Read the Official Description

Szkoła Globalna Bankowość Dostarcza innowacyjne zastosowane bankowości i finansowania edukacji na całym świecie. Jesteśmy znani przede wszystkim dla bankowości inwestycyjnej szkolenia dla przedsiębiorstw, banków, funduszy private equity i funduszy hedgingowych w 20 największych stolic finansowych.

Nasza wyjątkowa propozycja w tej branży, aby pomóc w budowaniu udanej kariery w bankowości i finansach branży. Rekrutujemy ambitnych ludzi, kształcić ich krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów; poprowadzić swoją karierę, aby odnieść sukces osobowości w tym globalnym świecie.

Nasi wykładowcy przynieść wielkie bogactwo doświadczenia w branży, edukacji zawodowej i pasji do nauczania umiejętności w klasie.

Każdy student Global Szkoły Bankowej musi przejść przez nasz program rozwoju bezpłatne kariery, gdzie można wchodzić w interakcje z grupą starszych bankierów zidentyfikować odpowiedni karierę dla siebie, rozwijać swoje CV do konkretnych ról i sieci z branży.

Badając studentów OWB będzie również automatycznie stają się członkami naszych absolwentów 4000 + w bankowości i branży finansowej. Studenci zostaną zaproszeni do naszych licznych wydarzeniach sieciowych, gdzie będą mogli spotkać byłych studentów i pracodawców z branży.

Nasze innowacyjne metody nauczania są dostarczane przez doświadczonych bankierów inwestycyjnych. Zawsze dążą do usunięcia luki wiedzy między rzeczywistym świecie bankowości inwestycyjnej i praktyk finansowych i tradycyjnej nauki akademickiej. Ułatwiamy dyskusje grupowe, dogłębnej Q & A z doświadczonym trenerem, prezentacje wizualne i uczenia się od rzeczywistych zastosowaniach świecie z Excel opartych modeli finansowych.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Global Banking School

2-miesięczny Elite Global Investment Banking Staż to niepowtarzalna okazja do zdobycia doświadczenia klienta od strony transakcji na rynku światowym i wiedzę dla Bankowoś ... [+]

2-miesięczny Elite Global Investment Banking Staż to niepowtarzalna okazja do zdobycia doświadczenia klienta od strony transakcji na rynku światowym i wiedzę dla Bankowości Inwestycyjnej, private equity i funduszy hedgingowych kariery. To miejsce staż dostarczy Ci z dużym doświadczeniem pracy transakcji.

Program Pierwszy miesiąc (4 tygodnie) zapewnia szkolenia dla doświadczenia inwestycyjne sektora bankowego:

Analiza londyńskiej giełdzie i nowojorskiej giełdzie spółki giełdowe Przygotowanie transakcji kupna i sprzedaży bocznej Smoły, teasery i pisanie poufną notatkę inwestycyjny Excel Modelowanie finansowe i wyceny spółek publicznych notowanych na giełdzie za pomocą "porównywalny comps" metoda Excel Modelowanie finansowe i wyceny spółek giełdowych "publicznych za pomocą zdyskontowanych przepływów pieniężnych" metody Excel modelowanie finansowe i ustalanie premii płaconej przez nabywcę przedsiębiorstwa za pomocą "Transakcja comps" metody Excel modelowanie finansowe i wykup lewarowany spółki przez prywatnego sponsora Equity Przygotowanie modelu M & A transakcji gotowe z analizą Akrecja / rozcieńczeniu transakcji Prezentacja Board i zamykanie transakcji bankowości inwestycyjnej ... [-]
Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 miesięcy
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku