Przeczytaj oficjalny opis

Dołącz do 10 najlepszych uniwersytetów na studia

Będziesz studentem Uniwersytetu w Newcastle, ale będziesz mieszkać i studiować na kampusie w Londynie. Będziesz czerpać korzyści z doskonałej reputacji uniwersytetu, jeśli chodzi o zatrudnienie absolwenta i mieszkasz w 3. mieście na świecie pod kątem aktywności pracodawców (Najlepsze Miasteczka Studenckie 2016).

Brzmi jak świetny sposób na rozpoczęcie kariery? Będziesz mieć również dostęp do sieci absolwentów Uniwersytetu Newcastle, e-zasobów, nauczania opartego na badaniach, obsługi kariery zawodowej i związku studentów.

Chcesz mieszkać z innymi studentami? Nie ma problemu, możesz wybierać pomiędzy dwoma rezydencjami studenckimi, mającymi łatwy dostęp do kampusu.

Zaprojektowany, aby spełnić Twoje potrzeby

W kampusie znajdziesz elastyczne przestrzenie do nauki, w tym dwa teatry wykładowe i sale seminaryjne z interaktywnymi tablicami.

Istnieje również Centrum zasobów edukacyjnych, które oferuje szereg materiałów szkoleniowych, a także nowoczesne zaplecze IT i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Głodny? Zjedz coś do zjedzenia w kawiarni w kampusie lub zejdź na dół po pizzę lub sushi.

Kampus jest mały, co oznacza, że ​​wkrótce zapoznasz się ze swoimi kolegami i szybko zdobędziesz przyjaciół.

W recepcji spotkasz się z zespołem wsparcia. Są dostępne przez całą dobę. Od zarządzania pieniędzmi i warunkami życia do imigracji, a także zdrowia i szczęścia, będą mogli pomóc.

Globalnie uczelniany uniwersytet

Uniwersytet w Newcastle jest w rankingu 1% najlepszych uniwersytetów na świecie (QS World University Rankings 2015-2016). Newcastle University London oferuje czołową pozycję w rankingach kapitałowych oraz znakomitą zdolność do zatrudnienia z 20 pozycjami w rankingu dla absolwentów szkół zawodowych (The Complete University Guide 2016).

Zyskasz na uniwersytetach doskonałą reputację, jeśli chodzi o szanse na zatrudnienie absolwenta i mieszkasz w 3. mieście na świecie pod kątem aktywności pracodawców (Najlepsze Miasteczka Studenckie 2016).

Newcastle University London to także doskonała okazja do rozwoju Twojej profesjonalnej sieci. Będziesz miał siedzibę w londyńskiej dzielnicy finansowej, a przed tobą znajdą się pracodawcy z całego świata.

Stopnie są projektowane przez potrójnie akredytowaną szkołę biznesową Newcastle University. Tylko 1% szkół biznesowych ma potrójną akredytację, więc po ukończeniu studiów będziesz wyprzedzać konkurencję. Będziesz także w pełni przygotowany, aby wpłynąć na globalny biznes.

Ucz się w potrójnie akredytowanej szkole biznesu w sercu londyńskiej dzielnicy finansowej

Wszystkie programy studiów są zaprojektowane przez Newcastle University Business School. W 1% szkół biznesowych, które są potrójnie akredytowane, koncentrujemy się na przyspieszonym rozwoju osobistym i zachęcaniu do rozwijania przewagi konkurencyjnej.

Z globalnymi pracodawcami na wyciągnięcie ręki, kampus w Londynie jest idealną bazą do rozwijania swojej profesjonalnej sieci i budowania połączeń z biznesem i przemysłem.

Będziesz miał okazję uczestniczyć w wydarzeniach networkingowych zarówno z nowymi, jak i doświadczonymi absolwentami Uniwersytetu Newcastle, a baza danych Graduate Connections pomoże ci nawiązać kontakt z byłymi studentami z całego świata, którzy mogą Ci pomóc w wybranej przez Ciebie karierze. A jeśli nie wybrałeś kariery, możesz w pełni korzystać ze wsparcia oferowanego przez serwis kariery uniwersyteckiej w Newcastle.

Denerwujesz się, że możesz poznać nowych przyjaciół? Nie martw się, jako student Uniwersytetu Newcastle będziesz członkiem Związku Studentów. Przedstawiciel kampusu organizuje aktywny kalendarz społecznościowy, dzięki czemu szybko znajdziesz nowych przyjaciół.


Czym jest potrójna akredytacja?

Szkoła biznesu jest potrójnie akredytowana, gdy trzy międzynarodowe jednostki akredytujące - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AASCB), Association of MBA (AMBA) i European Quality Improvement System (EQUIS) - przyznają instytucji swoją akredytację.

Ten prestiżowy tytuł jest złotym standardem w edukacji biznesowej, osiągnięty przez zaledwie 1% szkół biznesu na całym świecie. Został on przyznany Newcastle University Business School w 2014 roku.

Globalne połączenia

Dołączasz do społeczności ponad 122 000 absolwentów z ponad 110 różnych krajów.

Będziesz miał okazję uczestniczyć w wydarzeniach networkingowych zarówno z nowymi, jak i doświadczonymi absolwentami Uniwersytetu Newcastle. I baza danych Graduate Connections szkoły może skontaktować cię z byłymi studentami z całego świata, którzy mogą pomóc Ci w wybranej przez ciebie karierze.

Ucz się od ekspertów

Chcesz usłyszeć od ekspertów o tym, jak uruchomić firmę lub zbudować karierę? W każdą środę będziesz miał okazję wziąć udział w kursie mistrzowskim od jednego z partnerów komercyjnych Uniwersytetu Newcastle.

Posłuchaj od dyrektora ds. Operacyjnych AES International, partnera w Thomas Eggar, dyrektora generalnego w Capita Learning, dyrektora generalnego FTS Global, konsultanta w Santander i nie tylko.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom absolwenta

Newcastle University London

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na studia podyplomowe w zakresie międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem i marketingu międzynarodowego w Newcastle Universi ... [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na studia podyplomowe w zakresie międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem i marketingu międzynarodowego w Newcastle University London .

Funkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w Wielkiej Brytanii z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: wrzesień, październik; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień, październik; 2020: styczeńOpłaty: od £ 15,445Godziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć: zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Może się jednak zdarzyć, że zajęcia będą musiały odbywać się poza tymi godzinami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.Nagroda: International Graduate Diploma (FHEQ Level 6) z Uniwersytetu w Newcastle.Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Newcastle University London

Kurs ten zapewnia najszybszą i najskuteczniejszą drogę do osiągnięcia wymaganego poziomu języka angielskiego. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o indywidualnych po ... [+]

Kurs ten zapewnia najszybszą i najskuteczniejszą drogę do osiągnięcia wymaganego poziomu języka angielskiego. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o indywidualnych potrzebach edukacyjnych, z pięcioma dostosowanymi do potrzeb poziomem nauczania, aby zapewnić płynną znajomość języka i umiejętności akademickie potrzebne do odniesienia sukcesu.

Funkcje kursuJako bardzo zaangażowany i pracowity student, możesz spodziewać się szybkiego postępu aż do jednego punktu IELTS na semestr w ramach tego intensywnego kursu. W przypadku studentów kończących semestr akademickiego języka angielskiego w grudniu 2017 r. Uzyskano średnio 0,8 progu IELTS.Zapoznaj się z 30 godzinami nauki, 25 godzinami kontaktu twarzą w twarz i 5 godzinami nauki języka online wspieranego przez nauczyciela.Opracowana we współpracy z Cambridge Assessment, dostosowana do potrzeb ocena online umożliwia dokładne monitorowanie postępów.Skorzystaj z interaktywnych lekcji i małych klas.Bezpłatny kurs "Przygotuj się do nauki języka angielskiego" dostępny online przed przyjazdem.... [-]
Wielka Brytania London
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Podstawowy rok

Newcastle University London

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na pierwszy rok studiów licencjackich w zakresie rachunkowości i finansów, międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem lub międ ... [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na pierwszy rok studiów licencjackich w zakresie rachunkowości i finansów, międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem lub międzynarodowego zarządzania i marketingu w Newcastle University London .

Funkcje kursuRozwijaj wiedzę i umiejętności na wybrany przez siebie stopień poprzez specjalistyczną Pathway .Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów. Dowiedz się więcej o naszej gwarancji zwrotu pieniędzy.Korzystaj z mniejszych rozmiarów klas niż na uniwersytecie, co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Przystosuj się do nauki w Wielkiej Brytanii dzięki nauczaniu w stylu uniwersyteckim dla modułów tematycznych.Poradnik dotyczący aplikacji uniwersyteckich, aby wybrać najlepszy dla siebie stopień.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: wrzesień, październik; 2019: styczeń, lipiec, wrzesień, październik; 2020: styczeńOpłaty: od £ 15,445Godziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć: zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Może się jednak zdarzyć, że zajęcia będą musiały odbywać się poza tymi godzinami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.Nagroda: International Foundation Certificate (RQF Level 3) z Uniwersytetu w Newcastle.Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Undergraduate Pathway

Newcastle University London

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia do drugiego roku studiów licencjackich w biznesie lub marketingu i zarządzaniu w Newcastle University London . ... [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia do drugiego roku studiów licencjackich w biznesie lub marketingu i zarządzaniu w Newcastle University London .

Funkcje kursuRozwijaj wiedzę i umiejętności na wybrany przez siebie stopień poprzez specjalistyczną Pathway .Studiuj moduły akademickie, które odzwierciedlają pierwszy rok wybranego przez ciebie stopnia.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Korzystaj z mniejszych rozmiarów klas niż na uniwersytecie, co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Przystosuj się do nauki w Wielkiej Brytanii dzięki nauczaniu w stylu uniwersyteckim dla modułów tematycznych.Poradnik z aplikacją uniwersytecką, zapewniający wybór najlepszego stopnia dla ciebie.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: wrzesień, październik; 2019: styczeń, lipiec, wrzesień, październik; 2020: styczeńOpłaty: od £ 15,445Godziny zajęć: średnio 21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć: zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Może się jednak zdarzyć, że zajęcia będą musiały odbywać się poza tymi godzinami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.Nagroda: Certificate of Higher Education (FHEQ Level 4) z Newcastle University.Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku