Przeczytaj oficjalny opis

Wyjątkowe doświadczenie studiowania za granicą

Twoje Centrum Studiów INTO znajduje się w odległości krótkiego spaceru od Manchester Metropolitan University (MMU), które jest środowiskiem integracyjnym, w którym będziesz miał okazję poświęcić czas na przyzwyczajenie się do tego, jak wygląda życie studenta.

Oferuje szeroki zakres nowoczesnych studiów i udogodnień socjalnych, które pomogą zwiększyć twoje doświadczenie za granicą.

Nagradzające doświadczenie w ekscytującym mieście

Centrum Studiów INTO Manchester znajduje się w pobliżu miejskich i lokalnych obiektów uniwersyteckich. Oferuje możliwość nauki w jednym z najbardziej ekscytujących i zróżnicowanych kulturowo miast na świecie.

Położony w Bridgewater House, imponującym edwardiańskim budynku, hotel Centre znajduje się w samym sercu tętniącego życiem Manchesteru.

Nieopodal znajduje się wiele kawiarni, kawiarni i restauracji, w tym słynna dzielnica Chinatown w Manchesterze. Ponadto Uniwersytet Manchester i Manchester Metropolitan University znajdują się w odległości krótkiego spaceru od hotelu.

Obiekty Centrum zostały zaprojektowane z myślą o uczniach takich jak Ty. Możesz skorzystać z nowoczesnej klasy i technologii IT.

Ich programy akademickie są nauczane w podobny sposób, jak na uniwersytecie, aby pomóc w budowaniu pewności siebie przed rozpoczęciem studiów w szkolnictwie wyższym. Ich lekcje języka angielskiego prowadzone są w interaktywnym, zintegrowanym środowisku klasowym, aby pomóc w budowaniu umiejętności językowych poprzez uczestnictwo w zajęciach.

Centrum jest domem przyjaznego zespołu obsługi studenckiej, który służy pomocą. Rozumie wyzwania związane ze studiami za granicą i zapewnia dedykowaną sieć wsparcia. Od porad wizowych i imigracyjnych, aż po otwarcie konta w Wielkiej Brytanii, jesteś w dobrych rękach.

Życie poza klasą

Jako student międzynarodowy możesz mieszkać w ramach aktywnej społeczności studenckiej w naszym starannie wybranym mieszkaniu w pobliżu lub doświadczać prawdziwego brytyjskiego życia w rodzinnym domu. Obie opcje oferują bezpieczne, wygodne środowisko, w którym można się rozwijać - zarówno akademicko, jak i jako osoba.

Biuro powitalne INTO Manchester jest dostępne na wszelkie pytania, które możesz mieć, a także możesz zadzwonić na 24-godzinny numer telefonu w razie nagłej potrzeby.

Znakomite urządzenia do doskonałej nauki

Znajdziesz najnowsze technologie uczenia się w Centrum Studiów.

Sale lekcyjne mają cyfrowe tablice, które pozwalają nauczycielom korzystać z zasobów internetowych i mają na celu zachęcanie do interakcji i upewnianie się, że się angażujesz.

Centrum oferuje również:

  • szereg dobrze wyposażonych zestawów komputerowych
  • bezpłatny dostęp do Internetu i Wi-Fi w całym tekście
  • wygodne miejsca do wypoczynku na prywatne studia i relaksu z przyjaciółmi
  • Help Desk i wsparcie naszego przyjaznego zespołu obsługi studenckiej

W Centrum zasobów edukacyjnych znajduje się wiele materiałów pomocniczych do nauki, w tym książek, płyt CD, DVD, czasopism online, gazet oraz urządzeń do drukowania i skanowania.

Będziesz miał 24/7 dostęp do wirtualnego środowiska nauczania, aby pobierać notatki z wykładów i inne użyteczne materiały szkoleniowe. Będziesz także mógł brać udział w internetowych dyskusjach z nauczycielami i kolegami z klasy.

Inwestycja w swoją przyszłość

Po przejściu na MMU zyskasz dzięki wynikom inwestycji o wartości 350 milionów funtów w placówkach badawczych i dydaktycznych. Obejmuje to inwestycje w wysokości 75 milionów funtów w Business School i Student Hub oraz 35 milionów funtów budynku dla Manchester School of Art.

W kampusie mieszczą się liczne lokale gastronomiczne, w tym niedawno odnowiony budynek Uczelnianego Związku.

Inne udogodnienia uniwersyteckie obejmują obszerną bibliotekę otwartą 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu oraz urządzenia IT, w których można bezpłatnie wypożyczyć netbooki, laptopy, kamery, sprzęt audiowizualny i projektory - wszystko za darmo.

Twoje przyszłe wykształcenie uniwersyteckie będzie jednym z najlepszych w kraju. Agencja Zarządzania Jakością umieściła MMU w pierwszej dwudziestce w Wielkiej Brytanii, a Uniwersytet oferuje wielokrotnie nagradzaną szkołę biznesu, która znajduje się w top 5% globalnych uczelni z akredytacją AACSB.

Jest także domem dla drugiej najstarszej szkoły artystycznej i wzorniczej w Wielkiej Brytanii.

Rząd Wielkiej Brytanii ocenił 65% badań uniwersytetu jako "czołowych na świecie" lub "doskonałych w skali międzynarodowej" (REF 2014). 260 000 absolwentów na całym świecie wykorzystało już tę doskonałość do oddziaływania na społeczeństwo, środowisko, gospodarkę, kulturę i politykę publiczną.

Koncentruje się na twojej zdolności do zatrudnienia

Gdy przejdziesz do MMU, twoja nauka skorzysta na skoncentrowaniu się na zatrudnialności. Uniwersytet był pierwszym, który oferował płatne praktyki zawodowe (zwane latami kanapkowymi) na swoich kursach.

Oferuje ponad 1000 studiów licencjackich i podyplomowych, z Uniwersytetem w pierwszej dwudziestce w Wielkiej Brytanii na 8 obszarów tematycznych (Kompletny przewodnik uniwersytecki 2016).

MMU ma również więcej profesjonalnych akredytacji i stowarzyszeń niż jakakolwiek inna brytyjska uczelnia. Oznacza to, że twoje kwalifikacje będą powszechnie uznawane i pomogą Ci uzyskać najlepszy możliwy start w wybranej przez ciebie karierze.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Podstawowy rok

INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na pierwszy rok studiów licencjackich w zakresie przedmiotów biznesowych i humanistycznych na Manchester Metropolitan University. ... [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na pierwszy rok studiów licencjackich w zakresie przedmiotów biznesowych i humanistycznych na Manchester Metropolitan University.

Funkcje kursuRozwijaj wiedzę i umiejętności na wybrany przez siebie stopień poprzez specjalistyczną Pathway .Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów. Dowiedz się więcej o naszej gwarancji zwrotu pieniędzy.Korzystaj z mniejszych rozmiarów klas niż na uniwersytecie, co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Przystosuj się do nauki w Wielkiej Brytanii dzięki nauczaniu w stylu uniwersyteckim dla modułów tematycznych.Poradnik dotyczący aplikacji uniwersyteckich, aby wybrać najlepszy dla siebie stopień.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeńOpłaty: od 15,075 £Godziny zajęć: 24 godziny tygodniowo (20 godzin tygodniowo w ramach Okresu 1)Wielkość klasy: 20Czas trwania zajęć: zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Może się jednak zdarzyć, że zajęcia będą musiały odbywać się poza tymi godzinami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.Nagroda: International Foundation Certificate (RQF Level 3) od NCUK.Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania Manchester
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na pierwszy rok studiów licencjackich w zakresie informatyki, matematyki, inżynierii, przedmiotów związanych z nauką na Manchester ... [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na pierwszy rok studiów licencjackich w zakresie informatyki, matematyki, inżynierii, przedmiotów związanych z nauką na Manchester Metropolitan University.

