Przeczytaj oficjalny opis

Nauka angielskiego w Excel College! Jesteśmy szkołą językową obsłudze oferuje wysokiej jakości kursy języka angielskiego w centrum Manchesteru.

Oferujemy kursy ogólne języka angielskiego na wszystkich poziomach od początkującego do zaawansowanego. Jesteśmy dostawcą specjalistycznych kursów przygotowujących do egzaminu IELTS, a także pomóc uczniom przygotować się do egzaminów FCE i CAE.

Nasza Fundacja Międzynarodowy Rok Kurs zapewnia studentom wiedzy i umiejętności potrzebnych do studiowania na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii. Excel College jest również wymienione dostawcą Oczywiście SELT. Nasi doświadczeni nauczyciele tworzenia klas z naciskiem na komunikację. Wykorzystują one szeroki zakres materiału, aby poprawić swoje umiejętności we wszystkich aspektach języka angielskiego. Z dodatkowych One-to-One klas i klas akademickich umiejętności, możemy dostosować na kurs angielskiego, aby pomóc Ci w realizacji celów.

Oferujemy również zakwaterowanie u rodziny i miejsce zamieszkania, kalendarz cyklicznych imprez społecznych oraz możliwość wolontariatu w społeczności Manchesteru. Oznacza to, że mają wiele okazji, aby poznać nowych przyjaciół i praktyce poza klasą też po angielsku.

stosuje się już dziś! Lub skontaktować się z nami, aby zrobić test poziomu i spróbować pierwszą angielską klasę za darmo!

Działania społeczne Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby ćwiczyć swój angielski poza klasą.

Organizujemy regularne wycieczki i zajęcia w okolicach Manchesteru, w tym wycieczek pieszych, meczów piłki nożnej i wycieczki do muzeów. My także powiedzieć o wszystkich wspaniałych rzeczy, które dzieją się w Manchesterze w każdym tygodniu. Wszystkie nasze działania są reklamowane w naszym kalendarzu imprez. Można również znaleźć informacje na tablicy ogłoszeń w szkole, na Facebooku, Meetup i Twitter. A jeśli chcesz pomóc lokalnej społeczności podczas ćwiczyć swój angielski, rzucić okiem na naszej stronie wolontariatu.

cotygodniowe imprezy

Poranna kawa - za darmo Rozmowa Klub - za darmo Tenis stołowy - za darmo 5-a-side piłki nożnej - £ 4.50 (w przybliżeniu)

Inne wydarzenia - Przykładowe ceny

Wycieczka do John Ryland Biblioteki - za darmo Wycieczka do Muzeum w Manchesterze - za darmo Jednodniowa wycieczka do Peak District - £ 25 Old Trafford Tour - £ 16 Jednodniowa wycieczka do Liverpoolu - £ 23

Zgłaszanie się na ochotnika Wolontariat to świetny sposób, aby ćwiczyć swój angielski, poprawić swoje CV i dowiedzieć się więcej o Manchesterze i ludzi, którzy tu mieszkają.

Excel College jest w kontakcie z różnymi organizacjami wolontariuszy, w tym grup społecznych, ośrodków młodzieżowych, organizacji zajmujących się ochroną środowiska i bezdomnych miłości. Wszystkie te organizacje mają szereg stale zmieniających się możliwości wolontariatu w ofercie, niektóre trwające od kilku miesięcy do roku, niektóre tylko na jeden dzień. Można również zapoznać się z aktualnymi możliwościami odwiedzając blog Excel College.

Jeśli jesteś zainteresowany wolontariatem, proszę dać nam znać podczas dokonywania zgłoszenia. Poprosimy Cię o wypełnienie formularza z informacją, dlaczego chcesz się na ochotnika i co chcesz osiągnąć. Chociaż nie możemy zagwarantować, rola wolontariuszy będzie dostępna dla swoich dat oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć odpowiednią okazję, który pasuje do Twoich zainteresowań i pasuje wokół studiów.

Wszyscy studenci z UE mogą na ochotnika. Studenci, którzy potrzebują wizy, aby studiować w Wielkiej Brytanii może zgłosić tak długo, jak pozwala na to ich wizy.

Inne wymagania

Górny poziom średniozaawansowany angielskiego lub wyższa Studiowanie odbycie co najmniej osiem tygodni

Zakwaterowanie u rodziny

Ćwicz swój angielski z native speakerami Doświadczenie kultury brytyjskiej Wszystkie rachunki i śniadania i kolacje wliczone

Życie w naszej noclegów u rodziny jest to świetny sposób, aby poprawić swój angielski i poznać smak kultury brytyjskiej. Nasi gospodarze są starannie dobierane i sprawdzane, aby upewnić się, że jesteś szczęśliwy, bezpiecznie i komfortowo przez cały pobyt. Wszyscy nasi gospodarze Homestay w języku angielskim jako ojczystym języku, ale ważne jest, aby pamiętać, że Wielka Brytania jest krajem wielokulturowym i nasi gospodarze mają szereg środowisk kulturowych i etnicznych.

Nasi gospodarze mieszkają w różnych częściach Manchesterze. Zwykle mieszkają w dzielnicach mieszkaniowych, jeździć autobusem od College, wszystkie od 20 do 50 minut od College. Niektóre z naszych gospodarzy mają dzieci, niektóre pary są na emeryturze, a niektóre są pojedyncze, osoby pracujące. Wszystkie z nich korzystać gospodarzem studentów i poznawanie różnych kultur.

