ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Oferujemy osobom w wieku od 13 do 18 lat zrównoważone letnie doświadczenie w nauce, rozrywce i kulturze, gdzie studenci mogą uczyć się w zachęcającym i wspierającym środowisku, jednocześnie bawiąc się i nawiązując nowe znajomości z całego świata.

ISSOS został stworzony z myślą o jednej wyraźnej misji: stworzyć bezpieczne miejsce dla ludzi do nauki i rozwoju. W związku z tym zapewniamy dobrze zrównoważony, nadzorowany program letni, w którym studenci wybierają zajęcia akademickie i fakultatywne do swoich potrzeb i szerszych zainteresowań. Oferujemy naszym studentom możliwość przeżycia letniej przygody życia, w której nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo osobiste i dobre samopoczucie, indywidualne nauczanie wysokiej jakości oraz wyjątkowe międzynarodowe doświadczenie.

Lokalizacje naszych szkół letnich zostały starannie wybrane ze względu na ich bezpieczne, stymulujące i inspirujące kampusy. Historyczne i kulturowe lokalizacje Cambridge, St Andrews i Yale pozwalają studentom doświadczyć życia na tych ekskluzywnych uniwersytetach, w bezpiecznym środowisku. Uczestnicząc w ISSOS , studenci mają okazję poznać Wielką Brytanię i USA jako miejsce do życia, nauki i pracy.

ISSOS to firma oparta na wartościach, oferująca edukację opartą na wartościach, w której staramy się dostarczać programy najwyższej jakości w najbezpieczniejszych lokalizacjach prowadzonych przez inspirujący zespół. Zapraszamy studentów z ponad 80 narodowości, którzy tworzą międzynarodową rodzinę, w której przyjaźnie obejmują świat i trwają długo poza latem.

Co sprawia, że ​​ISSOS jest inny?

  • Programy wysokiej jakości, z których część dotyczy wyłącznie ISSOS
  • Witamy studentów z ponad 80 narodowości
  • 40% studentów powraca rok po roku
  • Przyjmujemy tylko 10% każdej narodowości, zapewniając prawdziwie międzynarodowe doświadczenie
  • Personel letni to specjaliści w swojej dziedzinie, od w pełni wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego po profesjonalistów PGA Golf
  • Jesteśmy firmą opartą na wartościach, której podstawową wartością jest 9 wartości, które obejmują wszystkie nasze działania

Ludzie i ISSOS

W ISSOS jesteśmy dumni z tego, że zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników. Wszyscy nasi nauczyciele zostali starannie wybrani spośród instytucji akademickich na całym świecie ze względu na ich kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie oraz przynoszą ze sobą energię i entuzjazm do nauczania i interakcji z młodymi ludźmi, zarówno w ramach naszych programów akademickich, jak i pozalekcyjnych. Stosunek liczby pracowników do liczby studentów wynosi 1: 5, a zajęcia są celowo utrzymywane na niskim poziomie w celu zapewnienia indywidualnej uwagi i spersonalizowanych instrukcji.

Oprócz zapewnienia wysokiej jakości standardów akademickich dla naszych letnich studentów, nasi nauczyciele są również rezydentami akademików i są wspierani przez doradców, którzy pełnią rolę wzorców i zapewniają opiekę duszpasterską. Sukces naszych letnich programów zależy od poświęcenia i entuzjazmu naszych nauczycieli i doradców oraz ich wspólnego celu, jakim jest uczynienie z ISSOS wyjątkowego i ekscytującego doświadczenia dla każdego ucznia.

Lokalizacje

Saint Andrews

Address
University of St Andrews
St Katharine’s West
16 The Scores

KY16 9AX Saint Andrews, Szkocja, Wielka Brytania

Cambridge

Address
The Old Schools, Trinity Ln
CB2 1TN Cambridge, Anglia, Wielka Brytania

Nowe niebo

Address
Yale University
06520 Nowe niebo, Connecticut, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium