City University of London

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zaprojektowany, aby spełnić Twoje potrzeby

Centrum INTO to przyjazne centrum w centrum Londynu, które jest przyjazną i dobrze wyposażoną przestrzenią do nauki. Centrum oferuje wspaniałe zasoby, przestrzenie do nauki, zaplecze gastronomiczne i usługi wsparcia.

Ten dobrze wyposażony obszar pozwala skupić się na nauce i adaptacji do nowej kultury. Sprawimy, że twój pierwszy rok będzie tak łatwy, jak to tylko możliwe. Nasze wsparcie pozwoli Ci cieszyć się swoim czasem tutaj i jak najlepiej wykorzystać swoje wspaniałe otoczenie.

Tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele

INTO City, University of London znajduje się w centrum tętniącej życiem, finansowej dzielnicy Londynu. Bez względu na to, czego potrzebujesz, by odnieść sukces w nauce, znajdziesz go tutaj.

Łącząc kadrę pedagogiczną z doskonałą lokalizacją, wspaniałymi zasobami i nowoczesnymi obszarami badań, centrum INTO stanie się centrum życia i nauki, zaledwie 15 minut jazdy autobusem od uniwersytetu.

Od narzędzi e-learningowych po rozbudowane zaplecze biblioteczne i zasoby, a także ciągłe wsparcie, od samego początku będziesz częścią dynamicznego środowiska nauki.

Wyposażenie do nauki

W City, obiekty University of London oferują elastyczne podejście do nauki. Od intymnych zajęć opartych na dyskusji do seminariów i wykładów, wszystko we współczesnym otoczeniu. Zasoby obejmują:

  • tablice cyfrowe podłączone do komputerów w każdej klasie, aby lekcje były naprawdę interaktywne
  • wielozadaniowe teatry wykładowe
  • 120-miejscowy teatr uniwersytecki
  • flip-screen komputerów stacjonarnych w większości sal lekcyjnych
  • state-of-the-art IT i multimedia

Będziesz miał dostęp do Moodle, wirtualnego środowiska nauczania, w którym możesz pobierać notatki z wykładów i zawartość kursu.

Ponadto program International Foundation jest nauczany głównie za pomocą tabletów (takich jak iPad), aby zwiększyć doświadczenie w klasie dzięki cyfrowemu uczeniu się.

Learning Resource Center

Centrum zasobów edukacyjnych znajduje się na pierwszym piętrze INTO City, University of London Centre. Tutaj znajdziesz materiały pomocne w nauce, w tym podręczniki, płyty DVD, czasopisma, płyty CD, gazety oraz funkcje drukowania i skanowania.

W celu dalszej nauki biblioteka znajduje się 30 minut spacerem od London Study Center i jest domem dla ponad 350 000 książek, 25 000 czasopism i specjalistycznych kolekcji. Londyn ma również Bibliotekę Barbakanu i City Business Library, do których łatwo można dostać się z uniwersytetu.

jedzenie

Gdy jesteś głodny, na terenie kampusu znajduje się kawiarnia serwująca kanapki, napoje i przekąski - idealne miejsce na relaks z nowymi przyjaciółmi przy śniadaniu lub lunchu.

Szukasz czegoś trochę innego? W Londynie znajduje się wiele restauracji, kawiarni i supermarketów, w których znajdziesz wszystko, od falafelu i hamburgerów po burrito i sushi.

Budynki uniwersyteckie

Jako student INTO City, University of London, będziesz mieć również dostęp do szeregu fantastycznych obiektów Uniwersytetu:

  • Budynek Tait - imponujące obiekty inżynieryjne to symulatory ruchu, wirówka geotechniczna i symulator lotu.
  • Budynek College - specjalistyczne udogodnienia obejmują studio telewizyjne, cztery studia radiowe i dwa redakcje cyfrowe.
  • Budynek Rhind - z salami komputerowymi, laboratoriami eksperymentalnymi i interaktywnymi salami wykładowymi.
  • Budynek Drysdale - siedziba działu karier, punkt kompleksowej obsługi w celu omówienia możliwości kariery i wsparcia dostępu w celu zwiększenia szans na zatrudnienie.
  • CitySport - największy studencki ośrodek sportowy w centrum Londynu, wyposażony we wszystkie nowoczesne i nowoczesne urządzenia, jakich można się spodziewać po nowym centrum sportowym i fitness.

Najlepiej zacząć od swojego uniwersyteckiego doświadczenia

Witając studentów z całego świata, dołączycie do międzynarodowej społeczności City, University of London. Uniwersytet znajduje się w londyńskiej dzielnicy Square Mile i cieszy się fantastyczną lokalizacją wśród najlepszych londyńskich atrakcji.

Ekscytująca podróż do wymarzonej kariery zaczyna się tutaj, dzięki wspaniałym udogodnieniom edukacyjnym, bogatym zasobom, rozrywkowej unii studenckiej i wspaniałym zajęciom sportowym. I to dopiero początek - City, University of London ma tak wiele do zaoferowania swoim studentom.

Top 5% uniwersytet

Zaangażowany w doskonałość akademicką, City, University of London jest międzynarodowym uniwersytetem z ponad 18 000 studentami z ponad 150 krajów.

Oferuje międzynarodowe doświadczenie studenckie, fantastyczne szanse na zatrudnienie i doskonałe programy akademickie zaprojektowane, aby przygotować Cię do wybranej kariery. W rzeczywistości City, University of London plasuje się na najwyższym uniwersytecie w Londynie dla zadowolenia studentów (National Student Survey 2015).

Będziesz miał dostęp do fantastycznych udogodnień, które umożliwią Ci naukę dzięki nowoczesnym salom wykładowym i laboratoriom, najnowocześniejszemu sprzętowi i dostępowi do nauki on-line. I będziesz czerpać korzyści z ciągłego wsparcia podczas studiów, zarówno akademickich, jak i osobistych.

Dzięki ponad 60 ośrodkom i jednostkom badawczym, a także wieloletniemu doświadczeniu, Uniwersytet odgrywa ważną rolę w pionierskich badaniach. W najnowszym badaniu Research Excellence Framework 75% zgłoszeń Miasta zostało ocenionych jako "wiodące na świecie" i "o jakości międzynarodowej".

Lokalizacje

Londyn

INTO City, University of London

Address
102 Middlesex St
E1 7EZ Londyn, Anglia, Wielka Brytania