niezwykłych doświadczeń dla naszych studentów, w tym miejsc pracy na Victoria and Albert Museum i Muzeum Nauki. Sukces naszych studentów jest jedną z wielu rzeczy, które sprawiają, że wyróżniamy się jako Kolegium. Każdego roku produkujemy jedne z najjaśniejszych gwiazd branży, takich jak nasz były student Modniarstwo Justin Smith, który pomógł stworzyć hełm noszony przez Angelina Jolie w Disney 'Maleficent'.

Sukces naszych studentów jest dopasowana przez naszych głośnych krajowej i międzynarodowej reputacji światowej klasy doskonałości w Sztuki kreatywne Łącznie Dzieło sztuki, moda, Modniarstwo, FOTOGRAFIA, konstrukcja i RZEŹBA. Wyższe wykształcenie i dostęp do szkolnictwa wyższego są również wyjątkowe. Chociaż nasze kursy zarządzania i doskonalenia zawodowego wraz z naszymi kursami zawodowymi w Poznaniu Zdrowie i pielęgnacja, Hair and Beauty, Biznes i Professional Studies i Multimedia, są jednymi z najlepszych w okolicy. Jesteśmy również dumni, że nasze wyróżnienie zostało wyróżnione Ofsted. Wiemy też, że każdy student szuka czegoś innego, dlatego oferujemy setki możliwości z pełnego, niepełnego etatu i wieczornych kursów wyższa edukacja, oparte na pracy i Praktyki zawodowe.

Lokalizacje

Londyn

Kensington and Chelsea College

Address
Kensington Centre
Wornington Road

W10 5QQ Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 20 7573 3600

Programy

Certyfikat