Studenci mają swój własny pokój i są traktowane jako dodatkowy członek rodziny. Oznacza to, że można się spodziewać, aby pomóc w niektórych pracach domowych, takich jak zmywanie naczyń po posiłku i utrzymując pokój schludny. Oznacza to również, że można uzyskać bezcenną praktykę mówienia po angielsku z native speakerami i doświadczenia prawdziwego życia w Wielkiej Brytanii.

Można spojrzeć na nasze newslettery do rozmów z niektórymi z naszych rodzin goszczących.

Rezydencja

Mieszkam w centrum miasta Dzielić mieszkanie z innymi studentami Pobyt w swoim własnym pokoju z łazienką

Jeśli szukasz zakwaterowanie z własnym wyżywieniem w centrum miasta, rezydencja Excel College jest doskonałym rozwiązaniem. zaledwie 15 minut spacerem od Excel College i centrum miasta, nasze mieszkanie student jest bardzo dobrze przygotowany do dostania się do klasy i odkrywania Manchester w swoim wolnym czasie. Każde mieszkanie posiada sześć pojedynczych pokoi (wszystkie z łazienkami) oraz wspólną kuchnię i salon. Jest to cotygodniowe sprzątanie w miejscach publicznych, ale oczekuje się, że uczniowie do mycia naczyń, czyszczenia własną łazienkę i zachować swoją sypialnię uporządkowane.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Excel College Manchester

Nasze kursy General English są zaprojektowane, aby pomóc Ci rozwinąć swoje umiejętności językowe w interesujących i stymulujących sposobów. Obejmie to wykorzystanie multi ... [+]

Nasze zajęcia General English są w godzinach porannych, od 9.15 do 12.30. Można studiować 6, 9 lub 15 godzin tygodniowo, lub dodać zajęcia popołudniowe, aby bardziej intensywny kurs.

Bezpłatny test kwalifikacyjny oceny tygodniowo Regularne ćwiczenia z nauczycielem Brak opłaty rejestracyjne Uruchom dowolny dzień od poniedziałku do piątku Maksymalnie 15 uczniów w klasie Minimalny wiek: 16

Nasze kursy General English są zaprojektowane, aby pomóc Ci rozwinąć swoje umiejętności językowe w interesujących i stymulujących sposobów. Obejmie to wykorzystanie multimediów, odgrywanie sztuk i dyskusji, a także obejmujące wszystkie słownictwa i gramatyki odpowiednio do poziomu studiów. W każdym tygodniu można spodziewać się objąć wszystkie cztery umiejętności; czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie.... [-]

Wielka Brytania Manchester
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 - 30 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Excel College Manchester

Możesz uczyć się intensywny kurs języka angielskiego dla 21, 24 i 30 godzin tygodniowo. Istnieje wiele różnych opcji, kurs dla studentów studiujących intensywny kurs. Zap ... [+]

Możesz uczyć się intensywny kurs języka angielskiego dla 21, 24 i 30 godzin tygodniowo. Istnieje wiele różnych opcji, kurs dla studentów studiujących intensywny kurs. Zapraszamy do obejrzenia poniższych harmonogramów, aby zobaczyć różne rodzaje kursów, które oferujemy.

Jeśli książka intensywny kurs, omówimy z Tobą kursów, które najlepiej pasują do Twojego planu studiów i pomóc zaprojektować swój harmonogram.

Intensywne kursy angielskiego Przykładowe harmonogramy

Wymieszać i kursy mecz zaprojektować swój własny kurs angielskiego, wziąć dodatkowe lekcje umiejętności lub modułów na szczycie oczywiście w pełnym wymiarze czasu i dodać dodatkowe godziny, kiedy tylko chcesz.... [-]

Wielka Brytania Manchester
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
21 - 30 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Excel College Manchester

Studenci będą mieć średni poziom języka angielskiego ogólnego przed wstąpieniem klasy węgielnego IELTS. Ten kurs będzie nadal doskonalić swoje ogólne umiejętności języka ... [+]

Kursy przygotowujące do egzaminu IELTS w Excel College są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli IELTS. Możesz uczyć się na 6, 9 lub 15 godzin w tygodniu w godzinach popołudniowych od 1.30 pm do 4.45 pm

Bezpłatny test kwalifikacyjny oceny tygodniowo Regularne ćwiczenia z nauczycielem Brak opłaty rejestracyjne Uruchom dowolny dzień od poniedziałku do piątku Maksymalnie 15 uczniów w klasie Minimalny wiek: 16 Poziomy General English Level IELTS wynik zespołu fundacja B1-B2 4,5-5,5 Zaawansowane C1-C2 6.0+ poziom Foundation Studenci będą mieć średni poziom języka angielskiego ogólnego przed wstąpieniem klasy węgielnego IEL... [-]
Wielka Brytania Manchester
Sierpień 2020
Język angielski
Zaoczne
6 - 15 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Excel College Manchester: Welcome to the College

Excel College Manchester: Meet Mark the Principal

Excel College Manchester: Gloria and Miguel say why they chose to study at Excel College