Przeczytaj oficjalny opis

Dokładnie tam, gdzie chcesz być

Chcesz studiować na wyższej uczelni w jednym z najbardziej ekscytujących miast w Wielkiej Brytanii? Newcastle University umieścił 5. miejsce w Wielkiej Brytanii w International Student Barometer 2016 i jest częścią znanej na całym świecie Russell Group. W Newcastle University znajduje się w samym sercu kampusu. Poczujesz się częścią tej tętniącej życiem, kwitnącej sceny uniwersyteckiej od razu, jak się uczyć w jej fantastycznych nowoczesnych obiektów. Doświadczysz nauczania w stylu uniwersyteckim z wykładami, tutorialami i wspartymi prywatnymi studiami. Nasz przyjazny zespół wsparcia znajduje się w pobliżu, więc możesz być pewien prostego, zrelaksowanego i inspirującego pierwszego roku.

Serce twojego doświadczenia edukacyjnego

Chcesz studiować w sercu kwitnącego miasta? Centrum INTO na Newcastle University w Newcastle University oferuje właśnie to. To nowoczesne, bezpieczne centrum z pełnym dostępem do szeregu udogodnień dla życia i nauki.

Dzięki najnowocześniejszym obiektom do nauki, zakwaterowaniu na miejscu oraz wielu możliwościom relaksu i spotkań towarzyskich, znajdziesz wszystko w jednym miejscu.

Oprócz nowoczesnych sal lekcyjnych i fantastycznych urządzeń IT, Centrum oferuje wszechstronne laboratorium, Centrum Zasobów Językowych i obszerną bibliotekę. Będziesz wspierany przez naszych oddanych nauczycieli i pracowników, którzy zapewnią ci maksymalne wykorzystanie czasu na Newcastle University w Newcastle University .

Biblioteka

W kampusie są trzy biblioteki. Otwarta siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, Biblioteka Robinsona jest główną biblioteką uniwersytetu. Tutaj znajdziesz ponad milion książek, ponad 100 000 zasobów elektronicznych i tysiące czasopism.

Istnieją dwie dodatkowe biblioteki specjalistyczne - Law Library i Walton Medical and Dental Library. Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Przyjazny personel służy pomocą w znalezieniu potrzebnych informacji.

 • 1300 komputerów w sieci, niektóre z dostępem 24-godzinnym
 • Pisanie prac rozwojowych, Pomocy matematycznej i ogólnej pomocy bibliotecznej
 • Kasa DVD i CD do nauki języka

Udogodnienia

Jeśli chodzi o naukę, centrum INTO ma wszystko, czego potrzebujesz. Istnieje mieszanka przestrzeni społecznych i spokojnych miejsc do prywatnego studiowania. Dobrze zaopatrzone Centrum Zasobów Nauczania jest wypełnione książkami, zasobami internetowymi i czasopismami, aby poprawić swoje studia. Centrum zasobów szkoleniowych jest otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-18.

Chcesz uczyć się online? Będziesz mieć dostęp do Blackboard, wirtualnego środowiska nauczania, w którym będziesz mógł pobierać notatki z wykładów i zawartość kursu, a także brać udział w dyskusjach z kolegami z klasy i nauczycielami.

Potrzebuje porady? Centrum oferuje 24-godzinne wsparcie od momentu przybycia. Od pomocy wizowej i imigracyjnej po odbiór z lotniska, program orientacyjny i pomoc domową w zakwaterowaniu, będziesz miał wszelką pomoc potrzebną do osiedlenia się.

Życie na kampusie to nie tylko nauka. Będziesz mieć także dostęp do wspaniałych udogodnień, w których możesz spotkać się ze swoimi nowymi przyjaciółmi. Kawiarnie, restauracje i obiekty sportowe można znaleźć na terenie kampusu. Lub udaj się do Unii Studenckiej, w której będziesz rozpieszczany przez ponad 200 klubów i stowarzyszeń.

jedzenie

Wspaniałe miejsce na spędzanie czasu z przyjaciółmi i odpoczynek między zajęciami, kawiarnia znajduje się w centrum kampusu. To świetne miejsce na śniadanie, lunch lub drinka między lekcjami. Dostępne są często opcje wegetariańskie i halal, a także karta lojalnościowa, dzięki której możesz zaoszczędzić pieniądze.

Niesamowite udogodnienia i fantastyczna lokalizacja

Będziesz miał dostęp do wszystkich niesamowitych udogodnień Newcastle University . Jest wielokrotnie nagradzana Robinson Library i Language Resource Center - obie są świetnymi miejscami do nauki, a także doskonałym środowiskiem wirtualnego uczenia się. Ale na Newcastle University nie chodzi tylko o zajęcia i naukę, ze świetnym związkiem studenckim i fantastycznym centrum sportowym.

Globalna uczelnia o najwyższym rankingu

Newcastle University zapewnia doskonałą perspektywę zatrudnienia, niezapomniane wrażenia studenckie i jest członkiem-założycielem grupy Russell, która obejmuje 24 najbardziej cenione uniwersytety wymagające intensywnej nauki. Zajmując 1% najlepszych uczelni na świecie i 23 miejsce w Wielkiej Brytanii, Newcastle University zajmuje także 12. miejsce na świecie pod względem satysfakcji studentów z zagranicy.

Studiowanie tutaj oznacza, że ​​dołączysz do ponad 23 000 uczniów z ponad 120 krajów i silnej społeczności studenckiej, która zainspiruje i zachęci do nauki.

Utrzymanie tradycji doskonałości

Jeden z najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, cieszący się znakomitą reputacją dzięki doskonałemu nauczaniu i najnowocześniejszym badaniom, Newcastle University jest popularnym wyborem zarówno dla studentów, jak i pracodawców.

Będziesz budować globalne powiązania tutaj, z uniwersytetem oferując szereg opcji, które poprawią twoje studia, w tym:

 • studiuj za granicą umowy z ponad 250 uniwersytetami na całym świecie, a także międzynarodowe studia za granicą, letnia szkoła i programy pracy zintegrowane w stopniach
 • finansowanie podróży studenckich na całym świecie
 • partnerstwa z ponad 400 instytucjami globalnymi
 • bezpłatny dostęp dla wszystkich studentów do obiektów umożliwiających naukę innego języka
 • dyplomy dostarczone w Singapurze i szkoła medyczna w Malezji
 • nowiutki kampus w Londynie, oferujący szereg kursów dyplomowych, kursów mistrzowskich oraz wydarzeń dla pracodawców i absolwentów
 • różne dyscypliny, z 27 tematami w rankingu 20 najlepszych w Wielkiej Brytanii
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom absolwenta

Newcastle University

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na studia podyplomowe z zakresu biznesu, komunikacji, prawa, mediów, nauk społecznych i transportu na Newcastle University w Newca ... [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na studia podyplomowe z zakresu biznesu, komunikacji, prawa, mediów, nauk społecznych i transportu na Newcastle University w Newcastle University .

Funkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w Wielkiej Brytanii z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeń, czerwiecOpłaty: od 18 500 £Godziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Nagroda: International Graduate Diploma (FHEQ Level 6) z Newcastle University .Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Newcastle University

Przygotuj się na studia magisterskie z architektury na kursie na Newcastle University w Newcastle University . Kurs przygotowujący do zawodu przygotowany specjalnie w cel ... [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na studia podyplomowe z architektury lub przedmiotu związanego z architekturą na Newcastle University w Newcastle University .

Funkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w Wielkiej Brytanii z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeń, czerwiecOpłaty: od 19 500 GBPGodziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć: zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Może się jednak zdarzyć, że zajęcia będą musiały odbywać się poza tymi godzinami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.Nagroda: Międzynarodowy dyplom ukończenia studiów wyższych w zakresie szkolnictwa wyższego (poziom 6 FHEQ) z Newcastle University .Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Newcastle University

Ta Pathway oferuje przejście na studia podyplomowe na jednym z najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii w celu nauki muzyki. ... [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na studia podyplomowe z zakresu biznesu, komunikacji, prawa, mediów, nauk społecznych i transportu na Newcastle University w Newcastle University .

Funkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w Wielkiej Brytanii z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeń, czerwiecOpłaty: od 18 500 £Godziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Nagroda: Dyplom ukończenia studiów wyższych (poziom 6 FHEQ) z Newcastle University .Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Newcastle University

Kurs ten zapewnia najszybszą i najskuteczniejszą drogę do osiągnięcia wymaganego poziomu języka angielskiego. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o indywidualnych po ... [+]

Kurs ten zapewnia najszybszą i najskuteczniejszą drogę do osiągnięcia wymaganego poziomu języka angielskiego. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o indywidualnych potrzebach edukacyjnych, z pięcioma dostosowanymi do potrzeb poziomem nauczania, aby zapewnić płynną znajomość języka i umiejętności akademickie potrzebne do odniesienia sukcesu.

Funkcje kursuJako bardzo zaangażowany i pracowity student, możesz spodziewać się szybkiego postępu aż do jednego punktu IELTS na semestr w ramach tego intensywnego kursu. W przypadku studentów kończących semestr akademickiego języka angielskiego w grudniu 2017 r. Uzyskano średnio 0,8 progu IELTS.Zapoznaj się z 30 godzinami nauki, 25 godzinami kontaktu twarzą w twarz i 5 godzinami nauki języka online wspieranego przez nauczyciela.Opracowana we współpracy z Cambridge Assessment, dostosowana do potrzeb ocena online umożliwia dokładne monitorowanie postępów.Skorzystaj z interaktywnych lekcji i małych klas.Bezpłatny kurs "Przygotuj się do nauki języka angielskiego" dostępny online przed przyjazdem.... [-]
Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Podstawowy rok

Newcastle University

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na pierwszy rok studiów licencjackich z przedmiotów ekonomicznych, finansów, marketingu i zarządzania na Newcastle University w Ne ... [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na pierwszy rok studiów licencjackich z przedmiotów ekonomicznych, finansów, marketingu i zarządzania na Newcastle University w Newcastle University .

Funkcje kursuRozwijaj wiedzę i umiejętności na wybrany przez siebie stopień poprzez specjalistyczną Pathway .Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Korzystaj z mniejszych rozmiarów klas niż na uniwersytecie, co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Przystosuj się do nauki w Wielkiej Brytanii dzięki nauczaniu w stylu uniwersyteckim dla modułów tematycznych.Poradnik dotyczący aplikacji uniwersyteckich, aby wybrać najlepszy dla siebie stopień.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeń, czerwiecOpłaty: od 18 500 £Godziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć: zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Może się jednak zdarzyć, że zajęcia będą musiały odbywać się poza tymi godzinami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.Nagroda: International Foundation Certificate (RQF Level 3) z Newcastle University .Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Newcastle University

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na rok 1 szerokiej gamy studiów licencjackich z przedmiotów takich jak biologia, chemia, farmacja, psychologia i zoologia na Newca ... [+]

Przygotuj się, aby przejść do pierwszego roku studiów licencjackich w wielu dziedzinach, w tym archeologii, edukacji, prawa, polityki i socjologii na Newcastle University w Newcastle University .

Funkcje kursuRozwijaj wiedzę i umiejętności na wybrany przez siebie stopień poprzez specjalistyczną Pathway .Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Korzystaj z mniejszych rozmiarów klas niż na uniwersytecie, co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Przystosuj się do nauki w Wielkiej Brytanii dzięki nauczaniu w stylu uniwersyteckim dla modułów tematycznych.Poradnik dotyczący aplikacji uniwersyteckich, aby wybrać najlepszy dla siebie stopień.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeń, czerwiecOpłaty: od 19 500 GBPGodziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć: zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Może się jednak zdarzyć, że zajęcia będą musiały odbywać się poza tymi godzinami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.Nagroda: International Foundation Certificate (RQF Level 3) z Newcastle University .Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Newcastle University

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na studia licencjackie z przedmiotu związanego z nauką lub inżynierią na Newcastle University w Newcastle University . ... [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na studia licencjackie z przedmiotu związanego z nauką lub inżynierią na Newcastle University w Newcastle University .

Funkcje kursuRozwijaj wiedzę i umiejętności na wybrany przez siebie stopień poprzez specjalistyczną Pathway .Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Korzystaj z mniejszych rozmiarów klas niż na uniwersytecie, co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Przystosuj się do nauki w Wielkiej Brytanii dzięki nauczaniu w stylu uniwersyteckim dla modułów tematycznych.Poradnik dotyczący aplikacji uniwersyteckich, aby wybrać najlepszy dla siebie stopień.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeń, czerwiecOpłaty: od 19 500 GBPGodziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć: zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Może się jednak zdarzyć, że zajęcia będą musiały odbywać się poza tymi godzinami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.Nagroda: International Foundation Certificate (RQF Level 3) z Newcastle University .Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Newcastle University

Przygotuj się, aby przejść do pierwszego roku studiów licencjackich w wielu dziedzinach, w tym archeologii, edukacji, prawa, polityki i socjologii na Newcastle University ... [+]

Przygotuj się, aby przejść do pierwszego roku studiów licencjackich w wielu dziedzinach, w tym archeologii, edukacji, prawa, polityki i socjologii na Newcastle University w Newcastle University .

