Read the Official Description

Miasto dla studentów zagranicznych

Manchester jest jednym z najbardziej tętniących życiem miast w Europie - dlatego jest domem dla większej liczby międzynarodowych studentów niż jakikolwiek inny region w Wielkiej Brytanii.

Lokalizacja zarówno centrum INTO, jak i pobliskich rezydencji oznacza, że ​​zawsze będziesz blisko emocji

Jako uczeń INTO będziesz mógł również uzyskać dostęp do niezrównanych obiektów akademickich i rekreacyjnych Uniwersytetu w Manchesterze.

"Uniwersytet Roku"

Jak można oczekiwać od największego międzynarodowego rekrutera studenckiego w Wielkiej Brytanii, University of Manchester oferuje bezkonkurencyjne inwestycje w najnowocześniejsze udogodnienia dla badań i uczenia się.

Od 2004 roku zainwestowano 750 milionów funtów, co pomogło Uniwersytetowi Manchesteru w ciągu ostatnich dziesięciu lat uzyskać tytuł "University of the Year" (Sunday Times i Times Higher Education Supplement).

Oczekuje się, że uniwersytet zainwestuje kolejny miliard funtów do 2022 roku. Pojawią się nowe kampusy inżynieryjne, nowe centra prawne i biznesowe, gruntowna renowacja biblioteki, rozbudowa budynku Uczelnianego Związku, nowy szkoła i główne ulepszenia obszaru wokół kampusu.

Naprawdę nigdy nie było lepszego czasu na naukę na Uniwersytecie w Manchesterze!

Globalne uznanie jako uniwersytetu z wyboru

Uniwersytet w Manchesterze jest domem dla ponad 12 000 studentów z ponad 150 krajów. Ta popularność wynika z globalnego uznania wysokiej jakości edukacji i badań.

Jako członek grupy Russell Group - składającej się z 24 wiodących brytyjskich uniwersytetów badawczych - Uniwersytet zatrudnia 5900 pracowników naukowych i badawczych, z których wielu jest liderami w swojej dziedzinie.

Dzięki tak wysokiemu kalibrowi nauki w świecie rzeczywistym nic dziwnego, że 25 laureatów Nagrody Nobla studiowało lub pracowało na uniwersytecie.

Jedna z najlepszych brytyjskich instytucji badawczych

Od narodzin nowoczesnego komputera i pierwszego podziału atomu po pionierską pracę z nowym "cudownym materiałem" Graphene, innowacyjne badania znajdują się w samym sercu etosu Uniwersytetu w Manchesterze.

Badania przyczynią się do zdobycia stopni naukowych, a nauczyciele będą uczyć się na czele ich przedmiotu. Wiele programów studiów licencjackich oferuje możliwość przyczynienia się do badań w swojej szkole nauki. Pomoże to rozwinąć podstawowe, zbywalne umiejętności, które można przenieść na studia w miejscu pracy lub na studiach podyplomowych.

Uniwersytet jest jedną z najlepszych instytucji badawczych w Wielkiej Brytanii - dzięki ramie badawczo-badawczej Excellence Excellence (REF) w 2014 r. 83% działalności badawczej jest "wiodące na świecie" lub "doskonałe na arenie międzynarodowej" i rocznie przyciąga ponad 247 milionów Badania.

Życie poza klasą

Jako student międzynarodowy możesz mieszkać w ramach aktywnej społeczności studenckiej w naszych specjalnie zaprojektowanych siedzibach. A może nie doświadczyć prawdziwego brytyjskiego życia w rodzinie rodzinnej? Obie opcje oferują bezpieczne, wygodne środowisko, w którym można się rozwijać - zarówno akademicko, jak i jako osoba.

Biuro powitalne INTO Manchester jest dostępne na wszelkie pytania, które możesz mieć, a także możesz zadzwonić na 24-godzinny numer telefonu w razie nagłej potrzeby.

Społeczna strona życia uniwersyteckiego

Jeśli chodzi o społeczną stronę życia uniwersyteckiego, University of Manchester jest idealnym wyborem dla studentów zagranicznych. Związek Studentów jest największym w Wielkiej Brytanii, z ponad 300 klubami studenckimi i stowarzyszeniami, do wypróbowania.

I Międzynarodowe Stowarzyszenie zapewnia wsparcie, środowisko społeczne dla wszystkich zagranicznych studentów studiujących w Manchesterze.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Podstawowy rok

INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

BSc (Hons) Developmental Biology MSci Fizjologia BSc (Hons) Plant Science Język angielski: IELTS 5.5 lub odpowiednik Nie spełniają wymagań wstępnych? Oferu ... [+]

BSc (Hons) Developmental Biology

MSci Fizjologia

BSc (Hons) Plant Science

Język angielski: IELTS 5.5 lub odpowiednik

Nie spełniają wymagań wstępnych? Oferujemy również kurs Academic English Preparation for Foundation Students.

[-]
Wielka Brytania Manchester
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
9 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

... [+]

BA (z wyróżnieniem) Geografia

[-]
Wielka Brytania Manchester
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

Księgowość i finanse ... [+]

Księgowość i finanse

[-]
Wielka Brytania Manchester
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

Kto powinien ubiegać się o program International Foundation? Powinieneś ubiegać się o ten kurs, jeśli ukończyłeś średnią naukę w Twoim kraju. Pomyślne ukończenie tego pro ... [+]

Kto powinien ubiegać się o program International Foundation?

Powinieneś ubiegać się o ten kurs, jeśli ukończyłeś średnią naukę w Twoim kraju.

Pomyślne ukończenie tego programu umożliwi również ubieganie się o wpis do innych uczelni w Wielkiej Brytanii.

Długość kursu: 3 semestry (9 miesięcy)

Wiek: 17 lat i wyżej

Akademicki: ukończył 12 lat nauki z dobrymi ocenami

Język angielski: IELTS 5.5 lub równoważny

[-]
Wielka Brytania Manchester
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
9 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
INTO Manchester in partnership with The University of Manchester
Address
Bridgewater House, 58/60 Whitworth Street
M1 6LT Manchester, England, Wielka Brytania
Witryna