University of East Anglia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UEA - świetne studia i doświadczenia życiowe

University of East Anglia jest domem dla wszystkiego, czego potrzebujesz, aby mieć wspaniałe doświadczenie życia i nauki.

Jako student INTO będziesz miał pełny dostęp do wszystkiego, co cieszą się studenci UEA.

Możesz skorzystać z fantastycznej biblioteki UEA, wielokrotnie nagradzanych obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz jednego z najlepszych związków studenckich w Wielkiej Brytanii.

Możesz także zarezerwować pokoje do nauki, wziąć udział w wykładach gości, wziąć udział w rozmowach o karierze zawodowej, dołączyć do klubów i towarzystw studenckich Union Union oraz uzyskać dostęp do wszystkich udogodnień udostępnianych studentom UEA.

INTO UEA - Twój dom z dala od domu

Twoje Centrum Studiów INTO UEA znajduje się w samym sercu kampusu uniwersyteckiego. Jest domem dla naszego przyjaznego, międzynarodowego zespołu wsparcia dla studentów, który wesprze Cię w Twojej podróży do UEA.

Pomogą Ci w przyjemnym spędzaniu czasu tutaj. Niezależnie od Twoich potrzeb dostępne jest wsparcie, w tym doradcy językowi, jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem.

Centrum nauki łączy się również z naszym fantastycznym międzynarodowym zakwaterowaniem dla studentów, dzięki czemu nigdy nie będziesz daleko od wszystkiego, czego potrzebujesz.

Wkrótce będziesz relaksować się z przyjaciółmi w jednej z wielu wygodnych przestrzeni społecznych, wypróbować nowe jedzenie w restauracji INTO lub zwiedzić miasto Norwich.

Znakomite obiekty w sercu kampusu UEA

Nasze specjalnie zaprojektowane Centrum Studiów to miejsce, w którym najnowsze technologie wspierają innowacyjne kształcenie. Jest to nowoczesne środowisko zlokalizowane w pobliżu wszystkich wyjątkowych obiektów Uniwersytetu.

Od pierwszego dnia będziesz doświadczać nauczania w stylu uniwersyteckim, co oznacza najlepsze przygotowanie do sukcesu na studiach w Wielkiej Brytanii.

Elastyczne przestrzenie do nauki ułatwią zapoznanie się z różnymi stylami nauczania, w tym wykładami, praktycznymi zajęciami laboratoryjnymi, seminariami, tutorialami, prywatnymi studiami i e-learningiem.

Poczujesz się częścią rodziny INTO, dzięki przyjaznej atmosferze i przyjacielskiemu zespołowi wsparcia. Pomoc jest dostępna w przypadku wszelkich problemów, które możesz napotkać, w tym poufnych porad dotyczących wszelkich problemów związanych z nauką lub sprawami niezwiązanymi z nauką.

Jesteśmy tutaj, aby ułatwić Ci przejście na czołowy uniwersytet w Wielkiej Brytanii i zwiększyć szanse na inspirującą karierę.

Małe klasy, wysoka satysfakcja studentów

Centrum INTO ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić sobie miejsce w University of East Anglia .

Lekcje są utrzymywane na niskim poziomie, aby zapewnić maksymalną interakcję między nauczycielami. Badanie INTO z 2015 r. Wykazało, że 93% studentów było zadowolonych ze swojego doświadczenia.

38 mln GBP inwestycji w najnowsze udogodnienia

Znajdziesz najlepszych nauczycieli i udogodnienia, które zapewnią Ci sukces. INTO zainwestował 38 milionów funtów w najnowsze udogodnienia, w tym:

 • dwa laboratoria IT
 • trzy nowoczesne laboratoria naukowe
 • supernowoczesne laboratoria językowe
 • wielozadaniowy teatr wykładowy
 • przestronne sale dydaktyczne z interaktywnymi tablicami i inteligentnymi padami z ekranem dotykowym
 • wygodne przestrzenie socjalne do relaksu z przyjaciółmi
 • bezpłatny szybki bezprzewodowy internet w całym tekście
 • Będziesz mieć również dostęp do biblioteki 80000 woluminów UEA.

Learning Resource Center

W Centrum zasobów edukacyjnych znajdują się materiały pomocnicze, takie jak książki, płyty CD, DVD, czasopisma i gazety. Tutaj możesz wydrukować notatki z badań i skanować je w materiałach szkoleniowych. Najnowocześniejsze komputery z ekranem dotykowym zapewniają dostęp do internetowych zasobów uniwersyteckich i czasopism elektronicznych.

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Nasz przyjazny personel zapewni porady i szkolenia, które pomogą Ci w pełni wykorzystać dostępne możliwości, w tym:

 • komputery do samodzielnej nauki
 • zasoby językowe
 • krajowe i lokalne czasopisma uzupełniane co tydzień
 • laptopy do pożyczenia na noc

Możesz pobierać notatki z wykładów i inne użyteczne materiały z wirtualnego środowiska nauczania UEA i brać udział w dyskusjach internetowych z nauczycielami i kolegami z klasy. Centrum zasobów edukacyjnych jest otwarte codziennie od 7.30 do 23.00.

Światowe badania

UEA to pionierska brytyjska uczelnia badawcza, która przoduje w tak różnorodnych dziedzinach, jak zmiany klimatyczne, rozwój międzynarodowy, nauka o żywności i wiele innych.

Uniwersytet zajmuje 1% na świecie w kategorii doskonałości badawczej (CWTS Leiden Ranking 2016) oraz 10. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem jakości badań (Research Excellence Framework 2014).

Podczas ostatniego badania badawczego ponad 50% działalności badawczej Uniwersytetu zostało uznane za "najlepsze na świecie" lub "doskonałe na arenie międzynarodowej", a prawie 90% uznano za "międzynarodową pozycję".

Przeżyjesz przełomowe myślenie we wszystkich swoich klasach, zapewniając najlepsze możliwe przygotowanie do przyszłej kariery.

UEA jest również częścią Norwich Research Park, który ma jedną z największych w Europie koncentrację badań w dziedzinie zdrowia, żywności i nauk o środowisku. Jest jednym z najczęściej cytowanych ośrodków badawczych poza Oxbridge i Londynem i zdobył dwie Nagrody Nobla.

Park jest także domem dla wielu firm opartych na nauce i technologii. Łącznie zapewniają one wiele możliwości w zakresie badań i zatrudnienia dla studentów i absolwentów UEA.

Nauka dla prawdziwego świata

Twórczość akademicka UEA znana jest z charakterystycznego podejścia "do zrobienia innego". Znajduje to odzwierciedlenie w wartościach świadomości społecznej Uniwersytetu, globalnej świadomości oraz uważności środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Kiedy uczysz się w UEA, będziesz uczyć przez aktywnych naukowców w czołówce ich dyscyplin. Wielu twoich nauczycieli doradza w sprawach dotyczących świata rzeczywistego i pomoże ci zdobyć tę najnowszą wiedzę i myślenie w klasie.

Rezultaty tego realnego świata są oczywiste - ponad 96% studentów zagranicznych UEA jest zatrudnionych w pracy zawodowej lub menedżerskiej lub w dalszych studiach, w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów.

Twój związek studencki

Twój związek studencki organizuje regularne pokazy filmów, pokazów mody i ponad 60 wydarzeń muzycznych organizowanych w kampusie każdego roku. Obejmuje to doroczne wydarzenie "Go Global", które prezentuje różne kultury uczniów z różnorodnymi produktami, strojami i zwyczajami.

Zapoznaj się z nadchodzącymi koncertami, nocami klubowymi, wydarzeniami specjalnymi i innymi wydarzeniami na stronie UEA Student Union lub obejrzyj popularne zespoły, które już grały w kampusie w LCR.

Uniwersytet posiada także centrum miasta o nazwie The Waterfront, klub muzyczny i klub nocny, który obejmuje trzy sale i eklektyczną mieszankę DJ-ów i zespołów grających na żywo.

Możesz zaangażować się w wiele klubów studenckich i stowarzyszeń studenckich na uniwersytecie. Obejmują one wszystko, od sztuki, tańca towarzyskiego i debaty, aż po prawo, języki i fotografię. Lub pomóc w stworzeniu studenckiej gazety, magazynu, audycji radiowej lub kanału telewizyjnego?

Artystyczna inspiracja, tuż za progiem

Kampus UEA jest domem dla znanego na całym świecie Sainsbury Center for Visual Arts.

Oferuje bezpłatny wstęp do inspirujących kolekcji stałych, które obejmują ponad 5000 lat ludzkiej twórczości, a wybitne muzeum i galeria sztuki organizuje również wiele dużych wystaw sztuki przez cały rok.

Pablo Picasso, Edgar Degas, Francis Bacon, Jacob Epstein, Henry Moore, Alberto Giacometti i Amedeo Modigliani są reprezentowani.

Możesz także dołączyć do wielokrotnie nagradzanego programu nauczania z wykładów w galerii, wykładów i warsztatów, aby jeszcze bardziej wzmocnić swoją artystyczną inspirację.

Niesamowite wrażenia studenckie

University of East Anglia to fantastyczny uniwersytet, na którym uczniowie mogą cieszyć się kwitnącą atmosferą społeczności i bogactwem niesamowitych doświadczeń życiowych.

Uczniowie ocenili UEA w "5 najlepszych dla studentów" każdego roku w National Student Survey od 2005 roku. W 2016 r. Zajęła pierwsze miejsce w kategorii "dobre środowisko w kampusie / wokół uniwersytetu" w badaniu ankietowym "Uczniowie z wyższym wykształceniem" .

Piękny kampus parku UEA oferuje wiele okazji do relaksu między studiami. Możesz obserwować króliki na spacerze natury, cieszyć się grilem nad jeziorem, lub wziąć czyste, świeże powietrze podczas czytania na trawie.

Na terenie kampusu znajduje się biblioteka otwarta 24 godziny na dobę, pakiet multimedialny, studio filmowo-telewizyjne, wielokrotnie nagradzany kompleks Sportspark, dwanaście wyjątkowych kawiarni i restauracji oraz mini-supermarket, bank i poczta.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Undergraduate Pathways » Widzieć Dyplomy studiów magisterskich » Widzieć Podstawowy rok » Widzieć Health Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom absolwenta

International Graduate Diploma in Business

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Norwich

[+]

Droga do studiów podyplomowych w UEA (z zastrzeżeniem spełnienia określonych wymagań wstępnych). [-]

International Graduate Diploma in Economics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Norwich

[+]

uniwersyteckie nauczanie z wysokimi godzinami kontaktu i małymi klasami [-]

International Graduate Diploma in Social Sciences

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Norwich

[+]

Nie spełniają wymagań wstępnych? Oferujemy również kurs Academic English.

[-]

Podstawowy rok

International Foundation in Business, Economics, Society and Culture

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy October 2018 Wielka Brytania Norwich

[+]

Jako udany student ścieżki będziesz mieć dostęp do wielu opcji rozwoju uczelni.

[-]

International Foundation in Humanities and Law

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy October 2018 Wielka Brytania Norwich

[+]

Akademicki: Ukończone 12 lat nauki z dobrymi ocenami

Język angielski: IELTS 5.0 - 5.5 lub odpowiednik

Nie spełniają wymagań wstępnych? Oferujemy również kurs Academic English.