Funkcje kursuRozwijaj wiedzę i umiejętności na wybrany przez siebie stopień poprzez specjalistyczną Pathway .Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów. Dowiedz się więcej o naszej gwarancji zwrotu pieniędzy.Korzystaj z mniejszych rozmiarów klas niż na uniwersytecie, co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Przystosuj się do nauki w Wielkiej Brytanii dzięki nauczaniu w stylu uniwersyteckim dla modułów tematycznych.Poradnik dotyczący aplikacji uniwersyteckich, aby wybrać najlepszy dla siebie stopień.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: czerwiec, wrzesieńOpłaty: od 15,075 £Godziny zajęć: 24 godziny tygodniowo (20 godzin tygodniowo w ramach Okresu 1)Wielkość klasy: 20Czas trwania zajęć: zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Może się jednak zdarzyć, że zajęcia będą musiały odbywać się poza tymi godzinami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.Nagroda: International Foundation Certificate (RQF Level 3) od NCUK.Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania Manchester
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na pierwszy rok studiów licencjackich w zakresie przedmiotów z dziedziny sztuki, projektowania i mediów w Manchester School of Art ... [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia na pierwszy rok studiów licencjackich w zakresie przedmiotów z dziedziny sztuki, projektowania i mediów w Manchester School of Art na Manchester Metropolitan University.

Funkcje kursuRozwijaj wiedzę i umiejętności na wybrany przez siebie stopień poprzez specjalistyczną Pathway .Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów. Dowiedz się więcej o naszej gwarancji zwrotu pieniędzy.Korzystaj z mniejszych rozmiarów klas niż na uniwersytecie, co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Przystosuj się do nauki w Wielkiej Brytanii dzięki nauczaniu w stylu uniwersyteckim dla modułów tematycznych.Poradnik dotyczący aplikacji uniwersyteckich, aby wybrać najlepszy dla siebie stopień.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeńOpłaty: od 15,075 £Godziny zajęć: 24 godziny tygodniowo (20 godzin tygodniowo w ramach Okresu 1)Wielkość klasy: 20Czas trwania zajęć: zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Może się jednak zdarzyć, że zajęcia będą musiały odbywać się poza tymi godzinami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.Nagroda: International Foundation Certificate (RQF Level 3) z Manchester Metropolitan University.Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania Manchester
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Undergraduate Pathway

INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia do drugiego roku studiów licencjackich w zakresie przedmiotów związanych z biznesem na Manchester Metropolitan University. ... [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wejścia do drugiego roku studiów licencjackich w zakresie przedmiotów związanych z biznesem na Manchester Metropolitan University.

Funkcje kursuRozwijaj wiedzę i umiejętności na wybrany przez siebie stopień poprzez specjalistyczną Pathway .Studiuj moduły akademickie, które odzwierciedlają pierwszy rok wybranego przez ciebie stopnia.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Korzystaj z mniejszych rozmiarów klas niż na uniwersytecie, co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej czasu ze swoimi nauczycielami.Przystosuj się do nauki w Wielkiej Brytanii dzięki nauczaniu w stylu uniwersyteckim dla modułów tematycznych.Poradnik z aplikacją uniwersytecką, zapewniający wybór najlepszego stopnia dla ciebie.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3-4 terminyDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeńOpłaty: od 15,075 £Godziny zajęć: 24 godziny tygodniowo (20 godzin tygodniowo w ramach Okresu 1)Wielkość klasy: 20Czas trwania zajęć: zwykle od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Może się jednak zdarzyć, że zajęcia będą musiały odbywać się poza tymi godzinami z powodu nieprzewidzianych okoliczności.Nagroda: Certificate of Higher Education (FHEQ Level 4) od NCUK.Opcje kursu:Standardowy (3-miesięczny, 9-miesięczny program)Rozszerzony (zawiera dodatkowy termin (terminy) języka angielskiego.)Wymagania wstępne... [-]
Wielka Brytania Manchester
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku