Inchbald School of Design

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy - Inchbald School of Design

Inchbald School of Design, z siedzibą w Londynie, jest niezależną szkołą aranżacja wnętrza, dekoracji wnętrz i ogrodów, oferując kursy online w domu, począwszy od programów Master of Arts na kursy krótkich wstępnych. Założona w 1960 roku, a pierwsza szkoła projektowania wnętrz w Europie, Inchbald zapewnia szerokie szkolenia opartego dla projektantów chcących specjalizować się w high-end mieszkalnych i komercyjnych pracy.

Dzięki globalnej reputacji doskonałości i wieloletnie doświadczenie, studia z Inchbald umożliwia studentom doskonalić swój talent i wydobyć ich indywidualne podejście do projektowania, ustawiając je na drogę do sukcesu. Szkoła posiada ugruntowaną reputację poważnego, praktyczne szkolenia, które ma na celu przygotowanie naszych absolwentów do wejścia na zawody projektowe i liczy się wśród swoich absolwentów jedne z najbardziej szanowanych ogrodem i projektantów wnętrz na świecie.

Inchbald sprzyja ciągłej relacji z absolwentami drodze konsultacji portfelowych, staży, praktyk zawodowych i doradztwa zawodowego, zarówno w trakcie i do życia zawodowego.

Lokalizacje

Londyn

Address
Interior Design
7 Eaton Gate

SW1W 9BA Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Londyn

Address
Garden Design
32 Eccleston Square

SW1V 1PB Londyn, Anglia, Wielka Brytania