[-]

Międzynarodowy fundament matematyki i nauk o charakterze aktuarialnym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy October 2018 Wielka Brytania Norwich

Kurs gwarantowany jakością oferujący bezpośredni wstęp do pierwszego roku licencjata z matematyki na Uniwersytecie Wschodniej Anglii. [+]

Przygotowanie do bezpośredniego ukończenia studiów pierwszego stopnia w dziedzinie matematyki, nauki aktuarialnej, finansów i rachunkowości, czy ekonomii w UEA.

Dlaczego warto ubiegać się o program International Foundation? Gwarantowana droga do pierwszego roku studiów licencjackich w UEA (z zastrzeżeniem spełnienia określonych wymagań wstępnych). Jesteś studentem uniwersytetu od pierwszego dnia, w ramach zapewnionego przez jakość programu, zatwierdzonego przez UEA.

Dostępne opcje kursu

International Foundation (3 terminy) - jest to standardowa opcja, odpowiednia dla większości studentów. Rozszerzona Międzynarodowa Fundacja (4 terminy) - ta opcja obejmuje dodatkowe terminy intensywnego nauczania języka angielskiego na początku kursu, a wymagania wstępne w języku angielskim są niższe. Skąd wziąć ten program? ... [-]

Międzynarodowym fundamencie nauk przyrodniczych i inżynierskich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy October 2018 Wielka Brytania Norwich

Zapoznaj się z kursem gwarantującym najwyższą jakość w wiodącej szkole inżynierskiej, nauk ścisłej i matematyki. Program International Foundation przygotuje Cię do ukończenia pierwszego roku studiów licencjackich na Uniwersytecie Wschodniej Anglii. [+]

Przygotowanie do bezpośredniego ukończenia studiów licencjackich inżyniera, matematyki lub fizyki w University of East Anglia.

Dlaczego warto ubiegać się o program International Foundation? Gwarantowana droga do pierwszego roku studiów licencjackich w UEA (z zastrzeżeniem spełnienia określonych wymagań wstępnych). Jesteś studentem uniwersytetu od pierwszego dnia, w ramach zapewnionego przez jakość programu, zatwierdzonego przez UEA.

Dostępne opcje kursu

International Foundation (3 terminy) - jest to standardowa opcja, odpowiednia dla większości studentów. Rozszerzona Międzynarodowa Fundacja (4 terminy) - ta opcja obejmuje dodatkowe terminy intensywnego nauczania języka angielskiego na początku kursu, a wymagania wstępne w języku angielskim są niższe. Skąd wziąć ten program? ... [-]

Undergraduate Pathway

Międzynarodowy rok w psychologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy September 2019 Wielka Brytania Norwich

Roczny program odpowiadający pierwszym roku studiów licencjackich psychologii na University of East Anglia. [+]

Wysokiej jakości przygotowanie do ukończenia drugiego roku studiów licencjackich w Szkole Psychologii Uniwersytetu Wschodniego Anglia.

Równoważny z pierwszym rokiem studiów, będziesz miał wszystkie wykłady wraz z studentami pierwszego roku UEA i większość twoich zajęć seminaryjnych w INTO UEA Study Center.

Dlaczego ubiegać się o program International Year One? Droga do drugiego roku studiów licencjackich w UEA (z zastrzeżeniem spełnienia określonych wymagań wstępnych). Jesteś studentem uniwersytetu od pierwszego dnia, w ramach zapewnionego przez jakość programu, zatwierdzonego przez UEA. Profesjonalna pomoc i wsparcie przy zgłoszeniu do uczelni. Skąd wziąć ten program? ... [-]

Międzynarodowy rok w zarządzaniu przedsiębiorstwem i ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy October 2018 Wielka Brytania Norwich

[+]

[-]

Kontakt

INTO University of East Anglia

Adres University Dr
NR4 7TJ Norwich, England, Wielka Brytania
Strona internetowa http://www.intostudy.com/en-gb/universities/university-of-east-anglia