Przeczytaj oficjalny opis

Gaia Edukacja został stworzony przez grupę nauczycieli o nazwie "GĘSI" - Global EcoVillage Wychowawców dla zrównoważonego trzęsienia, którzy spotykają się w serii warsztatów, aby sformułować swoje transdyscyplinarnej podejście do edukacji dla zrównoważonego rozwoju.

Gęsi po raz pierwszy spotkali się w 1998 roku w Danii, gdzie Fjorvang, został ustanowiony wspólny grunt dla rozwoju programu nauczania projektowania Ekowioska. Pierwszym krokiem w rozwoju Gaia Edukacji było uruchomienie innowacyjnego programu nauczania Ecovillage Projekt Edukacji, podczas 10. konferencji jubileuszowej Global Ecovillage Network w ekowioska findhorn w październiku 2005 r.

W 2008 Gaia Edukacja Design for Sustainability (GEDS) online program został uruchomiony we współpracy z Open University of Catalonia (UOC). Początkowo oferowany w języku hiszpańskim i angielskim, kurs przyciąga studentów z obu krajów rozwiniętych i rozwijających się, w obszarach wiejskich i miejskich, na wszystkich pięciu kontynentach.

W 2011 roku hiszpański Projekt Gaia Edukacja dla zrównoważonego rozwoju stała się formalną studia podyplomowe, przyciągając studentów głównie hiszpańskich i latynoamerykańskich. Od tego czasu, Gaia Edukacji konwertowane GEDS podyplomowy kurs hiszpańskiego w stopniu magistra.

W 2013 Gaia Edukacja zaczął oferować GEDS w języku, w jego internetowym platformy uczenia się, w którym możliwe jest również, aby wziąć udział w kursie GEDS w języku angielskim od 2014 roku.

W 2014 Gaia Education opracowała nowy strumień aktywności Project-Based Learning, wspierając realizację przez społeczność z celami zrównoważonego rozwoju.

Od roku 2006 Gaia Edukacja skutecznie wspierał realizację ponad 180 programów na sześciu kontynentach. Na arenie międzynarodowej, liczba czterech tygodni długich Intensives i innych formatów oczywiście stale rośnie wraz z gwałtownym wzrostem liczby wnioskodawców i uczestników tych kursów. Te kursy zawodowe są otwarte dla różnych grup ludzi z wielu środowisk zawodowych i akademickich, którzy są zainteresowani wzięciem aktywną rolę w przejściu zrównoważonego rozwoju.

Misja

Gaia Edukacja jest wiodącym dostawcą krawędzi edukacji zrównoważonego rozwoju, która promuje kwitnącej społeczności w granicach planetarnych.

Gaia Edukacja zarządza trzema strumieniami działalności

  1. Twarzą w twarz

Ecovillage Projekt Edukacja (EDE) programy odbywają się w 42 krajach z ponad 70 instytucji

  1. E-Learning

Design for Sustainability globalnych klasach w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim

  1. Projekt-Based Learning

Zajęcia odbywają się w krajach Globalnego Południa wspieranie realizacji programu rozwoju po 2015 roku

Nasza wizja

Mamy dążyć do sprężystego przyszłości w granicach planetarnych, gdzie nikt nie pozostaje w tyle. Świat bezpiecznej i wartościowej żywności; czystej wody pitnej; powszechnego dostępu do edukacji zrównoważonego rozwoju; fizycznego, psychicznego i społecznego samopoczucia. Świat, który wykorzystuje energię i materiały o większej wydajności, dystrybucją bogactwa rzetelnie i dąży do wyeliminowania pojęcia odpadów. Świat powszechnego poszanowania praw człowieka i godności ludzkiej; sprawiedliwości i równości; szacunku dla rasy i pochodzenia etnicznego; i równych szans pozwalając na pełne wykorzystanie potencjału ludzkiego, przy jednoczesnym wspieraniu wspólnego dobrobytu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Gaia Education

Jeśli zanurzysz się w głąb naszego wciągającego programu edukacji ekologicznej EcoWeight Design (EDE) w społeczności gdzieś na świecie, będziesz wiedział, że jest to zmie ... [+]

Przeżycie zmieniające życie

Jeśli zanurzysz się w głąb naszego wciągającego programu edukacji ekologicznej EcoWeight Design (EDE) w społeczności gdzieś na świecie, będziesz wiedział, że jest to zmieniające życie doświadczenie. Dzięki niej wielu znalazło głębszy cel i znaczenie, a nawet zrobiło różnicę w swojej społeczności, w pracy swojego życia. Inni widzieli i nauczyli się rzeczy, które sprawiły, że stali się bardziej efektywnymi pracownikami na świecie. Dotyczy to również osób, które studiowały nasz program "Projektowanie dla zrównoważonego rozwoju" (GEDS) i pogłębiły wiedzę na temat czterech aspektów zrównoważonego projektowania społeczności.... [-]

Wielka Brytania Forres Kanada Shawnigan Lake Tajlandia Prachuap Khiri Khan Brazylia Rio de Janeiro  + 4 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku