Glasgow Caledonian University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto studiować w GCU?

Glasgow Caledonian University (GCU) ma jeden z najnowocześniejszych kampusów studenckich w Wielkiej Brytanii. Ma społeczność 17 000 studentów i jest jednym z największych uniwersytetów w Szkocji. Uniwersytet szczyci się swoimi udogodnieniami i zapewnia wyjątkowe doświadczenie studenckie.

To pierwszy uniwersytet w Szkocji, któremu Ashoka U przyznał status "Changemaker Campus". Poprzez innowacyjne badania, nauczanie i współpracę, GCU zmienia życie. Jest to uniwersytet zajmujący się rozwijaniem edukacji i pomaganiem ludziom na całym świecie. I możesz być jego częścią.

Będziesz się uczyć w międzynarodowym kampusie. Społeczność studencka skupia ludzi z ponad 100 krajów. Będziesz czerpał korzyści z partnerstwa Uniwersytetu na całym świecie, w tym z Chin, Indii, Ameryki Północnej i Południowej, Bangladeszu i Omanu. Ma kampusy w Glasgow, Londynie i Nowym Jorku.

Nauka w centrum INTO

Centrum INTO znajduje się w samym centrum kampusu. Wewnątrz znajdziesz teatr wykładowy, sale lekcyjne i miejsca spotkań.

Chcesz z kimś porozmawiać? Przyjdź do Centrum INTO. Znajdziesz tam wszystkie nasze usługi wsparcia. Tęsknię za domem? Martwisz się o swoje studia? Coś w twoim mieszkaniu nie jest w porządku? Niezależnie od problemu, jesteśmy tu dla Ciebie, kiedy nas potrzebujesz.

Przeprowadzka do nowego kraju to duży krok, a my pomożemy, gdzie tylko możemy. Od otwarcia rachunku bankowego w Wielkiej Brytanii po zarejestrowanie się u lekarza. Potrzebujesz pomocy przy uzyskaniu wizy? Nie ma problemu - pomożemy Ci go posortować w jednym z naszych warsztatów wizowych.

Mieszkanie w akademiku oznacza, że ​​będziesz przyjaźnić się zaraz po przyjeździe. Wszyscy w Centrum będą podekscytowani spotkaniem z Tobą! Zorganizujemy dla Ciebie kilka zabawnych zajęć i wycieczek, dzięki czemu zyskasz trochę czasu ze swoimi nowymi przyjaciółmi.

I nie zapominaj, że będziesz miał dostęp do wszystkich klubów i stowarzyszeń na uniwersytecie. Są świetnym sposobem na zaprzyjaźnienie się z ludźmi, którzy kochają te same rzeczy, co Ty.

Co sprawia, że ​​GCU jest wyjątkowe?

Glasgow Caledonian University to społeczność. Z ponad 20 000 uczniami nie jest mały, ale jest intymny.

Dołączasz do studentów z całego świata - w sumie ponad 100 różnych krajów. Kampus jest zwarty, więc można łatwo nawiązać przyjaźń.

Szukasz miejsca na spotkanie z innymi uczniami i zrelaksujesz się? Budynek Stowarzyszenia Studenckiego jest miejscem, w którym należy być. Na pierwszym piętrze znajdziesz Bistro Studenckie. Tutaj możesz dzielić posiłek z przyjaciółmi i wspólnie grać w bilard lub piłkarzyki.

Kampus znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od centrum Glasgow. Będziesz rozpieszczany, jeśli chodzi o jedzenie. Kiedy chcesz zostać na kampusie, są trzy kawiarnie, w których możesz zatankować z przekąskami i kawą.

95% studentów GCU znajduje zatrudnienie lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów (DLHE 2015). To dlatego, że stopnie tutaj koncentrują się na przygotowaniu cię do niesamowitej kariery, cokolwiek wybierzesz. Doświadczenie zawodowe jest oferowane na większości kursów, co daje przewagę nad innymi absolwentami. Dostaniesz też kilka specjalistycznych urządzeń, takich jak:

  • pakiet nadawczy
  • wirtualny szpital
  • kliniczne laboratoria symulacyjne
  • Klinika okulistyczna

Przygotowuję się do twojej przyszłości

Nauka w Wielkiej Brytanii może być zupełnie inna od tego, do czego przywykłeś. Ale nie martw się, nasza przyjazna kadra nauczycielska pomoże ci dostosować się do kultury uczenia się tutaj.

Pokażą ci, jak pisać akademickie eseje i odwoływać się do źródeł. Dostaniesz mnóstwo praktyki i wsparcia w pisaniu, prowadzeniu badań i robieniu prezentacji. Kiedy nadejdzie czas, będziesz gotowy na swój stopień.

Programy studiów GCU są zorientowane na karierę zawodową. Niezależnie od tego, jaką pracę chcesz wykonywać w przyszłości, możesz uzyskać stopień z GCU. Ponad 95% absolwentów GCU znajduje pracę lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów. Większość stopni zawiera element doświadczenia zawodowego, dzięki czemu zyskasz unikalny wgląd w branżę i nawiążesz kontakty na przyszłość.

Stopień z GCU jest dobrze oceniany i szanowany na całym świecie, więc jesteś w dobrym towarzystwie. Programy GCU są obsługiwane przez główne światowe marki, takie jak Santander, FMC Technologies i Marks

Studiuj w sercu Glasgow

Lokalizacja kampusu uniwersyteckiego jest idealna dla studentów. Z centrum miasta, zaledwie pięć minut spacerem od kampusu, dostaniesz całą ekscytację życia w ruchliwym kosmopolitycznym mieście. Glasgow obejmuje międzynarodowych studentów i ma dużą społeczność studencką, dzięki czemu poczujesz się jak w domu.

Kochasz sport? Z ponad 50 klubami sportowymi do przyłączenia się, na pewno znajdziesz dla siebie odpowiedni. Będziesz miał dostęp do Arc Sports Center, z dwoma siłowniami wyposażonymi w sprzęt do ćwiczeń wysiłkowych i podnoszących. Będziesz mógł wziąć udział w zajęciach fitness, takich jak joga i box-fitness.

Jeśli chcesz zagrać w badmintona lub koszykówkę z przyjaciółmi, możesz wynająć jedną z dwóch hal sportowych w Arc. Lub zagrać w tenisa, piłkę nożną lub siatkówkę w zupełnie nowym miejscu na świeżym powietrzu.

Lokalizacje

Glasgow

INTO Glasgow Caledonian University

Address
Cowcaddens Road
G4 0LU Glasgow, Szkocja, Wielka Brytania