Excel College Manchester

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nauka angielskiego w Excel College! Jesteśmy szkołą językową obsłudze oferuje wysokiej jakości kursy języka angielskiego w centrum Manchesteru.

Oferujemy kursy ogólne języka angielskiego na wszystkich poziomach od początkującego do zaawansowanego. Jesteśmy dostawcą specjalistycznych kursów przygotowujących do egzaminu IELTS, a także pomóc uczniom przygotować się do egzaminów FCE i CAE.

Nasza Fundacja Międzynarodowy Rok Kurs zapewnia studentom wiedzy i umiejętności potrzebnych do studiowania na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii. Excel College jest również wymienione dostawcą Oczywiście SELT. Nasi doświadczeni nauczyciele tworzenia klas z naciskiem na komunikację. Wykorzystują one szeroki zakres materiału, aby poprawić swoje umiejętności we wszystkich aspektach języka angielskiego. Z dodatkowych One-to-One klas i klas akademickich umiejętności, możemy dostosować na kurs angielskiego, aby pomóc Ci w realizacji celów.

Oferujemy również zakwaterowanie u rodziny i miejsce zamieszkania, kalendarz cyklicznych imprez społecznych oraz możliwość wolontariatu w społeczności Manchesteru. Oznacza to, że mają wiele okazji, aby poznać nowych przyjaciół i praktyce poza klasą też po angielsku.

stosuje się już dziś! Lub skontaktować się z nami, aby zrobić test poziomu i spróbować pierwszą angielską klasę za darmo!

Działania społeczne Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby ćwiczyć swój angielski poza klasą.

Organizujemy regularne wycieczki i zajęcia w okolicach Manchesteru, w tym wycieczek pieszych, meczów piłki nożnej i wycieczki do muzeów. My także powiedzieć o wszystkich wspaniałych rzeczy, które dzieją się w Manchesterze w każdym tygodniu. Wszystkie nasze działania są reklamowane w naszym kalendarzu imprez. Można również znaleźć informacje na tablicy ogłoszeń w szkole, na Facebooku, Meetup i Twitter. A jeśli chcesz pomóc lokalnej społeczności podczas ćwiczyć swój angielski, rzucić okiem na naszej stronie wolontariatu.

cotygodniowe imprezy

Poranna kawa - za darmo Rozmowa Klub - za darmo Tenis stołowy - za darmo 5-a-side piłki nożnej - £ 4.50 (w przybliżeniu)

Inne wydarzenia - Przykładowe ceny

Wycieczka do John Ryland Biblioteki - za darmo Wycieczka do Muzeum w Manchesterze - za darmo Jednodniowa wycieczka do Peak District - £ 25 Old Trafford Tour - £ 16 Jednodniowa wycieczka do Liverpoolu - £ 23

Zgłaszanie się na ochotnika Wolontariat to świetny sposób, aby ćwiczyć swój angielski, poprawić swoje CV i dowiedzieć się więcej o Manchesterze i ludzi, którzy tu mieszkają.

Excel College jest w kontakcie z różnymi organizacjami wolontariuszy, w tym grup społecznych, ośrodków młodzieżowych, organizacji zajmujących się ochroną środowiska i bezdomnych miłości. Wszystkie te organizacje mają szereg stale zmieniających się możliwości wolontariatu w ofercie, niektóre trwające od kilku miesięcy do roku, niektóre tylko na jeden dzień. Można również zapoznać się z aktualnymi możliwościami odwiedzając blog Excel College.

Jeśli jesteś zainteresowany wolontariatem, proszę dać nam znać podczas dokonywania zgłoszenia. Poprosimy Cię o wypełnienie formularza z informacją, dlaczego chcesz się na ochotnika i co chcesz osiągnąć. Chociaż nie możemy zagwarantować, rola wolontariuszy będzie dostępna dla swoich dat oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć odpowiednią okazję, który pasuje do Twoich zainteresowań i pasuje wokół studiów.

Wszyscy studenci z UE mogą na ochotnika. Studenci, którzy potrzebują wizy, aby studiować w Wielkiej Brytanii może zgłosić tak długo, jak pozwala na to ich wizy.

Inne wymagania

Górny poziom średniozaawansowany angielskiego lub wyższa Studiowanie odbycie co najmniej osiem tygodni

Zakwaterowanie u rodziny

Ćwicz swój angielski z native speakerami Doświadczenie kultury brytyjskiej Wszystkie rachunki i śniadania i kolacje wliczone

Życie w naszej noclegów u rodziny jest to świetny sposób, aby poprawić swój angielski i poznać smak kultury brytyjskiej. Nasi gospodarze są starannie dobierane i sprawdzane, aby upewnić się, że jesteś szczęśliwy, bezpiecznie i komfortowo przez cały pobyt. Wszyscy nasi gospodarze Homestay w języku angielskim jako ojczystym języku, ale ważne jest, aby pamiętać, że Wielka Brytania jest krajem wielokulturowym i nasi gospodarze mają szereg środowisk kulturowych i etnicznych.

Nasi gospodarze mieszkają w różnych częściach Manchesterze. Zwykle mieszkają w dzielnicach mieszkaniowych, jeździć autobusem od College, wszystkie od 20 do 50 minut od College. Niektóre z naszych gospodarzy mają dzieci, niektóre pary są na emeryturze, a niektóre są pojedyncze, osoby pracujące. Wszystkie z nich korzystać gospodarzem studentów i poznawanie różnych kultur.

Studenci mają swój własny pokój i są traktowane jako dodatkowy członek rodziny. Oznacza to, że można się spodziewać, aby pomóc w niektórych pracach domowych, takich jak zmywanie naczyń po posiłku i utrzymując pokój schludny. Oznacza to również, że można uzyskać bezcenną praktykę mówienia po angielsku z native speakerami i doświadczenia prawdziwego życia w Wielkiej Brytanii.

Można spojrzeć na nasze newslettery do rozmów z niektórymi z naszych rodzin goszczących.

Rezydencja

Mieszkam w centrum miasta Dzielić mieszkanie z innymi studentami Pobyt w swoim własnym pokoju z łazienką

Jeśli szukasz zakwaterowanie z własnym wyżywieniem w centrum miasta, rezydencja Excel College jest doskonałym rozwiązaniem. zaledwie 15 minut spacerem od Excel College i centrum miasta, nasze mieszkanie student jest bardzo dobrze przygotowany do dostania się do klasy i odkrywania Manchester w swoim wolnym czasie. Każde mieszkanie posiada sześć pojedynczych pokoi (wszystkie z łazienkami) oraz wspólną kuchnię i salon. Jest to cotygodniowe sprzątanie w miejscach publicznych, ale oczekuje się, że uczniowie do mycia naczyń, czyszczenia własną łazienkę i zachować swoją sypialnię uporządkowane.

Lokalizacje

Manchester

Address
St. James' Building 89 Oxford Street Manchester M1 6FQ
M16FQ Manchester, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
undefined