Funkcje kursuRozwijaj wiedzę i umiejętności na wybrany przez siebie stopień poprzez specjalistyczną Pathway .Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Korzystaj z mniejszych rozmiarów klas niż na uniwersytecie, co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Przystosuj się do nauki w Wielkiej Brytanii dzięki nauczaniu w stylu uniwersyteckim dla modułów tematycznych.Poradnik dotyczący aplikacji uniwersyteckich, aby wybrać najlepszy dla siebie stopień.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeń, czerwiecOpłaty: od 18 500 £Godziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć: zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Może się jednak zdarzyć, że zajęcia będą musiały odbywać się poza tymi godzinami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.Nagroda: International Foundation Certificate (RQF Level 3) z Newcastle University .Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Newcastle University

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na pierwszy rok studiów licencjackich w dziedzinie architektury na Newcastle University w Newcastle University . ... [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na pierwszy rok studiów licencjackich w dziedzinie architektury na Newcastle University w Newcastle University .

Funkcje kursuRozwijaj wiedzę i umiejętności na wybrany przez siebie stopień poprzez specjalistyczną Pathway .Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Korzystaj z mniejszych rozmiarów klas niż na uniwersytecie, co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Przystosuj się do nauki w Wielkiej Brytanii dzięki nauczaniu w stylu uniwersyteckim dla modułów tematycznych.Poradnik dotyczący aplikacji uniwersyteckich, aby wybrać najlepszy dla siebie stopień.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeń, czerwiecOpłaty: od 19 500 GBPGodziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć: zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Może się jednak zdarzyć, że zajęcia będą musiały odbywać się poza tymi godzinami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.Nagroda: International Foundation Certificate (RQF Level 3) z Newcastle University .Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Undergraduate Pathway

Newcastle University

Przygotuj się do wejścia na drugi rok profesjonalnie akredytowanych studiów licencjackich na Newcastle University w Newcastle University . ... [+]

Przygotuj się do wejścia na drugi rok profesjonalnie akredytowanych studiów licencjackich na Newcastle University w Newcastle University .

Funkcje kursuRozwijaj wiedzę i umiejętności na wybrany przez siebie stopień poprzez specjalistyczną Pathway .Studiuj moduły akademickie, które odzwierciedlają pierwszy rok wybranego przez ciebie stopnia.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Korzystaj z mniejszych rozmiarów klas niż na uniwersytecie, co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Przystosuj się do nauki w Wielkiej Brytanii dzięki nauczaniu w stylu uniwersyteckim dla modułów tematycznych.Poradnik z aplikacją uniwersytecką, zapewniający wybór najlepszego stopnia dla ciebie.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeń, czerwiecOpłaty: od 19 500 GBPGodziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć: zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Może się jednak zdarzyć, że zajęcia będą musiały odbywać się poza tymi godzinami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.Nagroda: Certificate of Higher Education (FHEQ Level 4) z Newcastle University .Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Newcastle University

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia do drugiego roku studiów licencjackich w zakresie przedmiotów związanych z biznesem na Newcastle University w Newcastle University ... [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia do drugiego roku studiów licencjackich w zakresie przedmiotów związanych z biznesem na Newcastle University w Newcastle University .

Funkcje kursuRozwijaj wiedzę i umiejętności na wybrany przez siebie stopień poprzez specjalistyczną Pathway .Studiuj moduły akademickie, które odzwierciedlają pierwszy rok wybranego przez ciebie stopnia.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Korzystaj z mniejszych rozmiarów klas niż na uniwersytecie, co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Przystosuj się do nauki w Wielkiej Brytanii dzięki nauczaniu w stylu uniwersyteckim dla modułów tematycznych.Poradnik z aplikacją uniwersytecką, zapewniający wybór najlepszego stopnia dla ciebie.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeń, czerwiecOpłaty: od 18 500 £Godziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć: zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Może się jednak zdarzyć, że zajęcia będą musiały odbywać się poza tymi godzinami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.Nagroda: Certificate of Higher Education (FHEQ Level 4) z Newcastle University .Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Newcastle University

Newcastle University