Przeczytaj oficjalny opis

Future London Academy (FLA) to organizacja edukacyjna powstała w 2013 roku. Nasze kursy zaspokoić specjalistów w wielu różnych branżach; składają się one z rozmów, wykładów i warsztatów prowadzonych przez ekspertów z branży. Nasze programy są zaprojektowane tak, aby zanurzyć uczestników w twórczym, handlowym i kulturalnym życiu Londynu. Uczestnicy korzystają wyłączny dostęp do niektórych z najlepszych ludzi; Oddziały i firmy w pracy tutaj dzisiaj nauka pierwszej ręki, jak one działają, jak również zyskuje zza sceny wgląd do swoich najbardziej udanych projektów. Wierzymy w praktycznej nauki empirycznej, gdzie można dowiedzieć się bezpośrednio ze źródła, a nie podręcznik.

Uczestnicy spędzić siedem dni w Londynie wszystkich żyjących w domu przy twórczym sercu miasta. Nasze rozmowy i warsztaty odbywają się w siedzibie naszych ekspertów branżowych "lub ciekawych miejsc spotkań i są zaprojektowane tak, aby być pouczające i nieformalne. Poprzednia kursy obejmowały wizyty w wiodących firm takich jak Google, Twitter i BBC. Uczestnicy mieli okazję usiąść przy stole z kluczowych osób w tych organizacjach - zadawanie pytań, mających rozmowy i uczą się twarzą w twarz o ich podejściu i ich pomysłów.

Oprócz aspektu edukacyjnego, kursy są zaprojektowane tak, aby pokazać, London z wielu różnych punktów widzenia, każdy dzień jest pełen aktywności. Uczestnicy wizyty uznanych wystaw i wydarzeń kulturalnych, a także zbadanie niektórych tajnych miejsc w Londynie, że większość użytkowników nigdy nie doświadczyć.

Każdy dzień składa się z różnych działań w celu maksymalizacji uczestnicy doświadczenia w uczeniu się, kierujemy się następującą strukturę:

Zwiększenie śniadanie: Pierwszą czynnością dnia obejmuje działania nieformalne przy śniadaniu, aby włączyć mózg i ciało, aby otrzymywać twórczych bodźców dnia. Podczas śniadania przypominającej, uczestnicy będą wchodzić w interakcje z innymi uczestnikami, dzielenia się pomysłami, doświadczeniami i oczekiwania co do dnia i spotkać lokalnych specjalistów, aby dowiedzieć się więcej o kulisach przemysłu kreatywnego. Sesja poranna: Jest to pierwsza sesja dzień; będzie ona przybrać formę wykładu lub warsztatu praktycznego. Ćwiczenie praktyczne: Krótkie zadanie śledzić porannej sesji i sprawić, że każdy odblokowania pełnego potencjału swojego mózgu Przerwa obiadowa: Między sesjami porannych i popołudniowych nastąpi krótka przerwa, gdzie uczestnicy będą mieli okazję zjeść obiad i cieszyć się otoczeniem lokalizacji rano sesji. Sesja popołudniowa: Jest to druga sesja w dniu, w którym uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić kolejny górną agencję Londynie i słuchać ich zespołu ujawniając tajemnice, których używają w codziennej pracy.
Debrief i miasto: Po długim dniu absorbowania nowych sposobów pracy, pomysł burzy mózgów i twórczych uczestników ćwiczenia będą debrief zawartości dnia, aby lepiej zorganizować je w ich umysłach. Działalność ta będzie krótka i wciągające i będzie odbywać się bezpośrednio po popołudniowej sesji w miejscach, w których uczestnicy mogą następnie wizyta w działaniach kulturalnych i społecznych, takich jak muzea, galerie i miejsc zdarzeń. Weekend: Weekend będzie poświęcony działań kulturalnych i społecznych, wystaw odwiedzenie i ekscytujących miejsc w Londynie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Future London Academy

Unikalny program dla projektantów usług, kreatywnych przedsiębiorców i właścicieli firm - wprowadzenie do najbardziej innowacyjnych firm w Londynie i odkrywanie najnowszy ... [+]

Codziennie będą to prezentacje kluczowe, studia przypadków, dyskusje przy okrągłym stole i wizyty w czołowych firmach, które przyjęły podejście skoncentrowane na człowieku, gdzie poznasz zespoły odpowiedzialne za najnowsze badania i innowacje. Niektórzy nazywają nasz format "Safari projektowym", niektórzy twierdzą, że jest to doświadczenie typu "za kulisami" lub podróż badawcza. W ciągu tygodnia poznacie także najnowsze trendy i odkrycia w wirtualnej rzeczywistości, sztucznej inteligencji, zrównoważonym rozwoju i przyszłości technologii. Dowiesz się o najnowszych metodach innowacji i najlepszych narzędziach do zarządzania produktami i biznesem - i masz możliwość zadawania pytań w nieformalnej atmosferze.Wszystkie wykłady i warsztaty odbędą się w rzeczywistych agencjach, dając uczestnikom lepszy kontekst tematu. Ten program ma na celu dostarczenie inspiracji i narzędzi do pracy, aby pomóc Ci uzyskać opinię ekspercką na temat bieżących projektów i być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży.W ciągu tygodnia doświadczycie:... [-]
Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Future London Academy

Future of Branding Week stworzony przez Future London Academy to wciągający 5-dniowy program z wykładami, wizytami biurowymi, mini-warsztatami, dyskusjami przy okrągłym s ... [+]

Od Sonic Branding po VR i AR - dowiedz się, jak wiodące marki zaburzają branżę, wykorzystując nowe kanały i zmieniające się technologie. Odkryj najbardziej innowacyjne podejścia do strategii marki ze światowej klasy agencji reklamowych i reklamowych.

Nasza tygodniowa, wciągająca ekspedycja edukacyjna skupia najzdolniejszych i najbardziej przyszłościowo myślących OZZ, strategów marki, dyrektorów kreatywnych i szefów marketingu, którzy chcą wyprzedzić konkurencję, odkrywać nowe struktury, z których korzystają obecnie agencje światowej klasy i znaleźć nowe sposoby dotarcia do swoich odbiorców.

Program obejmuje rozmowy, dyskusje przy okrągłym stole, pogadanki przy kominku, mini-warsztaty, wizyty studyjne i głębokie nurkowania studium przypadku. Dzięki tematom od prognozowania trendów, innowacji marki i nowych technologii po niestandardową typografię, SMM i trendy w projektowaniu - będziesz mógł spojrzeć na branding w nowy sposób i nauczyć się nowych narzędzi strategicznych. Będziesz miał także niepowtarzalną okazję, by spojrzeć za kulisy na najbardziej wpływowe agencje w Londynie i spędzić tydzień z 25 inspirującymi kreatorami z całego świata.... [-]

Wielka Brytania London
Czerwiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Future London Academy

UX ... [+]

Twórz doświadczenia, w których ludzie będą się zakochiwać. Uzyskaj inspirację do swoich bieżących projektów i porady, jak zbudować zespół projektowy swoich marzeń. Poznaj tajniki tego, co sprawia, że ​​produkty odnoszą sukcesy i jakie błędy popełniły firmy, gdy budowały nowe usługi. Przez cały tydzień zanurzysz się w londyńskim przemyśle technologicznym i kreatywnym odkrywając najmodniejsze trendy i najnowsze wynalazki. Będziesz miał okazję poznać zespoły odpowiedzialne za najbardziej przełomowe produkty i nauczyć się, jak podchodzą do projektowania i strategii UX, współpracują z klientami i doskonalą swoje usługi. Ten program składa się z prezentacji kluczowych, studiów przypadku. Rozmowy typu fire-side, dyskusje przy okrągłym stole i mini-warsztaty prowadzone w rzeczywistych biurach firmy - daje to jeszcze lepsze spojrzenie na to, jak pracują i współpracują. Niektórzy nazywają nasz format "Safari projektowym", niektórzy twierdzą, że jest to doświadczenie typu "za kulisami" lub podróż badawcza. To bardzo świeży sposób na poznanie i poznanie branży. A najlepsze jest to, że spędzisz ten tydzień w ramach małej grupy 25 podobnie myślących przedsiębiorców, projektantów UX i menedżerów produktu z całego świata.... [-]

Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku