Future London Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Future London Academy (FLA) to organizacja edukacyjna powstała w 2013 roku. Nasze kursy zaspokoić specjalistów w wielu różnych branżach; składają się one z rozmów, wykładów i warsztatów prowadzonych przez ekspertów z branży. Nasze programy są zaprojektowane tak, aby zanurzyć uczestników w twórczym, handlowym i kulturalnym życiu Londynu. Uczestnicy korzystają wyłączny dostęp do niektórych z najlepszych ludzi; Oddziały i firmy w pracy tutaj dzisiaj nauka pierwszej ręki, jak one działają, jak również zyskuje zza sceny wgląd do swoich najbardziej udanych projektów. Wierzymy w praktycznej nauki empirycznej, gdzie można dowiedzieć się bezpośrednio ze źródła, a nie podręcznik.

Uczestnicy spędzić siedem dni w Londynie wszystkich żyjących w domu przy twórczym sercu miasta. Nasze rozmowy i warsztaty odbywają się w siedzibie naszych ekspertów branżowych "lub ciekawych miejsc spotkań i są zaprojektowane tak, aby być pouczające i nieformalne. Poprzednia kursy obejmowały wizyty w wiodących firm takich jak Google, Twitter i BBC. Uczestnicy mieli okazję usiąść przy stole z kluczowych osób w tych organizacjach - zadawanie pytań, mających rozmowy i uczą się twarzą w twarz o ich podejściu i ich pomysłów.

Oprócz aspektu edukacyjnego, kursy są zaprojektowane tak, aby pokazać, London z wielu różnych punktów widzenia, każdy dzień jest pełen aktywności. Uczestnicy wizyty uznanych wystaw i wydarzeń kulturalnych, a także zbadanie niektórych tajnych miejsc w Londynie, że większość użytkowników nigdy nie doświadczyć.

Każdy dzień składa się z różnych działań w celu maksymalizacji uczestnicy doświadczenia w uczeniu się, kierujemy się następującą strukturę:

Zwiększenie śniadanie: Pierwszą czynnością dnia obejmuje działania nieformalne przy śniadaniu, aby włączyć mózg i ciało, aby otrzymywać twórczych bodźców dnia. Podczas śniadania przypominającej, uczestnicy będą wchodzić w interakcje z innymi uczestnikami, dzielenia się pomysłami, doświadczeniami i oczekiwania co do dnia i spotkać lokalnych specjalistów, aby dowiedzieć się więcej o kulisach przemysłu kreatywnego. Sesja poranna: Jest to pierwsza sesja dzień; będzie ona przybrać formę wykładu lub warsztatu praktycznego. Ćwiczenie praktyczne: Krótkie zadanie śledzić porannej sesji i sprawić, że każdy odblokowania pełnego potencjału swojego mózgu Przerwa obiadowa: Między sesjami porannych i popołudniowych nastąpi krótka przerwa, gdzie uczestnicy będą mieli okazję zjeść obiad i cieszyć się otoczeniem lokalizacji rano sesji. Sesja popołudniowa: Jest to druga sesja w dniu, w którym uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić kolejny górną agencję Londynie i słuchać ich zespołu ujawniając tajemnice, których używają w codziennej pracy.
Debrief i miasto: Po długim dniu absorbowania nowych sposobów pracy, pomysł burzy mózgów i twórczych uczestników ćwiczenia będą debrief zawartości dnia, aby lepiej zorganizować je w ich umysłach. Działalność ta będzie krótka i wciągające i będzie odbywać się bezpośrednio po popołudniowej sesji w miejscach, w których uczestnicy mogą następnie wizyta w działaniach kulturalnych i społecznych, takich jak muzea, galerie i miejsc zdarzeń. Weekend: Weekend będzie poświęcony działań kulturalnych i społecznych, wystaw odwiedzenie i ekscytujących miejsc w Londynie.

Lokalizacje

Londyn

Future London Academy

Address
14 Grays Inn Road
WC1X 8HN Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 758 128 1308

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium