Newcastle University London

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dołącz do 10 najlepszych uniwersytetów na studia

Będziesz studentem Uniwersytetu w Newcastle, ale będziesz mieszkać i studiować na kampusie w Londynie. Będziesz czerpać korzyści z doskonałej reputacji uniwersytetu, jeśli chodzi o zatrudnienie absolwenta i mieszkasz w 3. mieście na świecie pod kątem aktywności pracodawców (Najlepsze Miasteczka Studenckie 2016).

Brzmi jak świetny sposób na rozpoczęcie kariery? Będziesz mieć również dostęp do sieci absolwentów Uniwersytetu Newcastle, e-zasobów, nauczania opartego na badaniach, obsługi kariery zawodowej i związku studentów.

Chcesz mieszkać z innymi studentami? Nie ma problemu, możesz wybierać pomiędzy dwoma rezydencjami studenckimi, mającymi łatwy dostęp do kampusu.

Zaprojektowany, aby spełnić Twoje potrzeby

W kampusie znajdziesz elastyczne przestrzenie do nauki, w tym dwa teatry wykładowe i sale seminaryjne z interaktywnymi tablicami.

Istnieje również Centrum zasobów edukacyjnych, które oferuje szereg materiałów szkoleniowych, a także nowoczesne zaplecze IT i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Głodny? Zjedz coś do zjedzenia w kawiarni w kampusie lub zejdź na dół po pizzę lub sushi.

Kampus jest mały, co oznacza, że ​​wkrótce zapoznasz się ze swoimi kolegami i szybko zdobędziesz przyjaciół.

W recepcji spotkasz się z zespołem wsparcia. Są dostępne przez całą dobę. Od zarządzania pieniędzmi i warunkami życia do imigracji, a także zdrowia i szczęścia, będą mogli pomóc.

Globalnie uczelniany uniwersytet

Uniwersytet w Newcastle jest w rankingu 1% najlepszych uniwersytetów na świecie (QS World University Rankings 2015-2016). Newcastle University London oferuje czołową pozycję w rankingach kapitałowych oraz znakomitą zdolność do zatrudnienia z 20 pozycjami w rankingu dla absolwentów szkół zawodowych (The Complete University Guide 2016).

Zyskasz na uniwersytetach doskonałą reputację, jeśli chodzi o szanse na zatrudnienie absolwenta i mieszkasz w 3. mieście na świecie pod kątem aktywności pracodawców (Najlepsze Miasteczka Studenckie 2016).

Newcastle University London to także doskonała okazja do rozwoju Twojej profesjonalnej sieci. Będziesz miał siedzibę w londyńskiej dzielnicy finansowej, a przed tobą znajdą się pracodawcy z całego świata.

Stopnie są projektowane przez potrójnie akredytowaną szkołę biznesową Newcastle University. Tylko 1% szkół biznesowych ma potrójną akredytację, więc po ukończeniu studiów będziesz wyprzedzać konkurencję. Będziesz także w pełni przygotowany, aby wpłynąć na globalny biznes.

Ucz się w potrójnie akredytowanej szkole biznesu w sercu londyńskiej dzielnicy finansowej

Wszystkie programy studiów są zaprojektowane przez Newcastle University Business School. W 1% szkół biznesowych, które są potrójnie akredytowane, koncentrujemy się na przyspieszonym rozwoju osobistym i zachęcaniu do rozwijania przewagi konkurencyjnej.

Z globalnymi pracodawcami na wyciągnięcie ręki, kampus w Londynie jest idealną bazą do rozwijania swojej profesjonalnej sieci i budowania połączeń z biznesem i przemysłem.

Będziesz miał okazję uczestniczyć w wydarzeniach networkingowych zarówno z nowymi, jak i doświadczonymi absolwentami Uniwersytetu Newcastle, a baza danych Graduate Connections pomoże ci nawiązać kontakt z byłymi studentami z całego świata, którzy mogą Ci pomóc w wybranej przez Ciebie karierze. A jeśli nie wybrałeś kariery, możesz w pełni korzystać ze wsparcia oferowanego przez serwis kariery uniwersyteckiej w Newcastle.

Denerwujesz się, że możesz poznać nowych przyjaciół? Nie martw się, jako student Uniwersytetu Newcastle będziesz członkiem Związku Studentów. Przedstawiciel kampusu organizuje aktywny kalendarz społecznościowy, dzięki czemu szybko znajdziesz nowych przyjaciół.


Czym jest potrójna akredytacja?

Szkoła biznesu jest potrójnie akredytowana, gdy trzy międzynarodowe jednostki akredytujące - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AASCB), Association of MBA (AMBA) i European Quality Improvement System (EQUIS) - przyznają instytucji swoją akredytację.

Ten prestiżowy tytuł jest złotym standardem w edukacji biznesowej, osiągnięty przez zaledwie 1% szkół biznesu na całym świecie. Został on przyznany Newcastle University Business School w 2014 roku.

Globalne połączenia

Dołączasz do społeczności ponad 122 000 absolwentów z ponad 110 różnych krajów.

Będziesz miał okazję uczestniczyć w wydarzeniach networkingowych zarówno z nowymi, jak i doświadczonymi absolwentami Uniwersytetu Newcastle. I baza danych Graduate Connections szkoły może skontaktować cię z byłymi studentami z całego świata, którzy mogą pomóc Ci w wybranej przez ciebie karierze.

Ucz się od ekspertów

Chcesz usłyszeć od ekspertów o tym, jak uruchomić firmę lub zbudować karierę? W każdą środę będziesz miał okazję wziąć udział w kursie mistrzowskim od jednego z partnerów komercyjnych Uniwersytetu Newcastle.

Posłuchaj od dyrektora ds. Operacyjnych AES International, partnera w Thomas Eggar, dyrektora generalnego w Capita Learning, dyrektora generalnego FTS Global, konsultanta w Santander i nie tylko.

Lokalizacje

Londyn

INTO Newcastle University London

Address
102 Middlesex St
E17EZ Londyn, Anglia, Wielka Brytania