Exeter College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O NAS

Exeter College jest duża, rozwija się i rośnie trzeciorzędowej uczelni, które umieszcza nauczania, uczenia się i sukces studenta w naszym priorytetem. Cieszymy się doskonałą reputacją regionalnej. Kolegium uznano za nierozstrzygnięte przez Ofsted w pilota "zawiadomienie" Kontrola w roku 2012 i ponownie w pełnej kontroli w 2014 r. Otrzymaliśmy Times Educational Supplement "Najlepszy Provider of the Year w 2012 roku i BTEC College of the Year w 2014 roku.

Mamy wysokie oczekiwania naszych studentów i pracowników, a każdy rok ich połączone wysiłki spowodować doskonałych klas egzaminacyjnych, wybitne sukcesy szkoleniowe i wspaniałej muzyki, sztuki, sportu i osiągnięć społeczności. Zapraszamy studentów wszystkich grup wiekowych i umiejętności i nasze programy samouczków i wsparcie uczący są zaprojektowane tak, aby zaspokoić swoje potrzeby, podważając je, aby osiągnąć swój pełny potencjał.

Exeter College zapewnia wyższe wykształcenie około 10.000 - 12.000 studentów. Uczelnia powstała w 1970 roku jako pierwszy trzeciorzędowej uczelni w Wielkiej Brytanii, skupiającej szósty formy dawnej gimnazja "i Exeter Technical College.

Nasze ostatnie sukcesy

W maju 2016 roku, Exeter College otrzymała Times Educational Supplement Further Education Award 2016 dla Praktykanta Programu Roku. Exeter College i Devon County Council zostało uznane przez państwo za pionierskie i innowacyjnych Haven Banks Centrum Edukacji Outdoor. Partnerstwo zostało uznane z Association of Colleges (AOC) Beacon Nagrodę Innowacji 2015-16 w dalszej edukacji. W styczniu 2014 roku otrzymał Ofsted kolegium Klasa 1 "Outstanding" za wyniki dla uczących się, nauczania, uczenia się i oceny, przywództwa i zarządzania oraz ogólną efektywność co sprawia, Exeter College jeden z najskuteczniejszych uczelni w kraju. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej klasyfikacji Ofsted. Kliknij tutaj, aby przeczytać raport Ofsted. W listopadzie 2012 roku, Exeter College zdobył dwie prestiżowe Times Educational Supplement podobne nagrody za wybitne Education Provider of the Year i znakomity Leadership uczenia się i Umiejętności Awards. W lipcu 2014 roku, Exeter College otrzymał BTEC College of the Year.

Co oferujemy?

Jako udany trzeciorzędowej uczelni oferujemy szeroką gamę kursów i studenci mogą wybrać te, które odzwierciedlają ich indywidualnych umiejętności, aspiracji i zainteresowania. Oferujemy:

Ponad 40 AS i A2 tematy, prestiżową International Baccalaureate, szeroka gama ponad 90 kursów zawodowych i przemysłu doprowadziły (entry level do poziomu 3) największy wybór ramach praktyk zawodowych w Devon dla młodzieży i dorosłych wiele programów mających na celu wspieranie tych młodych ludzi i dorosłych nie w edukacji, zatrudnienia lub szkolenia adult learning - od wypoczynku profesjonalnie akredytowanych programów zindywidualizowane szkolenia i rozwój kursy dla pracodawców i pracowników ponad 30 kursów na poziomie uniwersyteckim, w tym Stopni Fundacja we współpracy z Uniwersytetami Plymouth, Exeter, Marjon i Kingston i BTEC.

Uczelnia nadal służy miasto Exeter ale także przyciągnąć studentów z całej Devon z ponad 60% naszych 16 - 18 uczniów pochodzących z całej Devon i południowym zachodzie.

Uczelnia oferuje szereg specjalistycznych uczelniach prowadzących szkolenia dla sportu, przedsiębiorczości, dziennikarstwa, muzyki, naukowo uzdolnionych i hotelarstwa i gastronomii studentów. Opracowaliśmy bardzo silne związki pracodawców za pośrednictwem naszego programu nauczania oraz poprzez rozwiązania biznesowe, dedykowany zespół zaręczynowy pracodawcy Kolegium z wiodących krajowych i zagranicznych pracodawców, takich jak Flybe, Met Office, Michael Caines i wiele małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniając nasze kursy zawodowe oraz przyuczenia odzwierciedla aktualne trendy i inicjatyw branżowych.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest w ścisłej współpracy z władzami lokalnymi, krajowymi, społeczności i grup pracodawców w celu wspierania lokalnej społeczności i gospodarki oraz dostarczamy kluczowych inicjatyw zwłaszcza Princes 'Trust Praca południowo-zachodniej i lokalnej Izby Handlowej.

Lokalizacje

Exeter

Address
Hele Road
EX4 4JS Exeter, Anglia, Wielka Brytania