INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Miasto dla studentów zagranicznych

Manchester jest jednym z najbardziej żywych miast w Europie - dlatego jest domem dla większej liczby studentów z całego świata niż jakikolwiek inny region Wielkiej Brytanii.

Położenie zarówno centrum INTO Study Center, jak i pobliskich sal mieszkalnych oznacza, że ​​zawsze będziesz blisko tego podniecenia

I jako student INTO będziesz mógł uzyskać dostęp do bogatej oferty akademickiej i rekreacyjnej Uniwersytetu w Manchesterze.

"Uniwersytet Roku"

Jak można oczekiwać od największego międzynarodowego studenta rekrutującego w Wielkiej Brytanii, Uniwersytet w Manchesterze oferuje niezrównane inwestycje w najnowocześniejsze urządzenia do badań i nauki.

Od 2004 roku zainwestowano 750 milionów funtów, co pomogło University of Manchester dwukrotnie w ciągu ostatnich dziesięciu lat nazwać "Uniwersytetem Roku" (Sunday Times i Times Higher Education Supplement).

Oczekuje się, że do 2022 roku Uniwersytet inwestuje kolejne 1 miliardy funtów. Będzie nowy kampus inżynierski, nowe centra prawno-biznesowe, główna renowacja biblioteki, przedłużenie budynku uniwersytetu studenckiego, nowa szkoła medyczna i znaczne usprawnienia terenu wokół kampusu.

Naprawdę nigdy nie było lepszego czasu, aby studiować na Uniwersytecie w Manchesterze!

Globalne uznanie jako uniwersytet wybrany

Uniwersytet w Manchesterze jest domem dla ponad 12 000 studentów z ponad 150 krajów. Ta popularność wynika ze światowego uznania wysokiej jakości edukacji i badań.

Jako członek Russell Group uniwersytetów - w tym 24 wiodących brytyjskich uczelni badawczych - uniwersytet zatrudnia 5,900 pracowników akademickich i badawczych, wielu z nich jest liderami w swojej dziedzinie.

Z tak wysokim kalibrem uczenia się w świecie rzeczywistym, nic dziwnego, że 25 laureatów Nagrody Nobla studiowało lub pracowało na uniwersytecie.

Jedna z największych brytyjskich instytucji badawczych

Od urodzenia nowoczesnego komputera i pierwszego podziału atomu, pionierskiej pracy z nowym cudownym materiałem Graphene, innowacyjne badania leżą w samym sercu etosu Uniwersytetu w Manchesterze.

Badania będą stanowić podstawę do nauki stopnia, a nauczyciele będą prowadzeni przez personel w czołówce ich tematu. Wiele programów licencjackich oferuje możliwość uczestniczenia w badaniach w Twojej szkole. Pomoże to rozwinąć podstawowe przenoszące się umiejętności, które mogą być przenoszone do Twoich miejsc pracy lub studiów podyplomowych.

Uniwersytet jest jedną z najlepszych brytyjskich instytucji badawczych - z ramą REF (Research Excellence Framework) z 2014 r., Która ocenia 83% działalności badawczej jako "światowy" lub "międzynarodowy", a co roku przyciąga ponad 247 milionów funtów na finansowanie zewnętrznych Badania.

Życie poza klasą

Jako student międzynarodowy, możesz żyć w ramach tętniącego życiem społeczności studenckiej w naszych celowo zaprojektowanych salach zamieszkania. Albo dlaczego nie doświadczać prawdziwego życia brytyjskiego w rodzinie homestay? Obydwie opcje zapewniają bezpieczne, wygodne środowisko, w którym rozwijać się - zarówno naukowo jak i jako osoba.

Biuro powitalne INTO Manchester jest dostępne w przypadku jakichkolwiek pytań, a także w razie nagłej konieczności można zadzwonić do 24-godzinnego numeru telefonu.

Społeczna strona życia uniwersyteckiego

Jeśli chodzi o społeczną stronę życia uniwersyteckiego, Uniwersytet w Manchesterze jest idealnym wyborem dla studentów zagranicznych. Związek Studentów jest największym brytyjskim klubem, w którym znajduje się ponad 300 klubów studenckich i stowarzyszeń.

I Międzynarodowe Towarzystwo zapewnia wsparcie, społeczne środowisko dla wszystkich studentów międzynarodowych studiujących w Manchesterze.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Podstawowy rok » Widzieć Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Podstawowy rok

International Foundation in Biosciences

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Manchester

[+]

BSc (Hons) Developmental Biology

MSci Fizjologia

BSc (Hons) Plant Science

Język angielski: IELTS 5.5 lub odpowiednik

Nie spełniają wymagań wstępnych? Oferujemy również kurs Academic English Preparation for Foundation Students.

[-]

International Foundation in Engineering and Science

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy August 2018 Wielka Brytania Manchester

[+]

BA (z wyróżnieniem) Geografia [-]

International Foundation in Humanities and Social Sciences

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy August 2018 Wielka Brytania Manchester

[+]

Księgowość i finanse

[-]

International Foundation in Psychology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Manchester

[+]

Kto powinien ubiegać się o program International Foundation?

Powinieneś ubiegać się o ten kurs, jeśli ukończyłeś średnią naukę w Twoim kraju.

Pomyślne ukończenie tego programu umożliwi również ubieganie się o wpis do innych uczelni w Wielkiej Brytanii.

Długość kursu: 3 semestry (9 miesięcy)

Wiek: 17 lat i wyżej

Akademicki: ukończył 12 lat nauki z dobrymi ocenami

Język angielski: IELTS 5.5 lub równoważny

[-]

Kontakt

INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

Adres Bridgewater House, 58/60 Whitworth Street
M1 6LT Manchester, England, Wielka Brytania
Strona internetowa http://www.intostudy.com/en-gb/universities/the-university-of-manchester