Hudson

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W mylącym świecie e-learningu jesteśmy po prostu jednym z najlepszych w tym co robimy. Czemu? Ponieważ oferujemy pierwszorzędną obsługę klienta. Przedkładamy potrzeby naszych klientów przed cokolwiek innego. Jeśli jest coś, co możemy zrobić, aby ci pomóc, wspiąwszy się na góry, zrobimy to. Po drugie, nasze szkolenie online jest proste w użyciu i wysoce skuteczne. Oferujemy całą gamę funkcji zaprojektowanych, abyś mógł szybciej uzyskać certyfikat. Niektóre z tych niesamowitych funkcji obejmują szkolenie oparte na wideo i dźwięku, dzięki czemu możesz zobaczyć i usłyszeć swojego nauczyciela 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu dzięki pomocy nauczyciela online i laboratoriom online, aby ćwiczyć swoje umiejętności w symulowanym środowisku. Wypróbuj nas. Zmienimy sposób myślenia o nauce.

Obejrzyj film poniżej, aby dowiedzieć się więcej o nas.

O nas z Hudson na Vimeo.

Kursy online

Czy mogę wypróbować wersję demo kursu, który mnie interesuje?

Wiele naszych kursów jest dostępnych w wersji demo za darmo. Możesz spróbować ponad 150 naszych kursów bez żadnych zobowiązań lub karty kredytowej. Kliknij tutaj, aby skonfigurować bezpłatne demo.

Jak działają twoje kursy online?

Nasze kursy online są oparte na multimediach. Wykorzystują filmy instruktażowe, audio, ilustracje tekstowe i wizualne, aby zapewnić naukę. Szkolenie zawsze koncentruje się na rzeczywistych scenariuszach i rozwoju umiejętności. Istnieje również możliwość pobrania notatek kursu, szablonów, testów online i zajęć do ukończenia.

Programy treningowe Hudson o własnym tempie są zaprojektowane w sposób modułowy, aby umożliwić uczniowi elastyczność pracy z instruktażem na poziomie eksperckim w każdej chwili 24/7. Wszystkie kursy są ułożone w określone sekcje z kontrolkami nawigacyjnymi, pozwalającymi kontrolować tempo ich treningu. Pozwala im to uczyć się we własnym tempie zgodnie z harmonogramem.

Inne funkcje kursu online obejmują:

  • Nauki społeczne

Intuicyjna platforma kursów pozwala uczniowi wchodzić w interakcję i współpracować z innymi studentami i pracownikami, tworzyć grupy studyjne, angażować się w dyskusje, oceniać i "polubić" różne kursy i być na bieżąco z najnowszą wiedzą branżową. Ta platforma kursu nie ma sobie równych w branży i sprawia, że ​​nauka jest przyjemna i przyjemna.

  • Quizy

Nasze niestandardowe egzaminy praktyczne przygotowują ucznia do oceny końcowej inaczej i skuteczniej niż tradycyjne egzaminy egzaminacyjne na rynku. Każdy uczeń ma dostęp do quizów praktycznych po każdym module, aby upewnić się, że są pewni tematu, który ukończyli przed kontynuowaniem. Pozwoli to im ocenić ich skuteczność przed przejściem do następnego modułu ich kursu. Kursy Hudson obejmują również egzaminy praktyczne mające na celu jak najwierniejsze odtworzenie środowiska w centrum testowym. Egzaminy te składają się średnio ze 100 pytań.

  • Fiszki

Hudson wie, że edukacja nie jest uniwersalnym podejściem. Ludzie uczą się na różne sposoby, korzystając z różnych narzędzi. Właśnie dlatego karty Flash i gry edukacyjne są dostępne na naszych kursach. Dzięki temu uczący się trenuje w sposób, który pozwala im zaangażować się i skupić, a także zachować swoją wiedzę w bardziej skuteczny sposób.

Jak długo zazwyczaj trwają kursy?

Nasze kursy online są prowadzone we własnym tempie, więc może to trwać tak mało, jak długo. Będziesz cieszyć się 12-miesięcznym dostępem do większości naszych kursów online, ale wiele kursów zajmie Ci tylko kilka dni lub kilka tygodni.

Jednak jednym wyjątkiem są kursy dyplomowe, które wymagają ukończenia dwóch lat.

Czy twoi instruktorzy są kwalifikowani?

Hudson współpracuje wyłącznie z wykwalifikowanymi instruktorami, posiadającymi wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Na przykład nasi instruktorzy IT mają co najmniej 15 lat doświadczenia w świecie rzeczywistym i są ekspertami w swoich dziedzinach.

Nasza intuicyjna platforma kursów online pozwala uczniom wchodzić w interakcje i współpracować z instruktorami, angażować się w dyskusje i zadawać pytania, aby jak najlepiej wykorzystać swoją wiedzę. Masz również dostęp do doświadczonych nauczycieli, którzy mogą przeprowadzić Cię przez dowolny temat, z którym możesz się zmagać.

Egzaminy

Czy zapewniasz korepetycje i wsparcie egzaminacyjne?

Tak! Oto typy zapewnianego przez nas wsparcia:

Korepetycje

Oferujemy bezpłatną opiekę nauczyciela na wszystkich naszych kursach od poniedziałku do piątku w godzinach 9: 30-18: 00 GMT. Oferujemy również wsparcie 24/7 Tutorów jako opcję uaktualnienia.

Wsparcie egzaminacyjne

Pomożemy Ci skonfigurować egzaminy na Twoje certyfikaty. Niezależnie od tego, czy szukasz centrum testowego w pobliżu, czy chcesz skonfigurować egzamin online w domu, przeprowadzimy Cię przez wszystkie opcje. Nasze oferty egzaminacyjne i pakiety Pro łączą również kursy z odpowiednimi opłatami egzaminacyjnymi.

Pomoc techniczna

Jeśli pojawią się problemy techniczne, nasz zespół pomocy technicznej pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy tak szybko, jak to możliwe.

Płatności

Czy mogę zapłacić za kurs na raty?

Tak! Oferujemy łatwe miesięczne raty na większość kursów. W zależności od kursu możesz rozłożyć koszt kursu na okres 4 miesięcy, bez żadnych odsetek. Nie wymaga się kontroli kredytowej ani umowy kredytowej.

  • Kursy indywidualne i pakiety certyfikacyjne: W przypadku wielu naszych kursów indywidualnych, pakietów certyfikacyjnych i pakietów umiejętności miękkich, możesz płacić w czterech miesięcznych ratach.
  • Dyplomy: Opłaty za kurs z naszych akredytowanych dyplomów mogą być rozłożone na okres do 12 miesięcy.
  • Oferty egzaminacyjne i pakiety Pro Pack: Opłaty za kursy w naszych ofertach egzaminacyjnych i pakietach Pro Pack można rozłożyć na cztery miesiące. Nie będziesz jednak w stanie przystąpić do egzaminu, dopóki nie uzyskasz pełnej kwoty salda.

W przypadku wielu kursów opcje planu rat są dostępne bezpośrednio na stronach produktów. W przypadku wszystkich innych kursów skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat zakładania planu ratalnego.

Cele zawodowe

Nie wiem, który kurs jest dla mnie najlepszy. Możesz pomóc?

Absolutnie! Nasi doradcy kursów są dostępni przez telefon i e-mail, gdy masz pytanie dotyczące naszych kursów. Możesz także zaplanować oddzwonienie, aby ktoś z naszego zespołu zadzwonił do ciebie wygodnie.

Czy możesz pomóc mi zdobyć pracę po ukończeniu kursu?

Na życzenie możemy zaoferować wskazówki i porady w tej dziedzinie, takie jak: jak uzyskać pracę, jak przygotować CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, z kim się skontaktować.

Czy oferujesz gwarancje zatrudnienia po ukończeniu kursów?

Nie możemy zagwarantować, że dostaniesz pracę automatycznie, ale możemy zaoferować wskazówki i porady, jak uzyskać pracę.

Ile mogę oczekiwać, aby zdobyć moje nowe kwalifikacje?

Zależy to od wielu czynników, takich jak miejsce, w którym chcesz pracować i ile masz doświadczenia.

W przypadku kursów informatycznych możesz uzyskać informacje o potencjale zdobywania kwalifikacji, odwiedzając stronę www.itjobswatch.co.uk. Wpisz nazwę kwalifikacji w polu wyszukiwania. Będziesz także mógł zobaczyć, jak bardzo potrzebujesz kwalifikacji.

Aby znaleźć pracę w USA, odwiedź stronę payscale.com.

Lokalizacje

Londyn

Address
Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Programy

Ta szkoła oferuje również: