University of Stirling

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Co jest wyjątkowego w uniwersytecie?

Często opisywany jako jeden z najpiękniejszych kampusów w Wielkiej Brytanii, kampus University of Stirling jest wyjątkowy. Mieści się na terenie 330-hektarowej posiadłości z własnym jeziorem i zamkiem, w otoczeniu pięknej szkockiej przyrody. To tworzy spokojną, spokojną atmosferę. A przy 11 000 studentów poczujesz dużą część społeczności.

MacRobert Arts Center jest kulturalnym centrum kampusu. Z własną publiczną kolekcją dzieł sztuki i teatrem, w którym można oglądać występy komediowe i taneczne. Istnieje również kino, które wyświetla filmy indie i Hollywood.

Szukasz fajnego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi w kampusie? Istnieją trzy kawiarnie i dziesięć restauracji i barów do wyboru. Ciesz się domowym posiłkiem - wybierz dania kuchni włoskiej, amerykańskiej, brytyjskiej i tradycyjnej szkockiej. Oglądaj sport na żywo, weź udział w quizie pubowym lub śpiewaj na karaoke!

Nie jesteś poranną osobą? Nie ma problemu. Dzięki całodobowemu dostępowi do komputerów w całym kampusie możesz uczyć się o dowolnej porze. Każda kawiarnia ma dostęp do Wi-Fi, więc możesz wziąć laptopa i tam się uczyć.

Biblioteka uniwersytecka ma ponad 300 000 książek, 46 000 e-książek i 45 000 e-czasopism. Strefa Studiów zapewnia całodobowy dostęp do miejsc do nauki, komputerów i urządzeń do drukowania - wszystko, czego potrzebujesz do udanego studiowania! A Biuro Karier i Zatrudnienia oferuje specjalistyczne porady ze strony doradców i konsultantów ds. Zatrudnienia.

Regularne ćwiczenia to świetny sposób, aby pozostać szczęśliwym i zdrowym podczas studiów. Będziesz mieć dostęp do 50-metrowego basenu, siłowni i w pełni wyposażonej sali fitness, boisk do piłki nożnej i krytych squashów oraz kortów tenisowych. Chcesz spróbować swoich sił w golfie? Do dyspozycji jest driving range i pole golfowe z 9 dołkami otaczające zamek Airthery. Znajdziesz ponad 50 klubów sportowych i stowarzyszeń, które dołączą do Stirling.

Chcesz kupić książkę? Umów się na lot? Zbierz receptę? Możesz zrobić to wszystko na terenie kampusu. W dzielnicy handlowej znajduje się bank, biuro podróży, księgarnia, supermarket i apteka.

Przygotowuję Cię do sukcesu

Może się okazać, że studia w Wielkiej Brytanii różnią się od tego, do czego przywykłeś. Nie martw się, przyjazny personel dydaktyczny pomoże ci się przystosować. Pokażą ci, jak prowadzić badania i odwoływać się do źródeł.

Dostaniesz mnóstwo praktyki i wsparcia w pisaniu esejów akademickich i robieniu prezentacji. Kiedy nadejdzie czas, będziesz gotowy na swój stopień.

Świetne miejsce do nauki

Dołącz do społeczności studentów z ponad 115 krajów. Ponieważ jest to Uniwersytet uniwersytecki, atmosfera jest przyjazna, towarzyska i zwarta. Stirling zajął 1. miejsce za "dobre miejsce" (ISB 2012).

Uniwersytet dąży do tego, aby zapewnić studentom jak najlepsze doświadczenia w Wielkiej Brytanii. Ściśle współpracują ze studentami, aby zapewnić możliwie najlepsze usługi i programy studiów. Właśnie dlatego w 2014 QS Stars University Ratings uzyskali 5-gwiazdkową nagrodę za doskonałość w zakresie nauczania, wyposażenia i integracji.

Centrum nauki zaprojektowane dla Ciebie

Centrum INTO znajduje się w samym sercu kampusu, zaledwie kilka minut od głównej biblioteki University of Stirling , centrum sportowego i Zrzeszenia Studentów.

Martwisz się życiem z dala od domu? Nie ma takiej potrzeby. Ilekroć chcesz z kimś porozmawiać, idź do Centrum INTO. Usługi wsparcia są tam oparte. Tęsknię za domem? Problem z zakwaterowaniem? Niezależnie od problemu, są tam dla ciebie, kiedy ich potrzebujesz.

Przeprowadzka do nowego kraju to duży krok, ale pomogą ci się w nim ułożyć. Przyjazny personel pomocniczy pomoże ci otworzyć rachunek bankowy w Wielkiej Brytanii i zarejestrować się u lekarza. Potrzebujesz pomocy przy uzyskaniu wizy? Przyjdź do jednego z warsztatów wizowych, a oni posortują to razem.

A co z nawiązywaniem znajomości? Mieszkanie w akademiku oznacza, że ​​zawsze będziesz w centrum akcji. Zaprzyjaźnisz się od momentu przybycia na kampus. Twoi koledzy nie mogą się doczekać spotkania!

Centrum INTO organizuje ciekawe zajęcia i wycieczki dla Ciebie i Twoich nowych przyjaciół. Zapewnia to świetny czas wiązania poza salą lekcyjną. Nie zapominaj, że będziesz mógł dołączyć do jednego ze 100 klubów i stowarzyszeń na Uniwersytecie. To wspaniały sposób na pozyskanie przyjaciół, którzy podzielają twoje zainteresowania.

INTO University of Stirling Services

Całkowicie nowy obiekt dydaktyczny został otwarty we wrześniu 2017 r. Udogodnienia dostępne w Centrum obejmują:

  • Biuro powitalne - otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-17.30.
  • Teatr wykładowy - duży, wielofunkcyjny pokój, w którym będziesz miał zajęcia z wykładu.
  • Pokoje dydaktyczne - 10 sal dydaktycznych, wszystkie wyposażone w interaktywne ekrany elektroniczne.
  • Przestrzenie społeczne - mnóstwo miejsc wokół Centrum, w których można się zrelaksować i spędzić czas z przyjaciółmi.
  • Learning Resource Centre (LRC) - dostęp do materiałów pomocniczych do nauki, takich jak książki, czasopisma i gazety, a także komputerów i urządzeń do drukowania.
  • INTO Café and Restaurant - serwująca różnorodne przekąski z myślą o studentach zagranicznych.


Nowoczesne, interaktywne sale lekcyjne

Każda klasa ma najnowszą technologię uczenia się. Biurka mają wbudowane komputery podłączone do interaktywnych tablic, dzięki czemu łatwo się w to zaangażować. Nie będziesz tylko siedział i słuchał rozmów - będziesz się uczyć poprzez robienie. Pokochasz interakcję ze wszystkim.


Uczenie się poza klasą

Będziesz mieć również dostęp do wirtualnego środowiska nauczania Uniwersytetu Succeed. Oznacza to, że możesz pobierać notatki z wykładów i zawartość kursu w ruchu. Możesz wziąć udział w internetowych dyskusjach z kolegami z klasy i nauczycielami.

Centrum zasobów edukacyjnych to dedykowana przestrzeń do nauki, zawierająca obszary badań i przedmioty do wypożyczenia. Znajdziesz tam książki, płyty DVD, czasopisma, płyty CD i gazety. Chcesz wydrukować lub zeskanować coś? Przyjdź do Learning Resource Center.


Kawiarnie w kampusie

Ważne jest, aby regularnie robić przerwy podczas nauki. Na czas, kiedy trzeba zatankować, znajdziesz trzy różne kawiarnie i dziesięć różnych miejsc do jedzenia na terenie kampusu.

W kampusie znajdziesz lekkie posiłki, takie jak kanapki, sałatki i zupy. Gdy potrzebujesz czegoś więcej, są burgery, pizze, nachos i shawarma. Nigdy nie jesteś zbyt daleko od świeżo parzonej kawy, lunchu czy przekąski.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Undergraduate Pathways » Widzieć Dyplomy studiów magisterskich » Widzieć Podstawowy rok » Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom absolwenta

Dyplom absolwenta nauk ścisłych, informatyki i inżynierii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Stirling

Przygotuj się do bezpośredniego wpisania na studia podyplomowe w zakresie przedmiotów specjalistycznych i technicznych na University of Stirling . [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wpisania na studia podyplomowe w zakresie przedmiotów specjalistycznych i technicznych na University of Stirling .

Funkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w Wielkiej Brytanii z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3 warunkiDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeńOpłaty: od 15,075 £Godziny zajęć: średnio 20 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć:Lekcje angielskiego w tygodniu: 6 godzinZajęcia z modułów zajęć tygodniowo: 14 godzinŚrednia całkowita na tydzień: 20 godzin... [-]

Dyplom absolwenta w biznesie, finansach i sporcie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Stirling

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na studia podyplomowe w zakresie przedmiotów związanych z biznesem, finansami lub sportem na University of Stirling . [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na studia podyplomowe w zakresie przedmiotów związanych z biznesem, finansami lub sportem na University of Stirling .

Funkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w Wielkiej Brytanii z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3 warunkiDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeńOpłaty: od 15,075 £Godziny zajęć: średnio 20 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć:Lekcje angielskiego w tygodniu: 6 godzinZajęcia z modułów zajęć tygodniowo: 14 godzinŚrednia całkowita na tydzień: 20 godzin... [-]

Dyplom Absolwent Mediów, Nauk Humanistycznych i Społecznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Stirling

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na studia podyplomowe z wielu przedmiotów, w tym badań społecznych, edukacji, zarządzania mediami i badań wydawniczych na University of Stirling . [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na studia podyplomowe z wielu przedmiotów, w tym badań społecznych, edukacji, zarządzania mediami i badań wydawniczych na University of Stirling .

Funkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w Wielkiej Brytanii z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3 warunkiDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeńOpłaty: od 15,075 £Godziny zajęć: średnio 20 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć:Lekcje angielskiego w tygodniu: 6 godzinZajęcia z modułów zajęć tygodniowo: 14 godzinŚrednia całkowita na tydzień: 20 godzin... [-]

Kursy

Kurs języka angielskiego akademickiego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 12 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Stirling

Kurs ten zapewnia najszybszą i najskuteczniejszą drogę do osiągnięcia wymaganego poziomu języka angielskiego. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o indywidualnych potrzebach edukacyjnych, z pięcioma dostosowanymi do potrzeb poziomem nauczania, aby zapewnić płynną znajomość języka i umiejętności akademickie potrzebne do odniesienia sukcesu. [+]

Kurs ten zapewnia najszybszą i najskuteczniejszą drogę do osiągnięcia wymaganego poziomu języka angielskiego. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o indywidualnych potrzebach edukacyjnych, z pięcioma dostosowanymi do potrzeb poziomem nauczania, aby zapewnić płynną znajomość języka i umiejętności akademickie potrzebne do odniesienia sukcesu.

Funkcje kursuJako bardzo zaangażowany i pracowity student, możesz spodziewać się szybkiego postępu aż do jednego punktu IELTS na semestr w ramach tego intensywnego kursu. W przypadku studentów kończących semestr akademickiego języka angielskiego w grudniu 2017 r. Uzyskano średnio 0,8 progu IELTS.Zapoznaj się z 30 godzinami nauki, 25 godzinami kontaktu twarzą w twarz i 5 godzinami nauki języka online wspieranego przez nauczyciela.Opracowana we współpracy z Cambridge Assessment, dostosowana do potrzeb ocena online umożliwia dokładne monitorowanie postępów.Skorzystaj z interaktywnych lekcji i małych klas.Bezpłatny kurs "Przygotuj się do nauki języka angielskiego" dostępny online przed przyjazdem.... [-]

Kurs przed-magisterski

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Stirling

Sześciomiesięczny program przygotowujący do egzaminu magisterskiego poprawi twój język angielski i rozwinie twoje umiejętności badawcze i studyjne w ramach przygotowań do studiów podyplomowych. Zapewnia bezpośrednią drogę do wielu różnych programów magisterskich na University of Stirling . Poprawisz swoje umiejętności językowe, rozwiniesz niezbędne umiejętności badawcze i badawcze oraz przyzwyczaisz się do życia i nauki w Wielkiej Brytanii przed ukończeniem studiów podyplomowych. [+]

Sześciomiesięczny program przygotowujący do egzaminu magisterskiego poprawi twój język angielski i rozwinie twoje umiejętności badawcze i studyjne w ramach przygotowań do studiów podyplomowych.

Zapewnia bezpośrednią drogę do wielu różnych programów magisterskich na University of Stirling . Poprawisz swoje umiejętności językowe, rozwiniesz niezbędne umiejętności badawcze i badawcze oraz przyzwyczaisz się do życia i nauki w Wielkiej Brytanii przed ukończeniem studiów podyplomowych.

Funkcje kursuSpecjalistyczna Pathway oferująca aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Wybierz jedną z wielu opcji progresji, z gwarancją umieszczenia uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Wybierz z naszego 6-miesięcznego lub 9-miesięcznego programu w zależności od Twojego poziomu znajomości języka angielskiego.Przystosowanie się do studiowania w Wielkiej Brytanii z silnym naciskiem na umiejętności studiowania i podyplomowe umiejętności badawcze.Odbierz dodatkowe kursy języka angielskiego, jeśli masz niższy poziom znajomości języka angielskiego.Poradnik dotyczący twoich aplikacji uniwersyteckich i szansy spotkania się z przedstawicielami uczelni na naszych Dorocznych Targach Placówkach.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 2 warunkiDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, kwiecień; 2020: styczeń, marzecOpłaty: od 10,050 £Godziny zajęć: średnio 20 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć:Lekcje angielskiego w tygodniu: 6 godzinZajęcia z modułów zajęć tygodniowo: 14 godzinŚrednia całkowita na tydzień: 20 godzin... [-]

Podstawowy rok

Międzynarodowa Fundacja Biznesu, Finansów, Ekonomii i Marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Stirling

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia do drugiego roku studiów licencjackich w szerokim zakresie przedmiotów, w tym rachunkowości, biznesu, ekonomii, finansów, zarządzania i marketingu na University of Stirling . Dzięki tej Pathway będziesz mieć możliwość przejścia do jednego z siedmiu czołowych szkockich uniwersytetów - jeśli wybierzesz tę opcję, możesz przejść do roku 1 lub 2 stopnia, w zależności od uczelni, którą wybierzesz. [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia do drugiego roku studiów licencjackich w szerokim zakresie przedmiotów, w tym rachunkowości, biznesu, ekonomii, finansów, zarządzania i marketingu na University of Stirling .

Dzięki tej Pathway będziesz mieć możliwość przejścia do jednego z siedmiu czołowych szkockich uniwersytetów - jeśli wybierzesz tę opcję, możesz przejść do roku 1 lub 2 stopnia, w zależności od uczelni, którą wybierzesz.

Funkcje kursuSpecjalistyczny program pomagający rozwinąć wiedzę i umiejętności dla wybranego przez ciebie stopnia.Studiuj moduły akademickie, które odzwierciedlają pierwszy rok wybranego przez ciebie stopnia.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów - dowiedz się więcej o naszej gwarancji zwrotu pieniędzy.Nasze klasy są mniejsze niż zazwyczaj na uniwersytecie - więc będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Będziesz mieć lekcje uniwersyteckie dla modułów tematycznych, które pomogą ci dostosować się do nauki w Wielkiej Brytanii.Poradnik z aplikacją uniwersytecką, zapewniający wybór najlepszego stopnia dla ciebie.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeńOpłaty: od 15,075 £Godziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć:Lekcje angielskiego w tygodniu: 6 godzinZajęcia z modułów zajęć tygodniowo: 15 godzinŚrednia całkowita tygodniowo: 21 godzin... [-]

Międzynarodowa Fundacja Mediów, Nauk Humanistycznych i Społecznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Stirling

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na drugi rok studiów licencjackich w szerokim zakresie przedmiotów, w tym w mediach, dziennikarstwie, polityce, socjologii, psychologii i badaniach sportowych na University of Stirling . Dzięki tej Pathway będziesz mieć możliwość przejścia do jednego z siedmiu czołowych szkockich uniwersytetów - jeśli wybierzesz tę opcję, możesz przejść do roku 1 lub 2 stopnia, w zależności od uczelni, którą wybierzesz. [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia do drugiego roku studiów licencjackich w szerokim zakresie przedmiotów, w tym w mediach, dziennikarstwie, polityce, socjologii, psychologii i badaniach sportowych na University of Stirling .

Dzięki tej Pathway będziesz mieć możliwość przejścia do jednego z siedmiu czołowych szkockich uniwersytetów - jeśli wybierzesz tę opcję, możesz przejść do roku 1 lub 2 stopnia, w zależności od uczelni, którą wybierzesz.

Funkcje kursuSpecjalistyczny program pomagający rozwinąć wiedzę i umiejętności dla wybranego przez ciebie stopnia.Studiuj moduły akademickie, które odzwierciedlają pierwszy rok wybranego przez ciebie stopnia.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów - dowiedz się więcej o naszej gwarancji zwrotu pieniędzy.Nasze klasy są mniejsze niż zazwyczaj na uniwersytecie - więc będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Będziesz mieć lekcje uniwersyteckie dla modułów tematycznych, które pomogą ci dostosować się do nauki w Wielkiej Brytanii.Poradnik z aplikacją uniwersytecką, zapewniający wybór najlepszego stopnia dla ciebie.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeńOpłaty: od 15,075 £Godziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć:Lekcje angielskiego w tygodniu: 6 godzinZajęcia z modułów zajęć tygodniowo: 15 godzinŚrednia całkowita tygodniowo: 21 godzin... [-]

Międzynarodowa Fundacja Nauki, Informatyki i Inżynierii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Stirling

Przygotuj się na bezpośrednie wejście do drugiego roku studiów licencjackich w szerokim zakresie przedmiotów na University of Stirling lub na Uniwersytecie w Dundee w ciągu zaledwie sześciu miesięcy. [+]

Przygotuj się na bezpośrednie wejście do drugiego roku studiów licencjackich w szerokim zakresie przedmiotów na University of Stirling lub na Uniwersytecie w Dundee w ciągu zaledwie sześciu miesięcy.

Funkcje kursuSpecjalistyczny program pomagający rozwinąć wiedzę i umiejętności dla wybranego przez ciebie stopnia.Studiuj moduły akademickie, które odzwierciedlają pierwszy rok wybranego przez ciebie stopnia.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów - dowiedz się więcej o naszej gwarancji zwrotu pieniędzy.Nasze klasy są mniejsze niż zazwyczaj na uniwersytecie - więc będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Będziesz mieć lekcje uniwersyteckie dla modułów tematycznych, które pomogą ci dostosować się do nauki w Wielkiej Brytanii.Poradnik z aplikacją uniwersytecką, zapewniający wybór najlepszego stopnia dla ciebie.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 4 lataDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, kwiecień; 2020: styczeń, marzecOpłaty: od 10,050 £Godziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć:Lekcje angielskiego w tygodniu: 6 godzinZajęcia z modułów zajęć tygodniowo: 15 godzinŚrednia całkowita tygodniowo: 21 godzin... [-]

Międzynarodowa Fundacja Nauki, Sportu, Informatyki i Inżynierii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Stirling

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia do drugiego roku studiów licencjackich w szerokim zakresie przedmiotów, w tym nauk biologicznych, informatyki, matematyki i inżynierii oprogramowania na University of Stirling . Dzięki tej Pathway możesz również przejść do jednego z ośmiu innych wiodących szkockich uniwersytetów - jeśli wybierzesz tę opcję, możesz przejść do roku 1 lub 2 stopnia, w zależności od uczelni, którą wybierzesz. [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia do drugiego roku studiów licencjackich w szerokim zakresie przedmiotów, w tym nauk biologicznych, informatyki, matematyki i inżynierii oprogramowania na University of Stirling . Dzięki tej Pathway możesz również przejść do jednego z ośmiu innych wiodących szkockich uniwersytetów - jeśli wybierzesz tę opcję, możesz przejść do roku 1 lub 2 stopnia, w zależności od uczelni, którą wybierzesz.

Funkcje kursuSpecjalistyczny program pomagający rozwinąć wiedzę i umiejętności dla wybranego przez ciebie stopnia.Studiuj moduły akademickie, które odzwierciedlają pierwszy rok wybranego przez ciebie stopnia.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów - dowiedz się więcej o naszej gwarancji zwrotu pieniędzy.Nasze klasy są mniejsze niż zazwyczaj na uniwersytecie - więc będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Będziesz mieć lekcje uniwersyteckie dla modułów tematycznych, które pomogą ci dostosować się do nauki w Wielkiej Brytanii.Poradnik z aplikacją uniwersytecką, zapewniający wybór najlepszego stopnia dla ciebie.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeńOpłaty: od 15,075 £Godziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć:Lekcje angielskiego w tygodniu: 6 godzinZajęcia z modułów zajęć tygodniowo: 15 godzinŚrednia całkowita tygodniowo: 21 godzin... [-]

Undergraduate Pathway

Międzynarodowy rok drugi w biznesie, finansach, marketingu i naukach humanistycznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat January 2019 Wielka Brytania Stirling

Oferowane tylko w trybie zintegrowanym, ukończysz rok przygotowawczy, a następnie wprowadzisz rok 3 na studia licencjackie na University of Stirling . Dostępnych jest wiele różnych przedmiotów, w tym rachunkowość, film i media, zarządzanie oraz socjologia i polityka społeczna. Jako pojedynczy program studiów możesz ubiegać się o jedną wizę przez cały okres trwania programu. [+]

Oferowane tylko w trybie zintegrowanym, ukończysz rok przygotowawczy, a następnie wprowadzisz rok 3 na studia licencjackie na University of Stirling . Dostępnych jest wiele różnych przedmiotów, w tym rachunkowość, film i media, zarządzanie oraz socjologia i polityka społeczna. Jako pojedynczy program studiów możesz ubiegać się o jedną wizę przez cały okres trwania programu.

Funkcje kursuSpecjalistyczny program pomagający rozwinąć wiedzę i umiejętności dla wybranego przez ciebie stopnia.Nasze klasy są mniejsze niż zazwyczaj na uniwersytecie - więc będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Będziesz mieć lekcje uniwersyteckie dla modułów tematycznych, które pomogą ci dostosować się do nauki w Wielkiej Brytanii.Poradnik z aplikacją uniwersytecką, zapewniający wybór najlepszego stopnia dla ciebie.... [-]

Międzynarodowy rok pierwszy w biznesie, finansach, ekonomii i marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat January 2019 Wielka Brytania Stirling

Oferowane w trybie zintegrowanym, zakończycie rok przygotowawczy, a następnie przystąpicie do drugiego roku studiów licencjackich na University of Stirling . Dostępnych jest wiele różnych przedmiotów, w tym rachunkowość, biznes, ekonomia, finanse, zarządzanie i marketing. Elastyczna modułowa struktura studiów oznacza, że ​​możesz zachować otwarte opcje i dostosować swój stopień do swoich zainteresowań i ambicji. Jako pojedynczy program studiów możesz ubiegać się o jedną wizę przez cały okres trwania programu. [+]

Oferowane w trybie zintegrowanym, zakończycie rok przygotowawczy, a następnie przystąpicie do drugiego roku studiów licencjackich na University of Stirling . Dostępnych jest wiele różnych przedmiotów, w tym rachunkowość, biznes, ekonomia, finanse, zarządzanie i marketing. Elastyczna modułowa struktura studiów oznacza, że ​​możesz zachować otwarte opcje i dostosować swój stopień do swoich zainteresowań i ambicji. Jako pojedynczy program studiów możesz ubiegać się o jedną wizę przez cały okres trwania programu.

Funkcje kursuSpecjalistyczny program pomagający rozwinąć wiedzę i umiejętności dla wybranego przez ciebie stopnia.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów - dowiedz się więcej o naszej gwarancji zwrotu pieniędzy.Nasze klasy są mniejsze niż zazwyczaj na uniwersytecie - więc będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Będziesz mieć lekcje uniwersyteckie dla modułów tematycznych, które pomogą ci dostosować się do nauki w Wielkiej Brytanii.Poradnik z aplikacją uniwersytecką, zapewniający wybór najlepszego stopnia dla ciebie.... [-]

Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie nauki, sportu, informatyki i inżynierii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat January 2019 Wielka Brytania Stirling

Oferowane w trybie zintegrowanym, zakończycie rok przygotowawczy, a następnie przystąpicie do drugiego roku studiów licencjackich na University of Stirling . Dostępnych jest wiele różnych przedmiotów, w tym Nauk Biologicznych, Informatyki, Matematyki i Inżynierii Oprogramowania. Elastyczna modułowa struktura studiów oznacza, że ​​możesz zachować otwarte opcje i dostosować swój stopień do swoich zainteresowań i ambicji. Jako pojedynczy program studiów możesz ubiegać się o jedną wizę przez cały okres trwania programu. [+]

Oferowane w trybie zintegrowanym, zakończycie rok przygotowawczy, a następnie przystąpicie do drugiego roku studiów licencjackich na University of Stirling . Dostępnych jest wiele różnych przedmiotów, w tym Nauk Biologicznych, Informatyki, Matematyki i Inżynierii Oprogramowania. Elastyczna modułowa struktura studiów oznacza, że ​​możesz zachować otwarte opcje i dostosować swój stopień do swoich zainteresowań i ambicji. Jako pojedynczy program studiów możesz ubiegać się o jedną wizę przez cały okres trwania programu.

Funkcje kursuSpecjalistyczny program pomagający rozwinąć wiedzę i umiejętności dla wybranego przez ciebie stopnia.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów - dowiedz się więcej o naszej gwarancji zwrotu pieniędzy.Nasze klasy są mniejsze niż zazwyczaj na uniwersytecie - więc będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Będziesz mieć lekcje uniwersyteckie dla modułów tematycznych, które pomogą ci dostosować się do nauki w Wielkiej Brytanii.Poradnik z aplikacją uniwersytecką, zapewniający wybór najlepszego stopnia dla ciebie.... [-]

Międzynarodowy rok pierwszy w mediach, naukach humanistycznych i społecznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat January 2019 Wielka Brytania Stirling

Oferowane w trybie zintegrowanym, zakończycie rok przygotowawczy, a następnie przystąpicie do drugiego roku studiów licencjackich na University of Stirling . Dostępnych jest wiele różnych przedmiotów, w tym: media, dziennikarstwo, polityka, socjologia, psychologia i sport. Elastyczna modułowa struktura studiów oznacza, że ​​możesz zachować otwarte opcje i dostosować swój stopień do swoich zainteresowań i ambicji. Jako pojedynczy program studiów możesz ubiegać się o jedną wizę przez cały okres trwania programu. [+]

Oferowane w trybie zintegrowanym, zakończycie rok przygotowawczy, a następnie przystąpicie do drugiego roku studiów licencjackich na University of Stirling . Dostępnych jest wiele różnych przedmiotów, w tym: media, dziennikarstwo, polityka, socjologia, psychologia i sport. Elastyczna modułowa struktura studiów oznacza, że ​​możesz zachować otwarte opcje i dostosować swój stopień do swoich zainteresowań i ambicji. Jako pojedynczy program studiów możesz ubiegać się o jedną wizę przez cały okres trwania programu.

Funkcje kursuSpecjalistyczny program pomagający rozwinąć wiedzę i umiejętności dla wybranego przez ciebie stopnia.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów - dowiedz się więcej o naszej gwarancji zwrotu pieniędzy.Nasze klasy są mniejsze niż zazwyczaj na uniwersytecie - więc będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Będziesz mieć lekcje uniwersyteckie dla modułów tematycznych, które pomogą ci dostosować się do nauki w Wielkiej Brytanii.Poradnik z aplikacją uniwersytecką, zapewniający wybór najlepszego stopnia dla ciebie.... [-]

Kontakt

INTO University of Stirling

Adres University of Stirling INTO University of Stirling Airthrey Castle
FK9 4LA Stirling, Scotland, Wielka Brytania
Strona internetowa https://www.intostudy.com/en-gb/universities/university-of-stirling