Przeczytaj oficjalny opis

Nagradzające doświadczenie w ekscytującym mieście

Nowoczesne centrum INTO Manchester znajduje się w pobliżu miejskich i lokalnych obiektów uniwersyteckich. Oferuje możliwość nauki w jednym z najbardziej ekscytujących i zróżnicowanych kulturowo miast na świecie.

Mieszczący się w Bridgewater House, imponującym edwardiańskim budynku, który został odnowiony w najwyższym standardzie, hotel ten znajduje się w samym sercu tętniącego życiem Manchesteru.

Nieopodal znajduje się wiele kawiarni, kawiarni i restauracji, w tym słynna dzielnica Chinatown w Manchesterze. Plus University of Manchester i Manchester Metropolitan University znajdują się w odległości krótkiego spaceru od hotelu.

Obiekty Centrum zostały zaprojektowane z myślą o uczniach takich jak Ty. Możesz skorzystać z najnowszych technologii klasowych i informatycznych. Nauczanie w stylu uniwersyteckim pomoże budować pewność siebie.

Centrum jest domem dla naszego przyjaznego zespołu obsługi studenckiej, który zapewni, że twoje doświadczenie będzie satysfakcjonujące i bezproblemowe.

Rozumie wyzwania związane ze studiami za granicą i zapewnia dedykowaną sieć wsparcia. Od porad wizowych i imigracyjnych, aż po otwarcie konta w Wielkiej Brytanii, jesteś w dobrych rękach.

Stworzony dla Twojego sukcesu

INTO Manchester Centrum Studiów w INTO Manchester znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby z powodzeniem mieszkać i studiować w Wielkiej Brytanii.

Znajdziesz najnowsze technologie uczenia się. W 39 salach nauczania znajdują się cyfrowe tablice, dzięki którym nauczyciele mogą korzystać z zasobów internetowych i angażować się.

Centrum oferuje również:

  • szereg dobrze wyposażonych zestawów komputerowych
  • bezpłatny dostęp do Internetu i Wi-Fi w całym tekście
  • wygodne miejsca do wypoczynku na prywatne studia i relaksu z przyjaciółmi
  • Help Desk i wsparcie naszego przyjaznego zespołu obsługi studenckiej
  • W Centrum zasobów edukacyjnych znajduje się 5000 materiałów pomocniczych do nauki, w tym książek, płyt CD, DVD, czasopism online, gazet oraz urządzeń do drukowania i skanowania.

Będziesz miał dostęp 24/7 do naszego wirtualnego środowiska nauczania, aby pobierać notatki z wykładów i inne przydatne materiały szkoleniowe. Będziesz także mógł brać udział w internetowych dyskusjach z nauczycielami i kolegami z klasy.

Nie wiesz od czego zacząć? Nasz przyjazny, doświadczony personel pomoże Ci w pełni wykorzystać dostępne zasoby.

Życie poza klasą

Jako student międzynarodowy możesz mieszkać w ramach aktywnej społeczności studenckiej w naszych specjalnie zaprojektowanych siedzibach. A może nie doświadczyć prawdziwego brytyjskiego życia w rodzinie rodzinnej? Obie opcje oferują bezpieczne, wygodne środowisko, w którym można się rozwijać - zarówno akademicko, jak i jako osoba.

Biuro powitalne INTO Manchester jest dostępne na wszelkie pytania, które możesz mieć, a także możesz zadzwonić na 24-godzinny numer telefonu w razie nagłej potrzeby.

Program społeczny z INTO Manchester

Program społeczny INTO Manchester ułatwi ci poznawanie nowych ludzi i maksymalne wykorzystanie nowego domu.

Obejmuje to wizyty w teatrze, kinach i innych interesujących miejscach, takich jak National Football Museum i Manchester United Football Club.

Możesz także wybrać się na wycieczkę dalej, w tym do pięknej Krainy Jezior, Stratford-upon-Avon (miejsca urodzenia Szekspira) i innych miejsc kulturalnych w północno-zachodniej Anglii.

Chcesz się zaangażować? Możesz stać się członkiem Studenckiego Komitetu Społecznego i tworzyć kluby i stowarzyszenia wokół swoich zainteresowań i zainteresowań przy wsparciu pracowników INTO Manchester .

The International Society

The International Society jest organizacją non-profit, unikalną dla Manchesteru.

Zaledwie kilka minut spacerem od centrum INTO zapewnia środowisko towarzyskie i wsparcie dla prawie 7000 studentów z ponad 120 krajów uczących się w Manchesterze.

Towarzystwo organizuje weekendowe wycieczki po Wielkiej Brytanii, oferuje ponad 65 różnych lekcji w każdym tygodniu i organizuje ponad 100 różnych imprez towarzyskich przez cały rok.

Nowi przyjaciele, nowe doświadczenia

Ułatwimy Ci poznawanie nowych ludzi i znajdowanie nowych, zabawnych rzeczy do zrobienia.

Nasz odchodzący personel zorganizuje regularne zajęcia towarzyskie i pomoże w pełni cieszyć się z Manchesteru.

Będziesz cieszyć się wizytami w teatrach, kinach i innych interesujących miejscach, takich jak National Football Museum i Manchester United Football Club.

Możesz także wziąć udział w zorganizowanych wycieczkach do takich miejsc jak piękna Kraina Jezior, Stratford-upon-Avon (miejsce urodzenia Szekspira) i inne kulturalne punkty aktywne.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Graduate Pathway

INTO Manchester

Pre-Master przygotowuje studentów zagranicznych do bezpośredniego wjazdu na studia magisterskie, wraz z postępem w sprawach związanych z biznesem i zarządzaniem na uniwer ... [+]

Przygotowanie studentów zagranicznych do bezpośredniego wejścia na studia magisterskie, z gwarancją warunkowego przejścia do jednego z 16 uniwersytetów NCUK.

Pre-Master będzie rozwijał swoje umiejętności językowe w Anglii, szeroką gamę umiejętności uczenia się i podyplomowych umiejętności badawczych. Nie jest to specyficzne dla danego tematu i zostało zaprojektowane z myślą o studentach z całego świata, którzy chcą studiować biznesowe lub związane z zarządzaniem.

Dostępne opcje kursu

Pre-Master (3 semestry, wrzesień) - oferuje dodatkowe terminy przygotowawcze modułu zarządzania i ma niższy poziom znajomości języka angielskiego Pre-Master's (2 terminy, wejście w styczniu) - jest to standardowa opcja, odpowiednia dla większości uczniów Skąd wziąć ten program? ... [-]
Wielka Brytania Manchester
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

INTO Manchester

Intensywny kurs języka angielskiego, który przygotuje Cię do studiów na brytyjskim uniwersytecie lub do programu akademickiego INTO. ... [+]

Kurs Academic English zapewnia najszybszą i najskuteczniejszą drogę do osiągnięcia wymaganego poziomu języka angielskiego. Kurs jest specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić płynność językową i umiejętności akademickie potrzebne do odniesienia sukcesu na uniwersytecie.

Po co składać wniosek o ten kurs?Rozwiń swoje umiejętności językowe we wszystkich czterech podstawowych obszarachRozwiń kluczowe akademickie umiejętności językoweNaucz się efektywnie komunikować po angielskuCo jest specjalnego w programie?

Ten intensywny kurs oferuje 30 godzin nauki w tygodniu, które składają się z 25 godzin nauki w trybie "twarzą w twarz" i 5 godzin nauki języka przez nauczycieli wspieranych przez nauczycieli. Program zostanie dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb, z regularną oceną, aby monitorować twoje postępy i zapewnić, że pozostaniesz na dobrej drodze.... [-]

Wielka Brytania Manchester
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
INTO Manchester

Międzynarodowy rok NCUK w zakresie rachunkowości i finansów przygotowuje Cię do wejścia na drugi rok biznesu lub związanego z nim studiów licencjackich na wybór czołowych ... [+]

Rozwinięcie umiejętności matematycznych, analitycznych i finansowych w ramach przygotowań do drugiego roku studiów w zakresie rachunkowości i finansów.

Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie rachunkowości i finansów jest równoważny z studiowaniem pierwszego roku studiów licencjackich.

Po co składać podanie o program Year One?Gwarantowane warunkowe przejście do jednego z 10 uniwersytetów NCUK (z zastrzeżeniem spełnienia wymogów progresji).Gwarantowany jakościowo program akredytowany przez NCUK.Uznany przez wiele innych wiodących brytyjskich uniwersytetów.

Dostępne opcje kursu

Międzynarodowy rok pierwszy (3 semestry) - jest to standardowa opcja, odpowiednia dla większości studentów.Extended International Year One (4 semestry) - ta opcja zawiera dodatkowy termin z angielskiego na początku dla dodatkowej obsługi języka, a wymagania dotyczące wpisywania w języku angielskim są zazwyczaj niższe.Gdzie zabierze mnie ten program?... [-]
Wielka Brytania Manchester
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Podstawowy rok

INTO Manchester

Dlaczego warto ubiegać się o program International Foundation? Dostępne opcje kursu International Foundation (3 terminy) - jest to standardowa opcja, odpowiednia dla więk ... [+]

Dlaczego warto ubiegać się o program International Foundation?

Dostępne opcje kursu

International Foundation (3 terminy) - jest to standardowa opcja, odpowiednia dla większości studentów. Skąd wziąć ten program?

Pomyślne zakończenie Międzynarodowego Programu Fundacji prowadzi do przyznania Międzynarodowego Certyfikatu Fundacji (RQF Level 3) z NCUK.

Nasza warunkowa gwarancja postępu:

BA (z wyróżnieniem), biznes i zarządzanie zasobami ludzkimi

University of Salford

Licencjat (z wyróżnieniem) Finanse i Rachunkowość

University of Sheffield

BSc (z powodzeniem) matematyka finansowa

[-]
Wielka Brytania Manchester
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
INTO Manchester

Uniwersytet w Manchesterze Beng (z wyróżnieniem) Inżynieria Chemiczna Inżynieria Beng (z wyróżnieniem) elektryczny i elektroniczny Beng (z wyróżnieniem) inżynierii mec ... [+]

Uniwersytet w Manchesterze

Beng (z wyróżnieniem) Inżynieria Chemiczna Inżynieria Beng (z wyróżnieniem) elektryczny i elektroniczny Beng (z wyróżnieniem) inżynierii mechanicznej wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele wysokie godziny kontaktu i małe klasy

Podczas seminariów i poradników otrzymasz porady i opinie. Regularne spotkania indywidualnie z Twoim osobistym opiekunem pomogą zaplanować przyszłe skuteczne badania i odpowiedzieć na wszelkie pytania, aby zapewnić sukces akademicki.

Kto powinien ubiegać się o program International Foundation?

Powinieneś ubiegać się o ten kurs, jeśli ukończyłeś średnią naukę w Twoim kraju. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

INTO Manchester